לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2008, 22:31
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
תו מוזיקה לא ניתנת להגדרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "מי אתם? מה אתם? תנו לנו להבין!"

אלו שלוש המילים שאני בוחרת.

1. כל הגדרה שלא ניקח, היא רק תהווה פן אחד מיני רבים, וכל ההגדרות שבעולם לא יוכלו לכסות/להגדיר נשמה אחת.
2. הרבה פעמים קורה (כמו כולם) שאני מגדירה את עצמי, והרבה פעמים אני מוצאת את עצמי מתנהגת בניגוד גמור להגדרה. לפעמים, אני מתנהגת בצורה כזו שאשר בתוך ההגדרה שהגדרתי את עצמי במקום לזרום למקום הטבעי.
3. גבולות הן תיחום ההגדרה. אני לא מרגישה שיש לי גבולות. אני יודעת בתוך תוכי שאפילו אם יש לי, תמיד אפשר לדחוף אותי בכוח או בשיכנוע לעבור אותם, לשבור אותם, ולא משנה לאיזה כיוון - טוב או רע או כל כיוון אחר. הגדרה נותנת לגבולות חוזק. אני לא משלה את עצמי שיש לי חוזק כזה בלתי ניתן לשבירה. לכן מבחינתי הגדרה היא אשלייה.
4. הגדרה זה דבר מגביל ומחייב. כאילו הזרימה הטבעית שלך זורמת או מחוייבת לזרום אך ורק במסלול אותו קבעה ההגדרה.

אם כבר הגדרה, אני מעדיפה לקחת את אלו העתיקות:
ע"פ מה שאני מבינה מהקבלה, לכל אות יש משמעות וכן שמו של האדם מגדיר אותו - מיהו, מהו.
אז הגדרה ראשונה: מריאל.
תאריך לידתו של האדם מבחינה אסטרולוגית מגדיר את אופיו ואת התנהגותו.
אז הגדרה שנייה: 7.11.70
כל איבר בגוף שלך, כל שערה, כל צבע וכל צורה מגדירה אותך ומעידה על תוכך - גם זה מבחינת הקבלה.
אז הגדרה שלישית: יש לי תמונה באחד מאשכולות ההיכרות הישנים של מה שבלב.
אלו 3 הדברים שאני יודעת עליהם שיכולים להגדיר בנאדם באופן הכי שלם שאפשר. בטח יש עוד, אבל אני לא יודעת.

ובכל זאת, למרות הכל, אני בוחרת בהגדרה הראשונה שלי והכי מתחברת איתה: לא ניתנת להגדרה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר