לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2008, 23:38
  משתמש זכר KaHT KaHT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אה, המדריך הראשון לא ממש עזר...."

ראשית כל, סלח לי.
תוכל להחזיר בשני כרטיסי הרשת במחשבים את המצב לקבלת IP אוטומטי:
(הבחירה הראשונה בתמונה הזו)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/778027/03ipaddress_wa.jpg]

ובמחשב השני, בכדי להתחבר לרשת אלחוטית:
http://tinyurl.com/3w3blv

ולגבי המדריך השני:
מבוא

loadTOCNode(1, 'summary'); כדי לחבר ולנתק כונן רשת במערכת Microsoft Windows XP, באפשרותך להשתמש באחת מארבע השיטות המתוארות במאמר זה. ניתן למפות אות כונן לכל משאב משותף ברשת. בשעת ביצוע פעולה זו, תוכל לקבל גישה למשאב בפשטות ובקלות דרך ממשק המשתמש של Windows XP או דרך שורת פקודה. עבור כל כונן ממופה מופיע סמל בתוך 'המחשב שלי' ובמקביל מופיע רישום בחלונית השמאלית של סייר ה-Windows.

חיבור כונן מתוך 'מיקומי הרשת שלי'

loadTOCNode(2, 'summary');1.לחץ על התחל, לחץ על מיקומי הרשת שלי, לחץ על הרשת כולה ולאחר מכן לחץ פעמיים על רשת של Microsoft Windows.2.לחץ פעמיים על התחום שברצונך לפתוח.3.לחץ פעמיים על המחשב בעל המשאב המשותף שברצונך למפות. כל המשאבים המשותפים עבור אותו מחשב מופיעים אוטומטית בחלון.4.לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הכונן או התיקייה המשותפים שברצונך למפות ולאחר מכן לחץ על מיפוי כונן רשת.5.לחץ על אות הכונן הרצויה לך ולאחר מכן ציין אם ברצונך להתחבר מחדש בכל כניסה למחשבך.

הערה כונני רשת ממופים באותיות – החל באות Z. זוהי אות ברירת המחדל עבור הכונן הממופה הראשון שתיצור. אולם, אם ברצונך להשתמש באות שונה מן האות Z, בהחלט תוכל לבחור אות אחרת.6.לחץ על סיום.

כעת מופיע חלון המציג את תוכן המשאב הממופה.
חיבור כונן מתוך 'המחשב שלי' או סייר ה-Windows

loadTOCNode(2, 'summary');1.כדי לחבר כונן מתוך 'המחשב שלי', לחץ על התחל, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על המחשב שלי ולאחר מכן לחץ על סייר.

כדי לחבר כונן מתוך סייר ה-Windows, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התחל ולאחר מכן לחץ על סייר.2.בתפריט כלים, לחץ על מיפוי כונן רשת. 3.בתיבה כונן, לחץ על אות כונן.4.בתיבה תיקיה, הקלד את נתיב ה-UNC עבור השרת והמשאב המשותף בתבנית הבאה: \\server name\share name. תוכל גם ללחוץ על עיון כדי לאתר את המחשב ואת המשאב המשותף.באפשרותך למפות כוננים משותפים ותיקיות משותפות. אם ברשותך ההרשאות המתאימות, בשעת כניסה לכונן או לתיקייה משותפים תוכל לקבל גישה גם לתיקיות המשנה. עם זאת, לא תוכל למפות כונן עבור תיקיית משנה שאינה מוגדרת במפורש כמשאב משותף.

שימוש בפקודה Net Use למיפוי כונן או לניתוקו

loadTOCNode(2, 'summary'); באפשרותך להשתמש בפקודה net use עבור קבצי אצווה ועבור scripts. כדי להשתמש בפקודה Net Use למיפוי כונן או לניתוקו: •כדי למפות כונן רשת:1.לחץ על התחל ולאחר מכן לחץ על הפעלה.2.בתיבה פתח את, הקלד cmd.3.הקלד net use x: \\computer name\share name, כאשר x: הוא אות הכונן שברצונך לשייך למשאב המשותף.•כדי לנתק כונן ממופה: 1.לחץ על התחל ולאחר מכן לחץ על הפעלה.2.בתיבה פתח את, הקלד cmd.3.הקלד net use x: /delete, כאשר x: הוא אות הכונן של המשאב המשותף.
התנתקות מכונן רשת ממופה

loadTOCNode(2, 'summary');1.לחץ על התחל ולאחר מכן לחץ על המחשב שלי.2.לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל הכונן הממופה.3.לחץ על נתק.הערה התנתקות מכונן ממופה גורמת להסרת אות הכונן הממופה שאותה שייכת למשאב המשותף. גם במצב זה תוכל לקבל גישה אל המשאב מתוך 'מיקומי הרשת שלי'.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר