לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2008, 11:04
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
2 בעיות בהוט מג'יק. יש פה מישהו עם ממיר מקליט?

1. הממיר מפסיק הקלטות על דעת עצמו או לא מקליט בכלל. כלומר, או שאני נכנס לקטגורית התוכניות המוקלטות ואני רואה שהוקלט 0 דקות מתוכנית שסימנתי להקלטה (ואז אי אפשר לצפות בכלל) או שתוכנית הוקלטה בצורה חלקית אבל אין סימון של "הקלטה שבורה" (מבחינתו הוא הקליט את כל התוכנית למרות שבפועל הוא לא ואין פה עניין של זנב. הוא פשוט מפסיק הקלטות באמצע או 10 דקות לפני הסוף).

2. בעיות בסאונד. כשאני צופה בשידורים בזמן אמת הסאונד בסדר. כשאני צופה בתוכניות מוקלטות יש הפסקות פתאומיות בסאונד כאילו לחצו על "מיוט". אם אני מחזיר את התוכנית אחורה וחוזר למקום שלא היה בו סאונד פתאום יש סאונד.

גיגלתי את הנושא "תקלות בהוט מג'יק" וקראתי שהמכשיר נהרס עם הזמן. יש פה מישהו שמתמודד עם דברים כאלו? אין לי כח לסיוט של החלפת ממירים. כשרק עברתי לדיגיטאלי עברו אצלי כל הטכנאים של הוט בשביל להביא לי ממירים חלופיים כי כל ממיר הלך לעזאזל ימים אחרי שהלך קודמו.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 15-10-2008 בשעה 11:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2008, 03:31
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זה טיעון קצת מגוחך, זה מה..."

ומה מחזיק אותך בהוט, לאנס?
צ'נדמייסטר, אל תהיה פראייר, שילמת להם 1000 שקל, ולא קיבלת כמו שצריך, תן להם בראש, תצרח על המוקדנית עד שהיא תביא לך את המנהל, תעשה בלאגן.
עומרי, ממיר אחד הוא לא מדד לאיכות, לא לרעה ולא לטובה, זה שלך יש ממיר טוב לא אומר שבאחרים אין בעיות, זה גם לא אומר שיש, אבל מאיפה אתה יודע.
אני לא רואה סיבה שכמו שהממירים של הוט מתים מבלאי לאלו של יס לא יקרה את אותו הדבר, ולהשוואה, אני אעשה בדיקה, אולי זה לא ייצא מייצג, אבל בוא ננסה.
צ'נדלר, כמה זמן הממיר הזה אצלך?
עומרי, כמה זמן הממיר אצלך?

ישן 18-10-2008, 03:26
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי עומרי90 שמתחילה ב "14 חודשים..והמקס שבסלון..."

טוב, חחחח, אז זה לא מייצג, לא יודע. זאת עובדה ידועה שלממירים בהוט יש בלאי גבוה מאוד. אין לי מושג מה המצב ביס.
הייתי חושב על היצרנים , אבל זה ממש מוזר: חיפוש קצר שעשיתי העלה שהיצרן של המקס זה UEC שהם בכלל מדרום אפריקה, שאמור להגיד שזה שווה לתחת, אבל בינתיים נראה שהממיר של ADB שהיא חברה פולנית (מה זה כול המדינות האלה?) נכשל, או שזאת פשוט רשת התקשורת של הוט שלא עומדת בעומס או הכל ביחד. אבל תחשוב על הממיר בתור אימא פולנייה, צ'נדי, אולי לא עשית שיעורי בית ולא מצאת אישה ובגלל זה הוא לא עובד כמו שצריך. יכול להיות...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר