לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2008, 17:08
  מקסימוס לאופילדיס מקסימוס לאופילדיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "שאלה בקשר לאימון מתקדם /טירונות יחידה"

אני יעשה לך סדר אחי:

סיירת גולני עושה את הטירונות הרגילה והחודש וחצי הראשונים של האימון מתקדם בבא"ח גולני ואחרי זה עוברת לשטח מאה.
גדוד אגוז עושים את הטירונות והאימון מתקדם בבאח גולני ואחרי זה עוברת לשטח 111 לאיזה שלב של חודשיים אימונים שהם קוראים לו המכין.
מגלן-דובדן עושות ביחד את הטירונות +אימון מתקדם בבאח צנחנים ובסוף האימון מתקדם הם ממשיכות בנפרד כל יחידה עם המסלול שלה.
כל שאר הגדסרים עושים טירונות ואימון מתקדם עם שאר הגדודים.
שייטת , שלדג ומטכל עושים קודם טירונות רגילה וישר אחרי זה עושות טירנות יחידה כל אחת לפי המתכונת שלה.
ודבר אחרן האימון מתקדם בגדודים הוא גם קשה מאוד מבחינה פיזית ומנטלית ובתכל'ס אם תשים לב יש יחידות בצהל שאוהבת לבלבל ת'מוח עם כל מיני מילים מכובסות כדי להוסיף לעצמם יוקרה. אבל בתכלס זה שטויות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2008, 19:43
  מקסימוס לאופילדיס מקסימוס לאופילדיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "אכן, אוג' 07 (עבדך הנאמן)..."

זה שאגוז את המכין בשטח 100 זה חדש לי.

בשייטת החיילים מפוזרים בגדודים בטירונות ובסוף טירונות מתקבצים לצוותים שלהם עפ"י המגמות, וחרי חודש עולים למכין.
שלדג עושים טירונות רגילה בבאח נחל כפלוגה אחת ולקראת סוף הטירונות הם עולים לטירונות יחידה.

ועד כמה שאני יודע סיירת גולני מעבירים בערך חודש וחצי בשטח 100 (או במילים אחרות כמה שבועות).

ובנוגע למה שכתבתי על מגלן זה פחות או יותר מה שאני הבנתי שהם עושים, אם מישהו יתקן אותי ויגיד לי מה מגלן עושים (טוב זה גם ככה לא מעניין אותיD.

ולmt999 לא התכוון לבאס או לשמח אותך, אני פשוט מודע לזה שיש גולשים שקיבלו את הרושם שבסיירות "המגניבות" עושים טירונות יחידה מטורפת ובגדודים "הדפרים" עושים בסוך הכל איזה איומון מתקדם מעפאן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר