לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2008, 17:52
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
שלום עדי וברוכה הבאה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "= עדי כהן מתארחת בפורום מוזיקה ישראלית - אשכול האירוח הרשמי ="

אנו שמחים לארח אותך באתר
ברשותי מספר שאלות
1-הדיסק שלך "דרוש לי גבר" יצא לאחרונה לאחר שלפני כן גנזת דיסק. האם העבודה על הדיסק החדש התחילה מאפס או שמספר שירים מהאלבום הגנוז מופיעים בו?
2-בראש השנה צפיתי בך בטלוויזיה במחזמר "כמו בסרט" .האם לאחר שאת הופעת ומופיעה על במות זמר ובמות תיאטרון,יש סיכוי לראות אותך גם בקולנוע?
3-שאלה קצת קשה: לקראת גמר כוכב נולד שבו הופעת יחד עם הראל מויאל והראל סקעת, אני כצופה קיבלתי את הרושם שמקדמים יותר את היריבות בין מחנות המעריצים של סקעת ומויאל מאשר את התחרות. איך את הרגשת כשאת בעצם עמדת בתווך?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2008, 18:13
צלמית המשתמש של עדי כהן
אורחת האתר

חבר מתאריך: 15.10.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שלום עדי וברוכה הבאה"

היי רומק חג שמח. גם אני שמחה להתארח פה, לשאלתך הראשונה: מה שניגנז באלבום הקודם היא ההפקה ולא השירים. כמעט כל השירים מהאלבום הקודם נשארו למעט שניים שלושה חדשים שצירפתי לאלבום הנוכחי. כל ההפקה התחילה מאפס שזה אומר הקלטת הנגנים, הקלטות שירה, עריכות, מיקסים ומאסטרינג.
לשאלתך השניה: אם אני אקבל הצעה מעניינת בתחום הקולנוע או הטלויזיה אני יותר מאשמח לממש רת כישורי המשחקיים שזו אחת האהבות הגדולות שלי.
לשאלתך השלישית: בטלויזיה ובתחום הזה בכלל שבחרתי לעסוק בו יש הרבה פוליטיקה והרבה מניפולציות של מפיקי התוכניות והרשות שבה משודרת התוכנית, אם אני אתחיל להתעסק בכל הקטנות האלה אני אפספס את העיקר. שזה להנות מכל רגע ולהיות בעשייה התמידית לכן זה לא רלוונטי.
תודה על השאלות המעניינות ושיהיה המשך שבוע טוב. מקווה שאתה נהנה מהאלבום.
עדי.
ישן 19-10-2008, 18:25
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
שלום- שאלה על תופעת "כוכב נולד"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "= עדי כהן מתארחת בפורום מוזיקה ישראלית - אשכול האירוח הרשמי ="

שלום, וברוכה הבאה.
על תופעת ה"כוכב נולד" ועל תרבות הקאברים שהתחילה להתפתח בארץ כבר הרבה דנו, ובמיוחד זכור לי פאנל שעשו בנושא בגלגל"צ. באופן כללי ניתן לומר כי המסקנה של רוב הפאנלים האלה הייתה כי יש יותר מידי דחיפה במוזיקה בארץ לעשות "עבודה קלה" ולקחת שיר ישן ואהוב ולעשות לו קאבר, מאשר להתאמץ וליצור חומר מקורי.
רציתי לשאול: בתור פיינליסטית של "כוכב נולד", האם היית אומרת כיום את אותם הדברים? האם התוכנית מעודדת אומנים או דווקא מכניסה אותם למסלול ממוחזר וקבוע מראש?
ובכלל- אשמח לשמוע את דעתך לגבי אופנת הקאברים שאת תוצריה אנו צורכים כמעט בכל שעה.
תודה רבה!
ישי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-10-2008, 19:22
צלמית המשתמש של עדי כהן
אורחת האתר

חבר מתאריך: 15.10.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "שלום- שאלה על תופעת "כוכב נולד""

לדעתי כל עניין עם תפיסת התרבות עם השנים מאוד השתנתה. היום בטלויזיה הרבה תוכניות ריאליטי תופסות את מקומם של תוכניות האירוח. הבידור הפך לתרבות וכך גם ברדיו גופים מסויימים קיבלו סוג של אוטוריטה על שטחים מאוד גדולים שיכולים לקבוע את השונויים בהרגלי הצריכה. ובגלל זה שהיוצרים מפחדים לחדש או להעיז ומתחילים ליצור מתוך מחשבה להתאים את עצמם לצו האופנה שהם מכתיבים.(תחנות רדיו וטלויזיה)
לי האופן אישי אין בעיה שאומנים מחדשים שירים מהעבר כל עוד הם מוסיפים איזה שהוא ערך מוסף לביצוע הקודם. זה אפילו מעניין. זה מחזיר שירים שאהבנו בעבר וגורם לנו להאהב בו שוב.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר