לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2008, 23:58
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "אז זה בדיוק הקטע. אם אני לא..."

אני אסביר.

אתה יודע שאחת התכונות הנוראיות בגבר, זו הקמצנות.
כשאשה רואה את קימוץ ידך היא מיד תעוף בדימיונה 938490309 צעדים קדימה, עת אתם נשואים (ולא משנה אם רק הרגע הכרתם) ותחשוב על קניונים בחורבם או על מעקב הוצאות כללי בבית.
חוץ מזה, שקמצנות היא חברתן הטובה של הקנאה והשמרנות. נשים נוטות להרחיב בניתוחים, גם אם זה לא תמיד צעד בריא או נכון או מעיד על משהו ממשי.

הפמניזם קורא לשוויון חלקי למטרות קידום האישה בלבד;
שהגבר יעזור בניקיון, שהאישה תוכל להיות קרייריסטית, שהגבר ידע לבשל וכו'.
אף אחד לא מדבר על הורדת מס הכנסה בשווה לאישה כלגבר, כמו שאף אחד לא ידבר על אישה שתשלם על עצמה או על שניהם בדייט.

אני בעד דייטים מסוג אחר, בהם פשוט יוצאים לפיקניק וכל אחד תורם את חלקו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2008, 00:43

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "קודם כל, שאת מספקת לי אחלה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי UAL
קודם כל, שאת מספקת לי אחלה של תוכן לחתימות

שנית, את מנסחת דברים שאני כבר חושב עליהם הרבה זמן.

שלישית, שנשים שרוצות פמינזם אבל לא מוכנת לשלם על עצמן, הן צבועות. והתכונה הזו תפריע להן בחיים יותר מאשר לי.

אל נא תלך רחוק מידי, ידידי. "צבועות", "תפריע להן בחיים יותר מאשר לי"..., בוא לא נלך רחוק.
נביט קרוב, אל תוך עצמנו, מה אנחנו ומי אנחנו? האם אנחנו אנשים טובים ואמיתיים בנינו לבין עצמנו ובנינו לבין סובבנו?

אם אני מביטה בפנימה, אני רואה את אחת הבחורות היחידות שאני מכירה שחושבת שפמניזם זה תעלול אחד גדול ושקר בעיניים, לבעלות ריסי דבק בעיקר או שיער קצוץ. אבל למרות אי חיבתי לפמניזם ועיקריו, אני חושבת שזה לא מונע ממני להיות אישה אהודה וחביבה

ישן 20-10-2008, 13:13
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "מי משלם?"

אני בעד פמיניזם. אני בעד שנשים יתפסו עמדות ניהוליות בכירות. אני בעד פתיחת עוד מסלולים לבנות בצבא. אני בעד שיוויון שכר בין בנים ובנות.

אבל.

אבל, אני מאמין שזה תפקידו של הבן לשלם. בדיוק כפי שזה תפקידו של הבן לפתוח את הדלת. (לא לפתוח בריצת ספרינט מטורפת כדי להגיע לדלת לפניה - אבל, כן אם אתה כבר לפניה או קרוב אליה - אז תקדים ותפתח את הדלת)

כל זה - לא בגלל שאין לבת את היכולת לעשות זאת, כמובן.

אז למה?

כי אלו הם חלק ממשהו יותר גדול וכולל שנעלם מן העולם. או בסכנת הכחדה. משהו של פעם. משהו שהיה טוב, לדעתי, וכבר בקושי רואים אותו. אבירות. ג'נטלמניות. אני לא יודע אם אני כזה. אבל, אני משתדל להיות אחד כזה.

ובקשר לאם הבחורה רוצה שהבחור שלה יהיה כזה או לא... וובכן, אם לא וזה נוגד את מי שאני בצורה גדולה - אז גם ככה אנחנו לא מתאימים, נכון?

ישן 21-10-2008, 09:32
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "מי משלם?"

כרגע כתבתי מגילה באורך הגלות והכל נמחק לי >קללה כלשהי< >קללה כלשהי< >קללה כלשהי<

אוקי, אז בתמצות: אני אישית לא אוהבת שמשלמים עלי, אני לא מרגישה בנוח עם זה. עם זאת המשפחה שלי מזדעקת כל פעם מחדש כאשר אני מספרת להם שאני שילמתי. מקובל שהבחור משלם..

בהמשך לשרשור שלך עם מרביוסה: בתור אחת שעד לפני כמה שנים הייתה פמניסטית בכל רמ"ח איבריה, אני מאמינה שבחורים צריכים לעשות את העבודות הפיזיות הקשות יותר. אני לא חושבת שראוי שבנות יסחבו ציוד כבד או יבנו מאהל שלם בכוחות עצמן. לא אומרת שהן לא מסוגלות, אני רק אומרת שאם לבנים יש כבר את הכח הפיזי הזה, אז שינצלו אותו כבר.

כמו כן צריך לעשות הפרדה בין פמניזים לג'טלמניות. הפמניזם בעיקרו נועד להוציא את האישה ממעמד העציץ ולתת לה גם את האפשרות לעבוד בעבודות בכירות, לקבל את מלוא זכויותה בתא המשפחתי וכד'. משהו שאז היה נתפס כשגעון מוחלט. הג'נטלמניות היא יותר עניין של מחוות: לא לתת לבחורה לסחוב אם יש מה (לא כולל תיק/ ארנק אישי, כה?) לפתוח את הדלת ובין השאר גם לשלם על הארוחה.

אני חושבת שאם הבחורה שלך שווה את זה, אז למה לא להשקיע בה? המחשבה של "טוב, עכשיו אנחנו בדייט רציני אז אני משלם, עכשיו זו סתם פגישה אז אפשר לתת לה לשלם על המים", בעיני, סתם מקלקלת את ההנאה.
אם אתה רוצה להשקיע בבחורה ורוצה לשמור אותה לטווח הארוך, למה להתעסק בזה מנק' מבט של עול? כן, זה לא נוח אבל אתה אוהב אותה, לא? בחורה שאתה לא אוהב אותה- אל תשאיר אותה לידך לאורך זמן ואל תוציא עליה את הכסף..

זה לא אומר שתתחילו לאכול רק במסעדות יוקרה ולשתות מגביעי זהב עטורי יהלומים. אבל כן אפשר להשקיע במי שמגיע לה..

ישן 24-10-2008, 14:59

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "האמת שאת נוהגת בדרך כלל לנקוט..."

זה נכון שהדעות שלי נוקבות.
הבחור הספציפי הזה, שהוא בעצם עובר על חטא דאורייתא, ולא כי הוא רצח או שדד או בגד, הוא הבחור הכי מדהים שהכרתי.
תאמין לי, שאת החברים שלי אני בוחרת בקפידה.

אגב, הוא היה דתי בעבר.

אני לא ראיתי בשום מקום איסור על קשר עם הומואים, כשאני לא גבר ואין לי רגשות אליו.
אם תמצא לי מקור כזה, יהיה מקום לשקול את דבריך.

אני חושבת שאין בעיה עם קשר עם הומו.

יש כמה עניינים בתורה שמאוד קשים עליי.
כמו העניין הזה.
אני חושבת שהוא בחור מקסים ביופיו הפנימי, הוא כמו אחי הגדול.

אשמח לשמוע את דעתך.
ובינתיים, שבת שלום ובשורות טובות, אני הולכת לבצע את ההכנות האחרונות טרם שבת תכנס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:44

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר