לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > ארכיון אירוחים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2006, 22:03
  yohanan yohanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שאלה למר פלסנר"

אני דווקא חושב שאחד ממקורות העוצמה של קדימה טמון ב"תמהיל" שהיא מציגה לציבור.

מחד, וכפי שטענת, בצמרת הרשימה נמצאים אישי ציבור מנוסים ובהם גם פוליטיקאים משופשפים. ומאידך, במקומות ה-20 והלאה אנו רואים לרוב אנשים בעלי ניסיון של עשייה ציבורית אבל כאלו שלא פעלו בפוליטיקה במישור הארצי.

אני חושב שזו טעות לזלזל בחשיבות של הניסיון הפוליטי. כבר שבענו פוליטיקאים "חדשים ומבטיחים" שהגיעו מהר מדי לראש הפירמידה מבלי לצבור את הניסיון הראוי (עיין ערך: הקדנציה הראשונה של ברק ונתניהו כראשי ממשלה). לכן, חשוב מאוד שבראש רשימת קדימה עומד אהוד אולמרט שמכיר את כל רזי העשייה הציבורית על בוריה. אפשר לסמוך עליו שיידע להקים ולתחזק קואליציות על מנת שנוכל להביא להשגים ורפורמות בשורה של תחומים.

מאידך, הקמת תנועת קדימה איפשרה להכניס לפוליטיקה הארצית אנשים מהאיכות הגבוהה ביותר. למעשה, הקמת קדימה איפשרה את שילובם של אנשים שתמיד רצינו (או לפחות אני רציתי) לראות בכנסת. למשל: אלוף במיל שי אביטל שהיה מפקד סיירת מטכ"ל, ליאור כרמל שהיה מזכ"ל הצופים, או שלמה מולא שהקדיש את כל חייו לעשייה חברתית למען עולי אתיופיה.

לסיכום, השילוב של מנהיגים פוליטיים מנוסים ואחראיים עם אנשים חדשים ואיכותיים עם ניסיון בכל תחומי העשייה יוצר נבחרת חזקה ונמרצת שתפעל לממש את דרכו של אריאל שרון בתחומי הביטחון, החברה, הכלכלה וייצוב שיטת הממשל.
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 22:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ה"תמהיל"? אז עכשיו צריך לוותר על דרך ומצע, ופשוט לערבב עמדות?...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "אני דווקא חושב שאחד ממקורות..."

השמות שאתה נתת כאן כדוגמא ל"בעלי עבר ציבורי אבל לא פוליטי", הם לא מדוייקים - שי אביטל
היה בעל תפקיד בכיר במרצ, ועזב אחרי שלא קיבל צ'אנס לשמש כח"כ בלי פריימריס (שריד כתב על
כך בשעתו...).
אהוד אולמרט אכן מכיר את ה"עשייה הציבורית", ונדמה לי שיש נגדו כמה חקירות (וכאלה שהסתיימו
בלא הוכחות, בשעה ששותפיו לחקירה הגיעו לכלא...), בזכות עשייה ברוכה זו...

ולסיום, מהי בדיוק "דרכו של אריאל שרון בתחומי הביטחון, החברה, הכלכלה וייצוב שיטת הממשל"?
אשמח לתשובה שתסביר מהי דרכו בכל אחד מהתחומים הנ"ל, שכן דרך זו התחלפה פעמים רבות
בשנים האחרונות, ולפחות לגבי נושא הבטחון/מדיניות, כבר חרגו מ"דרכו" (כשדיברו על נסיגה חד
צדדית נוספת, אחרי שהוא אמר שזה לא יקרה שוב...)...
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:46

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "חברות ב"קדימה""

בנושא חברות בקדימה:

ראשית, ודאי שהצטרפתי כחבר בתנועה ואני קורא לאזרחים אחרים שמאמינים בדרכה של קדימה לנהוג להצטרף אלינו גם כן!

בבחירות הבאות לכנסת רשימת המועמדים תיקבע בהליך של פריימריס רחבים שיכללו את כל חברי התנועה. ברור כי בנסיבות המיוחדות שנוצרו סביב הקמת התנועה ובזמן הקצר שנותר עד לבחירות לא היתה אפשרות לקיים הליך של פריימריס.

תקנון התנועה יאושר מחר בישיבת הסיעה וצפוי לקבוע כי כל אזרח ישראלי שהוא תושב המדינה ולא הורשע בעברות פליליות שיש עימן קלון רשאי להיות חבר בתנועה.

הרשו לי להציג דוגמאות למספר תקנות שנועדו להבטיח כי קדימה אכן תהווה מודל למפלגה מודרנית ונקייה שמתנהלת על פי עקרונות של שקיפות וניקיון כפיים. למשל: על מנת להבטיח שלא יתרחשו תופעות בלתי ראויות כמו "מפקדי ארגזים" וכו' נקבע כי כל חבר חייב לשלם את דמי החבר בעצמו ובכספו (למעט תשלום עבור בני משפחה קרובים). כך אנו מקווים להילחם ולמנוע את תופעת קבלני הקולות שהמאיסה את הפוליטיקה בעיני רבים וודאי שבעיני. כמו כן, על מנת לבחור ולהיבחר בתנועה יהיה צורך להיות חבר בתנועה מספר שנים (כ-25 חודשים).
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זה נראה טיפה לא אמין, שכן תקנון התנועה שנכתב בימי שרון - נראה אחרת לחלוטין...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "[b]בנושא חברות בקדימה:..."

וסיסמתכם היא "הולכים בדרך שרון"...
העקרונות שנקבעו שם לא נועדו להיות חד פעמיים, והם היו דיקטטוריים פר-אקסלנס (ברמה של ש"ס
וישראל ביתנו) אלא שהגורל הפך אותם לכאלה...

לגבי נושא ניקיון הכפיים, כמה נקי כפיים נתפסים בעיניים כל ה"זכאים מחמת הספק" שמאיישים חלק
מהנהגתכם, בשעה שחלק אחר עודנו חשוד בפלילים, ויש אפילו אחד שאמור לעמוד לדין פלילי.

דבר אחרון לגבי המורשעים עם קלון: עמרי שרון אולי כרגע אינו חבר קדימה, אבל ברשימת 14 פורשי
הליכוד (שכל קול פחות, היה מונע ממנה מלהיות מוגדרת כסיעה...), הוא מופיע בגדול...
לא נראה לך צבוע להתנער ממנו, אחרי שתודות לו בעצם הגיעה מפלגתכם לידי קיום - מה גם שקשה
לערער על שותפותו בקביעת הרשימה...
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 22:21

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי TheWave1110 שמתחילה ב "יש לי שאלה"

קדימה, לטעמי, היא תנועה שנותנת מענה לרצון של חלק רחב בציבור לראות בהקמתה של מפלגה מרכזית, עממית וממלכתית שתוביל את מדינת ישראל ואת התנועה הציונית להשגת היעדים המרכזיים של התנועה הציונית.

אני, באופן אישי, כבר שנים מייחל להקמתה של תנועה שתייצג את שאיפתו של הזרם המרכזי בחברה הישראלית להבטיח את הרוב היהודי במדינה יחד עם עמידה תקיפה על זכותנו להגן על עצמנו בכל מקום ובכל תנאי. לדעתי, הגישה המסורתית של הימין קרסה כי היא מבטיחה קיפאון שהוא לחלוטין מנוגד לאינטרס שלנו. מנגד, מנגד גם גישת רבים בשמאל, כפי שבאה לידי ביטוי ביוזמת ז'נבה, לא נותנת מענה מספק לבעיית הפרטנר בצד הפלסטיני. לעומת זאת, גישת קדימה תאפשר לנו להילחם בטרור תוך הבטחת גיבוי מקסימלי מבנות בריתנו בעולם המערבי ובאותו הזמן היא תאפשר לנו להיפרד מהפלסטינים ולהתמקד בפתרון הבעיות מבית.

מעבר לכך, קדימה מציגה מסר ובשורה של אחדות לאומית. לראשונה, פעילים ובוחרים ממפלגות רבות מתאחדים במסגרת פוליטית אחת משותפת תוך ניסיון להגיע להסכמה על הנושאים המהותיים ביותר למדינת ישראל ולעם היהודי. במובן הזה קדימה היא מעין "מפלגת אחדות לאומית". היא נהנית מן היתרונות שהעניקו לנו ממשלות אחדות במובן של כושר הכרעה והחלטה בנושאים המהותיים. ובאותו הזמן, אין בה את החסרונות שאיפיינו ממשלות אחדות שהיו מוגבלות ע"י אידיאולוגיות ואלמנטים קיצוניים.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 00:04
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אדון פלסנר, עפ"י מה שכתוב באתרכם, העקרון המנחה של 'קדימה'...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "קדימה, לטעמי, היא תנועה..."

הוא שתי מדינות לשני עמים, וכתבת פה גם שהמטרה היא היפרדות מהפלסטינים
והשקעה בפתרון בעיות פנימיות של ישראל. הבעיה היא שהיפרדות מהפלסטינים איננה
שלמה כשיש במדינה עוד כשני מיליון פלסטינים עם תעודת זהות כחולה, שבעשורים
הבאים יהוו את הבעיה האמיתית והעיקרית של ישראל.

ההיפרדות הזאת לא תיצור שתי מדינת לאום, אחת פלסטינית ואחת יהודית, אלא היא
תיצור מדינת לאום פלסטינית ביו"ש ועזה, ולידה מדינת כלל-אזרחיה שבסופו של תהליך,
תהיה בעלת רוב פלסטיני גם כן.

הבעיות הפנימיות של ישראל כוללות גם את אותם פלסטינים - השאלה היא האם מפלגת
'קדימה', שאתה מייצגה, רואה לטווח ארוך או רק לתקופת הקדנציה הבאה של מספר
שנים מועט ?...

חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:08
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

שאלות למר פלסנר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ח"כ יוחנן פלסנר (קדימה) מתארח בפורום סקופים"

א) האם אתה מצפה מהציבור להצביע עבור רשימה שמנהיגה הראש שלה נמצא בחקירות של מבקר המדינה? ושלא מפטר מן הכנסת אדם מושחת שהיועץ המשפטי ביקש לפטרו? ומה עם רוחמה אברהם? ואפללו? ושמעון פרס? הוא כבר החזיר את הכסף ממונקו? איך אתם מצפים מהציבור להצביע עבור רשימה כל כך מושחתת?

ב) האם אתה מאמין בנסיגה של 100% לגבולות 67 , או שנצטרך לפצות את הפלסטינים על כל שטח שניקח מהגדה? או שנוכל לספח לישראל שטחים מבלי לפצות אותם בשטחים מקבילים בתחומי הקו הירוק? איזו מבין האפשרויות?

ג) מעולם לא שמעתי עליך יוחנן . ניסיתי לחפש אודותיך בגוגל, בארכיון של אתר מעריב , ynet וואלה. אך למעט כתבה אחת על בריאות הנפש העליתי חרס בידי? כיצד הגעת לרשימה של קדימה? האם כמו רבים אחרים ברשימה פשוט הכרת את אולמרט או עומרי שרון? אולי היית הפסיכולוג שלהם? מדוע אתה חושב שהציבור צריך לשלוח אותך לכנסת כשמאחוריך אין השגים בפעילות ציבורית כלשהי. ובאותה הזדמנות ספר לנו על חבריך לרשימה. מי הוא שלמה גרבץ. מה הוא יעשה בכנסת וכיצד בחירתו תועיל לעם ישראל.

ד)המתמודד הראשון ברשימת קדימה לכנסת הוא אהוד אולמרט (לשעבר מקום 38 בליכוד בזכות דיל עם הפייגלינים) וראש העיריה של ירושלים בתקופה שבה ברחו ממנה רבבות אזרחים. האם אתה מאמין שאדם שאשתו חברה בארגון השמאל הקיצוני "מחסום ווטש" וילדיו לא שרתו בצה"ל (אחד סרבן , שני ברח לחו"ל ושלישית חברה בארגון שמאל קיצוני אחר ) יכול להנהיג עם שנמצא תחת מתקפת טרור כשילדים של אנשים אחרים ישלמו את מחיר החלטותיו ?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 22:40

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שאלות למר פלסנר"

אני בהחלט חושב כי ראוי שהציבור יצביע עבור אהוד אולמרט לראשות הממשלה. מ"מ ראש הממשלה עוסק בעשייה ציבורית מוכחת כבר למעלה מ-40 שנה. לטעמי, הוא בעל יכולת אישית וכושר מנהיגות בלתי רגילים שבאו לידי ביטוי באופן שבו הוא קיבל על עצמו את תפקיד ראש הממשלה בפועל בתנאים כמעט בלתי אפשריים.

תפקידו של מוסד מבקר המדינה (על מאות העובדים המקצועיים שהוא מעסיק) הוא לבצע בדיקות שוטפות של מעשיהם של אישי ומוסדות ציבור. כך שעצם העובדה שמבקר המדינה מבצע בדיקה כלשהי אין בה כל אמירה ערכית. ודאי שראוי שמבקר המדינה יבצע בדיקות באופן שוטף. אך באותה מידה ראוי להדגיש כי מר אולמרט הוא ישר ונקי כפיים וכי מבקר המדינה או כל גורם מוסמך אחר מעולם לא קבע אחרת.

חשוב לזכור כי בלהט מערכת הבחירות קיימת נטייה להכפיש מנהיגים. לרוב זה נעשה ע"י אלו שמתנגדים לדרכם על מנת לעשות דה-לגיטימציה לעמדות שלהם. לצערי, מר אולמרט סופג הכפשות קשות אך תפקידו של הציבור האחראי הוא לחשוב על עתידה של מדינת ישראל ועל הסוגיות העומדות על הפרק ולא להתיחס להאשמות בלתי מבוססות.

לגבי השאלה אודות גבולות הקבע: קדימה תפעל לבצר את הרוב היהודי במדינת ישראל ע"י הובלת מדיניות שבין מטרותיה היפרדות מן העם הפלסטיני תוך שמירה על גושי ההתישבות שכוללים את מרבית התושבים היהודיים ביו"ש. מובן שנשמור לעצמנו את הזכות להגן על עצמנו בכל מקום ונפעל להגדיל את חופש הפעולה של צה"ל באמצעות ביצור הברית עם ארה"ב ובנות בריתנו האחרות.

לגבי השאלה אודות הרקע שלי: כבר התייחסתי לכך בדברי הפתיחה שלי. נוסיף רק כי בנוסף לפעולותיי במשרד ראש הממשלה שימשתי כנציג הסברה של הקונסוליה הישראלית בבוסטון ושל מגוון ארגונים יהודיים בכל רחבי ארה"ב. אני מקווה להמשיך ולייצג את מדינת ישראל ואת האינטרסים של העם היהודי גם בעתיד.
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 22:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

פרשיות אהוד אולמרט לא נולדו אתמול בבוקר. יש ספר שלם שעוסק בהן, והוא מ1993...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "[b]אני בהחלט חושב כי ראוי..."

עד כמה שידוע לי, אריה אבנרי לא נתבע מעולם ע"י אולמרט על הספר הזה.
אולמרט איים על מוטי גילת בתביעת דיבה בהקשר לאי היווני - ומשך אותה בלי הסבר, לפני פחות
מחודשיים.
לא ענית לגבי גבולות הקבע. השאלות לגביו הן ספציפיות. העמימות הזו טורדת נפשם של רבבות
שלא יודעים האם אתם מתכננים את גירושם במסגרת "הרוב היהודי" שלכם (שכמובן לא מתייחס
לבעייה הדמוגרפית האמיתית, זו שבתוך הקו הירוק, שם אתם מגייסים כמצביעים ראשי חמולות
במשולש...).

יוחנן, רוב השאלות כאן נוגעות אליך אישית כמועמד, וראוי שתנצל בימה זו כדי לפרסם ולהסביר את עמדותיך (כפי שעשית בכל הנוגע לאולמרט), ולא רק תחזור על מה שאייל ארד/ליאור חורב/ראובן
אדלר כבר כתב באתר הרשמי שלכם, בכל הנוגע למצע העמום שלכם. חייבות להיות לך דיעות משלך
לגבי גבולות הקבע, ויהיה נחמד אם נדע מהן...
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 22:56
צלמית המשתמש של looklook

עצוב לגלות כי גם פוליטקאי חדש כותב את תשובותיו מתוך דף מסרים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "[b]אני בהחלט חושב כי ראוי..."

ואינו מתייחס לשאלות שהוצגו בפניו

לא התייחסת לשאלות הבאות

*לגבי כשלונו של אולמרט בתפקידו כראש עריית ירושלים .

* לגבי הדרך בה חינך אולמקרט את ילדיו, להשתמטות , לסרבנות ולאגואיזם צרוף. לא הסברת כיצד עם ישראל אמור לתת את אמונו במי ששולח ילדים אחרים לבצע פעולות מלחמתיות , אך לא את ילדיו שלו.
דברי על ילדיו של אולמרט מהווים עובדה ולא הכפשות . האם אתה מכחיש עובדה זו?

* לא ענית על השאלה לגבי צחי הנגבי והיועץ המשפטי. לא התייחסת כלל לשחיתות בפושה במפלגתך .

*התשובה שלך לגבי גבולות הקבע היא עלבון לאינטיליגנציה , כולנו שואפים לרוב יהודי , לכלכלה משגשגת ולעליית מפלס האושר הציבורי. אבל אני שאלתי על קווי 67 ואם יש לתת לפלסטינים פיצוי על כל סיפוח . שאלה פשוטה , לא?

* לא סיפרת על חבריך למפלגה.

* התשובות הרלוונטיות היחידות שלך , היו לגבי הרקע האישי שלך. זה יפה , אתה חושב שזה מספיק עבור הבוחר הישראלי?
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 23:11
  אבי האומה אבי האומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
המשכו של כשלון ידוע מראש

ציטוט:"לגבי השאלה אודות הרקע שלי: כבר התייחסתי לכך בדברי הפתיחה שלי. נוסיף רק כי בנוסף לפעולותיי במשרד ראש הממשלה שימשתי כנציג הסברה של הקונסוליה הישראלית בבוסטון ושל מגוון ארגונים יהודיים בכל רחבי ארה"ב. אני מקווה להמשיך ולייצג את מדינת ישראל ואת האינטרסים של העם היהודי גם בעתיד."
מדיניות ההסברה של מדינת ישראל הביאה את דעת הקהל בעולם להתייחס אלינו בצורה שלילית במקרה הטוב,ורצון להשמידנו במקרה הרע.האם "נציג הסברה" מסוגך רואה את תפקידו העתידי כמוצלח בהתייחס לתוצאות כשלון ההסברה בעבר?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.gifs.net/animate/yellowrose.gif ]

חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:14
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
שאלה נוספת- השידור הציבורי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ח"כ יוחנן פלסנר (קדימה) מתארח בפורום סקופים"

מפנה אלייך את השאלה מכיוון שאולמרט היה (או עדיין) השר הממונה על רשות השידור.
לדעתי חשוב שיהיה בארץ שידור ציבורי אך לצערנו רשות השידור מתנהלת שנים בצורה מחפירה.
אותם התוכניות רצות כבר יותר מ30 שנה, ועד הטכנאים עם כוח עצום בידיים (כוח כזה שהוא מסוגל להשבית שידורים ברגעים קריטיים) ועוד.
אבל חובה על כל אזרח לשלם את האגרה גם אם בפועל הוא לא צופה בשידורים.
לעומת זאת הערוץ נגיש בכל בית עם אנטנה אנלוגית או בשידורי הכבלים והלווין
אבל לא כולם יכולים לקלוט את הערוץ מכיוון שלא לכולם יש כבלים ולווין (חלק בגלל אי יכולת כלכלית וחלק משום שהתכנים לא מעניינים)
לעומת זאת קיים ערוץ החינוכית (23) שנגיש רק ללקוחות הכבלים והלווין למרות שחלקו ממומן מתקציב משרד החינוך
והשאלה שלי היא מדוע בעצם לא הופכים את ערוץ החינוכית לשידור ציבורי על חשבון הערוץ הראשון?
מהלך שכזה יגרום לפחות פוליטיקה (כי לא יהיה לפוליטיקאים צורך להופיע בערוץ א-פוליטי) ולעומת זאת יהיו יותר תכנים חינוכיים שכיום בערוץ נישה אין מספיק חשיפה אליהם
האם תרימו את הכפפה ותעשו שינוי אמיתי בשידור הציבורי?

חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:37
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מר פלסנר הנכבד קראתי שאתה בן 34 היינו נולדת בשנת 1972
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שאלה נוספת- השידור הציבורי"

אני כבר הצבעתי לראשונה בשנת 1969 עד היום אני מצביע על ריק כל שנתיים שלוש.
עליך לא שמעתי קשה לי לתת בך אמון ולתת לך קרדיט כלשהוא אין על מה.
אהוד אולמרט סיכן את חייו בצבא פחות ממני מאבי ומהבן שלי.
למעשה אני אצביע לעלה ירוק הפעם.
שיכנעתי כבר כמה צעירים לשבת בבית כי חבל על הזמן.
בעוד שנתיים שוב אותו סרט.
למה צריך לתת לך צאנס יותר טוב מעלה ירוק רק בגלל שנדבקת למפלגה שאין לה אפילו פריימריס שבו מתפקדים אמיתיים יכלול להרכיב את הרשימה? הכוונה כולם בוחרים את כולם? לפחות?
מה כל כך חיוני עכשיו לתת לך צ'אנס יותר מ20 רשימות אחרות? הרי בין כל אתם לא יכולים להגיע
ל 70 מנדטים לבד?
אתה עוד לא נולדת וכל הסוסים שאליהם נצמדת מנעו כל השנים את שינוי שיטת הבחירות התקרה לא תיפול אם אצביע לעלה ירוק.
הייתי בסרט.
מה מנע מאלה שהצטרפת אליהם היום לבצע שינוי שיטת הבחירות שלשום? לצקת חוקה אתמול?
הכל היה כבר בידי אלה שהאמון בהם גם לא מגיע לטמפרטורה של מינוס אפס.
למה אתה חושב שצריך לתת לכם בכלל קול?
רוני בראון? דליה איציק? כל חבורת הזמר הזו לא קיבלו יותר שכל מאתנו אתמול מסתדרים בלעדיהם
חובה עליך לשכנע אותי שקודם כל אתה מציאה ענקית ושאלה שלפניך ברשימה צחי הנגבי זה גאון מולד ולכן צריך לתת לכם צ'אנס בפעם השישית רק עם כובע אחר.
סחתיין שרכבת על הגל הנכון בזמן הנכון
חובת ההוכחה עליך בינתיים.
למה כל מה שאתה וראשי הרשימה שלך היום מספרים לא עשיתם שלשום? היה לכם זמן כח כסף והרכב?
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 23:07

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "מר פלסנר הנכבד קראתי שאתה בן 34 היינו נולדת בשנת 1972"

לגבי השאלה בדבר הסיבות לתת אמון בקדימה:

אדוני היקר,

צר לי על התחושה שלך של חוסר אמון בפוליטיקה. לדעתי, חיוני שנשמור על האמון במערכת הפוליטית ובמפלגות על מנת להבטיח את המשך קיומה של הדמוקרטיה. בהקשר זה, חשוב לזכור את האמירה של צ'רצ'יל (אם אני לא טועה בייחוס זה) שהדמוקרטיה היא "השיטה הכי פחות גרועה".

חשוב לזכור כי בהצבעה למפלגה פוליטית שמתיימרת לטפל בקשת רחבה של נושאים (כדוגמת קדימה) אף פעם לא תהיה הלימה של 100% בין עמדותיך ובין עמדות המפלגה. מעבר לכך, אף פעם לא תהיה מרוצה באותה מידה מכל המועמדים ברשימה.

על כן, חשוב, לדעתי, לבחון את השאלות הגדולות. כלומר, האם קדימה, באופן כללי, תוביל את מדינת ישראל לעתיד יותר בטוח ולהשגת יעדים חיוניים?

אני סבור שהתשובה לשאלה הזאת היא כן רבתי! תנועת קדימה תפעל להבטחת הרוב היהודי במדינה ולשמירה על הביטחון והיציבות תוך שמירה על הבריתות האסטרטגיות שלנו. מעבר לכך, קדימה תפעל לשינוי שיטת הממשל ולייצוב המערכת הפוליטית על מנת שלא ניאלץ ללכת לבחירות כל שנתיים-שלוש.

אנא קח בחשבון שאם תצביע עבור מפלגת נישה שכלל לא צפויה לעבור את אחוז החסימה אתה צפוי לחזק את המפלגות הקיצוניות שיובילו אותנו לקיפאון מדיני ולמשברים פוליטיים חוזרים ונשנים. אנא תאפשר לנו לחסוך מעם ישראל את "התענוג" המפוקפק הנ"ל.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 01:32
  lea10 lea10 אינו מחובר  

מצטער לא שיכנעת אותי - אני צריך הייתי לראות תכנית ברורה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "[b]לגבי השאלה בדבר הסיבות לתת..."

בדקתי באתר שלכם של קדימה מהרגע שעלו לאוויר נאדא רב הזמן מה שהיה שם זה אנחנו מקימים גדר בשביל זה יש את מעץ לא צריך אתכם. הגדר כל היום והלילה כבר לא עושה רושם.
אני מדבר על שינוי שיטת הבחירות ממש אתה צעיר.באיטליה היו 100 ממשלות ב150 שנה.עשו חוקה שינו שיטה וההשתוללות הפסיקה.אתם לא הצגתם מצע עם תוכנית הכל מעורפל.
אני לא הולך להצביע לרוני צחי בלבוש חדש.הייתי בסרט. כל שנתיים שלוש.
התקרה לא נופלת.כל שנתיים טוטו.
עכשיו אסביר לך למה אצביע למפלגת נישה.אני לא עז.אני מקווה שאצליח למנוע ככל שאוכל מצעירים לחזור על השטות שאני עשיתי קרוב ל 40 שנה.
אתה וראשיך מעוניינים בהנצחת השיטה אתם לא בעלי מנגנון השמדה עצמי.
לא מתמודדים לפי אזורים שרואים מריחים אתכם ואתם קרובים גם לא נוסחה יציבה אחרת.
הפעם בטוח אני לא מחכה לראות מה קורה אתכם לשינוי כבר הצבעתי זה הלך לפח גם.
וזו עמדתי היום אתמול ומחר:

חמישה לשתים עשרה – התקרה לא נופלת

את כל אלה אני ורק אני בעצמי הכנסתי לכנסת – על כל אלה סלח לי אלי הטוב ואלו הם

גורלובסקי עם ההצבעה הכפולה.חזן עם המצלמות.בלומנטל עם המלון.סאלח טריף עם השוחד.פרץ עם התואר.בניזרי עם הקבלן.עומרי עם החשבון.צחי עם המינויים.גבריאלי עם הפצצות.הרצוג עם השתיקה.

אמיר עם הזיופים.אולמרד המליונר עם הבנים.טיסות באגרסקו.קורס אנגלית לליבני.רוני עם הייעוץ.דרעי הוא זכאי.יאיר לוי עם הגמ"ח.אבו חצירא עם הזיופים.דדי עם העמותה.שמואל עם העיריה.שימון עם השעון.רפאל עם מועדון הלילה.שכחתי מי עוד שלחתי.עוד כמה כאלה שהחקירה עוד מתקיימת ברעש או שמדברים חלש.עכשיו אחרי שכבר עשיתי מעשים כאלה משנת 1969 ועד היום ללא הפוגה – קיבלתי החלטה נקיה.לא עוד.עכשיו אני נותן צ'אנס לעלה ירוק אין שם אף עבריין גם לא אחד שמתנהלת חקירה נגדו .מה עדיף שהקול שלי ילך לאיבוד? או שהקול שלי יכניס את נעמי בלומנטל לכנסת? אם הקול שלי יכניס את המקום ה- 39 של קדימה זה לא בזבוז קול? עדיף לי להכניס את עלה ירוק מאשר להכניס פוץ חסר ערך לכנסת.אם אכניס אותם טוב.אם לא לפחות לא הכנסתי שוב את בוז'י.גם אם זו בדיחה זו אחלה בדיחה שהביאה 38000 איש לקלפי בבחירות 2003 . כשמסתכלים על גילה גמליאל ורוחמה אברהם ושאר הטרמפיסטים זו כבר בדיחה עצובה.עלה ירוק תעשה שמח בכנסת.
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:19
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

ה"אני מאמין" שלך -

ב"קדימה" יש יוצאי שמאל וימין ונשמעים בה "קולות" שונים כשבעיקר שומרים על עמימות, נשמח ללמוד על עמדותיך האישיות:
-האם תמכת בתוכנית "ההתנתקות" לפני שאושרה? מה היו ציפיותיך ממנה? מה היו לדעתך היתרונות והחסרונות שהופקו מיישומה?
-האם אתה תומך בקביעה גבולות חד-צדדית (בהעדר "פרטנר") והאם יש לך "קווים אדומים" בנושא הנסיגות הצפויות?
-מה תגובתך לטענות, שבבכירי רשימתכם לכנסת, דבק יותר מרבב של שחיתות?
-באילו תחומים אתה מעוניין להתמקד בפעילותך כנבחר ציבור?

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 00:22

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "ה"אני מאמין" שלך -"

תודה על השאלה הענינית.

לגבי תכנית ההתנתקות: אכן סברתי ואני עדיין סבור שזה היה צעד הכרחי בעל חשיבות היסטורית על אף הקשיים האישיים שהוא יצר לציבור של אנשים - אידיאליסטים ברובם - שהקימו את ביתם בחבל עזה.

הישארות בעזה לא הייתה מביאה תועלות בטחונית. להיפך, הצורך להגן על יישובים מבודדים כמו נצרים רק הגבירה את החיכוך המיותר עם הפלסטינים ולא הוסיף לביטחון. מאידך, גם כיום אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגן על עצמנו אם כי מתוך היערכות יותר נוחה. והראיה לכך היא כי היקף הטרור מעזה (כולל הקסאמים) לא התגבר מאז הנסיגה. יתרה מכך, ההתנתקות הגדילה את חופש הפעולה המדיני של מדינת ישראל כך שכמעט כבר לא מושמעת כל ביקורת על פעולות הסיכול של ישראל. אסור שתהיינה אשליות שמצבנו הבינ"ל היה זהה אילולא ביצעה ממשלת שרון את מהלך ההתנתקות.

מעבר לכך, התנתקות מקבלת אחריות על חייהם של מעל למיליון אזרחים פלסטינים היא אינטרס ישראלי עליון. לנו יש עניין להטיח את הרוב היהודי במדינתנו הדמוקרטית והשליטה בערביי עזה הייתה מקרבת את אובדן הרוב היהודי. שלא יהיו לאף אחד מאיתנו שום ספקות: הולכות ומתגברות בעולם ובקרב אליטות של מעצבי דעת קהל בעולם קריאות להפיכתה של ישראל למדינה דו-לאומית משום שאבד האמון כי ישראל אי פעם תאות להיפרד מן הפלסטינים. על כן, עלינו להבטיח את ההפרדה בין האוכלוסיות כל עוד הדבר אפשרי. קיפאון (שזוהי תמצית המדיניות של הליכוד והימין הקיצוני) לחלוטין מנוגד לאינטרס הישראלי.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 09:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יוחנן, למרבה הצער, אתה ממשיך לדבוק ב"מדיניות העמימות"...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "תודה על השאלה הענינית. ..."

מכיוון שלא מדובר כאן על נשק גרעיני, אלא מפלגה שמבקשת אמון מהציבור, יש ויש סיבות לצפות
ממנה להשיב לשאלות.

אתה כותב לגבי תכנית ה"התנתקות" (בהתחשב בכך שאפילו את מעבר קרני, שמאויים במנהרת
תופת, ישראל לא מצליחה לסגור ליותר מכמה ימים, ובהתחשב בכך שהפלסטינים מקבלים חשמל
מאותה תחנה שהם מטווחים בדרום אשקלון - השם נראה סהרורי מאי-פעם...), שהייתה חשיבות
הסטורית בה. השאלה היא כמובן - מהי בדיוק החשיבות (במידה ואתה ישראלי - איני מטיל ספק
בחשיבות האדירה של התכנית מבחינת החמא"ס, למשל...). אנא הסבר מהו היתרון הבטחוני
האדיר שבעקירת תושבי ניסנית, דוגית ואלי סיני, שהיוו פרבר דרומי של אשקלון, והיו מנותקים
מהרצועה מכל בחינה אפשרית - ובכ"ז נעקרו...

אתה כותב ש"השארות בעזה לא הייתה מביאה תועלת בטחונית. גם לישיבה בקיבוץ מנרה אין כל
תועלת בטחונית, ובכ"ז לא ראיתי שקדימה תומכת בעקירתו, כפי שתמכה בעקירת ניסנית...
יישובים לא נועדו לספק בטחון, אלא מגורים. תפקיד הצבא לספק בטחון. היקף הקסאמים התגבר
במאות אחוזים מאז ההתקפלות. מה שירד זה היקף הפצמ"רים (והסיבה לכך היא שאת מה
שהפצמ"רים לא עשו - עשו דחפורי קדימה, בהחרבת 21 יישובי חבל עזה...). חופש הפעולה של
ישראל נותר ללא שינוי, או שמא אתה מרמז שמותר לנו לפעול ואולמרט מ-ב-ח-י-ר-ה החליט
להמנע מתגובה ממשית לירי על תושבי שדרות ומערב הנגב...
מצבנו הבינ"ל זהה למצבנו בטרם התקפלנו מהרצועה מבחינות מסויימות (העדר חופש פעולה),
ומבחינות אחרות הוא ג-ר-ו-ע יותר (הנסיגה הביאה לנצחון חמא"ס בבחירות ברש"ף, אחרי
שנתפס, במידה רבה של צדק, כמגרש היהודים מהרצועה - ואחרי רצף שגיאות טראגי, הוא לאט
לאט צובר לגיטימיות כשלטון האחואן הלגיטימי הראשון במזה"ת...).

הטענה ש"ההתנתקות שחררה אותנו מאחריות לחייהם של מעל למליון אזרחים פלסטיניים" זו
סיסמא ריקה. התנתקנו מאותם מליון פלוס כבר במאי 94', בהצבעה על אוסלו א' (זה ששרון
ואולמרט ראו כהסכם מסוכן להחריד...). באשר לכך ש"שוחררנו מאחריות", כבר ראינו מה קרה
כשניסיתם לסגור ליומיים את מעבר קרני, איך כל העולם ואשתו קפצו עליכם ומנעו כל פעולה. אפילו
למנוע חשמל ממי שיורים על תחנת הכוח באשקלון אתם לא יכולים, מסיבות הומאניטריות, אז איך
בדיוק "השתחררנו מאחריות לחייהם", כאשר מכל בחינה בעולם אנחנו עדיין הגורם שמתחזק אותם
(דלק, חשמל, מזון, נמל, תעסוקה לאלפים וכד'...)?

מצער נורא שלא ביטאתך כאן אף דיעה מקורית, אלא שחזרת בפנינו את כל הסיסמאות הריקות
שקדימה מתהדרת בהן מזה חודשים. ייתכן מאוד שקבוצות מיקוד הראו ליועצי התדמית שמנהלים
את המפלגה ומחלקים את דפי המסר, ש"זה מה שאינדיאנים אוהבים לשמוע", אבל אני חייב לציין
שדי מעליב להגיע למה שאמור להיות דיאלוג, ולגלות שכל מה שאתה (הן כיוחנן והן כמועמד מטעם
רשימה השואפת להנהיג את המדינה אל "גבולות קבע" כלשהם) כותב - זה אותן סיסמאות
עבשות ששמענו, בלי שום ניסיון כן ורציני להתמודד עם השאלות שהועלו בפניך פה.
הרקורד האישי שלך מצדיק הבעת עמדות ה-ר-ב-ה יותר מעמיקה מזו שביטאת פה, והשאלה היא
אם בכלל מתירים לך לבטא עמדות אישיות בתוך המסגרת המפלגתית שלכם...
אני מודה שהשאלות שנכתבו כאן בפרש אינן שאלות קלות, אבל דווקא איתן היה עליך להתמודד.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 23:31
  אבי האומה אבי האומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
ההתנתקות=הגברת השנאה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "תודה על השאלה הענינית. ..."

כתוצאה מהראיה "הצודקת" שלך ושל חבריך,בחרו הפלשתינאים בחמאס כמובן מאהבת מרדכי.
ההתנתקות והגדר,הובילו להגברת השנאה ולאובדן התקווה לשלום ביננו לבין הפלשתינאים.
רק פוליטיקאים מסוגלים לראות ולחשוב לטווח קצר,מה שגורם לאזרחי המדינה לרצות להקיא בתקופה הנוכחית כשמזכירים להם את המילה בחירות.
הגדר וההתנתקות גרמו לנזק כפול גם לנו וגם לפלשתינאים,מה שמביא אותי לחשוב כי המשך כהונתה של קדימה,תוביל את שני העמים לאבדון,ולאבדן התקווה לחיים טובים יותר לשני העמים.
אתה בוכה כי היתה אלטרנטיבה למדינה דו לאומית,ואני חושב כי כח רב לאומי כמו שהוצע בעבר,היה פתרון נאות לעומת ההתדרדרות שבה אנו נמצאים כיום.
כיוון המחשבה שמחזיקים בה אתה וחבריך לדרך,מעוררים בי פחד מפני הבאות.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.gifs.net/animate/yellowrose.gif ]

חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 00:34

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "הייתי שמח לדעת"

שאלה טובה וחשובה.

כידוע לך הציבור הציוני-דתי מיוצג ברשימת קדימה ע"י ארבעה חברים במקומות ריאליים (זאב אלקין, מנחם בן-ששון, דוד טל, עתניאל שנלר). עובדה זו משקפת את המחויבות העמוקה של תנועת קדימה לציבור הציוני-דתי ואת ההוקרה שלה לתרומה הייחודית של ציבור זה למעשה הציוני.
במסגרת המחויבות שלנו לציבור הציוני-דתי ולחיזוק אופיה היהודי של המדינה הצבנו יעד לחזק את החינוך הממלכתי-דתי ואת המוסדות החינוכיים הנוספים שמשרתים את הציבור הדתי-לאומי.

מעבר לכך, בעקבות מפגש עם קבוצה של עשרות רבנים תומכי קדימה (וביניהם הרב המוערך יואל בן נון), מ"מ רה"מ אולמרט הכריז כי יפעל לקבוע את גבולות הביטחון של המדינה לאחר תהליך של מו"מ פנימי עם מרכיבי הציבור השונים (כולל כמובן עם הציבור הציוני-דתי) על מנת לחזק את האחדות והלכידות בעם.

אני באמת סבור שקדימה היא אלטרנטיבה ראויה לאנשי הציבור הדתי שאין להם ייצוג לאחר שהמפד"ל הצטרפה למפלגת הימין הקיצוני (בראשות בראשות בני אלון ממפלגת הטרנספר).
חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 16:40
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
אתה מסתבך יותר מדי עם השאלה מהי עמדתם בענין זה או אחר
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "הכוונה הייתה שונה."

לא מוטב שתפנה בעצמך לחברות הסקרים ?

תמורת תשלום פעוט יהיה ניתן גם להזמין מראש את תוצאת הסקר, התשלום במזומן בגיבוי כרטיס אשראי.

סליחה על הציוניות, זה פשוט תוצאה של ניהול המדינה... בעצם "לא סליחה", אתם (ולא רק) אלו שבחרתם בדרך הזאת.
בכלל, כל הקמת קדימה התנהלה כך, מפלגה מקימים בגלל אידיאולוגיה או בגלל שהשקרים מוכיחים שכך יש לו יותר סיכוי להבחר ?
תפסיקו לקשקש בשכל על האידיאולוגיה שבה קדימה הוקמה, היא לא הוקמה בגלל שום אידיאולוגיה, היא הוקמה בגלל ששרון וחבר מרעיו הגיעו למסקנה שכך יש להן סיכוי גדול יותר להבחר שוב ל"בית המושחתים הנבחר"...

איך אמר פעם מישהו "אם הטיפש לא היה שלי, גם אני הייתי צוחק"...
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:25

שלום לכולכם

שלום רב,
בראש ובראשונה ברצוני להודות לכם על הבמה המצוינת שהפורום נותן לי על מנת לשוחח עם כל אחת ואחד מכם.
הגעתי עכשיו למחשב בביתי, לאחר יום שלם של עבודה בשטח, כל זאת בשבוע האחרון שנותר לפני הבחירות, וזהו סיום מצוין ליום זה.
אשמח לענות על השאלות של כולכם במשך שבעת הימים הקרובים שנותרו עד לבחירות, רק העזרו בסבלנות- בסך הכל אני בן אדם אחד שכותב מהמחשב בביתי...
כפי שנכתב, שמי יוחנן פלסנר, בן 34, מועמד מספר 32 ברשימת קדימה לכנסת. אני נשוי עם 2 בנות, אחת בת שנתיים וחצי והשניה בת וחצי שנה. גר בהוד השרון בשנה האחרונה, נולדתי וגדלתי במשך כל חיי בעיר ירושלים.
בתפקידי האחרון הייתי אחראי על מספר פרוייקטים מיוחדים במשרד ראש הממשלה, בין השאר תכנית למלחמה בפשיעה ותכנית ללקחים מההתנתקות.
שירתתי בסיירת מטכ"ל כקצין וכלוחם, כאשר הייתי סטודנט, שימשתי כעוזרו של נשיא המכון הישראלי לדמקורטיה. כמו כן ייעצתי בעבר לחברות אמריקאיות שונות. אני מחזיק בתואר מ.א. עם התמחות בכלכלה פוליטית ובלימודי ביטחון מבית הספר לממשל של אוניברסיטת הרווארד בארה"ב, ובתואר ב.א. בהצטיינות בכלכלה וב"תכנית אמירים למצטיינים" מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

עכשיו - לאחר שהיכרתם אותי- הגיע הזמן לענות לשאלותיכם.
ערב טוב ומעניין לכולנו,
יוחנן פלסנר.
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:36
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יוחנן, ערב טוב.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "שלום לכולכם"

את הפרטים שרשמת פה, יכולנו לדלות מהאתר הרשמי של קדימה, ובהתחשב בכך שהאתר הזה
(ובמידה רבה המפלגה כולה) עוצבו ע"י יחצ"נים למיניהם, הרי שברור שהפרטים אינם מספקים.

להלן שאלותיי:
1. אתה שירתת כלוחם וכקצין, ובלי ספק אתה עדיין בגיל מילואים. אינך מוצא בעייתיות בכך
שמועמדכם לראשות הממשלה התחמק בעצמו משירות מילואים במלחמת ששת הימים, ושני בניו
חמקו משירות בצה"ל (אחד באופן מוחלט והשני באופן חלקי) - כשהוא דורש לעצמו את הזכות לשלוח
אחרים אל מול פני הסכנה?
2. המפלגה שלכם התמחתה בערפול מסרים מדיניים, ולציבור ישנה זכות לדעת את עמדותיה (במיוחד
לאור העובדה שהגיעו אליה נציגים מהימין ומהשמאל) :
א. מה עמדת המפלגה בנוגע להתיישבות בבקעת הירדן?
ב. מה עמדת המפלגה בנוגע לחילופי שטחים בואדי ערה והמשולש?
ג. מהי עמדת המפלגה בכל הנוגע לבית אל ועופרה (האם הם במסגרת "עוטף י-ם" של אולמרט)?
ד. מה עמדת המפלגה בכל הנוגע לחברון-קריית ארבע, ולדרום הר חברון (שיישוביו הוצאו
לאחרונה אל מחוץ לגדר)?

שאלות נוספות בהמשך
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 02:46
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
שלום יוחנן
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "מה לביבי כי ילין? רק היום..."

דווקא מקריאת קורות חייך ניתן להבחין ,שמדובר באיש נבון של עשייה, השכלה ואמביצייה, ודווקא ככזה מתאים לך להעמיד דברים על דיוקם:

1. תשדיר ה"אם לא תצביע- ביבי יגיע" בעל מאפיינים מאוד מסויימים:
* כהרגלכם - הוא חסר שום טענה.
*הוא פונה רק לשנאה- לא להגיון ולא לשום מקום אחר.
*הוא מבויים באופן מדאיג- הצבעים ,האווירה. יצא לך לצפות בו?
*הוא מופנה כלפי אדם שבסה"כ שירת את הציבור נאמנה גם
אם זה היה כרוך בניסור הענף עליו הוא ישב(ציבור הקיצבאות).

כיוון שחותמו התעמולתי של גבלס התבטא באימרה "שקר שיחזרו עליו מספיק פעמים, הופך בדעת הבריות לאמת" ,וכיוון שכל אדם שיצביע לכם יאמר שנתניהו שקרן, ואם אשאל אותו מדוע הוא סבור כך, הוא ימלא פיו מים - יוצא מזה שהתעמולה של קדימה אכן בנויה על השיטה הגבלסית.

2. אל מול מדיניות מפלגתית של תשדיר שנצפה והוכן מראש, אתה משווה פליטת פה של היועץ של נתניהו, אין כאן שום הקבלה בין הדברים, למרות שאיני סבור שיועצו של נתניהו אינו צריך להתנצל, ואם יעשה זאת, זה יעשה "בזכות" עוד מניפולצייה זולה.

3.באמת קיויתי לשמוע קול יוצא דופן במפלגה, קול שמנער חוצנו ממלאכת השיטנה הכרונית הזו, אתם -הפוליטיקאים הצעירים התקווה של מי שמואס בפוליטיקה בהווה. חבל.

שאלה נוספת שיש לי:

אם קדימה לא היתה נרקמת, לאיזו מפלגה היית מצטרף או מצביע?

תודה על התשובה
יונתן
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:40
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
על המילה המגונה "אסטרטגיה"

אנא אל תקרא את הכתוב להלן כהקנטה. אני שואל זאת לא מתוך כוונה לקבל עוד קצת תעמולה למען קדימה, אלא יותר במישור האישי.

קראתי בדף האישי שלך באתר קדימה את קורותיך ומספר פעמים קפצה מול עיני המילה אסטרטגיה. בפוליטיקה הישראלית, כמו גם בתרבות הישראלית בכלל זו מילה מגונה. כולנו חיים על זמן שאול (לא מופז, תודה לאל), מאלתרים, סוגרים פרצות, מכבים שרפות ולעולם, אבל לעולם לא מדברים ברצינות על דברים שהם בטווח שמעבר לחצי שנה (במקרה הטוב).

איך אסטרטג מצטרף למפלגה שכל מהותה היא אד-הוקית? מפלגה שלא מנסה אפילו לאמר: כך אנחנו רוצים לראות את ישראל בעוד 15 שנה וכך נגשים זאת. מדוע אין אסטרטגיה בתחום המדיני (אנא אל תנסה למכור לי שלקדימה יש אסטרטגיה כזאת)? מדוע אין אסטרטגיה כלכלית? מה בדבר תכנון אורבני, איכות סביבה, מדיניות רווחה, אנרגיה, מים וכו'? המעט שיש בתכנון לטווח ארוך הוא מראית עין. תכנית המתאר הארצית היא לעולם בגדר המלצה ומכופפת תמיד בהתאם לצורכי השעה. תכניות רציניות בתחום התשתית נגוזות כמעט ברגע בו הן נולדות (התחתית בתל אביב), ואלה שכן יוצאות אל הפועל הן תמיד טלאי על טלאי על טלאי (נתיבי איילון).
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 23:20
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
מצטרף לשאלה של סאם, ורוצה להוסיף:
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "על המילה המגונה "אסטרטגיה""

כיצד נוכל להאמין ל"אסטרטגיה" כשעד היום מפלגות השלטון (הליכוד והעבודה) כמו גם
המפלגות הגדולות האחרות לא החזיקו באותה "אסטרטגיה" במשך יותר מחצי קדנציה
(שלא לומר חצי שנה)?

אריאל שרון לדוגמה, הבטיח שלא יהיו פעולות חד-צדדיות נוספות, והנה אולמרט אומר
את ההפך המוחלט, חודשים בודדים לאחר מכן.

איך תשכנע אותנו שהפעם אכן מדובר באסטרטגיה ולא בנסיון להרשים אנשים שמעולם
לא ראו מילה לועזית באורך העולה על 5 אותיות?

אסטרטגיה איננה "כיצד לעבור את הבחירות הבאות", אלא תכנון בקנה מידה רחב הרבה
יותר. לידל הארט, לדוגמה, כשהוא מדבר על אסטרטגיה ומדיניות נותן דוגמה של הצפי
(המתבקש לדעתו) שמהשלכות מלחמת העולם הראשונה תהיה מלחמת העולם השניה,
כלומר, תכנון עד לפחות 20 שנה קדימה. ומה קדימה מתכננת לנו לעוד 20 שנה?

מה לגבי איכות הסביבה(סילוק אשפה, מחזור)? תחבורה(הרכבת הקלה בת"א, הרכבת
הקלה בי-ם)? תשתיות(מה יעשו למקרים כמו פי-גלילות)?

מה מתכננים לנו בתחום הרווחה והרפואה? אין עכשיו 300 מיליון כדי להציל אנשים ממוות,
פשוטו כמשמעו? מה עם בתי-החולים? פורסם השבת במעריב שכבר כיום אין מספיק
רופאים מרדימים
, ומסיבה זו ניתוחים מצילי-חיים נדחים ונדחים ונדחים. בעוד מספר שנים
הדרישה תהיה ל-300 כאלה, כשרק אחוז אחד מהמסיימים תואר ברפואה מתמחים בהרדמה?
מה אתם מתכננים בתחום הזה?

וכמובן, הנושא שאי-אפשר בלעדיו: מהי האסטרטגיה של מפלגת קדימה למלחמה בטרור
ולייצור המצב במזרח-התיכון, או לפחות עם שכנינו? מה קדימה מתכננת לגבי תכנית הגרעין
האיראנית?

אינני מבקש ססמות נוסח "נהיה חזקים אך מאופקים" ו"נילחם בטרור תוך שמירה על צלם
אנוש", וכמובן "ברגישות ובנחישות". אני מבקש את התכנית הממשית - מה אתם הולכים
לעשות? את הססמות שלכם ושל שאר המפלגות ראיתי כבר בשידורי התעמולה...
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 23:08

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "על המילה המגונה "אסטרטגיה""

אנצל את התגובה הזאת לומר ערב טוב לחברים ששאלו שאלות ולאלו הנוספים שנמצאים עמנו. זה עתה סיימתי עוד יום אינטנסיבי במערכת הבחירות לכנסת ה-17. כמו כן, אודה לשואלים אם תישמר תרבות שיח נאותה. הדיון הציבורי בסוגיות הפוליטיות הוא קריטי לקיומה של דמוקרטיה מתפקדת. אין תחליף לא אלים לאלטרנטיבה של ליבון סוגיות באמצעות שיח חופשי ופתוח. על כן, חשוב שנדע לקיים דיון ברמה נאותה תוך כבוד הדדי.

עבורי, נקודת השיא ביום זה הייתה אישור תקנון קדימה שקבע את מוסדותיה, אופן הבחירה של המועמדים ואת דרכי קבלת ההחלטות. לדעתי, זהו אירוע רב משמעות משום שהוא ישפיע על איכות ואופן ההתנהלות של התנועה ושל הפוליטיקה במדינת ישראל בשנים הבאות. לעניות דעתי, הצבנו רף חדש של ניקיון כפיים ודמוקרטיזציה. למשל בתקנון החדש נקבע כי:
  • לכל תפקיד נבחר ייקבע נציג קדימה בהליך של פריימריס.
  • תיקבע תקופת צינון ארוכה לחברים חדשים.
  • אנשים שיצורפו ע"י קבלני קולות יורחקו מהתנועה לצמיתות.
  • למפלגה לא יהיה מרכז שיכיל אנשים שיתווכו בין נבחרי הציבור וציבור החברים.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 23:30

כעת לשאלה בנושא האסטרטגיה.

אני מסכים לחלוטין שקיימת בעיה רצינית עם היכולת של חלק מן המוסדות הממשלתיים לקיים הליכי תכנון ארוכי טווח שלוקחים בחשבון את היעדים הלאומיים וגוזרים מהם תכניות קונקרטיות. בעגת מדעני המדינה בעיה זו מכונה "בעית המשילות". הגורם המרכזי שפוגע ביכולת הלאומית שלנו לתכנן קדימה בתחומים כמו אלו שציינת ובתחומים אחרים הוא חוסר היציבות השלטונית שמאפיינת את המערכת הציבורית הישראלית.

לדעתי תנועת קדימה מציעה בשורה חדשה ומשמעותית בתחום זה. קדימה מתעתדת לשנות את שיטת הממשל באופן שיביא לחיזוק היציבות. מעבר לכך, קדימה חזקה פירושה ממשלה יציבה שאיננה נסחטת ע"י מפלגות קטנות. יציבות כזאת גם תעניק לממשלה אופק תכנוני ארוך טווח.

למעשה זו אחת הסיבות שהמריצו אותי להצטרף לקדימה. הפוטנציאל האדיר שטמון בהקמת גוף מרכזי שייצב את המערכת השלטונית גרם לי להירתם ולעשות את מה שביכולתי לתרום להצלחת קדימה. זה מה שיכול לאפשר לנו לפתח תכניות 10-שנתיות לטיפול בתשתיות, בחינוך, בבריאות, בביטחון האישי, ובפיתוח ירושלים, הנגב והגליל. וזאת משום שאלו קבועי הזמן הרלבנטיים לפרויקטים רחבי היקף. כולי תקווה שאוכל לקחת חלק בגיבוש של לפחות חלק מן היוזמות הללו.
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:47
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03
קורות חייך נראים כאילו סימנת את היום בו תהיה ראש ממשלה.

לעומת זאת אין מילה על בעיות חברה, כלכלה וביטחון. איפה אתה עומד בתחומים אלה?
האם הדרך שבה הוקמה "קדימה" ואוסף הפוליטיקאים מהמפלגות השונות לא מפריע לך?
האם השחיתות? או אם תרצה חוסר האתיקה של שני המנהיגים הראשונים של מפלגתך לא מפריע לך?
לסיום עלי לאמר שיש לך מזל שקמה מפלגה שראשה בוחר את הרשימה, אחרת היית נאלץ להתמודד בפריימריז (עבודה?) ואז כל התוכניות שלך היו נדחות. אמביציה ופרגמטיזם זה חשוב אך אינם מחפים על חוסר השקפת עולם מגובשת. עצם הצטרפותך למפלגה כזו היא די מייאשת אבל ברור לי שתשנה אותה מבפנים (אשריהמאמין.
למרות הסייפא אודה לך אם תשיב על השאלות.

תודה
חזרה לפורום
ישן 21-03-2006, 21:58
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
יוחנן

היי.

עמיתיי שאלו כאן שאלות חשובות, אשתדל מלהימנע ולחזור עליהן.

אני שואל:
  • האם אתה תענה על השאלות או היועצים בע"מ?
  • תוכל לספר קצת על האבא ו/או האמא של היוזמה שהביאה אותך לפורום? (ועל גלגולה על למימושה)
  • איזה שר היית מעוניין להיות ואיזו אג'נדה היית מנסה לממש (ואיך, בקווים כלליים) באותו המשרד?
  • האם היית מחליף את מקומך בקדימה במקום אחר ריאלי במפלגה אחרת?
    • אם כן, באיזו מפלגה?
    • אם לא, מדוע?
  • ספר בכמה שורות (או יותר) על התפקידים האחרונים שמילאת בשירות המדינה.
  • האם אתה מאמין שחבר מפלגה אחר מתאים יותר להנהיג את קדימה?
    • אם כן, מי?
    • אם לא, מה עושה את אולמרט לטוב יותר מכל חברי המפלגה האחרים?
לילה טוב,

HummerH1

חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 23:51

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "יוחנן"

ודאי שאני עונה על השאלות (אתה מכיר יועצים שעובדים בכאלה שעות מאוחרות?...). אני מכבד את השואלים ומשתדל להשיב על תהיותיהם/שאלותיהם במלוא הרצינות.

כעת אני בסה"כ מועמד לכנסת וודאי שאין לי כל כוונה "לחלק את עור הדוב" ולדון בתפקידים אפשריים אחרי הבחירות.

מובן שלא הייתי מצטרף לשום מפלגה אחרת זולת קדימה. קדימה עבורי היא הגשמת חלום של שנים. זה זמן רב שאני מצפה להקמתה של מפלגת מרכז דומיננטית שתשנה מן היסוד את מבנה המפה הפוליטית בארצנו. אני סבור שהמבנה הקודם לא שיקף את העמדות של רוב הציבור שמצפה להיות מונהג ע"י מפלגה מרכזית ואחראית.

לגבי הביוגרפיה שלי ולגבי האמונה המלאה שלי בכושר המנהיגות ובניסיון של מר אולמרט כבר כתבתי.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 00:59

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "קדימה ומוסר אישי"

אני מבין את הכאב שלך ביחס למפונים מחבל עזה. מדובר בסיפורים אישיים קשים ביותר ובמשפחות רבות שראו את עצמן שעמוד האש שלפני המחנה.

ואולם התיאור שלך בדבר היחס לו זכו לכאורה מן הממשלה שונה לחלוטין מן המציאות. אני מכיר היטב את אופן הטיפול במפוני עזה מתוקף עבודתי במשרד ראש הממשלה וחשוב להדגיש כי לא נחסך כל מאמץ בזמן או במשאבים על ידי הגורמים הבכירים ביותר על מנת לנסות ולפתור את מצוקותיהם. עם זאת, חשוב לזכור כי חוסר שיתוף פעולה עם גורמי הממשלה (מצד רבים מן המתיישבים) בשלבים שקדמו לפינוי עיכב, במידה רבה, את היכולת לתת מענה הולם לצרכיהם. בשלב זה, חשוב להביט קדימה ולתת מענה הולם לצרכים של הציבור היקר הזה.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 12:33
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 19.10.03
מבקר המדינה חושב אחרת
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "[b]אני מבין את הכאב שלך ביחס..."

וגם מאות העקורים שעדיין תקועים בבתי מלון או בקרוואנים מקרטון המופגזים תדיר ברקטות קסאמים. עצה קטנה: למרוח כאן אנשים זו לא ה"טקטיקה" הנכונה.

כמו כן, להאשים במצב את "חוסר שיתוף הפעולה" של המגורשים הוא אטימות במקרה הטוב ונבזות במקרה הרע. אי-אפשר לצפות מהכבשה שתשתף פעולה עם השוחט, על אחת כמה וכמה שאתם ציפיתם שבכך הם יוותרו על מאבקם להישאר בביתם. המשך הכתף הקרה שאתם מפנים אליהם, הנקמנות בה אתם פועלים כנגדם ומסיתים נגדם את התקשורת היא בושה וחרפה, ואני באמת לא מבין, איך כאדם שמעורב בכל זה אתה ישן היטב בלילה.

עליכם לשנות גישה באופן יסודי ובמקום להתנכל, באמת לחבק, ולא רק בכספים ובמשאבים, אלא בעיקר ביחס, בטיפול אדיב ויעיל וכן בהוקרה על פועלם. לצערך, אני לא סומך על מפלגת אולמרט שתעשה את כל אלה. איבדתם את אמוני.
דף ה-D9 של MathKnight

חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 00:18
  סתם מבין סתם מבין אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.05.05
שלום לך אדון נכבד

אני אציג לך את השקפת עולמי על מפלגת 'קדימה' ואשמח אם תתקן זאת או לפחות תשכנע - כי המחשבות שלי שליליות לגמריי עלייכם ואולי אני טועה.

ראש מפלגת הליכוד דאז הלו-הוא רוה"מ לשעבר אריאל שרון החליט על תכנית ההתנתקות (אגב בעיניי תכנית בזויה מאוד !) וסחף אליו את עוזרו אהוד אולמרט שכיום מכהן רוה"מ בפועל.
רוב רובם של חברי הליכוד, אנשי המרכז ופעילים זוטרים ודרכה של מפלגת הליכוד עצמה היא לא לנהל מו"מ עם טרוריסטים וכמובן לא לתת שטחים בלי הסכם כלל.

מה עשה מר אריאל שרון ?! הקים מפלגה חדשה כי הוא יודע שכבר בליכוד 'יזרקו' אותו וזו לא הדרך שבה הולכת מפלגת הליכוד ולכן פעל בהטעיית ציבור שלם שכל חייו הלך בדרך הליכוד ולמעשה מרמה על בוחריו מבעוד מועד.

הסבר קצר אם לא הבנת: נהג חברת אוטובוסים גדולה נוסע באוטובוס ומחליט לעשות משהו לא כ"כ חוקי ומוסרי (לא לתת קבלה לנוסעיו) ואמר לעצמו: מקסימום יתפסו אותי אני יקים חברה מתחרה לחברה כרגע כי יש לי המון תומכים.

השאלות:

1. למה לרמות את ציבור הבוחרים שלו ?
2. למה שאול מופז מהמפלגה שלך לא מתנצל כלפי בוחריו שהכינו לו שלטים על התמודדות בליכוד ועבר באותו יום ל'קדימה' - זה יפה ?
3. האם ההשקפה שלי על המפלגה שלך מוטעית (אם כן) הסבר בבקשה ?
4. האם תוכלו להתחייב כשירות לאזרח שכל ח"כ\שר יתרום 40% ממשכורתו לאנשים מתחת לקו העוני, חולי נפש, הומלסים, קשישים, מובטלים ?

* ועצה קטנה אלייך בשפת העם: אחי הם לא סופרים אותך - הם רוצים רק לקבל קולות ע"י תומכים שאתה (ועוד רבים כמוך שאף אחד לא מכיר) תביא ואז אתה אפילו לא תיכנס לממשלה ולא יכירו בך.

תודה ל'פרש' על האירגון
חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 00:03

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי סתם מבין שמתחילה ב "[QUOTE=yohanan][b]אני חושב כי..."

אין שום כלל או עיקרון שקובע כי בדמוקרטיה פרלמנטרית יש לבצע משאל עם לפני כל הכרעה ממשלתית. שיטת הממשל שלנו היא ייצוגית שבה העם מסמיך את נציגיו לקבל החלטות בשמו בשורה רחבה של נושאים. כך למשל לא עורכים משאל עם בכל פעם שהממשלה מאשרת תקציב.

מעבר לכך, אני מציע לאמץ את גישתו של מר נתניהו ולראות בבחירות הללו את משאל העם על מדיניותה של מדינת ישראל כלפי השאלה הפלסטינית. ואולם חשוב לזכור כי תוצאות הבחירות הן מחייבות. מר אולמרט הציג גישה מאוד חדה וברורה בסוגיות הללו ואם העם יסמיך אותו להקים ממשלה יש לראות בכך את משאל העם הדמוקרטי האולטימטיבי. אני כבר מדגיש כי לאחר הבחירות לא נקבל דרישות לביצוע משאל עם לפני כל הכרעה ממשלתית.

לגבי ייזום תכנית ההתנתקות ע"י רה"מ שרון. משה דיין כבר אמר מזמן ש"רק חמור לא משנה את דעתו". אני מצפה מנבחרי הציבור שלי שיהיו מסוגלים לעדכן את עמדותיהם לאור השינויים בנסיבות. במובן זה יש חשיבות רבה למידת האמון שיש למצביעים ביכולת האישית של המנהיגים הציבוריים להבין את המציאות המשתנה ולגבש את המענים ההולמים לטובת האינטרס של עם ישראל.
חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 00:16

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "פרט מה הוא בעינך "הימין הקיצוני"...? האם כל המתנגד לפינוים"

ימני קיצוני עבורי הוא כל מי שפועל להנציח את הסטטוס קוו ביחסינו עם הפלסטינים באופן כזה שיביא לאובדן הרוב היהודי במדינה ויתכן שאף לאובדן היכולת שלנו להמשיך ולקיים את מדינתנו כמדינה יהודית ודמוקרטית. אני משתמש במילה קיצוני משום שהאנשים הללו שבויים באידיאולוגיות שאבד עליהן הכלח אך אינם מוכנים להתעמת עם המציאות.

אני לחלוטין לא מסכים לאמירה הפשטנית בדבר נסיגה ללא תמורה מכמה טעמים:
  • תמורה דורשים ממישהו שיכול לספק את הסחורה. על כן, רה"מ שרון דרש תמורות מהקהילה הבינ"ל ובראש ובראשונה מן האמריקנים. כתוצאה מכך קיבלנו את מכתב בוש בדבר השמירה על גושי ההתיישבות. ברור שבעתיד אם נעמוד במצב דומה, נעמוד על כך שנקבל תמורות מגורמים בינ"ל ובראשם ארה"ב.
  • הפלסטינים בשלב זה לא מספקים את הסחורה. אם נמתין לקבלת תמורה, חוסר התפקוד וכישלון המנהיגות של הפלסטינים יהפוך אותנו לשבויים בידיהם. ע"פ גישה זו, כל עוד הפלסטינים לא בונים מוסדות שלטון ראויים מדינת ישראל לא תוכל לקדם את האינטרס שלה בהשגת הפרדה מקסימלית בין האוכלוסיות. ובהבטחת מקסימום חופש פעולה לכוחות הביטחון.
  • מכיוון שמדובר באינטרס ישראלי מובהק להיפרד מן השליטה על הפלסטינים אין כל היגיון בהימנעות מנקיטת צעד שיכול לשפר את מצבנו באופן משמעותי גם אם הוא לא נעשה במסגרת של קבלת תמורה ישירות מן הפלסטינים.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 01:03
  המציק המציק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.02
תודה לפרש

רעיון יוצא מגדר הרגיל ומחדש בדרכו לעימות ישיר עם נבחרי הציבור.
קבלנו שיעור מרתק על דרכו של העושה את צעדיו לראשונה כפרלמנטר.
הלוואי והיינו יכולים לקבל עוד פוליטיקאים המוכנים לעמוד מול שאלותיהם הנוקבות של חברי הפורום שהפעם לשם שינוי, בטאו את עמדותיהם בצורה תרבותית וראוייה לציון (והלוואי וכך היו מתנהלים הוויכוחים בינינו בכל שאלה)

קראתי בעיון את מה שנכתב ואת מה שנענה. מוכרח לציין כי התחושה היא שיוחנן מרגיש שלא בנוח בעמדת מתגונן.
אמנם לא קבלנו תשובה רלוונטית וזהו פרט מטריד בפני עצמו. כיצד חושבת מפלגה שמנבאים לא סיכוי סביר לנצח בבחירות הללו לנהל את המדינה תוך מסך של עמימות בכל שאלה.

אני מבין שאין אפשרות לדבר על איסטרטגיה ולדעתי גם אסור בתנאים המשתנים שבהן נמצאת המדינה מיום הווסדה.
אני הייתי ממעיט בשימוש במילה זו וחושב יותר על קביעת דרך שלוקחת בחשבון את כל המשתנים המשחקים בזירתנו שבחלקם הגדול אנו עבדים להם ולא הקובעים.
אילו היה קם מנהיג ובאומץ אומר לנו את מה שאנו חווים מאז ומעולם , היו הדברים יותר משכנעים.
אבל מה אנו מקבלים במקום:
מנהיג שמתחיל במילים "נולדתי במרוקו". בעצם את מי זה מעניין היכן נולדת . נולדת יהודי וזהו
אבל תחילת המשפט מריחה לא טוב וטובלת בעדתיות , עוד בטרם הוצגה עמדה כלשהי.
מנהיג אחר, מתחיל בתיקונים כלכליים שעשה, כאילו ירש מהירח את הבעיות ולא מחברו לאותה סיעה
ששימש באותו תפקיד. אז איך הוא מציע לו מקום שני ברשימה , אם הוא האשם בכל הקלקולים שאותו מנהיג תיקן על גבם של השכבות החלשות.
ואחד שמאמין שבזכות היותו במקום הנכון ובזמן הנכון מגיע לו כבר לתפור חליפות.
שיקומו אותם מנהיגים ויעיזו להישיר את מבטם , אפילו בפורום הזה ולענות על השאלות הנוקבות.
חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 00:36
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

החשיבות היא אכן גדולה, רק שלמרבה הצער, אתה רק מגדיל את סימני השאלה סביבכם.
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "אני מצטרף לעמדתך בנוגע..."

קשה להבין מדוע אתה לא עונה לאף שאלות (לכתוב "עניתי", ואז להמשיך לפזר מסכי עשן מדף
המסרים, זה לא לענות).
כדי להקל עליך, להלן השאלות שלא נגעת בהן:
1. מהם גבולות הקבע שבהם אתה תומך ("גושי התיישבות" זו סיסמא ריקה - השאלה היא א-י-ז-ה
גושי התיישבות נכללים במפה שלך? עופרה-בית אל? הבקעה? דרום הר חברון? קריית
ארבע-חברון?)? המילה "התכנסות" מאוד יפה (כמעט כמו "התנתקות", וברכות ליחצ"ן שהגה אותה),
אבל רצוי שבכ"ז תשיב לשאלות, שכן כרגע אתה עושה שירות דוב למה שנפתח כאן ביוזמה שלך
(אנחנו קיבלנו ממך את הפנייה, ולא להיפך...).
2. פיזרת רבות את סיסמת ה"רוב היהודי". הרוב היהודי ב-ת-ו-ך הקו הירוק הוא שבסכנה. מה לדעתך
ישראל צריכה לעשות בנושא, והאם אתה תומך בהעברת ואדי ערה והמשולש לידי הפלסטינים כפתרון
שייצור הפרדה בין העמים?
3. מה עמדתך בכל הנוגע לעובדה ש"הדם החדש" במפלגתכם מורכב מיותר חשודים מכל מפלגה
אחרת בהסטוריה של מדינת ישראל, ושהחותם ה14 על מסמך ההתפלגות של תנועתכם, נידון ל9
חודשי מאסר על קניית שלטון בכסף (במסגרת סכסוך מתוקשר עם מס' 1 הנוכחי בתנועתכם...)?
4. מה עמדתך בנוגע למדיניות הכלכלית של נתניהו, שבהן תמכו בשעתו כל ראשי קדימה?
5. אתה טוען שלגיטימי בעיניך להבחר על מצע אחד ואז לנהוג ההיפך ממנו (כפי שציטטת את דיין
בציטוט השפל שלו ש"רק חמור לא משנה דעתו"). האם ניתן להסיק מכך שבמידה ואולמרט יחליט
לעשות 180 מעלות, לבצע טרנספר ולכבוש את סוריה, לבנון ומצרים מבלי לבקש את אמון הציבור,
אתה תתמוך בעמדתו, שכן הוא קיבל מנדט ציבורי?...

יוחנן, התחמקות מלענות לשאלות רק פוגעת במפלגה שלך ובמה שאתה ניסית ליצור כאן...
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 07:16
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
מר יוחנן היקר,

הרזומה שלך אכן נראה "מתאים", לא ברור לי בדיוק למה אבל אני מניח שאילו שהחליטו להציב אותך אי שם ברשימה, יודעים למה, אולי התאמת לדף המסרים של לפני שבוע ואולי תתאים לדף המסרים של עוד שבועיים ואולי מעלתך העיקרית היא שתתאים תמיד לכל דף מסרים שחבורת הספינרים, היועצים והפרסומאים של קדימה תחליט להדפיס.
זה בדיוק הסיפור של קדימה, אסופת אנשים שמרוכזת בשלד פוליטי חף מכל אידיאולוגיה לבד מכיסאולוגיה, אופורטוניזם וחלקם במצויידים גם בעבר פלילי/משפטים/חקירות במשטרה.

מהתנהלותך בפורום ברור לחלוטין, שאתה הדגם המייצג של המפלגה השלטת שמעולם לא נבחרה אבל איכשהו בעזרת נפלאות ה"דמוקרטיה" הישראלית "מצאה" את עצמה בשילטון.
התשובות שלך הן עלבון לאינטילגנציה ומוטב שלא נכתבו מאשר נכתבו. את דפי המסרים כולנו יודעים לקרוא.

היוזמה של פרש ברוכה וקבלו ח"ח
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 12:03
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110

1. איך קדימה מעזה (סליחה על הבוטות) להשתמש בשמו של שרון? מה לקדימה ולשרון? תוכל בבקשה להסביר לי מהיא בדיוק דרך שרון? כי לפי מה שאני שמעתי אפילו שרון לא יודע זאת! הוא לא הניח בפני קדימה תכנון כלשהו לארבע שנים הקרובות... אפילו אולמרט אמר שביבי הוא יורשו הרעוי של שרון.

2. זה הרי ברור שגם החזרת יו"ש לא תפסיק את האלימות. החמאס, כידוע, מאמין שלפלשתינאים מגיעה זכות שיבה לתל אביב. מה תעסה קדימה בכדי להבטיח את שלומה של ישראל אפילו לאחר החזרה אפשרית של איו"ש?

3. אתה כל הזמן מדבר על רוב יהודי. 15% מילדי המדינה בתוך הקו הירוק זה מוסלמים אזרחי מדינת ישראל, והם גדלים באחוזים ומהר! מה תעשה קדימה כדי לפתור את הבעיה הזו? (או שהם לא מסתכלים מעבר לארבע שנים הקרובות??) למה כל הזמן מדברים על רוב יהודי, מה רע ברק יהודי? הרי אם יהיה רק רוב יהודי הבעיה של היום תחזור על עצמה אחרי כמה שנים כי זה הרי ידוע שערבים גדלים במספר יותר מהר מאיתנו.

4. נניח וקדימה זוכה בבחירות ונותנת את שטחינו ביו"ש לפלשתינאים, מה תעשה קדימה אם גם אז תמשך האלימות מהצד הפלשטיני? האם קדימה תראה אותם כמדינה אויבת ותתקוף אותם כמו שהיו מתקיפים גם את סוריה לו היתה מתקפה מצד הסורים?

5. ועכשיו שאלה לי אליך כאדם שפעל בקונסוליה בבוסטון. כתוב ששימשת "כמרצה וכנציג הסברה מטעם הקונסוליה הישראלית בבוסטון"... אם אני לא טועה זה אומר שהיית סוג של שגריר. אני חייתי בבוסטון שנתיים וגם במספר מקומות אחרים בארה"ב, ובוסטון הייתה אחד המקומות היותר פרו-ישראלים שראיתי, ואולי בגלל אנשים כמוך. מה קדימה תעשה כדי לשפר את יצוגה של ישראל בעולם ואת הצורה ששאר העולם מסתכל עלינו? היחסי ציבור של ישראל גרועים ביותר וזהו אחד הדברים ואולי הדבר היחיד שהפלשתינאים יותר טובים בו מאיתנו, ובהרבה. האנטישמיות גוברת, האנטי-ישראליות מתמשכת, ועיני העולם (משומה) עדין מופנות לכיוונינו. מה תעשה ממשלה ברשות קדימה (אם קדימה זוכה) כדי לשפר את מעמדה של ישראל בעולם?

חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 12:37
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

מר פלסנר מכובדי!!

מכל תשובותיך עד כה, אני חייב לומר לזכותך, שעפ"י התרשמותי (הסובייקטיבית אמנם אך לוותה במאמץ כן לאובייקטיביות...), הינך מייצג ראוי ומתאים ל"קדימה". היא הולמת לך כפי שאתה הולם לה. יצירה של יועצי פירסום שמסתפקים באוסף דל של סיסמאות ריקות וחושבים שדי בכך כדי לקבל השלטון במדינה. כאיש צעיר ומוכשר שרק מתחיל דרכו בפוליטיקה, ציפיתי ממך להתייחסות מעט יותר עניינית ולנכונות לחשוף מעט את עצמך. הרי בכל זאת אתה מבקש להיבחר ע"י שכנוע וקבלת אמון לדרך ולעמדות. כנראה שה"אסטרטגים" ב"קדימה" סבורים שאין צורך בכך ודי בספין התקשורתי שהריצו, כדי לבסס הנצחון המוכתב...
חבל. אכזבתני!!

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 00:57

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "מר פלסנר- שאלה בענייני ביטחון"

זוהי שאלה לגיטימית וחשובה ביותר.

למעשה, אתה מתיחס לאחד האתגרים הביטחוניים המשמעותיים ביותר שעל מדינת ישראל להתמודד עימם בשנים הקרובות. אין שום ספק שהולך ומתהווה ציר רדיקלי שקודקודו בטהרן וזרועותיו נשלחות ללבנון באמצעות חיזבאללה ולשטחים הפלסטיניים באמצעות חמאס. על מדינת ישראל לעשות כל שביכולתה להחליש את הציר הזה ולהביא לקריסתו משום שהוא מנסה להפיץ את האידיאולוגיה המסוכנת והמעוותת של תנועות האיסלאם הקיצוני במזה"ת.

מדיניות ממשלת אולמרט בעניין זה היא מאוד מחושבת ותקיפה. היעד האזורי המרכזי שלנו הוא לחזק את הציר הפרגמטי שכולל את מדינות ערב המתונות ואת מדינות העולם המערבי ובייחוד את ארה"ב. יש לנו אינטרס משותף עם המצרים והירדנים להביא לכשלון החמאס שמאיים על המשטרים שלהם. ממשלת החמאס עלולה להוות מודל אפשרי לחיקוי עבור מדינות ערביות נוספות ואת זה השליטים הערביים ישאפו למנוע. ברור שגם ארה"ב מעונינת בהחלשת החמאס ו"יצרני הטרור" האחרים. על כן, אנו שוקדים על יצירת חזית אחידה ותקיפה אל מול החמאס, החיזבאללה ואיראן. רק באמצעות גיבוש חזית נוכל להתמודד עם האתגר הזה שכולל גם מאבק בתכנית הגרעין האיראנית.

ואולם הבטן הרכה של יחסינו עם ממשלות ערב המתונות הוא המצב בשטחים הפלסטינים. חוסר יציבות ואלימות בשטחים יובילו להחלשת היכולת שלנו לפעול במשותף להבסת החמאס משום שיופעל לחץ רב על שליטי ערב לצאת נגדנו. באותה מידה, אם יתרחש אסון הומינטרי בשטחים, יהיה לחץ מאסיבי על ישראל מצד מדינות ערב ומדינות המערב שימנע מאיתנו את האפשרות לגבש את החזית אל מול הציר הרדיקלי. לכן, גם בסוגייה זו האינטרס שלנו הוא להיפרד מן הפלסטינים על מנת שנוכל לגבש חזית רחבה של גורמים מתונים (שיבינו כי אין לנו עניין לשלוט בפלסטינים) שיביאו במשותף - בסופו של דבר - להבסת גורמי האיסלאם הקיצוני.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 16:25
צלמית המשתמש של looklook

יוחנן, אתה כותב ססמאות.

לרומק ענית שקדימה היא " נבחרת חזקה ונמרצת שתפעל לממש את דרכו של אריאל שרון בתחומי הביטחון, החברה, הכלכלה וייצוב שיטת הממשל"
- אבל לא ציינת מהי דרכו של שרון , למשל בתחום הכלכלי.

ל the wave ענית אני, באופן אישי, כבר שנים מייחל להקמתה של תנועה שתייצג את שאיפתו של הזרם המרכזי בחברה הישראלית להבטיח את הרוב היהודי במדינה יחד עם עמידה תקיפה על זכותנו להגן על עצמנו בכל מקום ובכל תנאי.
- אבל לא הסברת כיצד אתם מתכוונים להשיג את אותו רוב יהודי במדינה.

לי ענית - חשוב לזכור כי בלהט מערכת הבחירות קיימת נטייה להכפיש מנהיגים.זה אומנם נכון, אבל התחמקת מלומר אם האמירות על אולמרט הן מוצדקות או לא.לא התייחסת לסוגיית בניו שלא שרתו בצבא.

וגם - קדימה תפעל לבצר את הרוב היהודי במדינת ישראל ע"י הובלת מדיניות שבין מטרותיה היפרדות מן העם הפלסטיני - לא הסברת איך מדיניות כזאת תבטיח רוב יהודי? מה הקשר בכלל בין לסטינאים שאינם אזרחים לרוב יהודי במדינת ישראל?
יש לציין על אותה קלישאה "הבטחת רוב יהודי" חזרת גם בדבריך ל lea , שוב ללא פירוט של דרכי הפעולה

בנוסף, אתה מתחמק מכל שאלה קשה שלא נוח לך לענות עליה. האם זו דרכה של קדימה? הארם גם אולמרט יתחמק מעשייה ויסתפק בעצות שמגיש לו אדלר?
חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 01:18

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "יוחנן, אתה כותב ססמאות."

בתשובותיי השונות אני פורט לפרוטות את מהותה של דרכו של שרון שהיא דרך של פרגמטיזם מדיני ותקיפות ביטחונית יש לציין כי במידה רבה זוהי גם הדרך שלאורה הוביל דויד בן גוריון את עם ישראל בשנותיה הראשונות של המדינה. ברור שמפאת קוצר הזמן והיריעה, לא ניתן להגיע בכל תשובה לרמת הפירוט שלה אתה היית מקווה.

כל עוד האוכלוסיה הפלסטינית גרה לצד האוכלוסיה הישראלית בהתנחלויות המבודדות בשטחי יו"ש, יש חשיבות עצומה לסוגיה הדמוגרפית. הרי, לאורך זמן, אם לא תבוצע הפרדה בין האוכלוסיות, הפלסטינים יתבעו את זכויותיהם האזרחיות מהשלטון הישראלי. כבר כיום אנו עדים להתגברות של לחץ בקרב גורמים בקהילה הבינ"ל הקוראים לתבוע מישראל להעניק זכויות אזרחיות מלאות לפלסטינים כל עוד ישראל בוחרת להמשיך ולקיים את ההתנחלויות. תביעות כאלה עלולות להוביל לאובדן היכולת שלנו לקיים את מדינתנו כמדינה יהודית. במובן הזה, קיפאון מדיני מנוגד לחלוטין לאינטרס הישראלי. ועל כן, תכנית ההתכנסות היא קריטית על מנת שנוכל להמשיך ולקיים את מדינתנו כמדינה יהודית וחופשית.

האמירות על מר אולמרט הן בגדר הכפשה לא מבוססת והן פשוט לא נכונות. הן חלק ממסע דה-לגיטימציה זדוני שמופנה כלפיו. מובן שאין לי כל כוונה להגיב בעניין משפחתו. בני משפחתו הם אנשים פרטיים והם זכאים לפרטיות.

לדעתי, אין אף מפלגה אחרת שפורסת באומץ וביושר את תכניותיה על מנת שהציבור יוכל לשפוט את דרכה ולהחליט אם להעניק לה את המנדט להוביל את המדינה בארבע השנים הבאות.
חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 13:02
צלמית המשתמש של looklook

תסלח לי , אבל אתה מאלץ אותי לתרגם אותך
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "בתשובותיי השונות אני פורט..."

בתשובותיי השונות אני פורט לפרוטות את מהותה של דרכו של שרון שהיא דרך של פרגמטיזם מדיני ותקיפות ביטחונית יש לציין כי במידה רבה זוהי גם הדרך שלאורה הוביל דויד בן גוריון את עם ישראל בשנותיה הראשונות של המדינה. ברור שמפאת קוצר הזמן והיריעה, לא ניתן להגיע בכל תשובה לרמת הפירוט שלה אתה היית מקווה.

תרגום - אין דבר כזה דרך שרון , אין דבר כזה דרך אולמרט , אין לי מה למכור , אני אספר לכם על בן גוריון ואכתוב פרגמטיזם ותקיפות בתקווה שנצליח לשכנע את העם כמו ששכנענו אותם עם רגישות ונחישות

כל עוד האוכלוסיה הפלסטינית גרה לצד האוכלוסיה הישראלית בהתנחלויות המבודדות בשטחי יו"ש, יש חשיבות עצומה לסוגיה הדמוגרפית. הרי, לאורך זמן, אם לא תבוצע הפרדה בין האוכלוסיות, הפלסטינים יתבעו את זכויותיהם האזרחיות מהשלטון הישראלי. כבר כיום אנו עדים להתגברות של לחץ בקרב גורמים בקהילה הבינ"ל הקוראים לתבוע מישראל להעניק זכויות אזרחיות מלאות לפלסטינים כל עוד ישראל בוחרת להמשיך ולקיים את ההתנחלויות. תביעות כאלה עלולות להוביל לאובדן היכולת שלנו לקיים את מדינתנו כמדינה יהודית. במובן הזה, קיפאון מדיני מנוגד לחלוטין לאינטרס הישראלי. ועל כן, תכנית ההתכנסות היא קריטית על מנת שנוכל להמשיך ולקיים את מדינתנו כמדינה יהודית וחופשית.

במשך כ 40 שנה , אנחנו לא נותנים לפלסטינים זכות הצבעה ובצדק. הם יכולים לתבוע זכויות כאלה גם 1000 שנה. כל עוד לא נתנו להם זכויות - הם לא מהווים בעייה דמוגרפית. ומה לגבי ערביי ישראל? להם יש זכות הצבעה? כיצד תפתור קדימה את הבעייה הדמוגרפית עם ערביי ישראל? לומר שהפרדה תפתור את בעיית הדמוגרפיה - גם זו ססמה, אלא אם כן אתה מסביר כיצד.

האמירות על מר אולמרט הן בגדר הכפשה לא מבוססת והן פשוט לא נכונות
. הן חלק ממסע דה-לגיטימציה זדוני שמופנה כלפיו. מובן שאין לי כל כוונה להגיב בעניין משפחתו. בני משפחתו הם אנשים פרטיים והם זכאים לפרטיות.

בכל הדמוקרטיות, משפחות המנהיגים רלוונטיות לעניין הבחירות. הדרך בה חינך אולמרט את ילדיו מעידה על זלזול ביחסו של אולמרט לצה"ל. התחמקות מלהשיב תשובה לשאלה מציגה אותך באור לא מחמיא.

לדעתי, אין אף מפלגה אחרת שפורסת באומץ וביושר את תכניותיה על מנת שהציבור יוכל לשפוט את דרכה ולהחליט אם להעניק לה את המנדט להוביל את המדינה בארבע השנים הבאות

למעט תוכנית הבריחה מיו"ש , לא ראיתי אף תוכנית אחרת של קדימה. חשבתי שאלמד כאן משהו חדש , אבל אתם ממשיכים למחזר ססמאות בחירות.
חזרה לפורום
ישן 24-03-2006, 09:23
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
תרשה לי לגחך
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי yohanan שמתחילה ב "כפי שודאי ראית, אני משתדל..."

ציטוט:
"כפי שודאי ראית, אני משתדל לענות על כל השאלות ביושר, לעניין ובצורה מקיפה....... באופן כללי, נראה לי שקצת פחות ציניות וקצת יותר עניניות לא יזיקו כקו מנחה לחלק מן השואלים"
תשובותיך רחוקות מלהיות לעניין ומקיפות רק את עצמן בגבבת מילים חסרות כל משמעות.

אתה מוצר פלסטיק עם חיי מדף אידיאולוגיים בלתי מתכלים ולא בגלל יציבות דיעותך, מוצקותן או שורשיהן האיתנים אלא בעיקר בגלל האמורפיות שלהן. אי אפשר לשרטט עיגול סביב דיעותך, אי אפשר להכיל אותן ואי אפשר לתפוס אותן, הן הכל והן כלום באותה העת. אתה מצקצק במקלדתך את המילים ש"כולם אוהבים לשמוע" אבל לא מצליח לתת דוגמא קונקרטית אחת לפתרון של בעיה אחת ואני חייב לומר שבאיזשהו מקום אני מבין אותך, אם הבוסים שלי היו משרד פרסום, גם אני לא הייתי מדבר סרה באף מוצר, מי יודע איזו סחורה נרצה למכור מחר...

כמה שאלות לדוגמא:
איך לדוגמא תפתור את בעיית הקסאמים ? איך ייתכן שמדינה ריבונית מוכנה לספוג הפגזת יישוביה ואזרחיה ללא כל פרובוקציה ? איך תפתור את בעיית הקסאמים ביום שיינחתו על נתב"ג ? איך תגיב לקסאמים ביום ש"המתקן האסטרטגי באשקלון" יעלה בסערה השמיימה ?למה לא ליישם את הפתרון הגאוני שיהיה אז, כבר היום ?

איך לדוגמא תפתור את בעיית השתלטות הבדואים על הנגב ? האם תגרש אותם ? האם תכריח אותם להתרכז בעיר אחת או שתיים ? ואם יסרבו מה תעשה ? האם תוותר ? האם תוך 10-20 שנה נאבד את הנגב ? האם גם לשם יישלחו אלפי שוטרים וחיילים לפצפץ גולגלות עקב בניית אוהלים לא חוקיים ?

האם יציבות הממשל שאתה מתייחס אליה היא יציבות בדרכו של עמרי שרון ? של אריאל שרון ? אם כן, תכין עו"ד ואם לא, אז אני ממש סקרן לדעת אם הצטרפת לקדימה רק לאחר שעומרי שרון פרש? האם הצטרפת לפני שהוא פרש ? אם כן, איך זה מסתדר עם כתיבתך הנמלצת של "שיטות ממשל" אלא אם כן אתה מתייחס לשיטות ממשל בסיגנון פלשתיני או דרום אמריקאי ?
ושאלת השאלות, האם אתה צריך להתקשר לאדלר או לתומך הפאשיסטים ארד, כדי שיאמרו לך מה אתה צריך לחשוב בנושאים הנ"ל ?

והערה: הציניות והסרקזם הם מפלטו היחיד של אזרח שומר חוק במדינה מושחתת ורקובה שאנשים מושחתים החפים מכל נגיעה אידיאולוגית יושבים בראשה.
חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 21:41
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
שאלה בנושא הפרטת התחבורה הציבורית

מצטער שאני "מפיל" עליך את השאלות האלה
אך מכיוון שגם משרד התחבורה שייך למפלגת קדימה ולשר שטרית אני פונה אליך בנושא.
הרפורמה שמר שטרית ביצע בתחבורה הציבורית היא בעצם יצירת מונופולים חדשים בקווים שהופרטו
וזאת משום שבמקום אגד ודן, פועלות חברות חדשות בלעדית באזור
כגון קונקס באשדוד, סופרבוס ברמלה-לוד ומטרופולין בבאר שבע.
אבל המצב הוא שחוץ ממחיר זול אין שינויים משמעותיים ובטח שלא תחרות בקווים.
לדוגמא: כביש יבנה רחובות: עד לפני חודש פעלו שם שני קווים של שתי חברות שונות: קו 48 של אגד ו212 של קונקס. היום קו 48 מופעל גם הוא ע"י קונקס והם החברה הבלעדית שפועלת בקטע הזה.
דוגמא אחרת וקיצונית היא חברת סופרבוס שפועלת ברמלה לוד.
לחברה יש אתר אינטרנט עלוב שבו לא ניתן לקבל פרטים על תעריפים ולוחות זמנים וזאת משום שהדף הסרוק בתוקף לשנת 2004.
והשאלה היא מדוע בכלל נבחרה כזאת חברה שהשירות שלה ללקוח לקוי?
מקווה שילמדו לקחים לקראת מכרזים נוספים

חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 09:28
  אזרח מודאג מאוד אזרח מודאג מאוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
כל הכבוד לפלסנר

אני חושב שמגיע צל"ש ליוחנן על כך שהוא מסכים לפורום הזה ועונה על כל השאלות ויורד לפרטים.
לא נראה לי שכל ההתלהמות הזו נגדו היא במקום סך הכל הוא עונה על כל השאלות בצורה טובה, השאלה היא אם אתם מוכנים להקשיב לו.
חבל שכל מי שמשתמש בשפה קצת יותר גבוהה אז נראה לכם שהוא מעתיק תשובות מדפי המסרים שלו.
כל הכבוד למעומד שמוכן בשעה אחת וחצי בלילה לכתוב תשובות לחבורה של ימנים מתלהמים כאן.
הלואי וכל הפוליטיקאים היו כמו פלסנר מוכנים לבוא ולשמוע את העם ולענות לו.
אני איש מפלגת העבודה והאמת שפלסנר גרם לי לחשוב מחדש האם להמשיך ולתמוך בעבודה או לעבור לקדימה בזכות אנשים כמותו.
תודה לך יוחנן.
חוץ מזנה תודה רבה לאתר פרש על היוזמה הזו, עד היום רק קראתי את הפורומים, עכשיו הייתי חייב להירשם כדי לרשום תגובה לפלסנר האיש היקר.

אזרח מודאג ביותר
חזרה לפורום
ישן 25-03-2006, 01:22
  lea10 lea10 אינו מחובר  

צילום המגיבים החובבניים פה שנרשמו רק כדי לחזק את הפקיד הזה
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כל כך הרבה זמן בפורום ומר פלסנר גרם לך להתחיל לכתוב.."

מזכירים לי את הכייסים משוק פורטקליניאקור בפריז.
באחד מביקוריי בעיר הסביר לי חוקר אחד שיש להזהר ממגלגלי הקוביות על הקרטון
בזמן שמצטופפים סביבו יעני הלקוחות אחד מהם שתול יש להזהר כי מאחורה בינתיים השלישי מכייס לך את הארנק.
החוקר מיחידה לפשעי מחשב אמנם הראה לי על חם איך זה עובד.
כך זה המגיבים החד פעמיים פה שנחפים כל פעם האחרון גם אתמול כדי לתת את הנפיחה של החיים
ובכך גורמים נזק לפקיד יותר ממה שרצו להואיל.
אני מקווה שזה לא הטוקבקים השכורים...
רק עיזים אוכלים עשב – מסקנת הסקרים בהפקת מן הצמח (ידיעות אחרונות 24/3/06 )

75 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את קדימה

85 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את העבודה

90 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את הליכוד
מי שלא מצביע למפלגות הללו משפיע
קדימה לכן צרעות – וידיאוס
Dead man talks - Kadima (Avanti) use also Sharon half dead in the party propaganda

http://www.4law.co.il/elect21.wmv

קדימה משתמשת בשרון הצמח לקידום הבחירות – כאן המת החי מתלוצץ עם רופאיו(דובי וייסגלאס – הכל כאילו לא קרה)
Video

Angry Peres the Looser defects Labor & joins Kadima

פרס המפסידן הנצחי כועס הוא אינו לוזר

Mofaz defects Likud & joins Kadima like a thief

מופז הנחפז נכנס כגנב דרך החלון לקדימה
Perez Labor leader deals with Hard English

פרץ בהרצאת מסטול באנגלית
Shas leader rabbi Ovadia hope Sharon will die

עובדיה צדק – מאחל לשרון שיקבל מכה ולא יקום

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.4law.co.il/ale3.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.4law.co.il/ale1.jpg]

4Law Project :Israeli Election - Quick Guide
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.4law.co.il/newar1.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.4law.co.il/update1.gif]

http://www.4law.co.il/ale2.jpg]

חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 15:01
  lea10 lea10 אינו מחובר  

אני מצטרף לברכות לפרש על היוזמה המצויינת
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי אזרח מודאג מאוד שמתחילה ב "כל הכבוד לפלסנר"

מר פלסנר עשה כאן עבודה לזמן שאול
הוא שיכנע אותי דווקא שהסקרים אחרי 4 חודשי שטפון לא רוצים את הסחורה שלהם

לפי מה שמתפרסם היום על ידי מינה צמח
75 אחוז מהעם לא רוצים את קדימה
85 אחוז מהעם לא רוצים את העבודה
90 אחוז מהעם לא רוצים את הליכוד

אחרי כל כך הרבה כסף שלמונים טיפים הבטחות נסתרות ותקציבים
העם פשוט יודע שאתם לא שווים.
כל העבודה התשדירים כולל השימוש הנבזי בחיילי צה"ל לאמא של התשדירים ביריחו לא עזרה.

החמאס שזכה בבחירות דמוקרטיות תחת פיקוח של אמא של כל המפקחים הבינלאומיים ארה"ב
זכה ב - % 65 בבחירות לבד.

ראש החמאס בשטחים בתוצאת הבחירות שלו בעם הפלשתיני יותר לגיטימי מאולמרד בעם הישראלי.נקודה.

הדר קושיא לדוכתיה - מה יש להם מחר יותר טוב מאתמול ושלשום? כלום - את עצמם בלבד

http://www.4law.co.il/ale2.jpg]

קן לעלה ירוק לא לכן הצרעות של קדימה
איגוד מפלגות הצמח

חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 18:17
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
הצטרפות "חברים טבעיים" לרשימת קדימה

זה עתה פורסם ב-ynet שהמשטרה המליצה להעמיד לדין את גאידמק, האם זה אומר שביממה הקרובה תצרפו גם אותו לרשימתכם למרות שהרשימה כבר נסגרה ?

אמנם נראה לכל בר דעת שהשאלה קנטרנית, אך הסיבות מובנות ביותר, אתם מפלגה שרשימתה מורכבת מאוסף פולטיקאים שהמכנה המשותף שלהם הוא בעיקר אחד מהמאפיינים הבאים:
1. איש ציבור שנחקר/עומד לדין על עבירה פלילית.
2. ח"כ שעומד לסיים את הקריירה והבין שאין לו סיכוי להבחר שוב ברשימתו הישנה.

אחת הדוגמאות הבולטות הינו צחי הנגבי שנכנס לרשימה באותו יום או למחרת ההחלטה להעמידו לדין, אבל כידוע [כמעט] כל ראשי קדימה כבר נתפסו בעבירה פלילית זו או אחרת, ואת האחרונים שבהם פחות מכירים, או שהם מדי צעירים ולכן לא הספיקו עדיין לתפוס אותם [אולי לא נכון לקבוע שכולם פושעים, אך מה לעשות שהוכחתם שכולם מושחתים בעלי כיסודאולוגיה].

את תשובתך כבר קיבלנו, כך שאולי מיותר שתשיב, כי מקסימום תחזור שוב על איזו תשובה עמומה שמסיטה את המיקוד מהשאלה הנוקבת, לכן אם באמת יש בדעתך להפסיק להתעלם, נראה אותך גבר ועונה "קראתי !".

בכל אופן כדי למקד את הדברים אסכם את השאלה: מדוע אנשים שעל פי חוקי מדינת ישראל -שהם עצמם היו שותפים לקביעת חוקים אלו- צריכים לדעתך להבחר לכנסת במקום לשבת בכל לפחות על העבירה שהם כבר נתפסו ?
אמנם שמענו קשקושים על עשייה כזו או אחרת (שכבר הוכחשה לעיל), אך למה לתת לעושה את השלטון כשעל פי חוקי המדינה הוא פושע שעבר עבירה פלילית ???
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר