לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 10-10-2008, 18:59
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין

כותרת העיתון "ידיעות אחרונות" מתאריך 12/10/1995 הכינה את הציבור לקנונייה מבעוד מועד. כפי שאתם יכולים להיווכח, התקשורת היוותה חלק אינטגרלי מן העניין. בדיעבד הסתבר שלא היו קיימות כלל התראות אמיתיות כלשהן על התארגנות יהודית לפגיעה ברבין, להוציא את ההתראות שמקורן בסוכן השב"כ אבישי רביב, וטיפוסים מוכרים כאביגדור אסקין שמעולם לא נקשרו לרצח רבין. למותר לציין כי לא הוגשו כתבי אישום שיעידו כי הכותרת של "ידיעות אחרונות" היתה אותנטית.במילים אחרות, "ידיעות אחרונות" (העיתון של איתן הבר) הפיץ ידיעות סרק מצוצות מן האצבע שמטרתן היתה להקל על השב"כ להטמיע את רעיון ההתנקשות הצפויה, וזאת תקופה קצרה לפני הבחירות.

בתחקיר אשר קישורו מופיע להלן ישנו פירוט מלא של מהלך הארועים מראשיתם ועד לשלב ההסתבכות אשר הסתיימה במותו של רבין. המסמך מגובה בתיעוד הרפואי האותנטי, אשר אומת ע"י הממצאים הרנטגניים שנחשפו.


למי שמעוניין בשורה התחתונה בלבד אציין את המסקנות:

1. יגאל עמיר גוייס לשב"כ כבר ב-1992, ומילא תפקידים שונים.

2. באוגוסט 1995 הוא "סומן" ע"י כרמי גילון אשר הציג את הפרופיל שלו בפני התקשורת.

3. באוקטובר דאג כרמי גילון להפיץ לתקשורת את מודל ההתנקשות המבויימת, אשר תוכננה להתקיים בערב עצרת ההמונים. כאמצעי זהירות וככיסוי למקרה של תקלה הוגדר המהלך במונח "התרגולת". המאבטחים קיבלו את תמונתו של יגאל עמיר וידעו שהוא משלהם.

4. יגאל עמיר הוזמן לעצרת במוצ"ש על ידי שותפו אבישי רביב.

5. יגאל עמיר הגיע מהרצליה לעצרת כשהוא מלווה ב"פעיל ימין" שהשגיח על צעדיו ודיווח עליהם.

6. כשהגיע יגאל עמיר לכיכר, נשלחו התראות וצלמים הועלו על הגגות. רבין ופרס עודכנו.

7. תוכניתו של גילון היתה לאפשר ליגאל עמיר להתקרב עד לחוליית האבטחה הצמודה ושם להיתפס ע"י המאבטח הרביעי ששמו אבי או אפי.

8. תפקידו של המאבטח הרביעי היה ללוות את רבין עד לדלת המכונית, שם הוא היה אמור לפנות לאחור וללכוד את יגאל עמיר.

9. מסיבה לא ברורה הקדים המאבטח הרביעי לפנות לאחור, והסתובב מספר צעדים לפני דלת המכונית ועקב כך פיספס את יגאל עמיר אשר נכנס ברווח שבינו ובין יצחק רבין.

10. יגאל עמיר שלף את אקדחו שהיה טעון בכדורי סרק ועט על רבין תוך שהוא יורה 3 כדורי סרק.

11. רבין ומאבטחיו לא היה מוכנים לסוג התרחיש הנ"ל, התעוררה פאניקה רבתי, ולאחר שרבין הסתובב לאחור בפליאה התנפלו עליו המאבטחים ודחפו אותו בגסות למכונית.

12. המאבטח הרביעי חזר לעמדתו, וכנראה התיישב במושב הקידמי לצידו של דמתי.

13. המכונית שעטה לעבר מטה השב"כ בצפון ת"א כמתוכנן (שם היתה צפויה כנראה להתקיים מסיבת עיתונאים "מאולתרת"). רבין שהופרד מרעייתו היה כנראה בהלם מוחלט מכל ההתרחשויות, "התרגולת" חרגה בהרבה מהמתוכנן.

14. מסיבה רפואית שאינה ברורה דיה, קרוב לודאי כתוצאה מטראומת הבהלה וההלם (אשר החלה בהגחתו של יגאל עמיר אשר עט על רבין מאחור, ובלווית הפאניקה הכללית ששררה בזירה וכן ההפרדה מרעייתו), לקה רבין בארוע מוחי ואיבד לפתע את הכרתו. הנהג דמתי הספיק לראות במראה האחורית את רבין היושב מאחור מתמוטט.

15. בשלב זה נותרו מאבטחי השב"כ כשהם אובדי עצות לחלוטין וחסרי אונים. לפניהם מונח ראש ממשלה מחוסר הכרה שאינו מגיב, בעוד שפינויו לחדר המיון עלול לחשוף מייד את כל הקנוניה. הדווח התקשורתי על היריות (יריות סרק שספק אם היו מתוכננות), איים להפוך את העברתו של רבין למיון כשהוא מחוסר הכרה אך ללא פציעת ירי לאמצעי חשיפה מיידי של הקנוניה כולה.

16. לא ברור מי נתן את ההוראה, אולם בסופו של דבר נורה רבין בחזהו. לרוע המזל הקליע (0.22) ריסק את החוליה הגבית בגובה D5-6 וגרם לשוק ספינלי.

17. רבין הועבר לאמבונס נט"ן (חסוי) והובא למיון כשהוא מונשם. הוא הגיע למיון ב-21.52.

18. בשעה 22.32 נפטר רבין בחדר הטראומה. הרופאים שבו לחדרם ותיעדו את מהלך הטיפול.

19. מספר דקות אחר כך נדרשו הרופאים לשוב לחדר הטראומה בטענה שממשלת ישראל עדיין לא ערוכה להודעה הרשמית על מותו של ראש הממשלה. הרופאים העבירו את הגופה לחדר הניתוח.

20. בחדר הניתוח גילו הרופאים להפתעתם 2 פצעי ירי חדשים בגב (הולופוינט). הם נדרשו להסתיר את הפציעה מלפנים ובהמשך גם את הפציעה בעמוד השידרה (כיוון שרבין תועד בכיכר כשהוא מתהלך על רגליו, מה ששלל פציעה שדרתית).

21. הרופאים ביצעו מספר פעולות ניתוחיות וקבעו את מותו של רבין שוב, הפעם ב 23.10.

22. בדו"ח הניתוח נדרשו הרופאים להשמיט את הוצאת הקליע משער הראה השמאלי. במקביל חוייבו הרופאים לכתוב את תעודת חדר המיון מחדש למחרת היום (התעודה המקורית נלקחה ע"י השב"כ). ד"ר גוטמן שיתף פעולה והשמיט את הקליע הקטלני בחזה אשר ריסק את החוליה הגבית. גוטמן (שלא נכח במיון בהגעתו של רבין), כתב את תעודת חדר המיון מחדש, והפעם דאג להכליל גם את 2 פצעי הירי שירה השב"כ בגבו של רבין (בגופה) בחדר הטראומה, על מנת להסוות את אופן ביצוע הרצח.

23. להשלמת המהלך, הוזעק הפר' היס לאיכילוב (לאחר דין ודברים), הוחתם על מסמכי סודיות שונים ומשונים והתוצאה היתה שהוא נענה לדרישת השב"כ להשמיט את קיומו של הקליע הקטלני בחזה ולהכליל במקום זאת את 2 הקליעים שנורו בגבו של רבין לאחר קביעת המוות בפעם הראשונה.

23. לסיום, צילומי ומסמכי הרנטגן וה CT סולקו מן המקום ונלקחו למשמורת השב"כ.מה מאמת התרחש ב 4/11/1995?! http://www.f2h.co.il/807102


[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/48ef64450b15294b.jpg]נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 10-10-2008 בשעה 19:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #4  
ישן 11-10-2008, 05:11
  Lance Lance אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.04
הודעות: 21,076
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "המידע לקוח בעיקרו מן התיעוד הרפואי והרנטגני"

התכוונתי יותר לסעיפים מהסוג הזה:
ציטוט:
5. יגאל עמיר הגיע מהרצליה לעצרת כשהוא מלווה ב"פעיל ימין" שהשגיח על צעדיו ודיווח עליהם.

6. כשהגיע יגאל עמיר לכיכר, נשלחו התראות וצלמים הועלו על הגגות. רבין ופרס עודכנו.

7. תוכניתו של גילון היתה לאפשר ליגאל עמיר להתקרב עד לחוליית האבטחה הצמודה ושם להיתפס ע"י המאבטח הרביעי ששמו אבי או אפי.


אגב, חוקי הפורום אוסרים על הצהרת תאוריות ישראליות כ"אמת" כדי להגן על הפורום מבחינה משפטית,
לכן כל העניין צריך להאמר עם שימוש במילה "לכאורה", כל עוד הדבר לא הוכח משפטית ונקבע כאמת ע"י בית משפט ישראלי (למרות מה שאנחנו יודעים ביננו לבין עצמנו)

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 11-10-2008 בשעה 05:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #5  
ישן 11-10-2008, 08:48
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
גילוי נאות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "התכוונתי יותר לסעיפים מהסוג..."

ראשית, אני שמח על השאלות ובכלל רוצה לשבח את הפורום ומנהליו. שנית:

1. לצערי, לכאורה אין לי חברה כוסית שניתן לשתף בצילומי הערום שלה את הפורום. אם המצב ישתנה אעדכן.

2. התחקיר שברשותי (המהווה סיכום לעבודה משותפת עם נתן גפן, שבעצמו השיג בדרכים מעניינות מאד את התיק הפלילי כולו, כולל את המסמכים הרפואיים שהינם בעלי החשיבות הגבוהה ביותר) הוא בכללותו evidence based אך לצורך השלמת התמונה לגולש שאינו מומחה בתחום הוספתי גם השלמות המבוססות על השערות שבסיסן חומר מתועד שאינו מסמכים רשמיים (כמו קטעי עיתונות).

3. בין המסקנות שמניתי בפורום הנוכחי לא הפרדתי בין אלה לאלה, בהנחה שהגולש יבין לבדו מתוך המשפט: "בתחקיר אשר קישורו מופיע להלן ישנו פירוט מלא של מהלך הארועים מראשיתם ועד לשלב ההסתבכות אשר הסתיימה במותו של רבין. המסמך מגובה בתיעוד הרפואי האותנטי, אשר אומת ע"י הממצאים הרנטגניים שנחשפו" - כי ה scaffold של התחקיר הוא התיעוד הרפואי האותנטי, בעוד כל מה שארע מחוץ לבית החולים מבוסס על מסקנות עקיפות ויכול להשתנות.

4. יש להבין שהציבור מתקשה לעכל מצב שבו הגורמים הרשמיים, המשפטייים והתקשורת בונים לכאורה סיפור שרובו מצוץ מן האצבע - ואיכשהו למרות הראיות החד משמעיות מחפשים תמיד את הכשל בדברים פרוזאיים כמו מניע (כאילו שבכ פשע הוא מובן ורציונלי), ופרטים פיקנטיים כמו מה שם המתנקש האמיתי ומה היו יחסיו עם שמעון פרס. בלעדי אלו חלקים נרחבים בציבור מוכנים לבלוע כל לוקש, אפילו אם הראיות סותרות לחלוטין ומונחות על מגש (כמו למשל התיעוד שחור על גבי לבן של האמבולנס במסמכי המיון, העובדה שתעודת חדר מיון המקורית הוחלפה במסמך מיון שנכתב מחדש בניגוד לחוק, העובדה שבצילום הרנטגן שנחשף התגלה הקליע בעמוד השידרה שהועלםם מן הדו"ח הפתולוגי ועוד ועוד). לכן במהלך 3 השנים הפסקתי להצטמצם למסמכים הרשמיים ושקדתי על הוספת כל שבב אינפורמציה לחלקים החסרים בפאזל (וכמובן שיש כאלה שחקרו את הפרשה עוד הרבה קודם והוסיפו מידע רב ערך) והתוצאה היא המסקנות שמניתי. כאמור, על מנת להבין אלו מסקנות מבוססות על המסמכים הרפואיים פרופר ואלו על תיעוד עיתונאי ברמת ראיות פחות גבוהה כדאי להיכנס ולהוריד את מסמך התחקיר השלם בכתובת: http://www.f2h.co.il/807102

וכעת אענה על שאלותיך המצויינות באופן קונקרטי:

5. יגאל עמיר הגיע מהרצליה לעצרת כשהוא מלווה ב"פעיל ימין" שהשגיח על צעדיו ודיווח עליהם.
קרא עמ' 97 אודות "פעיל הימין" שנדבק ליגאל עמיר והאחרון לא הצליח להתחמק ממנו, אך מאידך לא הסכים להפליל אותו... http://www.f2h.co.il/807102

6. כשהגיע יגאל עמיר לכיכר, נשלחו התראות וצלמים הועלו על הגגות. רבין ופרס עודכנו.
המקור בידיעות אחרונות, שם תוארו ההתראות והעדכון שקיבלו רבין ופרס, וצויינה ההתראה החמורה מכולן שהתקבלה סמוך לסיום העצרת - שכתוצאה ממנה "הועלו צלפים על הגגות". להווה ידוע שלא נעצרו פעילי ימין שהחזיקו בידיהם אקדח, ומאידך מי שכן הועלה על הגגות היו צלמים, כגון רוני קמפלר ובתמונה תוכל לראות ש"הצלם החובב" לא שהה שם בגפו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה


7. תוכניתו של גילון היתה לאפשר ליגאל עמיר להתקרב עד לחוליית האבטחה הצמודה ושם להיתפס ע"י המאבטח הרביעי ששמו אבי או אפי.
קרא על הנקודה הקריטית, עמ' 67-68.

כאמור, אני מתנצל על שלא הפרדתי ברמה של הפורום בין מסקנות המבוססות לכאורה על מסמכים רשמיים לבין מסקנות שחלקן ספקולטיביות המבוססות על תיעוד מדרגה יותר נמוכה. מצד שני אין זה מעשי להעתיק את כל המסמך לפורום זה, ולכן רצוי להתייחס לדברים המופיעים במסמך השלם.

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 11-10-2008 בשעה 09:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #6  
ישן 11-10-2008, 12:23
  Lance Lance אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.04
הודעות: 21,076
Facebook profile
גילוי רגיל
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "גילוי נאות"

ראשית, תודה רבה וברוך הבא לפורום - "מנהליו" אגב זה אנוכי בלבד, מייסד ומנהל פורום תאוריות קשר, נעים מאוד
1. זה בסדר מדובר בפארודיה פנימית, מי שבקיא בדינמיקה של הפורומים (בקיצור מכורים) יודע על מה
ומי שלא, זה פארודיה על החתימה של חלק מהגולשים בפורום צילום (שלפעמים פה ושם יש שם תמונות עירום אמנותיות):
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2. שוב לא דיברתי על המסמכים הרפואיים השונים, להם אני כבר מודע אבל ניחא,
יותר מעניין אותי לדעת ששיתפת פעולה עם נתן גפן - מה הוא טיב הקשר בינכם? איך חברת אליו?

בכל מקרה, תודה על הסבר הסעיפים למטה, מעניין אותי האם התאוריה של בארי חמיש ונתן גפן היא אותה אחת,
כי אני כן נתקלתי בכמה וורסיות של הסיבות שהובילו למעשה, כמו למשל,
יוזמה של רבין עצמו לביים נסיון התנקשות כדי להציל את סיכוייו להבחר אחרי קציר הדמים של 93-95,
אלא שעמיר גילה לילה לפני שמדובר בכדורי סרק וביחד עם אחיו, החליפו את הכדורי דמה לכדורים אמיתיים.
תאוריה אחרת מדברת על כך שהוא לא ידע לשמור על שתיקה ודיבר ללא הרף על קיסינג'ר והחברות הסודיות והקשר של פרס לוותיקן,
השאלה היא האם יש אחדות דעים לגבי הנסיבות שהובילו לאירוע.

אני חייב לציין שלא צריך להיות חובב קונספירציות כדי להבין שיש פה כמה שאלות שנותרו ללא תשובה:

למה לקח לרכב 20 ומשהו דקות להגיע מהכיכר לאיכילוב (נסיעה של 2-3 דקות לכל היותר),
למה הרנטגן הראה 3 חורים, כמו גם החולצה שהוצגה בסרט תיעודי שנים אחרי זה - כשהוועדה קבעה בבירור שהיו רק 2 יריות שפגעו ברבין.

אלה לא שאלות קלות, והעובדה שאין להן תשובה אחרי כל השנים האלה,
רק מחזקת את החשד שמשהו פה לא כשורה.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 11-10-2008 בשעה 12:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #7  
ישן 11-10-2008, 15:51
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
חן חן
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "גילוי רגיל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
ראשית, תודה רבה וברוך הבא לפורום - "מנהליו" אגב זה אנוכי בלבד, מייסד ומנהל פורום תאוריות קשר, נעים מאוד
1. זה בסדר מדובר בפארודיה פנימית, מי שבקיא בדינמיקה של הפורומים (בקיצור מכורים) יודע על מה
ומי שלא, זה פארודיה על החתימה של חלק מהגולשים בפורום צילום (שלפעמים פה ושם יש שם תמונות עירום אמנותיות):


קצת מאכזב אני חייב לציין...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
2. שוב לא דיברתי על המסמכים הרפואיים השונים, להם אני כבר מודע אבל ניחא,
יותר מעניין אותי לדעת ששיתפת פעולה עם נתן גפן - מה הוא טיב הקשר בינכם? איך חברת אליו?


פניתי לנתן גפן בנובמבר 2004 (כמדומני) בסמוך לפסטירבין השנתי בעקבות ממצא מיקרי שמאד הטריד אותי כשקראתיו לראשונה מספר שנים קודם לכן. היתה זו תמונה באחד מעיתוני הערב אשר בה צולמה אחת מהזמנות הדם שקיבל רבין, כשלהפתעתי במקום שמו של יצחק רבין הופיע על מדבקת הזיהוי הכינוי "אלמוני 1", המיועד למקרים של הגעת פצוע בלתי מזוהה. במשך תקופה קצרה בסמוך לרצח רבין תהיתי ביני לבין עצמי על פשר העניין אך איכשהו זה חלף כשהמחשבה חזרה אלי רק כעבור שנים. בתחילה ניסיתי למצוא הסבר בארכיון "הארץ" (כתבות סביב הרצח) לפשר אלמוניותו של רבין, ומהון להון הגעתי לפורום אינטרנט מסויים שם נחשפו חלק מן המסמכים הרפואיים שמקורם בחומר של נתן גפן. ביקשתי מנתן גפן לשלוח לי העתקים של כל המסמכים הרפואיים שברשותו לעיון והוא התחיל לשלוח לי טיפין טיפין. התוצאה היתה זיהוי הדרגתי של מספר כשלים קריטיים בגירסה הרשמית, ובראשם עניין האמבולנס החסוי (פורסם במקור ראשון), עניין אי גזירת הבגדים והעדות להגעתו של רבין כשהוא מונשם כמו גם העלמת צילומי הרנטגן וה CT מן התיק הפלילי. בסופו של דבר בשל העניין לכדי עתירה לבג"ץ, עדיין בלי שמץ של מושג שמדובר בסודות הרבה יותר גדולים משיכולנו לדמיין אז.

פריצת הדרך השניה התרחשה ב 11/2005, כאשר ב"תיק לא סגור" נחשף אחד מצילומי החזה של רבין. הקלטתי את התכנית ועצרתי בצילום עצמו והדבר המיידי שנגלה לעיני היה הקליע בעמוד השידרה, אשר אישר את החשדות על כך שרבין נפגע בעמוד השידרה, וזאת בניגוד לגירסה הרשמית ולדו"ח הפתולוגי אשר הכחישו פציעה בעמוד השידרה.

בתחילה חשבתי שהתאוריה של ברי חמיש קורמת עור וגידים, כיוון שהוא הפיץ את "תאוריית הכדור השלישי", הטוענת כי המאבטחים ירו ברבין כדור שלישי במכונית על מנת לוודא הריגה.

אלא שהמסמכים הרפואיים המוקדמים סיפרו סיפור שונה בתכלית. על פי מסמך המיון המוקדם ביותר מבחינה כרונולוגית (בהתחשב בכך שתעודת חדר מיון המקורית הוחרמה ונכתבה מחדש למחרת הרצח), רבין הגיע למיון עם פצע ירי בודד בחזהו ותו לא. על פי מסמך זה רבין נפטר מפצעיו לאחר 40 דקות החייאה וטיפול בחדר הטראומה. לא היה זכר לחדר ניתוח ולא לשני קליעים בגב:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לעומת זאת במסמכים הרפואיים המאוחרים נותרו רמזים עקיפים בלבד לקיומו של קליע אשר נורה מלפנים, והם באים לידי ביטוי בתיעוד החוליה המרוסקת (בגליון חדר הניתוח ובסיכום המהלך הקליני), בדווח על שוק ספינלי (פריאפיזם) וכיוצ"ב, סידרת ממצאים המצביעה על כך שהיה חייב להיות קליע מלפנים, אך בלא לכתוב זאת מפורשות. כאמור, קיומו של קליע אשר נורה מלפנים הוכח לבסוף באופן מוחלט בצילום החזה שנחשף.

מאידך, המסמכים הרפואיים המאוחרים יותר הוסיפו לתיעוד ממצאים חדשים שלא היו קיימים מלכתחילה (בהגעתו של רבין למיון), דהיינו שני הקליעים בגב.

אני זוכר שישבתי מול המחשב ותהיתי, עד אשר לפתע נפתרה התעלומה בפתאומיות. על כך תוכל לקרוא בעמ' 28 בקישור: http://www.f2h.co.il/807102

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
בכל מקרה, תודה על הסבר הסעיפים למטה, מעניין אותי האם התאוריה של בארי חמיש ונתן גפן היא אותה אחת,
כי אני כן נתקלתי בכמה וורסיות של הסיבות שהובילו למעשה, כמו למשל,
יוזמה של רבין עצמו לביים נסיון התנקשות כדי להציל את סיכוייו להבחר אחרי קציר הדמים של 93-95,
אלא שעמיר גילה לילה לפני שמדובר בכדורי סרק וביחד עם אחיו, החליפו את הכדורי דמה לכדורים אמיתיים.
תאוריה אחרת מדברת על כך שהוא לא ידע לשמור על שתיקה ודיבר ללא הרף על קיסינג'ר והחברות הסודיות והקשר של פרס לוותיקן,
השאלה היא האם יש אחדות דעים לגבי הנסיבות שהובילו לאירוע.כשפניתי לנתן גפן כתבתי גם לברי חמיש שביקש להיפגש. פסלתי את הרעיון מייד לאחר שהתרשמתי, בדיוק כפי שנתן גפן סבור, שברי חמיש הוא קצת פנזטיונר. הסתבר לי שנתן עצמו היה המקור שהעביר לחמיש את המסמכים הרפואיים והמשפטיים מתוך התיק הפלילי, אך לא פעם נתן הופתע לגלות שחמיש בונה מגדלים באוויר ומפיץ ספקולציות ופנטזיות חסרות בסיס מתועד כלשהו, אשר העלו אומנם את הנושא לתודעת הציבור אך מאידך גרמו לכל העניין נזק בל ישוער. חמיש לא תמיד הקפיד להיצמד לתוכן המתועד אלא מיהר לתקשורת והפיץ שמועות שאינן ניתנות לאימות או שלילה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אני חייב לציין שלא צריך להיות חובב קונספירציות כדי להבין שיש פה כמה שאלות שנותרו ללא תשובה:

למה לקח לרכב 20 ומשהו דקות להגיע מהכיכר לאיכילוב (נסיעה של 2-3 דקות לכל היותר),
למה הרנטגן הראה 3 חורים, כמו גם החולצה שהוצגה בסרט תיעודי שנים אחרי זה - כשהוועדה קבעה בבירור שהיו רק 2 יריות שפגעו ברבין.

לעניין החולצה, מדובר בעניין הרבה יותר מתוחכם משאתה מעלה על דעתך. עלי לציין שלאחר העתירה לבג"ץ פנו אלי מ"עלמה הפקות" ושוחחתי עם יוצרי הסרט אשר ביקשו להיפגש. קל היה לזהות שמדובר בתחקיר "מטעם". בקצרה, מטרת התחקיר היתה שונה ממה שרבים הבינו. המטרה היתה "להלבין" את הקליע מלפ, אשר כבר לא ניתן היה להעלימו (מדווח ומתועד היטב). בתמורה, התכוונו יוצרי התכנית להסיר את העוקץ מכל העניין, ובחסות "הגילוי הנאות" כביכול של ערוץ 2 להמשיך ולהסתיר את הדברים הקריטיים באמת, קרי את הפציעה בעמוד השידרה (המסגירה את העובדה שהכדור לא נורה בכיכר - שם תועד רבין עומד ומתהלך ולא נזקק לפינוי על אלונקה).

מה שני"למכור" בתכנית היא גירסת "הצלה" לשב"כ, שעל פיה רבין נפגע בנוסף ל-2 כדוריו של יגאל עמיר, גם מכדור שלישי "תועה" שנורה ע"י מאבטח (שכלל לא היה מודע לכך, היות ומאבטחים מגיבים כביכול ברפלקס תת מודע). גירסה זו היתה צפויה לסייע לשב"כ "לסגור" את התיק, כמו גם לאפשר את שחרורו של יגאל עמיר (יש לדעת מיהו באמת) מוקדם מהצפוי בטענה שעמיר פצע את רבין אך לא ניתן לדעת מאיזה קליע רבין נפגע יותר.

מה שחיסל את הגירסה החדשה היה העובדה שעל גופו של רבין לא היתה שום פציעת ירי בחזה משמאל (הצתיעה החסויה בחזה היתה מימין, 2 ס"מ מעל לפיטמה הימנית), ושבצילום הרנטגן וה CT אין זכר לפציעה בחזה משמאל (וכמובן יש תיעוד של פציעת חזה מימין). שים לב שבתכנית לא העזו להעלות על דל שפתם את קיומם של צילומי רנטגן ו CT, אשר מכילים תיעוד אובייקטיבי ומדוייק של כל קליע ופצע.

במילים אחרות, מדובר בתחקיר מבית היוצר של השב"כ, שמטרותיו (לכאורה) היו לנעול את התיק במסווה של גילוי נאות ולהסיר ממנו את העניין, תוך העלמת האמ המרה.

האמת הצרופה מופיעה שחור על גבי לבן במסמכי המיון:

רבין הגיע למיון עם פצע ירי בודד בחזה אשר ריסק את החוליה וגרם לשיתוק מידי. מידע זה הינו חסוי ביותר מפני שהוא מסגיר את העובדה שהירי הקטלני התרחש במכונית.

כמו כן, על פי המסמכים הרפואיים וצילומי הרנטגן - 2 הקליעים בגב שיוחסו ליגאל עמיר הופיעו בגופו של רבין רק לאחר שנכתבו 2 המסמכים הרפואיים הראשונים (בהם לא היה זכר לקליעי הולופוינט בגב).
משמעות הדברים: השב"כ דאג להסוות את תרחיש הירי במכונית בתרחיש של ירי מאחור, וזאת במחיר ירי 2 קליעים בגופה בזמן שהגופה נשארה במשמורת השב"כ.

להשלמת העניין נדרשו הרופאים לכתוב מחדש את תעודת חדר מיון (ד"ר גוטמן עשה זאת למחרת הרצח), "להכניס תיקונים בדו"ח הפתולוגי" (בחסות היס) והכי חשוב - להעלים את צילומי הרנטגן וה CT המספרים את הסיפור האמיתי ללא כחל וסרק.

כך יצא שיגאל עמיר ומרגלית הר שפי לא קיבלו לידיהם את צילומי הרנטגן וממצאיהם, והורשעו למעשה ללא משפט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #9  
ישן 11-10-2008, 17:42
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
רבין מת מקליע בודד שנורה לחזהו מלפנים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לא הבנתי, רבין מת מפצע חדירה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
לא הבנתי, רבין מת מפצע חדירה בודד? והרנטגן "נתפר"? כי תמיד מוצגת לראייה תמונת הרנטגן עם 3 פצעי החדירה כהוכחה לכיסוי.


צילום הרנטגן אותנטי ומראה 2 מתוך 3 הקליעים שנורו בגופו של רבין בזמנים שונים. הקליע במרכז (כנראה 0.22) המסתיר את החוליה (חץ אדום) הוא הקליע הקטלני עימו נכנס רבין למיון, בעוד שהקליע בחזהו הימני (חץ צהוב) מצביע על הקליע שנורה בגופה לאחר שהרופאים יצאו מחדר הטראומה (הולופוינט).

בזמן הניתוח (לאחר הירי של 2 כדורי הולופוינט בגופה) היו בגופו של רבין 3 קליעים. אלא שהקליע הנוסף, שהיה בשער הראה השמאלי (הולופוינט), נשלף והוצא ע"י ד"ר קלוגר בחדר הניתוח.

וכך נותרו לפני הנתיחה (ולאחר הניתוח) 2 קליעים בגופו של רבין. הצילום שלפניך בוצע לפני הנתיחה ומראה את אותם 2 קליעים.

לעומת זאת, בצילום החזה הראשון, אשר בוצע מייד עם הגעתו של רבין, ישנו רק קליע בודד (הקליע במרכז). צילום זה שמור במכון הפתולוגי.


תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 11-10-2008 בשעה 17:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #11  
ישן 13-10-2008, 21:54
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
הנתיחה צולמה אך הקלטת הועלמה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "אתה יכול להסביר לי למה..."

כמו כן, כל מהלך הטיפול ברבין הונצח במצלמת וידאו הקבועה בחדר הטראומה - גם סרט וידאו זה מצוי בידי השב"כ.

וכמובן, תעודת חדר מיון המקורית סולקה והוחלפה במסמך מזוייף, שנכתב ע"י ד"ר גוטמן למחרת הרצח. כמובן שבתעודה המזוייפת "מככב" גוטמן לבדו, ואין באותו מסמך את כל התכתובת, תיעוד הסימנים החיוניים (לחץ דם, דופק), תיעוד הפעולות שבוצעו, הוראות, עירויים, מנות דם ויתר התיעוד המקורי שנכתב ע"י רופאי המיון הד"ר ניר כהן והד"ר ענת רביד.

להלן תעודת חדר מיון שנכתבה מחדש למחרת הרצח ומהווה זיוף פלילי על פי החוק:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הדו"ח הפתולוגי הותאם לדרישות השב"כ, והוא מעלים את הקליע בעמוד השידרה (הנראה בצילום הרנטגן המפליל) ואת הפציעה בחוליה, ולעומת זאת מכליל את היריות בגופה.

פרטים נוספים: http://www.f2h.co.il/807102
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #13  
ישן 14-10-2008, 21:51
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "איך קבעת שהדו"ח נכתב למחרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
איך קבעת שהדו"ח נכתב למחרת היום?
בנוסף, סביר בהחלט שהדו"ח נכתב לאחר הניתוח, שכן לא היתה קליטה מסודרת במיון.
דווקא שתי הנקודות האלו קלות להסברה.


1. גוטמן עצמו גילה שהגיע למחרת הרצח לכתוב. הוא גם גילה ששינה והתאים את הדווח שלו בעקבות הנתיחה הפתולוגית. לכן קיבלת תשובה מלאה על שאלתך.

2. למותר לציין ש"תיקון" דוחות המיון בדיעבד (כביכול על מנת להתאימם לדו"ח פתולוגי) הינו מעשה פלילי חמור. יתרה מזו, הפרקליטות היתה חייבת לדווח לבית המשפט שמדובר במסמך שאינו אותנטי ולהציג ולשים בתיק הפלילי את מסמך המיון המקורי. משמעות הדבר שמשפטו של יגאל עמיר היה משפט "סרק סרק". בכל מדינת חוק היו משחררים מייד את יגאל עמיר ופותחים בחקירה פלילית נגד כל המעורבים מטעם המימסד, והרשימה השמית כלל לא קלה לעיכול.

3. כמובן שלגוטמן לא היתה כל סיבה לכתוב את דו"ח המיון מחדש, אלא אם כפו עליו.

ואגב, שאלה לי אליך - האם יש לך חברה כוסית?

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 14-10-2008 בשעה 21:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #15  
ישן 14-10-2008, 22:29
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "בהנחה שמה שמיוחס לגוטמן אכן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
בהנחה שמה שמיוחס לגוטמן אכן נאמר, אזי

לא ודאי כלל.
הוא הרי ידע שתהיה חקירה כלשהי, ותסכים בוודאי שבהנחה וימצאו שבב של אבחנה או החלטה לא נכונה יכלה לגרום קשיים רבים לד"ר גוטמן, על כן דווקא סביר שישנה את הדו"ח, בהנחה שכל אשר ייחסת לו אכן נכון.

איך החברה שלי קשורה לעניין?


גוטמן טיפל ברבין היטב ולא היה צריך להסתיר מאומה. רבין נפטר מפצע הירי הקטלני בחזה בשעה 22.32 וגוטמן תיעד בצורה מדוייקת את מהלך הארועים והטיפול.

רק במסמכים המאוחרים שבהם נוספו 2 הקליעים בגב נוצרה בעיה ועל גוטמן הוטל לטאטא את הלכלוך ולטמא את ידיו. כנ"ל ביחס להיס ביש המזל.

ביחס לחברתך, סתם קוריוז המופיע בחתימתם של ותיקי הפורום.

אגב, אין טעם להמשיך ולדון יותר בכוונותיו של גוטמן והשקפת עולמו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #17  
ישן 14-10-2008, 21:09
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
ההוכחה החותכת?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי DORAV1 שמתחילה ב "אחרי כל הממצאים האלה, תמיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DORAV1
אחרי כל הממצאים האלה, תמיד יהיו כאלה שינסו לסלף את העובדות.

מה ההוכחה החותכת שאתה יכול להביא?

מי אתה מאמין רצח את רבין?


ניתן למנות סידרה של ממצאים, אשר כל אחד מהם מצדיק את פסילת הדו"ח הפתולוגי ויחד עימו את הגירסה הרשמית כולה.

אם צריך לנקוב בממצא קריטי בודד, הייתי בוחר בצילום החזה בשילוב מסמך המיון שכתב ד"ר גוטמן, המאפשרים יחדיו לקבל את תמונת הרצח בשלמותה: צילום הרנטגן מאמת באופן סופי את הקביעה במסמך המיון כי רבין נכנס למיון עם פצע ירי בודד, אשר חדר בקידמת חזהו וריסק את החוליה הגבית, תוך שהוא מותיר את רבין משותק.

די בזאת על מנת לקבוע בודאות כי הירי לא התרחש בכיכר, אלא במכונית.

מי רצח את רבין? חשדי נופל על המאבטח הרביעי אשר שמו מתחיל בא', ואשר ועדת שמגר נקטה בתחבולות מתוחכמות על מנת להעלים את קיומו מסביבת רבין. יגאל עמיר היה צפוי ליפול כפרי בשל לידיו של אותו מאבטח, אשר היה אמור להסתובב בסמוך לדלת המכונית.

טעותו של המאבטח הרביעי (שפנה לאחור בטרם עבר את קו העציץ) היתה המקור לכל המהומה, הפאניקה והבהלה שהובילוהו תוך שניות לקריאות החדל: "סרק, זה לא אמיתי". התוצאה היתה שרבין המופתע נדחף בגסות למכונית והופרד מרעייתו.

הארוע המוחי בו לקה רבין (שהתבטא בסטיית מבט חזקה שמאלה ואיבוד הכרה פתאומי), הפך את היוצרות והצביע על כך שרה"מ עומד להישאר נכה בגופו ובשיכלו (בדומה למצבו של השגריר ארגוב, כפי שנרמז בועדת שמגר), ולגרום נזק בל ישוער לשב"כ, למפלגה ולמשפחה.

ייתכן שאותו מאבטח החליט בהוראה מגבוה לעשות מעשה שימזער את טעותו. מאידך, ייתכן גם שבשב"כ היתה חפרפרת שהחליטה לנצל את המצב לטובת אישיות מסויימת.

פרטים נוספים: "תיק לא סגור" http://www.youtube.com/user/rabinmurder


תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #21  
ישן 17-10-2008, 08:06
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
התקשורת מונעת חשיפת הדברים
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי shmu_li שמתחילה ב "פעם ראשונה שאני רואה את כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shmu_li
פעם ראשונה שאני רואה את כל החומר הזה מוצג מול עיניי.
קראתי המון על הפרשה.
אבל קו כזה עוד לא ראיתי.
אתה חייב לצאת עם כל זה החוצה..
ושאלה קטנה,
בסופו של עניין, רבין התכוון לביים ניסיון התנקשות על מנת להציל את מצבו הפוליטי ו"לא הלך לו" ?


לא ראית פשוט מפני שהתקשורת לא איפשרה לך לראות.

זה כבר יצא החוצה בצורת 3 עתירות לבג"ץ אשר כצפוי נדחו על הסף, כאשר בג"ץ מסרב להתייחס לדברים לגופם ונענה לדרישת הפרקליטות לדחות את העתירות בטענה שלשר הבריאות אין סמכות לפסול דו"ח פתולוגי באותה מידה שאין לו סמכות לכתוב דו"ח כזה.

כמובן שמדובר בקישקוש, מפני ששר הבריאות יכול למנות מטעמו מומחה מוסמך הרשאי להגיש המלצות לפסול כל מסמך רפואי שאינו תקין/מדוייק או לחילופין למנות ועדת חקירה מטעם משרדו, כנהוג במקרה של פטירה חריגה (פטירה בתוך 24 שעות מהגעה למיון).תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #23  
ישן 17-10-2008, 11:38
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
תודה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "ראשית מזוז, כל הכבוד על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pilon
ראשית מזוז, כל הכבוד על העבודה. יישר כח.
שנית, הייתי מאוד ממליץ לערוך שוב את מסמך ה PDF המתאר את השתלשלות העיניינים.
הייתי שמח מאוד להפיץ את החומר המופיע בו לאנשים רבים, אך הוא בנוי בצורה בעייתית מעט.
יש בו דברים החוזרים על עצמם בצורות שונות כמה וכמה פעמים דבר המעייף את הקורא,
בשעה שאפשר אחרי הפירוט, לסכם בצורה מתומצתת את הממצאים בצורה כרונולוגית כגון:

א. בשעה...ד"ר גוטמן מסיים את הטיפול ברה"מ
ב. בשעה...מובלת הגופה לחדר הניתוח

אני חושב שיצירת סדר כרונולוגי מתומצת יקל מאוד על הבנת הדברים, כמו גם
מספר תיקוני הגהה.


לצערי ממגבלות זמן לא אוכל לחזור לתחקיר, אשר הושקע בו מאמץ ניכר ווזמן לטובת מי שחפץ לדעת את האמת וללא מטרות רווח או פרסום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #26  
ישן 21-10-2008, 00:28
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
נקודה קריטית נוספת שלא זכתה לתשומת לב עד כה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

על פי הגירסה הרשמית, חגי עמיר החדיר לקליעי ההולופוינט שירה אחיו גולות מתכת על מנת להגביר את הנזק. על מנת להקל על איתור גולות המתכת בנתיחה שלאחר המוות - שלח הפר' היס את הגופה לבדיקת CT של כל הגוף.

אלא שבבדיקת ה CT של כל הגוף שנעשה לרבין לפני הנתיחה הפתולוגית לא נמצאו שום גולות מתכת בגופו של רבין - משמע, כדורי ההולופוינט שהוצאו מגופו של רבין לא נורו מאקדחו של יגאל עמיר!

ציטוט מן הערעור: http://elyon1.court.gov.il/files/96...6080190.f01.HTM

4. במוצאי-שבת "כפי שעוד יוברר, היו אלה כדורים, שחגי החדיר לתוך קליעיהם גולות מתכת, שנועדו לשפר את דיוק הפגיעה בעת השימוש בהם. כשהוא חמוש באקדחו הטעון, ובלא ידיעתם של שותפיו לקשר, יצא יגאל למקום העצרת. בשעה 21:45 לערך ירה שלושה כדורים לעבר ראש הממשלה. שניים מהכדורים פגעו בראש הממשלה וגרמו למותו."

22. בערעוריהם של חגי ויגאל חזרו סניגוריהם על טיעוניהם. לגישתם, שגה בית המשפט קמא משלא הבחין בין שינוי נשק לבין ייצורו, שכן הוספת גולה לקליע אך שיפרה תכונות מסוימות של הכדור ולא שינתה את אופיו הכללי, והוא הדין בהתקנת משתיק קול לעוזי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 21-10-2008 בשעה 00:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #27  
ישן 21-10-2008, 23:26
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
האמת הבליסטית-היסטורית והפרופיל הפסיכולוגי של יגאל עמיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

אפריים סנה: "יש אמת הסטורית ויש אמת הבאליסטית ואסור שהאמת הבאליסטית תדחק את האמת ההסטורית".

האמת הבליסטית - קליע בודד מלפנים.

האמת ההיסטורית - יגאל עמיר בישל את הדייסה והתכוון באמת ובתמים לחסל את רבין ואיכשהו מטרתו הושגה בעקיפין, גם אם לא הוא לחץ על הדק האקדח שממנו נורה הקליע הקטלני.

מישהו הסב את תשומת ליבי לאמצעי אשר בו נעזר לכאורה השב"כ על מנת לגייס את יגאל עמיר למשימתו http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=440565

יותר ויותר נראה לי שיגאל עמיר נוצל ע"י השב"כ והוכן למשימתו באמצעות שטיפת מח מתמדת וייתכן גם תוך כדי שימוש בתכשירים פסיכיאטריים מסויימים. ואכן בחקירתו נראה יגאל עמיר חוזר על תנועות מוטוריות סטראוטיפיות במיוחד בגפיו (האופייניות למשתמשים בתכשירים פסיכיאטריים). כמו כן, במכתב שכתב למרגלית הר שפי ישנה פתולוגיה ברורה (ראו בקישור למעלה).

יגאל עמיר פעל כמו רובוט, אבל רובוט מופרע. המופרעות התבטאה בכך שעמיר לא השכיל לתכנן את מזימתו בשקט עד לרגע המכריע, אלא סיכן את תכניתו שלו הוא עצמו ללא הרף ע"י כך שדיבר עליה בגלוי וללא צנזורה, אפילו עם בני משפחתו, הוריו, וחוג מכריו - עד כדי כך שהכל יצא החוצה חודשים רבים לפני נסיון ההתנקשות.

העובדה שאבישי רביב הפציר בעמיר לבצע את ההתנקשות ידועה כבר זמן רב, אולם לא רבים מודעים לעובדה שבדרך מהרצליה לווה יגאל עמיר ע"י "פעיל ימין" ששידל ו"חימם" את עמיר לבצע את זממו בטענה שפעיל ימין אחר מתכוון להקדים אותו.

לפי מיטב הבנתי כיום, וגם על פי איתמר מרזל, אקדחו של יגאל עמיר הוחלף. יגאל עמיר לא זוכר זאת, אך היה קטע בו הוא נראה מוקף ומסתודד עם מספר אנשי ביטחון שכפי הנראה ביקשו ממנו להוציא את רשיון האקדח (הרישיון נמצא בכיכר מלכי ישראל), ואולי תוך כדי כך בוצעה ההחלפה. כאמור, יגאל עמיר נשאל על אותה סיטואציה אולם למרבה הפלא לא זכר אותה, מה שמחזיר אותי לעניין הסמים.

על כל פנים, התנהגותו הכוללת של יגאל עמיר משדרת אמינות לגבי רצונו לפגוע ברבין, וביחס לכך שהופתע גם הוא מקריאות הסרק ומדברים מוזרים שהתרחשו בליל הרצח. יחד עם זאת, עמיר מתוכנת לחזור על מנטרות קבועות (שהושתלו בפיו), והחוקרים עצמם נשמעים כממשיכים להכניס לפיו את הדברים עליהם עליו לחזור בחקירה המצולמת.

מסקנתי היא שיגאל עמיר נוצל ע"י השב"כ אשר הפעיל עליו כעין שטיפת מח מתמשכת דרך "פעילי ימין", בשילוב אמצעים פסיכולוגיים מסויימים. יחסי השולט נשלט אופיניים להשפעת חומרים שעל קיומם הוטל איפול בדיון בבית המשפט העליון (תיק חסוי 3358-06).

יגאל עמיר לא הרג את רבין, אולם בסופו של דבר כוונותיו התממשו בעקבות התמוטטותו של רבין בנסיעה (כפי הנראה עקב שבץ מוחי, שהתבטא בסטיית מבט חזקה שמאלה) - ולכן להערכתי קל היה יותר להשיג את שיתוף הפעולה של הרופאים כאשר ההבדל בין רצח וגרימת מוות הוצג בפניהם כעניין סמנטי בלבד (אשר ממילא לא אמור לשנות את עונשו של יגאל עמיר).

פעיל הימין ששידל את יגאל עמיר לבצע את זממו בדרך מהרצליה (ועדת שמגר קבעה שיגאל עמיר נסע מהרצליה לבד):
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 21-10-2008 בשעה 23:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #28  
ישן 22-10-2008, 20:17
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
"קרובים להשלמת פסיפס רצח רבין"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

לשמיעת הראיון: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/180738

אנשי הועדה הציבורית לחקר רצח רבין יקיימו אירוע בו יחשפו פרטים נוספים בפרשה. "הפסיפס קרוב להיות מושלם", אומרת אחת המארגנות.

עוזי ברוך

ראיון עם קטי כהן

בעוד ימים אחדים תקיים הועדה האזרחית לחקר רצח רבין אירוע מיוחד בו תפרוס גילויים חדשים בפרשה. אחת המארגנות, קטי כהן, מספרת לערוץ 7 על ערב העיון שהוחלט לקיימו קודם ליום הזיכרון הממלכתי ליצחק רבין. זאת לנוכח מה שהיא מגדירה כפסטיבל תקשורתי וציבורי בו אין להם רצון לקחת חלק.

בפתח דבריה מבהירה כהן כי לאנשי הועדה אין כל נגיעה ליגאל עמיר והדרישות לשחרורו. זאת בניגוד לתווית שאותה ניסו ארגוני שמאל להדביק להם בשנה שעברה.

להערכתה רבין עצמו היה רוצה שהאמת סביב הירצחו תתגלה, בהיותו איש אמת מטבעו. היא קובעת כי האמת הזו נוגעת למכלול עדויות הקובעות כי קיים פער חמור בין המסקנות אליהן מגיעה הוועדה לבין מסקנות ועדת שמגר שבחנה את האירוע.

ובאשר לטענות לפיהן העוסקים בקונספירציה אינם אלא קבוצת תימהוניים הזויה אומרת כהן כי היא מזמינה כל אדם המעוניין בכך להעלות את עמדותיו ולהציב את האמת שלו מול פני השאלות העולות מחקירת הוועדה. היא מציינת בדבריה כי היא עצמה הייתה מאותם הדוחים מכל וכל כל טענה לקונספירציה, אך משהוצבו בפניה הדברים כהווייתם לא נותר לה אלא להפנים שאכן הגרסה הרשמית אינה אלא בתיאוריה בעייתית ביותר.

במהלך הערב מתכוונים חברי הוועדה להציג סדרת ראיות ועדויות חדשות שהתבררו בעת האחורנה בפרשת הרצח. לדבריה של כהן מדובר בעדויות חדשות, כדוגמת תצלום הרנטגן של גופתו של רבין שנחשף במקרה בתכנית טלוויזיה, ומשמשות לראיות לכך שרבין נורה מלפנים ולא מאחור, וכן עדויות רבות נוספות.

כהן מזכירה בדבריה את עדויותיהן של לאה ודליה רבין שסיפרו על דברי אנשי השב"כ ללאה רבין באותו לילה כי יצחק רבין לא נפגע ולכן אין עילה להצטרפותה לרכב בו הובל בעלה. בעיניה תמוה גם כיצד זה לא הוכנס לניידת טיפול נמרץ שנמצאה במקום אלא לרכב השרד. עובדה מוכרת נוספת היא העדויות מהשטר והקריאות 'רבין לא נפגע' של עדי ראיה. לטעמה כל אלה משלימים את הפסיפס שלטעמה כמעט והושלם בפרשה ההיא. עם זאת היא מציינת כי היא עצמה מעדיפה שלא להעריך מי באמת ירה ברבין.

פרטים נוספים: http://www.f2h.co.il/807102
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #29  
ישן 25-10-2008, 09:33
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
רצח רבין - דו"ח מצב עדכני לקראת יום השנה ה-13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

את התחקיר בשלמותו תוכלו להוריד חינם בכתובת: http://www.f2h.co.il/807102

מספר נקודות מפתח:

1. יגאל עמיר גוייס לשב"כ ב-1992, עבר קורס אבטחה ומילא תפקידים שונים.

2. באוגוסט 1995 הציג כרמי גילון בפני התקשורת את הפרופיל המדוייק של יגאל עמיר - כדוגמא למתנקש העתידי (חובש כיפה, לא מתנחל, גר בהרצליה ולומד בבר אילן...).

3. לפני עצרת ההמונים היתה בידי השב"כ תכנית פעולה למקרה של התנקשות, אשר כונתה "התרגולת". בערב הרצח קיבלו המאבטחים לידיהם את תמונתו של יגאל עמיר, כאשר ידוע כי לפחות חלקם החשיבוהו כאחד משלהם. יגאל עמיר היה מצוייד בתעודת איש שב"כ החתומה ע"י ראש השב"כ לשעבר יעקב פרי.

4. יגאל עמיר הגיע לעצרת בעקבות הזמנה שקיבל משותפו אבישי רביב.

5. בדרכו מהרצליה נסע יגאל עמיר לעצרת כשהוא מלווה ב"פעיל ימין", אשר "חימם" והלהיב את עמיר בטענה שפעיל תנועת "כך", אשר בעבר כבר ניסה להתנקש ברבין מתכוון לעשות זאת בעצרת. יגאל עמיר ניסה אך לא הצליח להיפטר מן המלווה. התקשורת דיווחה שיגאל עמיר סירב לחשוף את שמו של אותו "פעיל ימין" על מנת שלא להפלילו...

6. בזמן הגעתו של יגאל עמיר לכיכר, התקבלו התראות וצלמים הועלו על הגגות. רבין ופרס עודכנו ביחס להתפתחויות.

7. בחניון החשוך התמקם יגאל עמיר בחסות מכונית GMC שחנתה מול מכוניתו של רבין. נהג המכונית (מזוקן, גובהו 1.80-1.82, חסון, ענד שרשרת זהב), החליף עם יגאל עמיר כמה משפטים, טפח על כתפו ועזב את השטח.

יגאל עמיר גם צולם כששהוא מסתודד בשטח עם מספר אנשי אבטחה. ייתכן שהללו דרשו לראות את תעודותיו ורשיון הנשק שלו (הזדמנות פז להחליף את אקדחו) מכיוון שרישיון הנשק נמצא בהמשך על הקרקע.

8. זמן קצר אחר כך התמקם יגאל עמיר ליד העציץ והתקרב לרבין מאחור. הוא היה אמור לפגוש בדרכו את המאבטח הרביעי (אשר שמו כנראה אבי או אפי), שתפקידו היה להסתובב לאחור ליד דלת המכונית, לסרוק את סביבתו ולעצור את המתנקש הפוטנציאלי.

9. משום מה, המאבטח הרביעי שעמד מאחורי רבין עשה את הסיבוב לאחור מספר צעדים לפני דלת המכונית, ובכך איפשר ליגאל עמיר להגיע לרבין ללא הפרעה.

10. יגאל עמיר שלף את אקדחו וירה מטווח קרוב מאד. נשמעו 3 קולות ירי דמויי קפצונים. רבין לא נפגע, הוא הסתובב לאחור ומייד אחר כך נדחף וזינק יחד עם יורם רובין למכונית.

11. למכונית הצטרפו הנהג דמתי ונוסע נוסף (שקיומו הועלם בדו"ח שמגר). על פי המידע המצטבר (מבוסס בחלקו על עדותו של עוה"ד אייל שומרוני-כהן, אשר צפה ב-30 שניות חסויות מהסרט של קמפלר אשר לא הוקרן בציבור), הנוסע הרביעי היה כפי הנראה המאבטח הרביעי שחזר לעמדתו המקורית בחוליית האבטחה הצמודה.

12. בתחילת הנסיעה ישב רבין במושב האחורי והוא עצמו ומאבטחיו לא הבחינו בפציעה כלשהי.

13. המכונית שעטה בהתאם לתרגולת למטה השב"כ בצפון ת"א. גם לאה רבין ושמעון פרס הובלו לאותו יעד. מכוניתו של רבין נראתה כשהיא פונה משדרות בן גוריון צפונה לבן יהודה.

14. מסיבה רפואית שאינה ברורה דיה, קרוב לודאי כתוצאה מטראומת הבהלה, הפאניקה וההלם מהתנפלותו של יגאל עמיר, כמו גם דחיפות המאבטחים וההפרדה החפוזה מרעיתו, איבד לפתע רבין את הכרתו והתמוטט. הנהג דמתי תיאר בועדת שמגר את ההתמוטטות הפתאומית של רבין, ומסקנת הרופאים בועדה היתה שמדובר בארוע מוחי, שכן במיון אובחנה סטיית מבט חזקה שמאלה האופיינית לשבץ מוחי.

15. הזמן שחלף והדווח התקשורתי על ירי בכיכר (סרק), איים להפוך בדעת הקהל את כל התרחיש לקנוניה שהסתבכה.

16. בסופו של דבר נורה רבין בחזהו. הקליע (כנראה 0.22) חדר 2 ס"מ מעל לפיטמה הימנית, ריסק את החוליה הגבית בגובה D5-6 וגרם לשוק ספינלי.

17. רבין הועבר לאמבונס נט"ן (חסוי) והובא למיון כשהוא מונשם. הוא הוכנס למיון בשעה 21.52 .

18. בשעה 22.32 נפטר רבין בחדר הטראומה לאחר שקיבל 8 מנות דם. הרופאים שבו לחדרם ותיעדו את מהלך הטיפול.

19. מספר דקות אחר כך נדרשו הרופאים לשוב לחדר הטראומה, כנראה בטענה שממשלת ישראל עדיין לא ערוכה להודעה הרשמית על מותו של ראש הממשלה. הרופאים העבירו את הגופה לחדר הניתוח.

20. בחדר הניתוח גילו הרופאים להפתעתם 2 פצעי ירי חדשים בגב (הולופוינט), נוסף לפציעה הקטלנית בחזה.

21. הרופאים ביצעו מספר פעולות ניתוחיות, הוסיפו עירוי של 14 מנות דם נוספות וקבעו את מותו של רבין שוב, הפעם ב 23.10.

הרופאים נדרשו להסתיר את הפציעה מלפנים, ובשלב מאוחר יותר אף את הפציעה בעמוד השידרה (משהובן כי העובדה שרבין נכנס למכונית על רגליו ולא על אלונקה שוללת על הסף אפשרות שהירי התרחש בכיכר, בהתחשב בשיתוק שנגרם מפציעת עמוד השידרה).

22. מדו"ח חדר הניתוח הושמט התיעוד של הוצאת קליע משער הראה השמאלי (הקליע הוצא ע"י ד"ר קלוגר בניתוח).

הוצאת הקליע יוחסה באופן שיקרי לשלב הנתיחה שלאחר המוות (וכך לא ניתן היה להבחין כי מדובר ב-3 קליעים).

אלא שצילום החזה החסוי שנחשף ב 2005 הוכיח סופית שהקליע הנ"ל אכן הוצא בזמן הניתוח, ובסה"כ מדובר ב-3 קליעים (השניים הנוספים הוצאו בנתיחה).

במקביל, למחרת הרצח זוייפה תעודת חדר המיון ע"י כתיבתה מחדש על טופס מיון נקי (והתעודה המקורית הוחרמה).

בתעודת חדר מיון המזוייפת הושמט הקליע הקטלני בחזה, אשר ריסק את החוליה הגבית.

הד"ר גוטמן (שכלל לא נכח במיון בזמן הגעתו של רבין), כתב לבדו את תעודת חדר המיון המשוכתבת (החסרה כמובן את הדווח השוטף אודות הממצאים, סימנים חיוניים כמו ערכי לחץ דם ודופק, פקודות, עירויי דם וכיוצ"ב - אשר תועדו בתעודת חדר מיון המקורית).

פרט להשמטת הקליע הקטלני בחזה, בתעודת חדר מיון המשוכתבת תועדו לראשונה 2 פצעי הירי בגב - אותם ירה השב"כ בגופה של רבין בחדר הטראומה (מייד לאחר קביעת מותו הראשונה של רבין).

היריות בגופה איפשרו לשב"כ להסוות את אופן ביצוע הרצח, מרצח כתוצאה מירי מלפנים לרצח כתוצאה מירי בגב.

23. להשלמת התיעוד השיקרי, הוזעק הפר' היס ע"י השב"כ דווקא לאיכילוב ושם בודד מיתר הקולגות כולל מהפתולוג הבכיר פר' לוי, הוחתם על מסמכי סודיות שונים ומשונים והתוצאה היתה השמטת הקליע הקטלני בחזה מן הדו"ח הפתולוגי, ולעומת זאת הכללתם של 2 הקליעים שנורו בגבו של רבין לאחר קביעת המוות הראשונה.

24. הזיוף הושלם ע"י החרמת מסמכי המיון המקוריים וצילומי הרנטגן וה CT. בצילומים רואים את הקליע בעמוד השידרה המוכיח כי הירי הקטלני היה מלפנים ולא מאחור. כמו כן ב CT רואים שבגופו של רבין אין גולות מתכת - אשר היו אמורים להראות אילו קליעי ההולופוינט היו נורים מאקדחו של יגאל עמיר.

25. ב 2005 דחה בג"ץ את הדרישה לחשוף בפני הציבור את פיענוח הרנטגן הרשמי ואת מסמך המיון המקורי שהוחרם. גם יגאל עמיר שהורשע ברצח רבין דרש לקבל לרשותו את ממצאי הרנטגן הקריטיים אך בקשתו נדחתה ע"י בג"ץ http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3310443,00.html
המסמכים המקוריים והרנטגניים לא נכללו בתיק הפלילי ולא הגיעו לידי עורכי הדין והשופטים. יש לציין שאין תקדים בשום מדינת חוק להרשעתו של נאשם תוך הסתרת תצלומי הרנטגן ומסמכי המיון המקוריים של הנרצח.

26. על פי הדווחים בתקשורת הודה יגאל עמיר מייד ברצח רבין. אלא שחיטוט בכתובים מעלה שהודאתו של יגאל עמיר נגבתה רק לאחר 5 ימים, וגם זאת תוך שימוש במצלמה נסתרת (ע"י החוקר דאודי). אף אחד לא הסביר למה היה צורך במצלמה נסתרת. ציטוט (הראל צבי, ריינפלד משה, "הארץ"):

"אני מודה ברצח ראש הממשלה יצחק רבין. אני כופר בניסיון לרצוח את המאבטח
שלו", דברים אלה מסר יגאל עמיר בהודאה שנגבתה ממנו ב-9 בנובמבר, 5 ימים
אחרי רצח רבין. הודאה זו הונצחה במצלמת וידיאו נסתרת בחדר החקירות.
ההודאה נגבתה מעמיר החל מהשעה 22:00 על ידי החוקר ניסים דאודי.
הודאה זו לא עולה בקנה אחד עם התגובה שמסר שלשום עמיר בבית המשפט המחוזי
בתל-אביב לכתב האישום.


27. יגאל עמיר הגיע כאמור לעצרת כשהוא מצוייד בתעודת איש שב"כ חתומה, ואף צולם כשהוא מסתודד עם המאבטחים. בחשבון הבנק שלו הופקדה לאחר הרצח המחאה מחשבון בנק משותף (סניף "הפלמ"ח בירושלים) של אסף אנגלהרד (בנו של שופט העליון) ושמואל אלכסנדר גביר. בעלי החשבון סירבו לגלות עבור מה הם שילמו ליגאל עמיר. עמיר היה נתון בחודשים האחרונים לפני הרצח להשפעתו של אבישי רביב ("שמפניה") ושל סוכני שב"כ סמויים נוספים. על פי התנהגותו של עמיר בחקירה (ראה סרט החקירה), התנועות הסטראוטיפיות הנישנות בידיו (תנועות מונוטוניות וחסרות תכלית של שפשוף הראש), ועל פי כתב ידו המקוטע והמוזר - יש מקום לחשוב שיגאל עמיר היה חשוף לא רק לשטיפת מוח מתמדת ע"י מי שנחשף לבסוף כסוכן שב"כ, אלא אף להשפעה של חומרים פסיכוגניים המשמשים גופים חשאיים להקניית שליטה ושיעבוד הקורבן לרצונם. בין הסמים בהם נוהגים להשתמש נגזרות של קוקאין. לא מזמן הסתבר שגם בישראל נעשה שימוש בחומרים מסוג זה (תיק חסוי בבית המשפט העליון שמספרו 3358-06).

28. סיכום - על פי המידע המצטבר ממסמכים שונים, יגאל עמיר ואבישי רביב עסקו תקופה ממושכת בארגון פרובוקציות נגד ערבים ונגד רבין. הם קיבלו גיבוי משפטי מלא לפשעים שבוצעו על ידם, ואת ההזמנה לעצרת קיבל יגאל עמיר מאבישי רביב עצמו. יגאל עמיר הגיע לעצרת ביחד עם "פעיל ימין" נוסף, ובחניון הסתודד עם נהג ה GMC שחנתה מול מכוניתו של רבין (חלק ממספר הרישוי שלה נמצא ברשותי) ועם קבוצת מאבטחים. ככל הנראה, בשלב כלשהו הוחלף אקדחו של עמיר לאקדח בעל כדורי סרק. יגאל עמיר היה צפוי להילכד ע"י המאבטח הרביעי (אבי או אפי), אך בשל שגיאה של המאבטח שהסתובב לאחור מוקדם מדי, הצליח יגאל עמיר להגיע לגבו של רבין ולדחוף כלפיו את אקדחו מטווח אפס. נשמעו 3 קולות נפץ חלשים, התעוררה פאניקה ואז נדחף רבין וזינק למכונית על רגליו. מספר דקות מתחילת הנסיעה למטה השב"כ, איבד לפתע רבין את הכרתו והופיעה סטיית מבט חזקה שמאלה (שבץ מוחי). בסופו של דבר ירה אחד המאבטחים בחזהו של רבין (ככל הנראה היה זה המאבטח הרביעי, שבשלב מסויים גם הוא הלך לעולמו). כעת ניתן היה להציג את "תאונת העבודה" שהתרחשה בעקבות ההצגה המבויימת כהתנקשות. להשלמת הטיוח נורה רבין בגבו בעת שהגופה נשארה במשמורת השב"כ. מייד לאחר מכן נדרשו הרופאים לטפל בגופה ובאופן זה הובטח שהקליעים בגופה יתועדו במסמכי הרפואיים והפתולוגיים. יגאל עמיר לא מיהר להודות ברצח, וההודאה נגבתה ממנו רק כעבור 5 ימים תוך שימוש במצלמת סתרים. ישנם ממצאים המעידים על כך שיגאל עמיר היה קשור בשב"כ, ויתרה זאת - שהוא עבר שטיפת מוח מסיבית ואולי אף נחשף להשפעה של סמים מסוג MKULTRA, הגורמים לשינוי באישיותו של הנחשף והופכים אותו לממושמע ונתון לשליטה ולמרותם של גורמים אינטרסנטיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #32  
ישן 25-10-2008, 17:20
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 01.08.05
הודעות: 12,603
עוד סיפור פנטסטי על רבין...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"


[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.inn.co.il/images/toolbar/logo.jpg]
חדשות
כ"ו תשרי תשס"ט, 25 אוקטובר 08 05:42
תאריך הדפסה: כ"ו תשרי תשס"ט, 25 אוקטובר 08 06:14

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.inn.co.il/static/pictures/resized/136-106/26/26393.jpg]
פרופ' זריצקי בטוח: רבין נורה ברכב

פרופ' אריה זריצקי, חבר הועדה האזרחית לחקר רצח רבין קובע כי רה"מ נורה ברכב כדור נוסף וקטלני. פרטים אלה ואחרים בכנס שיתקיים בקרוב.
שמעון כהן
פרופ' אריה זריצקי, איש אוניברסיטת בן גוריון ואחד מחברי הוועדה האזרחית לבחינת רצח רבין קובע כי מכלול העדויות שהתקבצו בפני הוועדה מחזקים את התהיות, השאלות והסתירות שבגרסה הרשמית שפרסמה ועדת שמגר אודות הרצח. עוד קובע פרופ' זריצקי כי לטעמו אין כל ספק בכך שראש הממשלה רבין נורה במהלך הנסיעה ברכב השרד בין כיכר מלכי ישראל דאז לבית החולים איכילוב.

את מסקנותיה הכוללות תציג הוועדה בכנס מיוחד שתקיים בעוד כשבוע בכפר הנוער דוד רזיאל. יצוין כי הכנס יעסוק הן בפרשת הרצח והשאלות אודותיו שהצטברו במרוצת השנים והן על דמותו הכוללת של רבין הן כמנהיג מדיני והן כמצביא.

"אין לי שמץ של ספק שבאוטו נורה קליע נוסף וקטלני", אומר פרופ' זריצקי המבקש בקביעתו לפתור את תעלומת הקליע הנוסף שנחשף בסרט הטלוויזיה ששודר בערוץ השני של הטלוויזיה.

כזכור, הגרסה הרשמית של ועדת שמגר הייתה כי שני כדורים נורו בגבו של ראש הממשלה רבין, אולם בשני סרטי טלוויזיה הוצגו צילומי הרנטגן של גופת רבין כאשר צילומים אלה חושפים כדור נוסף שנורה לכאורה ברבין. בימאי הסרטים נפתלי גליקסברג אף יצר סרט דוקומנטארי שלם בו ניסה להתחקות אחר הסיכוי שאכן נורה כדור נוסף כפי שמתברר מהתצלומים.

זריצקי מזכיר את העדויות המצולמות מזירת האירוע ובהם קבעו עדי ראיה כי ראו את רבין כשהוא נכנס לרכב על רגליו. זכורה גם אותה קריאה של עדת ראיה 'רבין חי'. עוד הוא מציין כי באופן תמוה לא הוכנס רבין לניידת הטיפול הנמרץ שנכחה במקום, מה שהיה מתבקש לו אכן היה נפגע. עדות מרכזית נוספת היא של בני משפחת רבין עצמם. כזכור, דליה רבין פילוסוף העידה סמוך לרצח כי אמה סיפרה לה שאנשי השב"כ מנעו ממנה מלהצטרף אליו לאחר שהבהירו לה שהוא מובל למתקן של השירות וכי אין חשש לשלומו.

לעומת כל אלה מזכיר פרופ' זריצקי את עדויותיהם של חבר הכנסת לשעבר ד"ר לס שבעברו כיהן כמנכ"ל משרד הבריאות, של חבר הכנסת דאז אפרים סנה ושל ד"ר גבי ברבש שקבעו כי לבית החולים הגיע רבין כשהוא מת, חסר דופק.

בהרצאה משולבת שלו ושל העיתונאי והחוקר נתן גפן יציג זריצקי עוד סדרה ארוכה של תהיות. "נציג סתירות בין המסמכים השונים. יש סתירות בין המסמכים הראשונים לעדויות בוועדת שמגר. ישנם מסמכים מאוחרים של בית החולים שמעידים על כיווני התנהלות שונים לחלוטין", אומר זריצקי ומציג דוגמאות: "המסמך הראשוני מדבר על כך שרבין הגיע בניידת טיפול נמרץ עם מסכת חמצן. כלומר לא ברכבו כפי שהעיד הנהג דמתי, וכלומר שמישהו כבר טיפל בו". דוגמא נוספת היא ברישום של פרופ' היס שכתב כי לא היו שברים בעמוד השדרה למרות שידוע שחוליה אחת הייתה מרוסקת.

זריצקי תוהה גם כיצד זה העיד ד"ר גוטמן כי במהלך 12 הדקות הראשונות של הטיפול לא זיהה את רבין כמטופל שלו. לטעמו ראוי היה שמערכת הביטחון תכין את בית החולים, שהנהג יידע את בית החולים על הגעתו הצפויה. עוד הוא מזכיר את העדות התמוהה והנשכחת של דמתי כי לא ידע את הדרך לבית החולים איכילוב ולכן העלה לרכב שוטר שיראה לו את הדרך. עדות זו מעלה לא מעט תהיות וחשדות על שהתרחש בתוך הרכב במהלך דקות הנסיעה. זאת כמובן מבלי להזכיר את 20 הדקות האבודות שחלפו בין שעת הרצח לבין הגעתו של רבין לבית החולים כפי שהיא מתועדת במסמכי בית החולים.

עוד מציין זריצקי כי "על ידיו של יגאל עמיר לא נמצאו סימני ירי. הקליעים שהוצאו לא התאימו. הייתה בהם נחושת אבל בחור שבמקטורן לא נראו סימני נחושת. זה לא אותו קליע שנכנס במקטורן. מומחי הבליסטיקה קבעו שהכדור נורה מטווח אפס, טווח מגע. לעומת זאת פרופ' היס דיבר על מרחק של חצי מטר עד מטר וחצי".

הקשיים להגיע אל המסמכים הרלוונטיים שהיו אמורים לשפוך אור על הפרשה הם קשיים לא מבוטלים ונמשכים עד היום. פרופ' זריצקי מספר על רופא צעיר המכנה את עצמו בשם ד"ר יוסי הדר שפתח בחקירה עצמאית וכשדרש לקבל לידיו מסמכים קיבל מבג"ץ תשובה תמוהה. שופטי בג"ץ קבעו כי הפרשה נבדקה כבר על ידי ועדת שמגר ואין כוונה לפתוח בחקירה מחודשת. לכן לא יקבל הדר את החומר המדובר.

עוד יעדכן זריצקי את באי הכנס בהתכתבות הנמשכת גם בימים אלה ביןחיים יטיב החוקר את הפרשה לבין היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז. יעיב ביקש בעבר מראש השב"כ, יובל דיסקין, לשחרר את פרופ' היס מהתחייבותו לשב"כ, התחייבות שניתנה טרם נתיחת גופתו של רבין, שלא לחשוף פרטים אודות הניתוח והפרטים הנלווים. משרד ראש הממשלה, כדובר השב"כ הודיע כי אין כל מניעה ביטחונית וכי פרופ' היס משוחרר לדבר על הפרשה אולם היס הצטרך לקבל את אישור משרד הבריאות. לפני כחודשיים קיבל יטיב את תגובת היועץ המשפטי למשרד הבריאות ולפיה לא ניתן לאפשר להיס לשוחח על הפרשה שכן פרטים אלה אינם בגדר חופש המידע. לפני כשבועיים שיגר יטיב מכתב ליועץ המשפטי מזוז כדי שזה יורה להנהגת משרד הבריאות לאפשר להיס לקיים עמו שיחה בה יתבקש לבאר את הסתירות העולות בפרשה, בין השאר בעדויותיו שלו עצמו. כעת ממתין יטיב לתגובת היועץ מזוז.

פרט מעניין נוסף אותו מספר פרופ' זריצקי אודות הניתוח שביצע היס בגופת רבין עוסק בהשתלשלות האירועים באותו לילה. לדבריו הנתיחה אמורה הייתה להתבצע במכון לרפואה משפטית באבו כביר ואולם היס נדרש להגיע לאיכילוב למרות שטען כי הציוד הנדרש מצוי במכון שבהנהלתו ולא ניתן לנייד אותו לאיכילוב בהתראה כה קצרה. זריצקי מספר כי תגובת השב"כ לבקשת היס הייתה שקיים חשש להפיכה שלטונית ועל כן אין לנייד את גופת ראש הממשלה וכי עליו לבצע את הנתיחה באיכילוב.

כאמור, פרטים אלה ודגשים נוספים כדוגמת קידומו של מאבטחו של רבין, יורם רובין לתפקיד ראש היחידה לאבטחת אישים יעלו בכנס המתקרב. ככל הנראה יוזכר גם מינוי אחר ועדכני, מינויו של חזי קאלו, מי שפיקד על המחלקה היהודית בשב"כ ותחת הנהגתו ביצע אבישי רביב את פעולות הפרובוקציה שלו, ומונה כעת למנכ"ל בנק ישראל.

נזכיר כי בוועדה האזרחית חברים לבד מפרופ' זריצקי גם רות איצקוביץ', פרופ' הלל וייס, ד"ר רחל טסה וקטי כהן שביומן ערוץ 7 הביעה תקווה שכפר הנוער דוד רזיאל יעמוד בלחצים הצפויים להיות מופעלים עליו על ידי גורמים שונים החפצים בביטולו של האירוע.

www.inn.co.il ערוץ 7
אתר החדשות שלך

_____________________________________
"בניתי לי בית ונטעתי לי גן במקום זה שביקש האויב לגרשנו ממנו בניתי את ביתי, כנגד מקום המקדש בניתיו. כדי להעלות על ליבי תמיד את בית מחמדנו החרב...."
(ש"י עגנון - חתן פרס נובל)

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם


https://www.youtube.com/watch?v=xIpfSclj6A4&feature=youtu.be&t=9

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #38  
ישן 01-11-2008, 00:06
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
היחיד שיש לו ביצים הוא מיקי איתן ועימו נפגשנו
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "מה עם חברי הכנסת ושרי הממשלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kromagg
מה עם חברי הכנסת ושרי הממשלה בעבר ובהווה, איפה הם בכל הקדירה הרותחת הזו ?

למה אנחנו לא שומעים מהם לפחות דרישה לבדוק את כל מידע שהובא כאן ?


אחרי מספר פגישות הבנו שאין לו כח פוליטי לעשות משהו. אחרים כמו אביגדור ליברמן ואריה אלדד ברחו כמו מאש. אלי ישי הפנה אותנו בניזרי. אפי איתם אמר שבלי שמו של הרוצח האמיתי הוא לא מוכן להיכנס לעניין. עקיבא נוף ביקש חומר אך גילה אדישות.

ניתן היה להבין שאישי ציבור חוששים מאד שייתפר/יישלף נגדם איזה תיק ובלתי רלוונטי ויהיה עליהום תקשורתי שיחסלם. אפילו אתרי פורומים התנכלו באופן כרוני לגילויים, ובהם ניצן אור וקפה מרוטר ועוד.

על כל פנים, לאחרונה אמצעי תקשורת מן הצד הימני ואמצע המפה התחילו לגלות התעניינות, לבקש חומר והגרעין של שוחרי האמת הגיע למסה קריטית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #39  
ישן 01-11-2008, 00:17
צלמית המשתמש של Kromagg
  Kromagg Kromagg אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 23.09.08
הודעות: 138
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "היחיד שיש לו ביצים הוא מיקי איתן ועימו נפגשנו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מזוז
אחרי מספר פגישות הבנו שאין לו כח פוליטי לעשות משהו. אחרים כמו אביגדור ליברמן ואריה אלדד ברחו כמו מאש. אלי ישי הפנה אותנו בניזרי. אפי איתם אמר שבלי שמו של הרוצח האמיתי הוא לא מוכן להיכנס לעניין. עקיבא נוף ביקש חומר אך גילה אדישות.

ניתן היה להבין שאישי ציבור חוששים מאד שייתפר/יישלף נגדם איזה תיק ובלתי רלוונטי ויהיה עליהום תקשורתי שיחסלם. אפילו אתרי פורומים התנכלו באופן כרוני לגילויים, ובהם ניצן אור וקפה מרוטר ועוד.

על כל פנים, לאחרונה אמצעי תקשורת מן הצד הימני ואמצע המפה התחילו לגלות התעניינות, לבקש חומר והגרעין של שוחרי האמת הגיע למסה קריטית.


אני פשוט בהלם, חבורה של אפסים שרק יודעים לדבר, פשוט הרגת אותי עכשיו, לדעתי עכשיו שפרס נשיא המדינה הגיע הזמן להתעמת איתו בנושא הזה וחוץ מזה, ניסיתם לפנות לעיתונאים בעלי שם או ערוצי טלוויזיה כמו 10 או 2 ? אם כן, מה הייתה תגובתם ? תודה וכל הכבוד על הרצניות והמסירות !!!
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #40  
ישן 01-11-2008, 00:30
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
you name it
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "[QUOTE=מזוז]אחרי מספר פגישות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kromagg
אני פשוט בהלם, חבורה של אפסים שרק יודעים לדבר, פשוט הרגת אותי עכשיו, לדעתי עכשיו שפרס נשיא המדינה הגיע הזמן להתעמת איתו בנושא הזה וחוץ מזה, ניסיתם לפנות לעיתונאים בעלי שם או ערוצי טלוויזיה כמו 10 או 2 ? אם כן, מה הייתה תגובתם ? תודה וכל הכבוד על הרצניות והמסירות !!!


אין כמעט אישיות ציבורית שלא פנינו אליה. הדבר היחיד שעבד היה אתרי אינטרנט ועתירות לבג"ץ שנועדו לתעד את הטיוח מצידם של ראשי מערכת המשפט, על מנת לשלוף בבוא היום את התיעוד ולחשוף את כל שותפי הקנוניה. פנינו לכל עיתונאי לפחות עשרות פעמים, העברנו להם חומר אבל כלום, נאדה. ניתן היה להבין שאמצעי תקשורת כמו ערוץ 7, NFC ואפילו פורום כמו רוטר מקבלים מכתבי נזיפה מהשב"כ וחוששים מסנקציות במקרה שלא ילכו בתלם. היו לנו על כך שיחות עם אנשים מבפנים. רק בזמן האחרון, עם היווצרות הגרעין האקדמאי שלמד בהדרגה את החומר והתחיל לסייע התחיל להיווצר לחץ שהביא גורמי תקשורת ימניים לשחרר איזה פירור. שוחחתי בעבר טלפונית (בתקופת ההתנתקות בעיקר) עם לא מעט עיתונאים ימניים, למשל מ NRG, NFC, ערוץ 7 שהביעו חשש, ואחדים אמרו שכל העניין מפחיד ושאם יכתבו משהו זה שווה ערך לפיטורין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #42  
ישן 04-11-2008, 17:44
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
או קיי
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "מספר שאלות \ הבהרות : 1-..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pilon
מספר שאלות \ הבהרות :

1- היכן נמצאת תעודת המיון הראשונה, מי ראה אותה, וכיצד היא הובאה לידי גפן ואחרים?
2- האם קיים תיעוד כלשהו שיגאל עמיר היה איש שב"כ, והיכן התעודה שלו ?
3- אם בכיכר עצמה נורו כדורי סרק, מתי, איך וע"י מי נורה יורם רובין?

אני חושב שזה קריטי שיהיו בידנו הוכחות חותכות ממשיות, ולא דברים שניתן להגיד לגביהם
שהם מזוייפים. אנחנו יכולים להגיד מהיום עד מחר שיגאל עמיר גוייס ע"י השב"כ, אבל חייבים
מסמך או הודאה של האנשים המתאימים.

יכול להיות שפיספסתי משהו, אז אנא האירו את עיניי.


1. תעודת חדר מיון המקורית נמצאת בכספת נעולה בתוך חדרו של פר' יהודה היס. ד"ר גוטמן ראה אותה והעתיק מתוכה פרטים לא מעטים לתעודת חדר מיון המשוכתבת ולסיכום המהלך הקליני, אשר מביני עניין יודעים לזהותם.

2.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

3. יורם רובין לא נורה בכיכר, וזו הסיבה שהקליע שפגע בו לא נמצא לא בגופו ולא בשום מקום אחר. ישנה אפשרות שהוא נפגע מדקירה (באיכילוב התקבלה הודעת מוקדמת על הגעת 2 פצועים, אחד מירי ואחד מדקירה, והרופאים חשבו בתחילה שרבין הינו פצוע הדקירה...).

פרטים נוספים: http://www.f2h.co.il/807102
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #44  
ישן 04-11-2008, 19:00
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
הרשה לי לחלוק עליך
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "תבין משהו מזוז (מתי תחליף שם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pilon
תבין משהו מזוז (מתי תחליף שם כבר )....כדי לשכנע כמה שיותר ספקנים, חייבים לסגור כמה שיותר פינות.
אסור להשאיר קצוות פרומים, כי כל פתח כזה משמש אח"כ את הספקנים כלי לניגוח.

זה שכתוב בעיתון שיגאל עמיר היה איש שב"כ, עדיין לא הופך אותו לכזה. חייבים פה לאמת את הסיפור, או לפחות חייבים למצוא מי המקורות הבטחוניים אשר מסרו את המידע. צריך לחשוב בצורת בית משפט הבודק ראיות, או לחילופין לאמץ את דרך מחשבתם של הספקנים.

אם יש משהו שלמדתי בשירשורים הארוכים של 9.11, זה שבליל מידע בלתי מאומת, רק גורם לאנשים ספקות ואינו מקרבם לאמת.


חבר יקר, אם אתה מצפה לנובלה רוסית על קורותיו של יגאליניץ' עמיריץ' מרגע לידתו ועד לדברי ימי מותו, לו זו הכתובת.

אנו מתמקדים בממצאים קריטיים, ואם תיכנס לקישור http://www.f2h.co.il/807102 תבין מהם ממצאים קריטיים ומהו מידע רקע.

ביחס לכך, יגאל עמיר מעניין כקליפת השום, ומה שיביא לפיצוץ הפרשה הוא צילום רנטגן אחד וארבעה ניירות חתומים ע"י מוטי גוטמן ויהודה היס. אם יש לך הערות בנושאים אלה אוכל לעמוד לרשותך. אם אתה מצפה ממישהו ללמוד את מישנתו של יגאל עמיר בשביל לספר לחברה, לא זו הכתובת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #46  
ישן 04-11-2008, 21:39
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
טענות או הוכחות
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "מזוז יקר...אני איתך, וקובץ ה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pilon
מזוז יקר...אני איתך, וקובץ ה PDF שמור אצלי מזמן.
כל החומר שהבאת מזמן הסיר אצלי את כל הספקות.
גם אותי יגאל עמיר מעניין כמו קליפת בננה בפח אשפה, אני רק טוען שלהציג טענות ללא הוכחות, זה פתח לניגוח מצד הספקנים.


אני מתקשה להבין, האם בעובדה שיגאל עמיר עבר קורס אבטחה, נשלח כמאבטח שב"כ לריגה וקיבל תעודת איש שב"כ חתומה ע"י ראש השב"כ לא די לעניין שייכותו של יגאל עמיר לשב"כ כאשר טענה זו אינה מוצגת על ידי כראיה לעניין התרחיש האמיתי בליל הרצח אלא רק להבנת רקע הדברים?

לאן אתה חותר, שנפסיק להאיר את הקשר בין עמיר לשב"כ או שנעקוב אחר גאולה עמיר ונקליט אותה בסתר אומרת בריש גליי שגלי שב"כניק? האם תוכל להבהיר מה בדיוק אתה רוצה לדעת, ואיזו רמה של הוכחות אתה רוצה בעניין עברו של יגאל עמיר? ובאם אין מידע נוסף בעניין זה, האם ראוי לגנוז את המידע שכן ישנו לגבי הרקע של יגאל עמיר? וחוץ מזה, מנין לך לשיטתך שיגאל עמיר הודה בכלל ברצח רבין אם לא היית בחקירה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #51  
ישן 04-11-2008, 23:42
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
מצטער ידידי, לא הבנתי אותך
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "מזוז איש יקר, מה קורה לך בן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pilon
מזוז איש יקר, מה קורה לך בן אדם?
אני אומר לך שוב, סיפקת מספיק הוכחות כדי להסיר כל ספק בעיניי שמדובר בקונספירציה.
מה לשיטתתי? איזה לשיטתי? איפה אמרתי שיגאל עמיר הודה ברצח? אני לא מצליח להבין מה אתה תוקף אותי פתאום...


אתה צריך להבין שתוקפת אותי חלחלה להתייחס לקורותיו של האיש הבזוי יגאל עמיר ומשפחתו המעוותת, ולכן כל חיטוט בעברו צריך להיות מבחינתי מוצדק רק באם זה יהיה הדבר האחרון עלי אדמות שיפתח את תיבת פנדורבין. די בשמועות ממקור של מכר שגר בקירבה לבית הוריו של הנ"ל אודות תיק שסגרו לו על עבירה מסויימת בתמורה להסכמתו למכור את נפשו לשב"כ. את זה אני משאיר לאחרים לבדוק. גם נתן גפן השכיל שלא להיכנס לתוך תיבת פנדורה של משפחת עמיר, אף כי הוא התרשם שהנ"ל נמצא תחת סחיטה של השב"כ לאור ההגנה שסיפק לאבישי רביב שכביכול סידר אותו בהיותו מוסרו של יגאל עמיר.

אני חייב לציין שהטינופת של האגף היהודי נראית לי הרבה יותר חמורה מהשטאזי, וכרמי גילון וחזי כאלו צריכים להישפט על פשעים נגד האנושות, ואין בליבי ספק כלשהו שמאיגרא רמה השנים עוד יגיעו לספסל הנאשמים כנאשמים בפשעים חסרי תקדים בישראל. רק נותר לקוות שהתבטאתו אתמול של אבי דיסקין היתה מעידה חד פעמית, אם כי התרחשויות שטרנהל והתבטאויות בסביבבתו של דיסקין מעידות שהלז הינו כפיל של כרמי גילון.

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 04-11-2008 בשעה 23:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #57  
ישן 22-11-2008, 21:45
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
בלי אחריות
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "על מה אתה מדבר? אני לא רואה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
על מה אתה מדבר? אני לא רואה כלום..


ראשית, אני חייב לציין שמישהו הפנה את תשומת ליבי לידיעה שרבין דווקא כן לבש אפוד מגן, למרות שהדבר הוכחש מייד מסיבות מובנות. וכעת אני משאיר את התמונות לשיפוטכם.

קחו בחשבון שבדו"ח הפתולוגי צויין בהכרח כל פריט לבוש כולל נעליים וגרביים, כך שאם מה שמתחת לחולצה אינו גופיה (ראו תמונתה למטה), הרי שמדובר כאן בפריט שהוסתר ע"י פר' היס.

אגב, שאלתי מומחה בשם נחום שחף האם אפוד המגן לאחמ'ים הוא בצבע לבן ותשובתו:

אני לא יודע.

אבל הרעיון של אפוד מגן בצבע לבן נראה הגיוני.

זה הצבע היחיד שלא נראה מתחת או מעל החולצה הלבנה.

שחף


תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ולעומת זאת כך נראתה הגופיה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה


אחד הדגמים של אפוד מגן לאחמ"ים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #66  
ישן 10-12-2008, 16:42
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
קיצור קונספירציית רבין נכון לעכשיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

קיצור קונספירציית רבין נכון לעכשיו

1. יגאל עמיר גוייס לשב"כ ב-1992, עבר קורס אבטחה ומילא תפקידים שונים.

2. ב 24 לאוגוסט 1995 הציג כרמי גילון בפני כתבים את פרופיל המתנקש הפוטנציאלי: "הוא אינו חייב להיות מתנחל ; הוא יכול להיות סטודנט ספרדי שחום-עור, הלומד באוניברסיטת בר-אילן והמתגורר בהרצליה."
כל 6 הפרמטרים התאימו לתיאורו של יגאל עמיר.

3. לפני עצרת ההמונים היתה בידי השב"כ תכנית פעולה למקרה של התנקשות, אשר כונתה "התרגולת". בערב הרצח קיבלו המאבטחים לידיהם את תמונתו של יגאל עמיר, כאשר ידוע כי לפחות חלקם החשיבוהו כאחד משלהם. יגאל עמיר היה מצוייד בתעודת איש שב"כ ירוקה החתומה ע"י ראש השב"כ לשעבר יעקב פרי.

4. יגאל עמיר הגיע לעצרת בעקבות הזמנה שקיבל מאבישי רביב.

5. בדרכו מהרצליה נסע יגאל עמיר לעצרת כשהוא מלווה ב"פעיל ימין", אשר "חימם" והלהיב את עמיר בטענה שפעיל תנועת "כך", אשר בעבר כבר ניסה להתנקש ברבין מתכוון לעשות זאת בעצרת. יגאל עמיר ניסה אך לא הצליח להיפטר מן המלווה. התקשורת דיווחה שיגאל עמיר סירב לחשוף את שמו של אותו "פעיל ימין" על מנת שלא להפלילו...

6. בזמן הגעתו של יגאל עמיר לכיכר, התקבלו התראות וצלמים הועלו על הגגות. רבין ופרס עודכנו ביחס להתפתחויות.

7. בחניון החשוך התמקם יגאל עמיר בחסות מכונית GMC שחורה שחנתה מול מכוניתו של רבין. נהג המכונית (תואר על ידי השוטרים כאדם חסון, שגובהו 1.80-1.82 מטר, לבוש חולצת טי, עם שיער שחור), החליף עם יגאל עמיר כמה משפטים, טפח על כתפו ועזב את השטח.

יגאל עמיר גם צולם כששהוא מסתודד בשטח עם מספר אנשי אבטחה. ייתכן שהללו דרשו לראות את תעודותיו ורשיון הנשק שלו (הזדמנות פז להחליף את אקדחו), היות ורישיון הנשק נמצא בזירת הארוע.

8. זמן קצר אחר כך התמקם יגאל עמיר ליד העציץ והתקרב לרבין מאחור. על פי ועדת החקירה של השב"כ היה אמור יגאל עמיר לפגוש בדרכו את המאבטח הרביעי (שמו כנראה א'), שתפקידו היה להסתובב לאחור ליד דלת המכונית, לסרוק את סביבתו ולעצור את המתנקש הפוטנציאלי.

9. משום מה, המאבטח הרביעי שעמד מאחורי רבין עשה את הסיבוב לאחור מספר צעדים לפני דלת המכונית, ובכך איפשר ליגאל עמיר להגיע לרבין ללא הפרעה.

10. יגאל עמיר שלף את אקדחו בשעה 21.30 וירה מטווח קצר מאד. נשמעו 3 קולות נפץ משונים דמויי קפצונים. על פי עדויות אנשים שעמדו בקירבתו של רבין (מרים אורן ואחרים) רבין כלל לא נפגע והתיישב במכונית אשר הסתלקה מייד מן השטח. למרות שרבין הגיע לאיכילוב עם דימום שטופל ב 22 מנות דם, בשטח לא נראה ולא תועד שום כתם דם ושום בגד של מאן דהוא מכל האנשים שהקיפו את רבין/קפצו עליו לא הוכתם.

11. למכונית הצטרפו הנהג דמתי והמאבטח יורם רובין, כשעל פי עדות הראיה של העיתונאי יואב לימור (בכתבתו: "הרגע שלא נשכח"), הצטרף לנסיעה אף נוסע רביעי (שדבר קיומו לא מופיע בדו"ח שמגר). על פי מידע נסיבתי ייתכן כי הנוסע הרביעי היה המאבטח הרביעי שחזר לעמדתו המקורית בחוליית האבטחה הצמודה.

12. בתחילת הנסיעה ישב רבין במושב האחורי והוא עצמו ומאבטחיו לא הבחינו בפציעה כלשהי.

13. על פי עדות ראיה שנתמכה בתצהיר לבית המשפט, מכונית השרד נראתה בסביבות השעה 21.40 כשהיא מלווה בשיירת מכוניות, ופונה משדרות בן גוריון ימינה (צפונה) ברחוב בן יהודה.

גם עדותה של הגברת לאה רבין (בסיפרה: "הולכת בדרכו"), אשר הוסעה למטה השב"כ בצפון ת"א ("בדרך למטה השב"כ שאלתי היכן יצחק?", "מאחורינו" השיבו אנשי השב"כ, שהיו בהאזנה קשובה), מחזקת את הסברה שמכונית השרד נסעה תחילה בכוון מטה השב"כ. על פי התרגולת גם מכוניתו של שמעון פרס פנתה לאותו היעד.

14. מסיבה רפואית שאינה ברורה דיה (בועדת שמגר הועלו השערות שונות), איבד לפתע רבין את הכרתו והתמוטט. הנהג דמתי העיד כי לפתע ראה במראה האחורית את רבין שומט את ראשו. אם נוסיף לכך כי במיון אובחנה סטיית מבט חזקה שמאלה עם פגיעה מוחית מוקדית, נסיק שרבין עבר בנסיעה ארוע מוחי איסכמי (שבץ מוחי). הספקולציה המתבקשת איפה היא שהגורם העקיף לארוע המוחי היה טראומת הבהלה, הפאניקה וההלם כתוצאה מהשילוב של התנפלותו של יגאל עמיר, דחיפות המאבטחים וההפרדה החפוזה מן הרעיה.

15. עם חלוף הדקות (בערך כעבור 15 דקות) התחילו להופיע בתקשורת דווחים ראשונים על ירי בכיכר. העברתו של רבין למיון במצבו הנוכחי (כשהוא מחוסר הכרה ועם סימנים נאורולוגיים ממוקדים), צפויה היתה להתפרש כקנוניה שהסתבכה לאור דווחי הירי.

16. על פי טענות הקונספירציה, בשלב זה כשהוא מחוסר הכרה עקב ארוע מוחי, נורה רבין בחזהו. על פי מסמכי המיון חדר הקליע כ- 2 ס"מ מעל לפיטמה הימנית, ריסק את החוליה הגבית בגובה D5-6 וגרם לשוק ספינלי.

17. על פי מסמכי איכילוב, רבין הגיע למיון בשעה 21.52 באמבולנס נט"ן כשהוא מונשם עם טובוס (22 דקות לאחר היריות בכיכר).

18. על פי מסמך המיון (הגלוי) המוקדם ביותר, בשעה 22.32 נפטר רבין מפצעיו בחדר הטראומה, וזאת לאחר החייאה ועירוי 8 מנות דם. הרופאים עזבו לחדרם ותיעדו את מהלך הטיפול.

19. בהסתמך על המסמכים הרפואיים הבאים, עולה כי מספר דקות לאחר קביעת מותו של רבין הוחזרו הרופאים לחדר הטראומה ושבו לטפל ברבין (כנראה בטענה שממשלת ישראל עדיין לא ערוכה להודעה הרשמית על מותו של ראש הממשלה). הרופאים העבירו את הגופה לחדר הניתוח.

20. על פי המסמכים הרפואיים המאוחרים, בחדר הניתוח כבר היו בגופה 3 פצעי ירי, כלומר נוספו 2 פצעי ירי חדשים בגב (הולופוינט), פרט לפציעה הקטלנית בחזה.

21. הרופאים ביצעו בגופה מספר פעולות ניתוחיות, הוסיפו עוד 14 מנות דם (בנוסף ל-8 המנות שניתנו בחדר הטראומה) וקבעו את מותו של רבין בשנית, הפעם בשעה 23.10 (שעת הפטירה הרשמית).

על פי טענות הקונספירציה, הרופאים נדרשו להסתיר את הפציעה מלפנים, ובהמשך אף את הפציעה בעמוד השידרה (משהובן כי עובדת כניסתו של רבין למכונית על רגליו ולא על אלונקה שוללת על הסף אפשרות שהירי התרחש בכיכר, בהתחשב בשיתוק שנגרם כתוצאה מריסוק החוליה).

22. מדו"ח חדר הניתוח הושמט התיעוד של הוצאת קליע משער הראה השמאלי (על פי פרוטוקול המשפט, הוצא הקליע בידיו של ד"ר קלוגר).

רישמית יוחסה הוצאת הקליע מן הראה השמאלית לשלב הנתיחה שלאחר המוות (וכך לא ניתן היה להבחין כי הוצאו 3 קליעים).

אלא שצילום החזה החסוי שנחשף ב 2005 אישר כי הקליע מן הראה השמאלית אכן הוצא בזמן הניתוח, ובסה"כ היו בגופו של רבין 3 קליעים (שני הקליעים הנוספים הוצאו בנתיחה שלאחר המוות). צילום זה עדיין מוגדר ע"י הפרקליטות ובג"ץ כחסוי.

עיון ב"תעודת חדר המיון" מלמד כי זה אינו מסמך המיון המקורי, שכן חסר בו כל התיעוד הרפואי של הצוות המטפל, סימנים חיוניים (לחצי דם ודופק), עירויי דם, פעולות וכיוצ"ב. "תעודת חדר המיון" שהוצגה בבית המשפט נכתבה מחדש על טופס מיון נקי (והתעודה המקורית הוחרמה).

בתעודת חדר מיון המשוכתבת הושמט הקליע הקטלני בחזה, אשר ריסק את החוליה הגבית.

מאידך, בניגוד למסמך המיון המקורי אשר בו תועד רק קליע בודד (אשר נורה מלפנים וריסק את החוליה), הרי שלתעודת חדר מיון המשוכתבת נוסף תיעוד של 2 פצעי הירי בגב - שלא היו קיימים עם הגעתו של רבין למיון.

על פי טענות הקונספירציה, 2 היריות בגופה איפשרו להסוות את אופן ביצוע הרצח, מרצח כתוצאה מירי מלפנים לרצח כתוצאה מירי בגב.

23. על פי הטענות, להשלמת התיעוד השיקרי, הוזעק פר' היס ע"י השב"כ דווקא לאיכילוב ושם בודד מיתר הקולגות כולל מהפתולוג הבכיר פר' לוי, הוחתם על מסמכי סודיות שונים ומשונים והתוצאה היתה השמטת הקליע הקטלני בחזה מן הדו"ח הפתולוגי, ולעומת זאת הכללתם של 2 הקליעים שנורו בגבו של רבין לאחר קביעת המוות הראשונה.

24. הסתרת האמת התאפשרה הודות להחרמת מסמכי המיון המקוריים וצילומי הרנטגן וה CT.

25. על פי הקונספירציה, רבין נורה בנסיעה למטה השב"כ לאחר התנקשות מבויימת. על פי עדותו של מאבטח בית החולים איכילוב, במקום מושבו של הנוסע במושב הקדמי נמצא כתם דם גדול (באותו גודל של כתם הדם במושב האחורי שם ישב רבין בזמן שנורה). ישנה גם עדות של פתולוג שלחדר המיון הגיעה באותו זמן גם גופת המאבטח. אם נחבר את הדברים, אפשר שבמכונית התנהל ירי והמתנקש אף חוסל בעצמו.

הבהרה: מסיבות מובנות, בניגוד לממצאים הרפואיים המתועדים (קליע בעמוד השידרה לאחר ירי מלפנים, פלוס 2 קליעים שנורו מאחור), הרי שבכל הנוגע לפרטי הארועים שקדמו להגעתו של רבין לבית החולים, הדברים נתונים לפרשנות אלטרנטיבית, אך האדם הסביר יידע להבדיל בין שני סוגי המידע).

קישורים

סרטונים: http://www.youtube.com/view_play_list?p=8C85223BFD1B6A6D

http://x.2all.co.il/atira229-06
_____________________________________
חקר רצח רבין (גירסת אינטרנט 2008) http://www.f2h.co.il/download.php?file=597775527&rate=5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #67  
ישן 13-12-2008, 23:10
צלמית המשתמש של Kromagg
  Kromagg Kromagg אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 23.09.08
הודעות: 138
מאמר של ברי חמיש עוד הרבה לפני תכנית ההתנתקות של שרון.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

אין סיבה לחגוג את ניצחונו של שרון

מתוך הספר הצילו את ישראל[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.geocities.com/barrychamish/PEREShh.jpg]


המסר שלי ברור. השלטון הפוליטי בישראל הושחת ע"י גורמים בינלאומיים וכל המתמודדים לראשות הממשלה מושחתים כאחד
, וזה כולל, קודם כל, את אריאל שרון. אני מבין את החגיגות סביב ניצחונו על שרון. אלו המנסים לגרור את ישראל למבצע התאבדות קיבלו סוף-סוף את המסר שלעם נמאס. הבחירות האלו היו דרך לפריקת רגשות והיוו תרפיה טובה לעם. למרבה הצער, אנשים באמת מאמינים שהמאבק הגיע לסופו. הם הולכים להתאכזב. הם יגלו ששרון יבגוד בעם לא פחות מברק, רק הסגנון ישתנה.
זוהי הדרך שבה הימין הצליח לנצח בבחירות מלכתחילה: נתניהו היה באמצע מסע הסברה בארה"ב. שם הוא נפגש עם שתי חברי הCFR, ג'ורג' שולץ והנרי קיסינג'ר. נתניהו עצמו אמר שהם אמרו לו שהגיע הזמן לרוץ לראשות הממשלה. הבעיה היא שהבחירות לא נועדו להתקיים, אלא בעוד שנתיים.נתניהו טס לישראל, בטענה שהוא בא לכבוד בר-מצווה, נפגש עם ברק, וחזר למסע ההסברה שלו בארה"ב. יומיים לאחר מכן ברק, שקיסינג'ר וכנופייתו העלו לשלטון מלכתחילה הצהיר שהוא מתפטר, ושיתקיימו בחירות שבהם הוא יתמודד.למה שהוא יעשה דבר מטורף כ"כ, אלא אם כן הורו לו לפעול כך? הוא פיגר בסקרים והוא התמודד בבחירות אבודות מראש. והקמפיין שלו רק הזיק למצבו בסקרים. המועצה ליחסים בינלאומיים הייתה נחושה בדעתה שהגיע הזמן ששרון ימשיך במשימה להוביל את ישראל למלחמה. ברק הכין את הדרך ועכשיו שרון יוביל את העם למלחמה. וכל היהודים בעולם חושבים שהכל קורה במקרה.לפני כמה שנים קיבלתי טלפון מיואל בינרמן. הוא השתתף בכנס על הכלכלה הישראלית המלון שרתון במנהטן. נרגש, הוא אמר: " הלכתי במסדרון בבית המלון ופתאום, לא תאמין מה ראיתי, שרון וקיסינג'ר יצאו ביחד מאחד החדרים". יואל סיפר את אותו הסיפור לכתבים שסיקרו את הכנס ולמחרת במסיבת עיתונאים שרון אישר שהתקיימה פגישה ואמר: "כדי להשיג שלום אין מנוס מויתורים" אחד הכתבים שאל אם כוונתו לויתורים טריטוריאלים והוא סירב לענות. השיחה עם קיסינג'ר עיצבה מחדש את כל אישיותו של שרון.בנתיים התקשרתי לדובר של שרון, רענן גיסן, ושאלתי אותו על מה הייתה הפגישה.

הוא ענה: " הם נפגשו כדי לדון בביטחון במזה"ת באופן כללי"

שאלתי למה שרון שר התשתיות דן בנושאי ביטחון בכנס על כלכלה.

הוא ענה: " אתה צודק, כמובן, הם דנו בנושאי כלכלה."

אני התעקשתי: " למה שרון בכלל נפגש עם קיסינג'ר?

התשובה הייתה מהוססת: " השר שרון נפגש עם מר קיסינג'ר בכל פעם שהגיע לארה"ב מאז מלחמת יום כיפור."

בשבילי זה היה יותר מדי לעכל בבת אחת . בלי לחשוב שאלתי: " מה אתה יודע על הנהגתו של קיסינג'ר את המועצה ליחסים בינלאומיים?

גיסן היסס ואז ענה: " מר שרון נתן לי הוראות שאין לדון בנושא הזה עד שהוא יכתוב עליהם בספר הזיכרונות שלו."אריאל שרון נולד וגדל במושב שמאלני קיצוני, כפר מלל. בתחילת שנת 1973 הוא ייסד מפלגה בשם שלומציון. תומכי המפלגה היו מהשמאל, והוא אפילו הזמין את יוסי שריד לחלוק איתו את הנהגת המפלגה. באותה שנה באוקטובר פרצה מלחמה ושרון הפך, גיבור לאומי. מעכשיו הקריירה הפוליטית שלו תקבל תנופה ובמועצה ליחסים בינלאומיים מחליטים שהוא צריך לעבוד איתם.הוא פגש את קיסינג'ר ושותפיו בתחילת 1974, הוא קיבל מהם את ברכתם ותמיכתם לעלייתו לשלטון, אך עם תנאים. התנאי הראשון היה שהוא יהפוך לחפרפרת בתוך הימין הישראלי, ויהרוס את תנועת חרות. הוא חזר לארץ, ביסס את מפלגתו והציע לאחד את כל מפלגות הימין למפלגה אחת גדולה שתרוץ ביחד לבחירות בשנת 1977. הוא איחד את המפלגה הליברלית ( גהל ) עם תנועתו חרות ויצר את מפלגת הליכוד.כשמנחם בגין המכובד והעצמאי נבחר לעמוד בראש הליכוד המועצה ליחסים בינלאומיים כעסו מאוד והם פקדו על שרון לנטרל ולהסיר את בגין מהדרך. כדי להוציא את זה לפועל אנואר סדאט ומאחוריו כל הכוח של המועצה ליחסים בינלאומיים דחקו את בגין למצב שבו הוא היה צריך להסכים לפינוי סיני. הסיבה היחידה שהפינוי היה יכול להתקיים הוא ששרון עמד בראשו. ישוב עקשן אחד, ימית, סירב להתפנות. שרון שלח בולדוזרים כדי שיכפו את הפינוי. לכן עד היום יש המכנים את שרון "בולדוזר". יש לנו סיבה טובה לפחד מהמדיניות האמיתית של שרון לגבי פינוי מתיישבים.בשישי ביוני 1982 הכיתה שלי בצבא הצטרפה למלחמה בלבנון. אחרי קרבות רבים הגענו למוצב שלנו בג'בל בראח, שנמצאת בהרי חאוף, 80 קילומטר מהגבול הישראלי הבטוח. התאספנו כולנו כדי לראות חדשות ושמענו את שר הביטחון שרון משקר לבגין ואומר שהחיילים יפסיקו להתקדם ברגע שיגיעו למרחק 40 קילומטר מהגבול. היינו המומים. האומה וגם ראש הממשלה שמעו סיפור שקרי על המלחמה. כולנו שאלנו למה ולא קיבלנו תשובה הולמת.כעבור עשור, יואל בינרמן ואני ראיינו את בנו של בגין, בני בגין. הוא היסס מאוד במסירת העובדות שחיפשנו אך בסופו של דבר הוא סיפק לנו עדות הכרחית. המלחמה שהתקיימה בתקופתו של בגין הייתה כדי למלא הסכם שנחתם בין קיסינג'ר, רבין והנשיא הסורי אסד. סוריה רצתה שישראל תתפנה מהגולן. רבין לא היה יכול לפנות את הגולן. קיסינג'ר חשב על רעיון חדש. סוריה רצתה גם את לבנון, אז במקום את הגולן, סוריה תקבל את לבנון. ישראל תגרום למלחמת אזרחים בלבנון ובסוף תאפשר לסוריה להכנס ללבנון כדי להשרות שם שלום.

בני בגין נזכר שרבין צחק כשהוא סיפר את הסיפור. הוא שאל את רבין למה הוא צוחק, הרי 300,000 איש נהרגו במלחמה הזו. ורבין חייך ואמר: "לא לדאוג, זה היה הסכם טוב". המטרה של מנחם בגין הייתה לשחרר את המזה"ת מהשליטה של המועצה ליחסים בינלאומיים והמטרה של שרון הייתה לעצור אותו.

בני בגין אמר משפט אחד ולא פרט את הפרטים שרצינו לשמוע. הוא אמר ששרון גירש את בגין מהנהגה בכוונה תחילה.עכשיו נזכר בטבח שהתקיים במחנות הפליטים סברה ושתילה בשנת 1983. ביום שישי בבוקר, שרון אישר לפלוגת חיילים את הריגתם של הצלפים של אש"ף שהתחבאו במחנה הפליטים. אותם החיילים נפגעו בעבר מפעילות עוינת של אש"ף. שרון ידע איך הם יפעלו אם ייתן להם חופש פעולה. שרון שמע על הטבח באותו הערב והוא לא הורה על פינוי החיילים משם. הם נשארו שם במשך יומיים. בעקבות הפרשיה הזו הקריירה של שרון ניזוקה באופן זמני, אך הקריירה התחילה סבלה נזקים בלתי הפיכים. בשביל בגין היה זה ההתחלה של הסוף.שרון הוא שחקן מעולה. מאז הצלחתו הצבאית בשנת 1974 הוא היה ליקיר של הימין. ומאז הצלחתו הימין הולך ונחלש. כשנתניהו חתם על הסכם Y, שכלל ויתורים גדולים יותר על שטחים משעשו פרס ורבין, גם הוא וגם מפקדיו במועצה ליחסים בינלאומיים הבינו שיש צורך בתכסיס מוצלח כדי למנוע התנגדות המונית. אז נתניהו מינה את שרון לשר החוץ ופחות משבוע אחר כך שרון חתם אף הוא על הסכם Y. ואז, כיוון שהגיבור הלאומי, יקיר הימין, הסכים לסעיפי הסכם, אף אחד לא חשב למחות.בשלב מוקדם במערכת הבחירות האחרונה מספר כתבים ישראלים כתבו שפרס ושרון קושרים קשר נגד ברק. המטרה הפעם הייתה, מינוי ידידו של שרון, פרס, למועמד מפלגת העבודה, לבחירות לכנסת.אולם, ברק נלחם בכל כוחותיו נגד המינוי הזה. והנשק החזק ביותר שעמד לרשותו היה השותפות של פרס ברצח רבין. מפלגת מרצ עמדה לתמוך בהצעה שהציע יוסי שריד, להעמיד את פרס בראש המפלגה בתור מועמד לבחירות. ההצעה עמדה להתקבל אך ע"פ ידיעות אחרונות ברק שלח שלחי למרצ "שיזכיר להם את רבין" ואז מרצ שינתה את דעתה כלפי פרס. בתקשורת העלו את ההשערה שברק הזכיר למרצ את ההלשנה של פרס על רבין לגבי חשבון הבנק הבלתי חוקי בשנת 1977, הלשנה זו גרמה להעברתו של רבין מהשלטון. וכן, שרבין קרא לפרס "חתרן בלתי נלאה". אך העובדות האלה היו ידועות והם לא היו מונעות מהמפלגה להעמיד בראשה את פרס.למרות שמרצ דחו אותו פרס פתח בקמפיין, בעיקר בעזרת התקשורת, להעמדתו בראש מפלגת העבודה במקום אהוד ברק. ואז ברק דיבר באחת מתוכניות הבוקר של רשת ב ואמר שאם פרס לא מפסיק את הקמפיין שלו, הוא ידבר עם משפחת רבין לגבי הרצח. באותו בוקר, הקמפיין של פרס להחליף את ברק נעצר באופן פתאומי.כבר יותר מעשרים שנה, כל שבת פנויה בצהרים, שרון ופרס נפגשים בביתו של פרס, במפגש חברתי. ביום הולדתו ה75 של פרס, שרון ישב בכסא הכבוד לידו. הם חברים טובים. והמאבק הפוליטי שלהם כל השנים הוא מבוים לחלוטין.אל תתפלאו אם הזוג הזה יופיע ביחד מעל בימת הכנסת. אם שרון יבחר הוא ירצה שפרס יהיה שר החוץ שלו. כן, הוא יודע על רבין, כל השותפים יודעים. אז גם שרון ילחם בפעילות משפטית שעלולה לפגוע ברוצחיו של רבין. הוא יגן על החבר שלו שמעון עם כל הכוח שיש בידו עכשיו.מדינת ישראל תצא למלחמה כששרון ראש הממשלה, לא בגלל שרון- הוא רק "מנהיג צבאי חזק" כביכול ימני, שיצדיק אלימות נגד העם היהודי- אלא בגלל שאלו שבאמת שולטים על העולם תכננו את המלחמה הזו לאורך כל הדרך.


_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #69  
ישן 10-01-2009, 10:08
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
חדשות חצות מליל הרצח: רבין נפגע מכדור בודד בחזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

יהודית בן יעקב מדווחת שרבין נפגע מכדור בודד בחזה, בדיוק כפי שתועד במסמכי המיון ונראה בצילום הרנטגן:לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

מה שקרה הוא שמהדורת חצות התבססה על דיווחי הרופאים מחדר המיון - רבין מת מכדור בודד בחזה.
רק בשלבים מאוחרים יותר ירה השב"כ את 2 הקליעים בגב. אז כבר דווח על 3 קליעים...
לבסוף, הושמט הקליע הקטלני מלפנים שנורה במכונית ונשארנו עם שני קליעים בגב...

באופן זה הצליח השב"כ "להפיל" את התיק על יגאל עמיר ולהעלים את העובדה שהרצח התרחש במכונית, כנראה לאחר שרבין לקה בשבץ לאחר ביום התנקשות והשב"כ לא רצה שהדברים יוודעו בציבור


מסמך המיון הראשון: רבין נפגע מקליע בודד שנורה מלפנים וריסק את החוליה. לא היו פציעות בגב.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

צילום הרנטגן: מאשר כי רבין נפגע מקליע בודד שנורה מלפנים וריסק את החוליה (חץ אדום). בצילום נראה גם אחד משני הקליעים שנורה בגופה (חץ צהוב). הקליע השני הוצא לפני הנתיחה.לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.


מה שקרה הוא שמהדורת חצות התבססה על דיווחי הרופאים מחדר המיון - רבין מת מכדור בודד בחזה.
רק בשלבים מאוחרים יותר ירה השב"כ את 2 הקליעים בגב. אז כבר דווח על 3 קליעים...
לבסוף, הושמט הקליע הקטלני מלפנים שנורה במכונית ונשארנו עם שני קליעים בגב...

באופן זה הצליח השב"כ "להפיל" את התיק על יגאל עמיר ולהעלים את העובדה שהרצח התרחש במכונית, כנראה לאחר שרבין לקה בשבץ לאחר ביום התנקשות והשב"כ לא רצה שהדברים יוודעו בציבור


מסמך המיון הראשון: רבין נפגע מקליע בודד שנורה מלפנים וריסק את החוליה. לא היו פציעות בגב.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

צילום הרנטגן: מאשר כי רבין נפגע מקליע בודד שנורה מלפנים וריסק את החוליה (חץ אדום). בצילום נראה גם אחד משני הקליעים שנורה בגופה (חץ צהוב). הקליע השני הוצא לפני הנתיחה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
_____________________________________
חקר רצח רבין (גירסת אינטרנט 2008) http://www.f2h.co.il/download.php?file=597775527&rate=5


נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 10-01-2009 בשעה 10:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #72  
ישן 10-01-2009, 14:48
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
הבה נדון בעובדות בלבד
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי תמיר20 שמתחילה ב "הכל טוב ויפה חוץ מההסבר של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תמיר20
הכל טוב ויפה חוץ מההסבר של השבץ וההפלה של התיק.
אתה צריך למצוא מניע של השבכ לגרום לכך שהציבור לא יבין שרבין קיבל שבץ. אני אישית לא מאמין לזה שהם ניסו להסתיר את השבץ בכך שהרגו אותו. זה פשוט לא הגיוני.
(גילוי נאות- אני כן מאמין בקונספרציה של הרצח, אני מאמין שמזימת הרצח היא יותר רחבה מהאחים עמיר אבל בטח שלא השבכ רצח אותו)

העובדות הן שרבין הגיע למיון עם קליע בודד בחזה (יש תיעוד חד משמעי במסמכים רפואיים ורנטגניים). כעת המשך הלאה, אבל למען רמת דיון נאותה הצמד תיעוד רשמי לכל משפט שאתה זורק אחרת חבל"ז.
_____________________________________
חקר רצח רבין (גירסת אינטרנט 2008) http://www.f2h.co.il/download.php?file=597775527&rate=5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #74  
ישן 10-01-2009, 20:14
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
חבר, אין לך תקווה
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "בוא נדבר בעובדות בלבד אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
בוא נדבר בעובדות בלבד

אתה אפילו לא יודע איך נראה האינטרנט ב1995, אתה מנותק לחלוטין מהתקופה ומתייחס לתקשורת אז כאילו זה התקשורת היום.
(למי שלא יודע, הוא השתמש באתר וואלה כדי להוכיח רצף אירועים, הוא לא ידע שב1995 וואלה היה אתר צעיר בלי מבזקים או חדשות. אם כזה דבר בסיסי לא ידוע לו אין סיבה להתייחס לשטויות האחרות)

אני לא מבין למה לאנס נותן לך לפתוח עוד ועוד אשכולות חדשים על אותו דבר בידיוק.


ראשית, אף אחד לא מבין על מה אתה מתלהם. אז למען הגולשים אומר שבקובץ התחקיר המופיע בכתובת: http://www.f2h.co.il/807102 הוספתי תמונות "הנפשה" של דווחים מאתר וואלה מליל הרצח, אותן ניתן לראות בקישור: http://news.walla.co.il/?w=/103.

מי שיקרא את התחקיר יווכח מייד שהדווחים מאתר וואלה נועדו כאמצעי ויזואלי להצגת לוח הזמנים, וחשיבותן הוא בדווח בזמן אמת באתר וואלה.

ובכן, חברינו המתלהם נתפס לכך שהדווחים מאתר וואלה אינם אותנטיים, שכן לדבריו לא פורסמו מבזקים באינטרנט ב 1995. אודה על האמת שלא ביררתי את האפשרות שאתר וואלה שיכתב מבזקים בדיעבד, זה נראה לי תמוה ובכל מקרה עניין תפל. מה שהבאתי הוא מה שתועד באתר האינטרנט המוביל במספר הכניסות, ואם יש טענות לחבר שיפנה לאתר וואלה בטענת שקר וזיוף.

מה שמאפיין את נציגי השקר הוא הניסיון להיטפל לתפל, שהרי אינם מסוגלים להתמודד עם הראיות עצמן, שלדידי מתמצות במסמכים הרפואיים הרשמיים ובצילומי הרנטגן וה CT.

אם החבר High_Hopes "גבר גבר", הוא יהיה מסוגל לנקוב בפרט כלשהו במסמכים הרפואיים או הרנטגניים המוכיח שיגאל עמיר ירה את הקליע הקטלני, מה שהוא כמובן יימנע לעשות מחמת אימפוטנציה.

כולנו מצפים גם בכיליון עיניים מן החבר High_Hopes להסביר את פשר הדווח בחדשות חצות על כך שרבין נפגע מכדור אחד בחזהו. היכן שני הקליעים בגב High_Hopes ?
_____________________________________
חקר רצח רבין (גירסת אינטרנט 2008) http://www.f2h.co.il/download.php?file=597775527&rate=5


נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 10-01-2009 בשעה 20:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #75  
ישן 11-01-2009, 01:26
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 30.05.02
הודעות: 8,838
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "חבר, אין לך תקווה"

אמנם אני חבר באתר, אך בשום אופן לא חבר באותו מועדון שאתה נמצא בו (אותי לא מעיפים כל פעם מחדש בגלל מאיסות יתר)

נתתי לך הסבר, אתה לא מסוגל לקבל אותו כי אתה מנותק לחלוטין ממה שהיה ב95 ומנסה להשליך את האירועים של אז כאילו הם קרו היום ב2009, זה לא עובד ככה!
אתה כל הזמן חוזר וטוען שוואלה "משקר ומזייף" זה רק מראה כמה אמינים המקורות שאתה מביא, אתה לא מסוגל להבחין בין נתון אמיתי לבין אתר אינטרנט שניסה לעשות פרויקט מיוחד כמה שנים אחרי הרצח (ובשום מקום לא התיימר להציג את הדברים כמדויקים או כאותנטיים) - זה רק מוכיח שאתה לא מסוגל להבדיל בין הוכחות לבין ניתוח מגמתי של דברים חסרי חשיבות.

בשנת 1995 האינטרנט היה בחיתוליו, בשום אופן לא מקור אמין או מהיר. הפלאפונים רק התחילו לחדור לשוק (או אפילו לא), התקשורת הייתה שונה לחלוטין, דיווחים ראשוניים היו רחוקים מאוד מהאמת.

אני קורא לכל האנשים שכן חיו פה בארץ ב95 (אני בספק אם "מזוז" הוא אחד מהם) לנסות להיזכר במספרים שכתבי החדשות היו זורקים בשידור חי על הרוגים בפיגועים, לא פעם 50 הרוגים הפכו ל10 הרוגים. שעתיים-שלוש מרגע האירוע בתקופה ההיא לא היו מספיקים לרשתות החדשות לתת דיווחים מהימנים.

כבר כתבתי לך עשרות פעמים (אולי אפילו יותר עם כל שלל הכינויים שלך ברשת) אינני רופא, ובניגוד אלייך איני מתיימר להגיד שאני מבין בדברים שאין לי בהם מושג. ובגלל שאתה יודע שאני ורוב הגולשים לא מבינים בנושא הזה אתה מתעקש על הפרט הזה, למרות שברחבי הרשת ראיתי כבר יותר מפעם אחת אנשים שכן מבינים ברפואה ואומרים שאתה סתם מבלבל בשכל.

בדברים שאני כן מבין בהם תמיד ראיתי שמדובר בשטויות והוכחתי שמדובר בשטויות (אני לא אכתוב את זה שוב, יש חיפוש פה באתר ואתה מוזמן להשתמש בו) ותמיד שהוכחתי שמדובר בשטות מוחלטת אז קפץ הגאון התורן (בדרך כלל אתה בכינוי כזה או אחר) ואמר "עזוב את זה, איך אתה מסביר (הכנס קונספירציה אחרת על רצח רבין כאן)" כי הקונספירציה הזאת כל כך תלושה מהמציאות שכל מה שאתה מסוגל לעשות זה לזרוק עוד ועוד פרטים בנושאים שונים, בתקווה שלפחות בפרט אחד האדם שאתה מדיין איתו לא מבין כלום - ואז תוכל להגיד "הנה הוכחתי לך שיש משהו"

אין לי שום סיבה לקחת אותך ברצינות, אם אני רואה שאתה לא מסוגל להבחין בדברים פשוטים, אתה מתגאה בהקלטה עם רוצח שפל שרק מוכיח שהוא מנצל אותך אבל גם חושש מלחשוף בפנייך פרטים, אתה מנותק לחלוטין מהלך הרוח בישראל 1995, אתה מתעלם פעם אחר פעם מחוקים של מקומות שמארחים אותך (ראה ערך עשרות ההודעות שפתחת ב"סקופים"), הספר מבולגן עם עשרות עמודים שחוזרים על עצמם, הניסוח גרוע ואתה קופץ ממצאים למסקנות מומצאות בניסיון לטשטש את ההבדל ביניהם.

זה לא תאורית קשר! זה קשקוש אחד גדול שאתה רץ איתו שנים ומנסה לשכנע אנשים שהרגע גילית משהו חדש - אתה מתיימר לתת הוכחות מדעיות אבל כל פעם מתגלה שאתה מנותק לחלוטין מהמציאות.

אדון "מזוז", גם אני יודע לכתוב בכתב אדום מודגש, זה לא כזה מסובך.
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הגלריה שלי בפליקר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #76  
ישן 11-01-2009, 05:45
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אמנם אני חבר באתר, אך בשום..."

כתבת שאינך רופא ואינך יכול להגיב ביחס למסמכים הרפואיים והרנטגניים. או קיי, אבל בלהשתלח אין לך מעצורים למרות שהינך הדיוט בעניינים אלה שאתה קופץ בראש "להפריכם" בלא להביא בדל שמץ של טיעון ענייני. זה לא לכבוד הפורום ולא לכבודי להתייחס לכך אבל אעבור על כך.

כמו כן אתה חוזר ונתפס לקישקוש עם מבזקי וואלה http://news.walla.co.il/?w=/103.
שאתה טוען ביחס אליהם שהיו לא מדוייקים, יען כי בתקופת 1995 לא פעם 50 הרוגים הפכו ל-10.
זהו טיעון מעניין, רק חסרה לנו איזו דוגמא ששכחת להביא מתוך להט התרגשותך. כולנו מצפים לדוגמא שתראה שדווחי וואלה משנת 1995 או הפרוייקט של וואלה היו על קרקע מציאות של דווחים בלתי מדוייקים. נסתפק בדוגמא אחת או שתיים.

על כל פנים, אם כושר שמיעתך תקין - מדוע אינך מסוגל להסביר לגולשים עובדה פשוטה - מדוע דיווחו בחדשות חצות על פגיעה מקליע אחד? האם גם שידורי ישראל היו בחיתוליהם ב 1995 ודיווחו דיווחים מופרכים?

לדבריך כתבת לי עשרות פעמים (אולי אפילו יותר), ובכך אתה חושף את העובדה שלא הייתי מודע לה שאתה מופיע בכינויים שונים ברשת וטורח שוב ושוב להגיב לדברי, שכן כל בר דעת יכול לראות שלא התווכחת איתי בכינוי הנוכחי שלך - מה שמעלה אפשרות לא רחוקה שאתה יחצ"ן הפועל מטעם מישהו שהאמת מאד כואבת לו באופן אישי. לקחנו זאת לתשומת ליבנו. נשתמש בך כצינור להעברת מסרים לאותו גורם.
_____________________________________
חקר רצח רבין (גירסת אינטרנט 2008) http://www.f2h.co.il/download.php?file=597775527&rate=5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #78  
ישן 11-01-2009, 08:49
  Lance Lance אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.04
הודעות: 21,076
Facebook profile
למבוגרים בלבד מזוז: אזהרה אחרונה
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "חדשות חצות מליל הרצח: רבין נפגע מכדור בודד בחזה"

אני לא מתכוון להיות בוטה אבל כנראה שאתה מעדיף להתעלם מהבקשה שלי.

ידיעות על רבין ייפתחו רק באשכול של רבין, בגלל העניין בחומר
והדיון שנוצר איחדתי את האשכול שפתחת עם האשכול שבו היית צריך לכתוב מלכתחילה את הידיעה.

אבל זו הפעם האחרונה. בפעם הבאה שתפתח אשכול חדש על פרשת רבין הוא יינעל או ימחק
ואני בלית ברירה אאלץ לחסום אותך לתקופת צינון (שוב לא במטרה לפגוע, אלא ככלי אכיפת הסדר בפורום).
מה שאתה עושה זה הצפה בנושא רבין וזה לא מקובל. הנושא מרתק והתרומה שלך מתקבלת בברכה,
אבל אם אתה רוצה להמשיך להוסיף מידע לפרשה - אז זה ייעשה במסגרת האשכול הזה,
ואם יהיה צורך, אחרי זמן מה אני אנעל ואפתח אשכול חדש כדי להמשיך לרכז שם את הדיון בנושא.

אבל עוד פעם, כל אשכול שתפתח מהיום בנושא רבין (לא משנה כמה מרתק ומעניין הוא יהיה) פשוט יינעל או ימחק.

אנא הפנם זאת,
לאנס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #87  
ישן 18-03-2009, 18:36
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 30.05.02
הודעות: 8,838
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "ראשית, דעה אינה חייבת להיות..."

ואני יכול להוסיף עוד כמה:
על סמך טענות מגוחכות מצד הקונספירטורים שכתבו את הקנספירציה (לדוגמא: בסרט הירי לא נראה כמו ירי אמיתי).
על סמך סגנון הכתיבה הבעייתי מאוד של ה"ספר" ש"מוכיח" את הקונספירציה.
על סמך שימוש חוזר בטענות שלא מוכיחות שום דבר (דוגמא: הטענה שאין עדויות ירי על ידו של הרוצח, כאילו זה מוכיח שהוא ירה סרק.... אבל שום הסבר למה זה מוכיח שהוא ירה סרק, כדור סרק משאיר את אותם סימנים על הידיים) ובעצם חוזרות ומראות על החוסר מקצועיות וההבנה של אותם קונספירטורים.
על סמך תאוריות קודמות של קונספירטור מסויים (רמז:סקס עם חייזרים)
על סמך הניתוק הגס בין תקופת הרצח לבין הקונספירציה: מתעלמת לחלוטין מהאמצעים הטכנולוגיים והתקשורת של אותה תקופה.
על סמך יכולת הסקת מסקנות על גבול ההזויות: ראה ערך כל הראיונות עם הרוצח שפורסמו פה.
על סמך הניסיון של "הספר" להטעות ולבלבל ולגרום לקורא לחשוב שהוא קורא עובדות, ורק בהערה בפורום לכתוב "אני סומך על הקורא שיבדיל בין עובדות למסקנות" על אף שמנסה לטשטש לחלוטין את הקו בין עובדות לבין מסקנות.
על סמך הריח הפוליטי העז שנודף (הייתי מוסיף אפילו מצחין) מהקונספירטורים (פרופ' זריצקי לדוגמא)

מספיק שיתוף מצד ההדיוטות? (מופנה לפילון כמובן, יכול להיות ששירשרתי לא נכון)
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הגלריה שלי בפליקר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #91  
ישן 19-03-2009, 13:14
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 30.05.02
הודעות: 8,838
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי kotej שמתחילה ב "אחרי חקירות מרובות"

אחרי קריאת העדויות (מה שהצלחתי לפחות, ה"ספר" כתוב בצורה כל כך נוראית שאני בספק מוחלט אם מישהו קרא את כולו) אני יכול בודאות של 100% לקבוע שמדובר בקישקוש מוחלט.

כפי שאמרתי בעבר עשרות פעמים - אני לא רופא, כמו רוב האנשים במדינה, ולכן אני מתייחס רק לדברים שבהם אני מבין עיניין.

נוצר מצב שבכל תחום שאני מבין בו, אני קורא את ה"הוכחות" ומגלה שמדובר בקישקוש מוחלט לחלוטין, בלי שמץ של ספקות - מדובר באוסף של שטויות! וכל פעם שהעלתי והוכחתי עד כמה לא נכונות ההוכחות, תמיד הגיבו לי באותה תגובה "כן, אבל איך אתה מסביר את XXXX?"

אין לי צורך להסביר את XXXX, זה לא תחום שאני מבין בו, אבל ברגע שאני מוצא אי דיוקים אדירים בכל החלקים של הקונספירציה שאני כן מבין בהם - ברור לי שלאותו קונספירטור אין מושג ירוק במה שהוא כותב, ברגע שאני שם לב שהקונספירציה מנסה להוביל למטרה פוליטית ברורה אז אני מסיק שלא רק שהוא לא מבין שום דבר, הוא כנראה גם משקר במה שהוא כן מבין.

באותה מידה הוא יכול היה לתת את אותם עדויות על כל מה שהזכרת, להוסיף עוד כמה בלבולי שכל על דובים מדברים ולהגיע למסקנה שדובוני איכפת לי ירו ברבין, וכשאתה היית מנסה להסביר לו שמדובר בשטויות הוא היה חוזר תמיד לאותם דברים שלכאורה הוא מבין בהם (אני לא סומך על זה שהוא באמת מבין בהם) מתעלם מכל ההסבר שלך על כך שאין דובוני איכפת לי. אז יש משהו מסריח, אבל בגלל שאנחנו לא יודעים מה הוא, כנראה שזה דובוני איכפת לי.

אז עכשיו אני מחזיר את הכדור אלייך ושואל אותך - מה זה מבחינתך מקור אמין?
אתה טוען שיש מספר דברים שלא מסתדרים לך (לפי מה אתה קובע שהעדויות שנרשמו ב"ספר" אמינות?), למה זה מוכיח שהגירסה הרישמית היא שיקרית לחלוטין? למה זה מוכיח שהגירסה האלטרנטיבית היא נכונה? האם אתה מוכן לקבל שקרים מאדם שטוען שהוא בא להציג לך את האמת?

מחכה לתשובה בכל השאלות ששאלתי.
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הגלריה שלי בפליקר


נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 19-03-2009 בשעה 13:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #95  
ישן 19-03-2009, 16:52
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 30.05.02
הודעות: 8,838
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]אתה יותר..."

אין בעיה, אל תתייחס לכל ההודעה. תתייחס רק לפיסקה האחרונה, מעוד מעניין אותי לשמוע דעות אחרות (בלי ציניות)

לי יש בעיה קשה מאוד להתייחס למקור שמבחינתי הוא לא אמין בעליל. אתה בעצמך מודה שיש בעיות עם המסמך pdf, ולכן אני שואל איך אתה מקבל את העובדות כפי שהן כתובות, על אף שהמסמך הוא בעייתי מאוד.

לי אישית מאוד קשה להתייחס ברצינות למשהו שמתיימר להציג בפני אמת שונה ממה שאני מאמין, והוא לא עומד בסטנדרטים בסיסיים שאני מצפה ממנו, אין לי שום דרך לקחת אותו ברצינות.

אני גם מחזיר אותך לאשכול, שים לב כמה אנשים שאלו "איפה האקדח המעשן" וזכו רק לתשובה "הוא שם", בלי שום הסבר שבאמת יספק אותם.
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הגלריה שלי בפליקר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #96  
ישן 19-03-2009, 16:03
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.11.05
הודעות: 5,696
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "חוץ מ "קשקוש" " קשקוש מוחלט"..."

תראה, הנושא כרגע הוא אך ורק תיאוריה ספציפית זו כפי שהיא מוצגת בקובץ ה-PDF.

כל החלק הראשון של המסמך משולל יסוד.
אותן עדויות ראייה של שיירות ברחבי ת"א, והתייחסות לזמני הפינוי והכיוונים משוללי יסוד ולו מהסיבה הפשוטה שאיש לא מכיר את סידורי האבטחה ואת הנהלים הרשמיים בכל הקשור בפינוי והטעייה של שיירת ראה"מ.
יותר מזה, הטיעונים הללו אינם רלוונטים כלל לשאלה מה באמת קרה.

90% מנתוני הזמן לקוחים ישירות מתוך אתרי אינטרנט, כשרובם המכריע מתוך ואללה הישן.
גם היום, אמינות ודיוק הדיווחים אונליין היא בעייתית מאוד.
לכן, הסתמכות על זמנים אלו, לאורך כל המסמך, היא שגויה ולא נכונה.
אותו כנ"ל לגבי תיאור והשתלשלות האירועים.
מה לעשות שהרוב מסתמך על דיווחי זמן אמת באתר ואללה?

הבעיה השניה במסמך היא צורת הארגון שלו,
הטיעונים הם מעגלים, חוזרים על עצמם ולא מופרדים כמו שצריך.
ברגע שיש קפיצה מאירוע לאירוע (שאינם קשורים אחד לשני) וקפיצה ממסקנה א' למסקנה ב', זה מבלבל את הקור.

דבר נוסף, המסמך הרבה פעמים חוטא בהערות אישיות שבהחלט אין להן מקום במסמך שאמור להיות תחקיר רציני ומקיף.
כמה דוגמאות: "האם תפתיע אתכם הדוגמא וגו'" החוזר על עצמו לזרא מעמוד 92 והלאה.
"מכיוון שמדובר בדו"ח ק.ג.ב ולא מסמך רפואי פרופר" - 84
כל הפסקה האחרונה בעמוד 4 למטה.

בהתייחסות לאותו קובץ PDF :
  • הוא אינו מקצועי
  • לא ערוך בצורה נכונה.
  • חוזר על עצמו מספר רב של פעמים.
  • אין רשימה מסודרת של אנשים מצוטטים וקטעים מצורפים
  • למעט מסמכים רפואיים, אין שום מסמך רשמי אחר והרוב מבוסס על אתרי אינטרנט.
  • כל המסקנות הנובעות מהמסמכים הרפואיים אינן מקובצות בדף אחד, ולא מוסבר בחלק גדול מן המקרים כיצד הוסקה המסקנה מתוך הכתוב, ומהי השכלתו הרפואית של הכותב להסיק זאת.
זו אך ורק התייחסות קצרת יריעה לאותו מסמך PDF.
אם אתה רוצה התייחסות לנקודות ספציפיות במסמך, תן בבקשה עמוד כדי שנדבר על אותו דבר.
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #104  
ישן 23-04-2009, 22:59
  מזוז מזוז אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 17.10.06
הודעות: 247
תיק לא סגור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

התכנית "תיק לא סגור" נוצרה במטרה להפיץ לעת הצורך גרסה שקרית, אשר על פיה הנתיחה הפתולוגית של גופתו של רבין (אשר בוצעה ע"י פר' יהודה היס והטכנאי אלי ליפשטיין) לא היתה ממשית, ועקב רשלנותו של היס הוא פיספס פצע כניסה קידמי בגופו של רבין התואם במיקומו את החור בכיס החולצה משמאל (אשר היס התייחס אליו בדו"ח הפתולוגי כחור חסר חשיבות בהיעדר חור תואם במקטורן, ובהיעדר פצע כניסה בגוף ועדות לקליע בחזה משמאל בצילומי הרנטגן וה CT).

רוצחיו של רבין וסייעניהם הכינו את התכנית מראש למקרה שפציעת החזה תיחשף מתישהו, וזאת מתוך כוונה לשנות טקטיקה ולהפסיק ולהכחיש את קיומה של פציעת חזה (אשר הינה מתועדת היטב בכל המסמכים הרפואיים והרנטגניים), אך זאת תוך המשך העלמת העובדה הקריטית והיא שפציעת החזה לוותה בריסוק החוליה הגבית בגובה D5-6 (שכן הודאה בריסוק החוליה כמוה כהודאה מפורשת בכך שהירי בחזהו של רבין התרחש לאחר האירוע בכיכר, היות ורבין לא היה משותק במהלך הארוע בכיכר).

בדרך זו הם קיוו "להרגיע" ו"להרדים" את הציבור הגדל והולך של אנשים המפקפקים בגרסה הרשמית (על סמך הדוחות הרפואיים הסותרים, כמו גם דיווחים מפורשים מפיהם של אפרים סנה, גבי ברבש ואחרים אשר חשפו את קיומה של פציעת חזה קדמית קשה אשר לוותה בפגיעה קשב בעמוד השידרה עם נזק נוירולוגי). במקביל, הודאת השלטונות בקיומו של כדור שלישי היוותה אופציה לקיצור עונשו של יגאל עמיר (אשר תבטיח את המשך שתיקתו) בטענה שרבין לא נפגע רק מן היריות של יגאל עמיר אלא גם מקליע "ידידותי" (ע"י מאבטח שניסה לחסל את עמיר ופגע בשוגג בחזה של רבין).

הגרסה המחודשת ("תיק סגור") ניסתה להדוף את טענות ה"קונספירציה" במין הודאה על קיומו של קליע שלישי בחזה של רבין שמקורו באש "ידידותית", אשר לא היה בה כוונת זדון. על פי גרסה זו המאבטח שירה את הכדור (לעבר יגאל עמיר) שפגע בקידמת חזהו של רבין עשה זאת ברפלקס לא מודע, ולאחר מעשה לא הפנים שהקליע נורה מאקדחו, וממילא כעת כבר לא ניתן לברר את זהותו...

באופן זה ניסו הפושעים ועושי דברם בתקשורת להטמיע בקרב הציבור בעורמה גרסה שקרית חדשה, "המיישבת" כביכול כמה מן הסתירות בדוחות הרפואיים ובדווחי הרופאים (אודות קליע שלישי בחזה), אך זאת כמובן תוך העלמת ריסוק החוליה והשיתוק בפלג גופו התחתון של רבין (החושפים את העובדה שהירי התרחש לאחר האירוע בכיכר) ובלא שמישהו מן האשמים יינזק.

השלטונות הטילו על חברת "עלמה הפקות" והערוץ השני, תוך שיתופם של אנשי ממסד ותקשורת כגון מאיר שמגר, פנינה גיא, רונן ברגמן, אושרת קוטלר ונפתלי גליקסברג לשכנע את הציבור שכל הרופאים והפתולוג פרופסור היס "שכחו" לבדוק את חזהו של רבין ופספסו פצע כניסה בקדמת בחזה משמאל...

לצורך זה נועד בסרט "תיק לא סגור" הקטע אשר בו נשאלו כמה "מומחים" כמה זמן לוקח למאבטח ממוצע להגיב לירי, כשהללו נוקבים בחלקי שניות תוך ניסיון לשכנע שתגובת המאבטח שירה ברבין כביכול "בשוגג" היתה לחלוטין בלתי-מודעת, ולכן אך טבעי הדבר שאינו זוכר דבר וחצי דבר (ואילולא נפתלי שגילה חור בחולצה לא היתה נפתרה התעלומה, כמובן בלא שלמאבטח ששיגר את הקליע יש זהות כלשהי...).

על ברגמן, קוטלר ושות' הוטל לשכנע את הציבור שיגאל עמיר ירה 2 כדורים מאחור, בעוד שהכדור השלישי נורה מבלי משים ע"י מאבטח שב"כ אשר ניסה "להוריד" את יגאל עמיר.

אלא שעל מנת להימנע מחשיפת הקשר בין הקליע שנורה מלפנים לריסוק החוליה - דאגו המעורבים בטיוח "להשכיח" את קיומם של צילומי הרנטגן וה CT , שכן צילומי הרנטגן וה CT מראים את החוליה המרוסקת אשר קיומה מחסל מיידית את גרסת גליקסברג, ברגמן והשב"כ.

כמובן שכל הדברים הוצגו בסרט באופן שניצל את בורות הציבור, שכן לחור בדש הקדמי השמאלי של החולצה לא נתלווה חור תואם במקטורן אותו לבש רבין מעל לחולצה, וכמובן שלא היה פצע כניסה בחזה משמאל (ולא תואר ממצא מסוג זה במסמכי המיון ובצילום הרנטגן).

אלא שההתמקדות בנקב בדש הקדמי משמאל נתנה איזשהו פתח "להלבין" את הקליע שנורה מלפנים, וזאת דרך הטלת האשמה על היס שכביכול פספס את הקליע מלפנים (בתנאי שמצליחים להעלים את ריסוק החוליה...).

בדרך זו ניסו השלטונות ליישב את הסתירה בין ממצאי המיון (כדור מלפנים) שהושמט מן הדו"ח הפתולוגי לבין הדו"ח הפתולוגי.

כמובן שגרסה זו של גליקסברג וברגמן שקרית בעליל, מכיוון שרבין עבר סידרת צילומי רנטגן ו CT המראים באופן סופי ומוחלט שפצע הכניסה הקטלני היה בחזה מלפנים מימין.

ברגמן ושות' ידעו היטב על קיומם של צילומי הרנטגן וה CT הקריטיים ועל כך שסידרת הצילומים הללו חושפת באופן חד וחלק את הממצאים הרפואיים האמיתיים (בצילום הרנטגן הראשון נראה פצע ירי בודד וקליע בעמוד השידרה, בעוד שבצילומים המאוחרים נוספו שני פצעי הירי בגב, אשר נורו לאחר המוות). אלא שברגמן וגליקסברג הוכיחו בעליל עבור מי הם עובדים, ושהם סייעו בלי בושה לפושעים לנסות "להלבין" את הממצאים המפלילים תוך השמטת זיכרם של צילומי הרנטגן וה CT המפלילים.

אך אפילו נוכלים עושים לעיתים טעויות קריטיות, וכך יצא שיהודה היס סיפק במו ידיו את המפתח לפתרון התעלומה, על ידי זאת שחשף לשניות בודדות את צילום הרנטגן האחרון, בו נראה הקליע בחוליה כמו גם הקליע שנורה במותן שמאל לאחר המוות.

כתוצאה מטעות חמורה זו, לא ניתן היה להמשיך באותו המשחק, ולכן הנוכלים נתקעו ולא סיפקו את החלק השני בתכנית, בו הם היו אמורים להציג "תוצאות" של בדיקת האריג במעבדה באנגליה (כפי שהבטיחו), כאשר כוונתם היתה לטעון שהאריג הכיל כביכול שרידי אבק שריפה, מה שתומך לדבריהם בקביעה שרבין נורה גם מלפנים ע"י מאבטח שלא היה מודע לכך.

העתירה לבג"ץ 229/06 שהתמקדה בצילומי הרנטגן וה CT ביטלה את כושר התמרון של הנוכלים, שכן אילו המשיכו הללו לפתח את העניין כפי שתוכנן מראש (דהיינו, לצאת עם גירסה חדשה שבה כן היה ירי מלפנים, תוך הסתרת ריסוק החוליה והעלמת העובדה שהקליעים בגבו של רבין נורו לאחר המוות), הם היו מסתבכים מייד בדרישה לחשוף את ממצאי הרנטגן וה CT המפלילים, בהתחשב בעובדה שהשלטונות עצמם מודים שהגירסה הרשמית מעורערת...

זו בדיוק הסיבה שהמשך התכנית "תיק לא סגור" נגנז לנצח...

תיק לא סגור:

_____________________________________
חקר רצח רבין (גירסת אינטרנט 2008) http://www.f2h.co.il/download.php?file=597775527&rate=5


נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 23-04-2009 בשעה 23:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #105  
ישן 26-10-2009, 23:17
  רון188 רון188 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 21.01.06
הודעות: 383
אחד האשכולות הכי טובים שקראתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

בחצי שעה של קריאה מעמיקה כל היסודות שלי התערערו ואני שמייח על כך כי באמת כל הסיפור הזה הזה אפוף בעשן לוט כבד אך השאלות שלי הם :
1. אם יגאל עמיר הוא לא הרוצח והשבכ ארגן את זה ויגאל כביכול הודה שהוא רצח אז יכול להיות שהוא חלק מכל התוכנית הזאת ? האם הוא באמת יושב בכלא או שהוא ל באמת בכלא והוא אי שם בארץ חופשי ואנחנו רק חושבים שהוא בכלא כי למה שהוא יודה במשהו שהוא יודע שהוא לא עשה אלא אם פשוט אמרו לו : חביבי אתה הולך לשחק את תפקיד חייך .
2. אתם לא פוחדים שהגורמים הרוולנטים בעניין לא ינסו לטפל במי שיודע את האמת האמיתית ולגרום לו לכל מיני "בעיו" תאונות" הרס החיים האישיים או אפילו לגרום למותו
אמנם אני קצת מושפע מהסרטים אבל לפי מה שאני קורא פה יש הרבה מאוד אנשים שאסור מבחינתם שהאמת תתגלה והם יעשו הכל כדי שזה לא יקרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #111  
ישן 31-10-2009, 07:46
  Lance Lance אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.04
הודעות: 21,076
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי Lomez שמתחילה ב "לאחר 14 שנים עדיין אין לי שקט בלב."

זו שאלה טובה שיכול להיות שלעולם לא נקבל עליה תשובה,
כולם מסכימים על כך שרבין לא מת כתוצאה ממה שנראה בסרטון המפורסם ההוא,
אבל הדיעות והתאוריות מתפצלות לגבי מי עומד מאחורי זה ולמה, ומה קרה בחצי שעה
שבין היריות לבין הגעתו של רבין לביה"ח שנמצא במרחק 2 רחובות בלבד (5 דקות הליכה - מדדתי בעצמי).

אני לא נוהג להאמין למשהו שאין לו ביסוס, לכן אני לא יכול לעמוד מאחורי תאוריה כזו או אחרת
כמו זה שפרס עמד מאחורי החיסול, או שרבין תכנן את הכל כתרגיל יחצ"ני שהתפקשש, וכו'...
אני מודה, שאני לא יודע מה קרה - אני כן יודע, כאדם עם שכל בריא, שהוידאו והעדויות לא מתיישבים עם הגרסה הרשמית.

בוידאו רבין שומע יריות ומסובב את ראשו, ואם זה לא מספיק,
עדת הראייה הזו מצהירה כמעט בזמן אמת לאחר הירי, בנחרצות ודאית,
שראתה במו עיניה שרבין נכנס לאוטו, ושרבין לא נפגע:אממה?... זה לא מתיישב כל כך טוב עם התמונה המפורסמת של רבין על הרצפה,
באופן נוח למדי רואים רק זוג רגליים, והנהג שלו באותו ערב נמצא במיקום שונה לגמרי מהמיקום שלו בסרטון.
המסקנה שכל אידיוט חייב להגיע אליה היא שהתמונה פוברקה,
כן זה נשמע הזוי, כן זה נשמע לא הגיוני, אבל ההוכחות הפרנזיות לא מסונכרנות,
תראו איפה הנהג בזמן הירי בסרטון, ותראו איפה הנהג בתמונה שלכאורה מצולמת שניה אחרי זה.

ועוד לא התחלנו לגרד אפילו את הרי השאלות לגבי הנוסעת הנוספת ברכב של רוה"מ,
המאבטח "שהתאבד" מרוב צער (וכולנו מכירים את שיטות הפעולה האלה...),
אבל לא משנה כמה מידע תציג לאנשים מסויימים הם יסרבו להכיר בהכל,
יסרבו להכיר במונח שוק ספינאלי, יסרבו להכיר בפרשנות הרפואית של אותו אירוע טראומה,
יסרבו להאמין לעדת ראייה שמראיינים דקות אחרי הירי, יסרבו להאמין לצילומי רנטגן, יסרבו יסרבו יסרבו.

למה? כי כנראה הם מפחדים מדי בתת מודע שלהם לנפץ אקסיומות קיומיות כללל כך שורשיות וחזקות,
שדברים כאלה לא יכולים לקרות בעולם שבו אנחנו חיים - זו הנדסה חברתית במיטבה, וזה עובד להפליא,
יכולת ההדחקה, הסרבנות העיקשת לפתוח צוהר להגיון, ולדבוק בסתירות אמפיריות כאילו היו עובדות גמורות,
זה מדהים מצד אחד, ונוראי מצד אחר, כי בסופו של יום בגלל זה האנושות של ימינו נראת כמו שהיא נראת.

אפשר היה להבין התנהגות כזו בימים שלפני האינטרנט, בימים שלא היתה גישה להפצת מידע בקלות כזו,
אבל היום אין תירוץ לעיקשות של אנשים מסויימים, הכמעט זנית, לסרב בתוקף לקבל שמשהו בכל העסק הזה לא מתחבר.

בכל מקרה, שקר הוא כמו חרא (סלחו לי על הביטוי), הוא תמיד יצוף, זה רק שאלה של זמן,
כבר בימינו יש רוב הולך וגדל בארה"ב שלא מאמינים, אלא יודעים בה' הידיעה, שקנדי לא נורה ע"י אוסוולד,
אולי גם אצלנו יבוא היום הזה, שההגיון יגבר על הפחד התת-הכרתי הזה מהאמיתות האפלות שהן חלק מהעולם שבו אנחנו חיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #114  
ישן 31-10-2009, 20:58
  BigSmoke BigSmoke אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.03.09
הודעות: 1,754
אני אנסה לתת תגובה קצת יותר רצינית למה שנתתי קודם לכן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

למרות שאני עדיין חושב שמדובר במדע בדיוני.

העניין הוא פשוט. זה לגיטימי לשאול "איך יכול להיות ש" ו"למה" אבל ברגע שאתה, כאדם פרטי, מנסה לפרשן את השאלות האלה לפי "תהליך החקירה" שלך, זה כבר נראה מגוחך.

לרשום פרטים כמו "כשהגיע יגאל עמיר לכיכר, נשלחו התראות וצלמים הועלו על הגגות. רבין ופרס עודכנו." או "מסיבה רפואית שאינה ברורה דיה, קרוב לודאי כתוצאה מטראומת הבהלה וההלם (אשר החלה בהגחתו של יגאל עמיר אשר עט על רבין מאחור, ובלווית הפאניקה הכללית ששררה בזירה וכן ההפרדה מרעייתו), לקה רבין בארוע מוחי ואיבד לפתע את הכרתו." זה יותר בדיוני מסיפורי האחים גרים.

למה בעצם, שאני אאמין לגירסה המוזרה שלך ולא לגירסה המעניינת של ברי חמיש על הוראות שהתקבלו מפרס לחסל את רבין. למעשה, בין הגירסה הזו לגירסה של חמיש אין כל הבדל. ההבדל היחידי הוא שהוא מפרשן את זה ככה ואתה מפרשן את זה אחרת ולשניכם אין שום הסמכה וניסיון בחקירות פליליות.

העובדות הפשוטות - בכל פעם שמישהו שואל את השאלות המעניינות, שכבר הפרכתי את רובם פעם ואם אני אמצא את האשכול הרלוונטי ברוטר אני אפריך אותם שוב, הוא נוהג לצרף לזה תאוריה דימיונית על מה באמת קרה והופך את הכל לבדיחה משעשעת ועצובה בו זמנית.

עצה - תתעסקו בשאלות עצמם ולא בניתוח שלהם כי אין לכם ולא יהיה לכם חצי מושג מה קרה בדרך מכיכר מלכי ישראל לבית החולים איכילוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #115  
ישן 04-11-2009, 23:54
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 28.01.08
הודעות: 6,755
וואו , כל כך הרבה דברים בטוק בק אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "כל מה שרציתם לדעת אודות רצח רבין"

76.והנה עוד קצת אמת... הזוי אך נכון.

(04.11.09):


השב"כ רצח את רבין במהלך הנסיעה לאיכילוב, יגאל עמיר היה מאבטח שב"כ בלטביה שנתיים לפני הרצח, הממשל האמריקאי עשה את הפיגועים בתאומים ע"י שירות הביון הפקיסטני שבשליטת הסי.איי.אי, גם ברצח רבין גם באסון התאומים וגם בפיגועים ברכבת התחתית בלונדון ב-2005, התבצעו בדיוק באותו יום, באותו מקום ובאותה שעה תרגולים של כוחות הביטחון בדיוק על אותו סוג תרחיש דבר שגרם לבלבול טוטאלי בקרב הכוחות המתרגלים. זה למה נשמעו הקריאות "סרק, סרק" מייד לאחר היריות. הומלץ לרבין ופרס ע"י השב"כ לביים רצח, דבר שהיה אמור להעלות את תמיכת הציבור בתהליך השלום ואכן ככל הנראה הם הסכימו לכך. זו הסיבה שלאחר היריות רבין לא מתפתל מכאבים ונופל מייד לאחר שנורה. אם תשימו לב, הוא מסתובב בנוחיות אחורה לראות מי ירה בו ורק לאחר מכן נפל. רבין, שחשב שבויים רצח לטובת התהליך שלום שלו, לא ידע שהשב"כ וגורמי ממשל נוספים וראש ממשלתנו ביבי(כיכר ציון, זוכרים?)ככל הנראה ביניהם, עשו לו עקיצה, ולנו מכרו שעמיר הוא הרוצח אך בפועל רבין נרצח ככל הנראה ע"י איש שב"כ בתוך האוטו מטווח אפס ובדיקות בליסטיות מראות זאת, דבר שלא הגיוני שקרה ע"י יריות מהטווח שיגאל עמיר ירה ממנו. איך זה שיש רק חור אחד בדף המוכתם בדם של שיר השלום? הדף היה מקופל לארבע, אם כדור חדר אותו, אז היו אמורים להיות ארבעה חורים, לא? מה עוד? ישראל הקימה את החמאס כדי להפיל את הפת"ח, רבין התחיל לעשות הסכמים עם הפת"ח, מייד עם תחילת ההסכמים פיגועים רצופים ובלתי נגמרים שעל כולם החמא"ס לקח אחריות התחילו להציף את ישראל. רבין נרצח. לאחר מכן הפיגועים דעכו להם בטישטוש קל של פיגוע פה, פיגוע שם. ומי היה הראש ממשלה אז? ביבי נתניהו, אותו אחד מכיכר ציון. במקביל לתקופת ההסכמים, הסתה קיצונית שביבי נתניהו עמד בראשה הציפה את גרעין הימין בישראל, הסתה שלא נראתה כמוהה לפני בארץ והסתה שאף אחד לא דאג להפסיק אותה. אפילו לא ראש ממשלתנו החשוד שכיום מנהל לנו את המדינה. פרס הוא לא איש שלום ולא נעליים, הדבר האחרון שהוא רוצה זה שלום. מה שהוא כן רוצה מאד זה קוקטיילים וכסף. הוא הסוכן המקומי במזרח התיכון של הסדר העולמי החדש שארה"ב ושאר אליטות התאגידים העולמית רוצים להנהיג בעולם. ואתם מאמינים להם שהכל טוב ושבאמת יש טרור. אין באמת טרור, זה בסדר. זה הכל פיגועים מבויימים בקפידה ע"י הממשל האמריקאי וחבריו. אין גם התחממות גלובאלית אלא יש שינוי אקלימי, איזורים בעולם מתחממים לעומת אחרים שמתקררים. תשאלו כל דוקטור לגיאולוגיה ואסטרופיזיקה והוא יאמר לכם אותו דבר. אין גם משבר במים. מים זה דבר שמתאדה ויורד במקום אחר בעולם ויורד שוב לים. תמיד יהיו מים. יש משבר כי הממשלה לא רוצה להתפיל מים מהים, היא מעדיפה לעשות כסף ממיסים ושטיפת מוח על גב האזרחים ממשבר מים שלא קיים בגלל ששואבים מהכינרת. דרך אגב, חברה ישראלית היא זו שמתפילה מים לכל העולם ומשום מה רק לא לישראל. מעניין למה. אה, חברת ההתפלה היא בבעלות פרטים ומי ששולט היום במים בישראל היא "מקורות", שהיא חברה ממשלתית. אתם יכולים לבזבז מים כמה שאתם רוצים. הדבר היחידי שיימנע ממכם את זה אלו המיסים ההזויים שהממשלה ממציאה על שימוש במים במשבר מים שבכלל לא קיים. שיעזבו את הכינרת בשקט, דבר שייגרום גם למילאו של ים המלח. להתחיל, להתחיל, להתחיל להתפיל מים מהים. כל העולם המערבי כבר עובד ככה. כל המדיה שהתודעה שלכם מוזנת ממנה היא חלק מתכנית גלובאלית שאמריקה עומדת בראשה לשתק לכם את החשיבה העצמאית ולעשות ממכם טיפשים גמורים ומסתבר שהם עושים את זה בצורה מצויינת. אל תעיזו לתת אצבע לטביעה הביומטרית. תתחילו להתעניין קצת ותראו בדיוק מה מסתתר מאחורי הביטחון והנוחות שדרכם מוכרים לנו אותה. אנשים תתעוררו כי הזמן עוד רגע נגמר. עובדים על כולכם, אל תאמינו למה שאומרים לכם בחדשות, תפסיקו לראות את תכניות הבידור הרדודות להחריד שמציפות לכם את התודעה והיומיום. אתם לא שמים לב שמישהו פה מנסה לעשות ממכם טיפשים? אנשים מהופנטים שעושים בדיוק מה שאומרים להם לעשות? כנסו לאינטרנט לאתרים הנכונים שעוסקים בחשיפת האמת ותתחילו להצטרף להתעוררות שקוראת כבר במלוא העוצמה בכל אירופה. פה בארץ אנחנו לא מודעים אליה כי אנחנו הנייר טואלט האישי של ארה"ב וכמדינה קטנה מאד קל לשלוט בתודעתנו ולא לחשוף אותנו לנעשה באמת מאחורי הקלעים. הכח הוא אצלנו, הציבור. לא אצלם, הפוליטיקאים. תפסיקו לפחד מהחוקים שצצים כמו פטריות ומגבילות את החופש שלנו, הדמוקרטיה כבר נעלמה מפה מזמן.

בוקר טוב, להתעורר!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #118  
ישן 05-11-2009, 00:18
  Lance Lance אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.04
הודעות: 21,076
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אכן :)"

אם מדברים על שטיפת מח..
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3799439,00.html
ציטוט:
75% מרופאי הכללית: נתחסן לשפעת חזיריםמפחדים מהחיסון לשפעת החזירים? הרופאים שלכם לא. סקר פנימי שערכה הכללית בקרב רופאי
המשפחה שלה, גילה היענות יוצאת דופן להתחסן נגד שפעת החזירים. מנכ"ל משרד הבריאות:
"צוותים רפואיים מהווים דוגמא לציבור. אתערב אישית במקומות שבהם לא מתחסנים מספיק"

כאילו שאני אמור לאכול את הלוקש של "סקר פנימי" שהזמינה הכללית לרופאים שלה,
זה כמו שאני אזמין סקר לעובדים שלי, "האם אני בוס טוב"...

אבל זה בהחלט הדובדבן שבעוגה:
מנכ"ל משרד הבריאות:
"צוותים רפואיים מהווים דוגמא לציבור. אתערב אישית במקומות שבהם לא מתחסנים מספיק"


מה זה "אתערב אישית" לדעתך...? עכשיו אתה מבין את תוצאות הסקר קצת יותר טוב
אני מאמין בכל ליבי שמבחינת רוב הרופאים זה יהיה יד בפה ויד בלב, יגידו שיתחסנו, אבל בשום פנים ואופן לא יגעו ברעל הזה.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 05-11-2009 בשעה 00:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #123  
ישן 05-11-2009, 00:33
  Lance Lance אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 08.11.04
הודעות: 21,076
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אמת"

יש שם כמה דברים שאני לא יכול להסכים איתם, בגלל שהם לא מבוססים,
כמו למשל התאוריה שהומלץ לרבין ופרס לביים את פציעתו של רבין
שייגרם כתוצאה מנסיון התנקשות כדי להעלות את הרייטינג שלו.
אני לא נתקלתי בשום ביסוס לזה, ומה שאני לא יכול לבסס אני לא יכול לחקור,
ומה שאני לא יכול לחקור, אני לא יכול לטעון

כנ"ל לגבי הביון הפקיסטני ב 11 בספטמבר, אולי פילון יודע על זה משהו, אני מעולם לא שמעתי על הקשר הזה,
אני כן יודע שאלקעידה זה בעצם CIA, יש לאוסמה בן לאדן תיק סוכן ב CIA, זה מבוסס למשל...

יש שם גם עוד דברים, כמו רבין שעשה הסכם ליצירת פיגועים, שזה נשמע לי כל כך מופרך,
וגם כאן חסר כל ביסוס, אבל מעבר לזה אני גם לא רואה את רבין מקבל כאלה החלטות,
רבין אף פעם לא היה אחד שמספיק נבזי ואפל כדי לתכנן דברים כאלה, לא היה לו את האופי הזה,
פרס לעומת זאת, זה עניין אחר - אין דבר שאני לא יאמין שפרס מסוגל לעשות, אבל זה נושא ששמתי לי לטאבו לדבר עליו, אז אעצור כאן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #128  
ישן 05-11-2009, 22:35
  double_o double_o אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 30.09.07
הודעות: 2,711
בתגובה להודעה מספר 127 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "מה?"

זה בגלל שמדובר בדבר חסר בסיס לחלוטין.
כל ה"ביסוס" הוא למעשה שני אנשים בעלי אמינות מפוקפקת ביותר אשר לאחר ה11 בספטמבר "נזכרו" שהם פגשו את בין לאדן באמצע שנות השמונים. יש גם איזה "מסמך" שלכאורה מאשר את טענותיהם. אבל המקור שלו לא ידוע והאמינות שלו מוטלת בספק רב ביותר.

עוד פרטים פה: http://www.911myths.com/html/tim_os...bin_ladin_.html

אבל, גם אם מה שהם אומרים נכון אז מה זה אומר חוץ מזה שבשנות השמונים ארה"ב שיתפה פעולה עם בין לאדן במלחמה מול הסובייטים?
מכאן ועד הקביעה שבין לאדן היה כולו סוכן של הCIA ושהוא ביצע את ההתקפות על ארה"ב בהוראת הCIA ,או משהו דומה, קיימת דרך ארוכה שלא נתמכת בשום דבר.

מצד שני יש חוקרים, סופרים ועיתונאים רבים אשר חקרו את הנושא של המלחמה באפגניסטן על היבטיה השונים כולל הקשר של בין לאדן וארה"ב. הם ביצעו ראיונות רבים בארה"ב, ערב הסעודית, פקיסטן, אפגניסטן ומדינות נוספות עם אנשים שהיו מעורבים בנושא והשתמשו במסמכים רבים והממצאים שלהם סותרים את הטענות שבין לאדן עבד בשירות הCIA. מקור טוב בעברית בנושא הוא הספר "המגדלים הגבוהים" של לורנס רייט.

נערך לאחרונה ע"י double_o בתאריך 05-11-2009 בשעה 23:01. סיבה: תיקון שגיאת הקלדה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:34

הדף נוצר ב 1.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2022 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר