לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2008, 21:05
צלמית המשתמש של roei-a
  roei-a roei-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.06
הגשת ולת"ם

שלום לחברי הפורום.

בחודש הבא יש לי תעסוקה מבצעית של 24 ימים.
הגשתי ולת"ם לפי הכללים שנאמר לי שזה 35 ימים לפני הצו, הגשתי הרבה יותר זמן לפני כן.
אני סטודנט במכינה ונאמר לי במכללה שאני אמור לקבל תשובה בערך 7 ימים לפני הצו אם הבקשה שלי אושרה.

אני בן 25 וחצי ולומד במכינה זה יחסית מאוחר לגילי וזאת אחת מהסיבות שאני לחוץ מתעסוקה שאני הולך להפסיד חודש שלם של לימודים.

אני לא מנסה להתחמק סתם ממילואים ועד עכשיו אני הייתי מהאנשים שתמיד מגיעים לכל אימון שרובם היו שילדיים וכל פעם ראיתי שמזמנים אנשים אחרים ואותי תמיד זימנו והגעתי גם לתעסוקה מבצעית בשנה שעברה שזאת היתה התעוסקה הראשונה שלי.

עדיין לא קיבלתי תשובה בכלל מהולת"ם וזה קצת מלחיץ אותי כי אחד החברים שלי מהיחידה הגיש וקיבל זימון לדיון ואני לא קיבלתי שום תגובה.

בחרתי לפנות לולת"ם כי לצערי מנסיון מר שהיה לי בתעסוקה הקודמת והיחס שקיבלתי מהסמ"פ שהחליף את המ"פ כי היה בחו"ל באותה התקופה היה יחס מזלזל ולכן לא סמכתי על מפקדי ביחידה ושלחתי בקשה לולת"ם.

אני קצת חושש גם שאם הולת"ם לא יאושר אאלץ לפנות בבקשת קיצור\ביטול של המילואים למפקדי היחידה שלי ואני חושש שלא אזכה להתחשבות כי אני "צעיר" ביחידה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2008, 09:58
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי roei-a שמתחילה ב "תראה המ"פ הוא חדש בתפקיד ואני..."

כמה דברים:
דיון ולת"ם נערך עד שלושה שבועות לפני מופע המילואים. כך שאם אתה מדבר על תעסוקה בנובמבר, יתכן שעדיין לא התקיים הדיון לגביך.
קח בחשבון שפנייה לולת"ם לפני פנייה למפקדים עלולה במקרים רבים ליצור תחושת "אנטי" בקרבם, ותקבל יחס של "ע"פ הפקודות בלבד". בולת"ם לא בטוח שתקבל דחייה מלאה של השירות, אלא רק קיצור או אפילו דחיית הבקשה - וזאת כאשר המג"ד או מ"פ במילא יכולים לנקוט בכל אותן אופציות.
אמור להיות לך ביחידה יום ראיונות בערך בתקופה הזו שלפני הקו, אתה מודע לו/היית בו? אם יש אפשרות השתדל לדבר עם המג"ד לפני הדיון בולת"ם.
אתה יכול לבדוק את מעמד הבקשה שלך פה:
https://www.aka.idf.il//Miluim/temp...ion=CheckStatus
או בטלפונים שעל טופס הבקשה
http://www.aka.idf.il/SIP_STORAGE/files/3/22103.pdf

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר