לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2008, 23:29
  yairl yairl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.04
שיחזור מידע מדיסק און קי - דחוף!

שלום לכולם,

יש לי בעיה חמורה ואני לא יודע כיצד לפתור אותה:

היום פירמטתי והתקנתי מחדש את המחשב שלי. לפני זה, דאגתי לגבות את הקבצים החשובים שלי על גבי דיסק און קי שחיברתי למחשב.
בעת התקנת ה-WINDOWS (כשהדיסק און קי היה מחובר למחשב), בשלב בחירת המחיצות בדיסק, מחקתי בטעות את ה-PARTITION על הדיסק און קי (ויצרתי חדש) - חשוב להדגיש שלא פרמטתי אותו!

מאותו רגע, אני לא מסוגל לגשת למידע ששמור עליו (גם לא כשחיברתי אותו למחשב אחר)...
הדרך היחידה לגשת לדיסק און קי היא לפרמט אותו קודם - אבל אז יימחק לי כל המידע שעליו! סוג של מילכוד
מכיוון שהקבצים שעליו סופר חשובים לי, ניסיתי לחפש תוכנות שיוכלו לשחזר ממנו את המידע.
הורדתי עשרות (כן, עשרות!) תוכנות שונות, כאשר חלקן דורשות תשלום ורובן בכלל לא מצליחות לזהות את הדיסק און קי.
התוכנה היחידה שידעה לעשות את העבודה היא Data Doctor Recovery Pen Drive, אולם כדי להשלים את התהליך היא דורשת קניית רשיון בסך 50 דולר.
הבעיה היא שזה יקר, וגם אם הייתי מוכן לשלם, הם טוענים שיקח כמה ימים עד אישור ביצוע העיסקה ורק אז הם יוכלו לספק לי את התוכנה.

ניסיתי למצוא גירסאות ישנות או פרוצות של התוכנה, אך לא הצלחתי...

שאלתי היא - האם למישהו יש דרך חינמית או זולה לגשת למידע על הדיסק און קי (מבלי להזדקק למישהו חיצוני)? חשוב להדגיש שאני מאוד מתמצא בענייני מחשבים (מעברי כאיש סיסטם) ומספיק שתתנו לי רעיון או שם של תוכנה שתדע לטפל בבעיה ואני אמשיך משם.

תודה!
יאיר.

נערך לאחרונה ע"י yairl בתאריך 13-10-2008 בשעה 23:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר