לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2008, 19:46
  DMann DMann אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.07
שלח הודעה דרך MSN אל DMann
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי crups שמתחילה ב "בעיה | העברת קבצים מהמחשב לE71"

ראשית כל אני גם משתמש במכשיר נוקיה E71

כמוכן מאוד ממומלץ להשתמש בתוכנה שמגיעה איתו ( דרכה הכי טוב להעביר קבצים)NOKIA PC SUITE 6
תוכנה פשוט מעולה!!! ...יחד עם כל התיקונים וההוספות שיש בה עכשיו.( תוכל להוריד אותה גם באתר נוקיה חינם)
היתכן כי קיימים המצבים הבאים בהם אתה נתקל :

1) הקבצים בהם אתה מעוניין להשתמש\להעביר -אינם נתמכים ב-FORMAT של המכשיר ולכן אתה לא רואה אותם בכלל( מקרה קיצון מאוד)

2) אם אתה באמת לא רואה את התיקיות כמו שהסברת ( PICTURES\MUSIC וכו') תוכל להגיע דרך התפריט הראשי לאייקון - GALLERY \ גלריה- ושם תוכל לראות את כולם.
כמובן שאתה גם צריך לזכור בידיוק לאן העברת את הקבצים - האם הם הועברו לזיכרון המכשיר או לכרטיס הזיכרון שבאה יחד איתו ( אם באמת קיבלת אחת במעמד הרכישה).
בכל מקרה שמה בדרך כלל מופיעים כל הקבצים שאתה מעביר ואיפילו באופן אוטומטי המכשיר ממיין אותם כך שזה הופך להיות קל יותר( ושוב ממולץ להשמתש בתוכנה!!!!) היא כבר מקנפגת + משנה פורמט לבד בשבילך.

3) האפשרות הבאה היא באמת פחות נראת לי רלוונטית אבל - היתכן כי הגדרת בעט חיבור למחשב כך שהמכשיר יהפוך ל- זיכרון נייד DISC ON KEY ולכן המכשיר בכלל לא מנסה להתייחס אליהם( קבצים) - אלה רק רוצה לדאוג שהכל יישמר לך ( הרד דיסק קטן ).
------
בכל מקרה אני מקווה שזה קצת עזר לך ...אולי תנסה לחקור קצת לבד ( ככה הכי טוב ללמוד)
אם עדיין אינך מצליח - אשמח אם תוכל להיות יותר ספציפי או שתספר לי שלב שלב מה ניסית לעשות

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2008, 20:21
  DMann DMann אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.07
שלח הודעה דרך MSN אל DMann
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי crups שמתחילה ב "קודם כל תודה רבה :] אני לא..."

מה שתנס לעשות זה כזה דבר :

תבצע ריסטראט למחשב ( זה עוזר המון תתפלא!)...ולאחר מכן תחבר שוב את המכשיר דרך כבל USB.
בשלב זה אתה באמת צריך להכנס לאייקון "המחשב שלי " .
בשורות התחתונות ( מבלד הכוננים C או D שיש לך שם ) אמור להיות אייקון של הנוקיה E71
אם האייקון הזה לא מופיע - היתכן כי לא התקנת אותו ( את הדרייבר של המכשיר כמו שצריך)
ותזכור תמיד שאסור! לחבר את המכשיר סתם ככה בלי להתקין את התוכנה שלו NOKIA PC SUITE קודם!
כי רק דרכה תוכל להתקין את הדרייבר והמחשב יוכל לזהות את המכשיר.
אם כבר עברת את השלב הזה אתה תוכל להכנס לאייקון החדש בתוך " המחשב שלי" שמה מופיעים שני תיקות נפרדות -memory card + phone memory
כמובן אתה יודע להבדיל ביניהם .
תיתן שם לקובץ שאתה רוצה להעביר כמו - השם שלך ...ככה שיהיה יותר קל לזהותו ( לפעמים המכשיר משנה שמות בלי שאתה מבחין בזה-מקרה קיצון )
לאחר מכן תנסה אפילו לפתוח תיקיה חדשה שוב על שמך בתוך זיכרון המכשיר ותגרור ידנית את הקובץ לתוך התיקיה שיצרת .
אם הגעת לשלב הזה ואין שום הודעת שגיאה מהמחשב...סימן שהכל תקין וכל מה שנשאר לך לעשות זה לנתק את המכשיר מהמחשב (בצורה תקינה דרך האייקון למטה בצד ימין!!!) ולא סתם למשוך החוצה.
לאחר מכן תוכל לחפש את הקובץ שלך דרך התפריט הראשי ואפילו להכנס ל- memory card
--------
תעדכן אותי בנעשה בהצלחה
ישן 13-10-2008, 00:58
  crups crups אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DMann שמתחילה ב "אוקיי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DMann
מה שתנס לעשות זה כזה דבר :

תבצע ריסטראט למחשב ( זה עוזר המון תתפלא!)...ולאחר מכן תחבר שוב את המכשיר דרך כבל USB.
בשלב זה אתה באמת צריך להכנס לאייקון "המחשב שלי " .
בשורות התחתונות ( מבלד הכוננים C או D שיש לך שם ) אמור להיות אייקון של הנוקיה E71
אם האייקון הזה לא מופיע - היתכן כי לא התקנת אותו ( את הדרייבר של המכשיר כמו שצריך)
ותזכור תמיד שאסור! לחבר את המכשיר סתם ככה בלי להתקין את התוכנה שלו NOKIA PC SUITE קודם!
כי רק דרכה תוכל להתקין את הדרייבר והמחשב יוכל לזהות את המכשיר.
אם כבר עברת את השלב הזה אתה תוכל להכנס לאייקון החדש בתוך " המחשב שלי" שמה מופיעים שני תיקות נפרדות -memory card + phone memory
כמובן אתה יודע להבדיל ביניהם .
תיתן שם לקובץ שאתה רוצה להעביר כמו - השם שלך ...ככה שיהיה יותר קל לזהותו ( לפעמים המכשיר משנה שמות בלי שאתה מבחין בזה-מקרה קיצון )
לאחר מכן תנסה אפילו לפתוח תיקיה חדשה שוב על שמך בתוך זיכרון המכשיר ותגרור ידנית את הקובץ לתוך התיקיה שיצרת .
אם הגעת לשלב הזה ואין שום הודעת שגיאה מהמחשב...סימן שהכל תקין וכל מה שנשאר לך לעשות זה לנתק את המכשיר מהמחשב (בצורה תקינה דרך האייקון למטה בצד ימין!!!) ולא סתם למשוך החוצה.
לאחר מכן תוכל לחפש את הקובץ שלך דרך התפריט הראשי ואפילו להכנס ל- memory card
--------
תעדכן אותי בנעשה בהצלחה

אוקי, ישבתי כמה זמן והצלחתי בסוף חח
ממש ממש תודה:]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר