לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2008, 00:02
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אף אחד לא גובה ממך עמלת שורה-אתה יכול להרחיב עוד"

לא חושב שכדאי לקרוא את התקציר, לדעתי הוא די הורס את הסרט.

אבל בכל מקרה למי שלא איכפת:
זהירות - ספויילר!

בעיקר נהנתי, מהכל!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2008, 03:12
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אני מבין שהבנת הנקרא זה לא..."

זה לא עניין של אי הבנת הנקרא, אתה לא מבין מה אני אומר:
אתה ניסית לתאר בעדינות שזה סרט אפקטים.
אני בא ואומר שאין כזה דבר, שסרט עם אפקטים בשפה שלך, או כמו שאמרת "במיוחד למי שאוהב אפקטים, זה כמו ללכת לראות זיקוקים ומופע פירוטכניקה איפשהו, שזאת מצגת או מופע או מה שלא תרצה, אבל זה לא סרט - אין כזה דבר. אתה רוצה לראות אפקטים, לך לשם ותראה בחינם, בשביל מה לבזבל 35 שקל?
דבר שני, סטטיסטית, ברוב המקרים (ואני מדגיש ברוב, ולא כול המקרים) שלוקחים איזה כוסית על לשחק בסרט פעולה - למה אתה חושב שזה? בשביל למשוך קהל - אבל אם יש לסרט עלילה אז בשביל מה? תשובה: כיסוי תחת, כמה פעמים יצא לך לשמוע מחברים שלך או ממישהו, "בוא נלך לראות את טומב ריידר, אנג'לינה הכוסית שמה" או משהו בסגנון הזה? זה רק מוכיח שזאת הייתה הכוונה של המפיקים או מי שזה לא יהיה.
אני אומר לך שאם היו לוקחים שחקנית "ממוצעת" ולא איזה פצצה, היו מגיעים לראות לפחות פי 2 פחות, לפחות.
אתה חושב שהאנשים שיצאו מ"שר הטבעות - שיבת המלך" או "אחוות הטבעת" אמרו "באנ'ה, איזה אפקטים חבל על הזמן ואיזה כוסית ליב טיילר"?
לא, כי שוב, אפקטים זה קישוט, אין להם שום משמעות מעבר לכך, הם לא העלילה בסרט כמו ב"סרט" הזה ובעוד מאות "סרטים" שיצאו בשנים האחרונות, כמו מטריקס רלודד שזה דוגמה קיצונית ביותר.
נרגעתי...

ישן 19-10-2008, 09:26

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "זה לא עניין של אי הבנת הנקרא,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
זה לא עניין של אי הבנת הנקרא, אתה לא מבין מה אני אומר:
אתה ניסית לתאר בעדינות שזה סרט אפקטים.
אני בא ואומר שאין כזה דבר, שסרט עם אפקטים בשפה שלך, או כמו שאמרת "במיוחד למי שאוהב אפקטים, זה כמו ללכת לראות זיקוקים ומופע פירוטכניקה איפשהו, שזאת מצגת או מופע או מה שלא תרצה, אבל זה לא סרט - אין כזה דבר. אתה רוצה לראות אפקטים, לך לשם ותראה בחינם, בשביל מה לבזבל 35 שקל?
דבר שני, סטטיסטית, ברוב המקרים (ואני מדגיש ברוב, ולא כול המקרים) שלוקחים איזה כוסית על לשחק בסרט פעולה - למה אתה חושב שזה? בשביל למשוך קהל - אבל אם יש לסרט עלילה אז בשביל מה? תשובה: כיסוי תחת, כמה פעמים יצא לך לשמוע מחברים שלך או ממישהו, "בוא נלך לראות את טומב ריידר, אנג'לינה הכוסית שמה" או משהו בסגנון הזה? זה רק מוכיח שזאת הייתה הכוונה של המפיקים או מי שזה לא יהיה.
אני אומר לך שאם היו לוקחים שחקנית "ממוצעת" ולא איזה פצצה, היו מגיעים לראות לפחות פי 2 פחות, לפחות.
אתה חושב שהאנשים שיצאו מ"שר הטבעות - שיבת המלך" או "אחוות הטבעת" אמרו "באנ'ה, איזה אפקטים חבל על הזמן ואיזה כוסית ליב טיילר"?
לא, כי שוב, אפקטים זה קישוט, אין להם שום משמעות מעבר לכך, הם לא העלילה בסרט כמו ב"סרט" הזה ובעוד מאות "סרטים" שיצאו בשנים האחרונות, כמו מטריקס רלודד שזה דוגמה קיצונית ביותר.
נרגעתי...

הראש שלך דבוק חזק לקיר, ואתה עוד מנסה להזיז אותו בכח.
זאת הדעה האישית שלך, אם בישבילך סרט הוא רק עלילה אז זו תפיסה מעוותת של סרטים.
הביצוע של הסרט הוא מרכיב חשוב ביותר ואין שום קשר למופעי פירוטכניקה או זיקוקים, פשוט ככה זה, כל סרט מורכב מרעיון ודרך היישום שלו, אם אתה לא מוצא לנכון להתפעל מאפקטים בסרטים אז שייבושם לך, לא מבין איך אפשר להנות מסרט אך ורק מהעלילה.
את הסטטיסטיקות הדמיוניות שלך אתה יכול להשאיר חבויות בעמקי הדמיון שלך, כי זה שטויות.

ואם כבר בדבר מטריקס, העלילה של מטריקס היא אחת העלילות המפורסמות והמוצלחות שיצאו אי פעם, המטריקס נכנס אפילו לתחום הפילוסופיה והפיזיקה, ויש שם כלכך הרבה דברים שאתה לא מבין וגם לא תבין.
מה שגם אידיוטי ואני בטוח שתסכים איתי, זה שאתה קורא לסרט הזה "זבלה שמתיימר להיות סרט" אפילו למרות שלא ראית אותו?!
לומר כזה דבר על סמך תגובות של אחרים זה פשוט חסר כל ביסוס, ומטומטם לחלוטין.
אם אין לך משהו חכם לומר אז שב בשקט ותתאפק מלכתוב דברים מטומטמים.
ישן 20-10-2008, 11:25

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "טועים ועוד איך. הקונצנזוס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
טועים ועוד איך.
הקונצנזוס מעולם לא נחשב כמבין בקולנוע איכותי, רק כעדר. - שוב, לא נחשב ע"י מי?

ו-300 באמת סרט עם עלילה גרועה (וגם לא מדויקת מבחינה היסטורית).
ועם כל זאת, הוא אחד הסרטים המרשימים ויזואלית שיצא לי לראות, ופה טמון סוד הצלחתו.

זה תלוי כיצד אתה מגדיר "סרט מוצלח".

אם 300 זכה לפרסום רב מסרטים אחרים, סימן שמשהו אכן משך צופים לראות אותו ויש סיבה שגרמה לאנשים לספר לחבריהם על הסרט. לעומת סרטים אחרים שלא קיבלו את התהילה הזאת.
הסיבה של זה ממש לא משנה, מספיק לדעת שיש כזאת.
ההגדרה שלכם ל"סרט איכותי" או "סרט מוצלח" היא רק ההשקפה שלכם, ולכן גם אם לסרט יש עלילה גרועה והאפקטים הויזואלים משכו קהל רחב, מבחינתי הסרט מוצלח.
ישן 20-10-2008, 11:59
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
300 זה סרט מגניב, השרירים, הכוח, הרקעים, אתה רואה ואומר WOW! אחרי זה, אה, סרט נחמד.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "[QUOTE=Au79]טועים ועוד..."

זהירות - ספויילר!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:06

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר