לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2008, 16:14
  משתמש זכר omri caspi omri caspi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.08
שלח הודעה דרך MSN אל omri caspi
ריב שהיה לי עם ידידה שעכשיו היא גם חניכה שלי

יש איזו מישהי שאני מדריך עכשיו...שקטנה ממני בשנה,עד לפני חודש בערך היינו ידידים נורא טובים...אבל קרה משהו בכלל לא נעים בנינו (היו מעורבים בו הרבה שקרים...בעיקר מהצד שלה,ושקרים באמת מגעילים..כמו שהיא אמרה שמאוד חשוב לה הקשר ובסוף היא ניתקה קשר בצורה מגעילה בגלל שעלאק גרמתי לה להיפרד מחבר שלה,שבכלל הוא נפרד ממנה)ועכשיו הגיע מצב שאני צריך להדריך אותה,ואנחנו לא מדברים בכלל...הבעיה שלי היא שאחרי מה שהיא עשתה לי,אני לא רואה שום סיבה להשלים איתה(היא אמרה לי אותו דבר בהתחלה-"אני לא רואה איך אנחנו יכולים להיות ידידים עכשיו,אולי זה ישתנה בעתיד").
אתמול (ערב יום כיפור) הייתי עם אותו ילד שכתבתי בהתחלה...שהם חזרו ולפני קצת זמן נפרדו וגם הוא לא כל כך מדבר איתה...אבל במצב הרבה פחות "חמור" ממני...
ושישבנו בפארק,היה קטע שהיא הייתה עם חברים והיה נראה שהיא רוצה לבוא אבל מהססת...
ועכשיו הבעיה שלי היא שמצד אחד אותו ילד אמר לי שאני חייב לדבר איתה ולנסות לפחות שנדבר במשצ"ים (שם אני מדריך אותה) אבל אני לא כל כך רוצה...אני יודע שבטח תגידו לי להתגבר/דברים אחרים...אבל זה באמת בעייתי מבחינתי...
עכשיו הקטע שלי הוא שאני לא יודע מה לעשות,כי יש לה איזו חברה שהיא מתנהגת כמו מכשפה,ונכון לעכשיו היא לא בארץ...ואני רוצה לנצל את זה...

השאלה שלי,אחרי כל החפירה המעמיקה הזאת...(וזה לא כל הסיפור) היא איך בעצם אני אמור להתחיל לדבר איתה,ומה כדי לי לעשות...כן לפתוח איתה דף חדש בכלל?או רק איפה שאני צריך להדריך אותה?

תודה רבה לכל העונים=]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2008, 17:53
  משתמש זכר omri caspi omri caspi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.08
שלח הודעה דרך MSN אל omri caspi
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omri caspi שמתחילה ב "ריב שהיה לי עם ידידה שעכשיו היא גם חניכה שלי"

טוב אני יודע שזו התגובה בשלישית שלי ברצף כבר כאן...חח...
אבל אני חושב שאני ישתמש באשכול הזה כבר בשביל לפרוק איזה משהו...
אחת הסיבות שכל מה שקרה איתה היה לי נורא בעייתי הוא שמה שהיה לפני הריב...אפשר לומר שאני דיי אהבתי אותה...וכמו שאמרתי,היא הייתה נורא חשובה לי...נכון שקרה מה שקרה...אבל היא עדיין נשארה חשובה לי...ולצערי,או שלא...אני עדיין מרגיש אליה משהו...ואני משתגע מזה לגמריי...ואני כבר לא יודע מה לעשות...חלק אומרים לי שזה יעבור...אבל אני מפחד שלא...=\
כאילו אני יודע שזה אולי נוגד קצת את מה שכתבתי בפתיחה של האשכול...אבל זה באמת משגע אותי...כי יכול להיות שהיא עדיין אוהבת את אותו ילד שהיה חבר שלה והם נפרדו...כי לדוגמא שאמרתי לה שאני רוצה לדבר איתה בראשון אחרי הלימודים,היא אמרה שיש לה רק 15 דקות בשבילי...ואילו לאותו ילד היא שאלה אותו אם הוא יכול שהם ידברו בראשון אחרי הלימודים...
טוב...זה היה בעיקר בשביל לפרוק...אבל אם למישהו יש תגובה...הוא מוזמן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר