לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2008, 10:21
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מצטער על ההקפצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gimdy שמתחילה ב "אתחול מערכת הפעלה dwwin.exe"

אבל מכיוון שלא הגעתם באשכול הזה לאף מסקנה אופרטיבית (וגם חיופש בפורום לא העלה כזו)- אני מצטרף אליו:
גם אני התחלתי לקבל לאחרונה את אותה הודעת שגיאה בעת אתחול חלונות תחת חסותו של DWWIN
וגם לי אין מושג מה לעשות איתה,
כך שהייתי שמח לשמוע דעתכם בעניין.
אני אקצר תהליכים וכבר אצרף את הלוגים מהמינידאמפ
https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...01/13837463.dmp
https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...01/17784450.dmp
https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...01/43625533.dmp

זה לא נושא האשכול, אבל כשאני מגיע לרופא הוא מעוניין לשמוע את מכלול הבעיות הקיימות בנסיון למצוא קשר בינהם, כך שאכתוב 2 בעיות נוספות:
1. בעיה מוזרה שגם התחילה לאחרונה, ובה חלק מהמשחקים המותקנים במחשב (לא עותקים מקוריים) פשוט הפסיקו לעבוד.
2.בעיה הקיימת מאז ראשית ימי המחשב הזה של כשלונות אקראיים לכאורה בעליית חלונות, אחרי שהמערכת עולה המחשב יציב כמו סלע אפילו כשהוא פועל כמה ימים ברציפות, אבל לפעמים הוא לא מצליח לעלות- עושה ריסט, מנסה שוב לפעמים מצליח לפעמים לא עד שבסוף הוא מצליח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2008, 17:22
  Pirsing Pirsing אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "מצטער על ההקפצה"

הממ בקשר ל דאמפים עוד לא הספקתי לעבור עליהם אבל מה שכן רציתי להגיד, בקשר לשאלה ה1. למטה, משחקים לא מקוריים הפסיקו לעבוד, תנסה לקשר את ה"לא מקורי" עם ה"לא עובד".שאלה 2, הייתי ממליץ לך לבדוק את החומרה שלך ממש בדיקה כמו שצריך כי יכול להיות אחד הרכיבים אחרי זמן של כמה ימים\שבועות מתחיל להשתגע והנה "לא מצליח לעשות ריסט", אז תתחיל משם , ברגע שתידע שהחומרה פיקס, אין שום סיבה שלא תתקין XP מקורי ויעבוד לך פצצה. ואם אין לך את הכוח הפיזי לזה או הידע לזה אתה מוזמן לחפש בגוגל כלים לבדיקת חומרה כזו או אחרת וגם בנושא התוכנה, אחרי שאתה מתקין מ"ה חדשה אני מקווה שאתה דואג לעשות עדכונים גם למ"ה, גם לדרייברים וכמובן לתוכנות האנטי וירוס \ ספיירוור שרצות אצלך ברקע.
בקשר לדמאפים, יותר מאוחר שבוע טוב
ישן 01-12-2008, 18:28
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Pirsing שמתחילה ב "הממ בקשר ל דאמפים עוד לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pirsing
הממ בקשר ל דאמפים עוד לא הספקתי לעבור עליהם אבל מה שכן רציתי להגיד, בקשר לשאלה ה1. למטה, משחקים לא מקוריים הפסיקו לעבוד, תנסה לקשר את ה"לא מקורי" עם ה"לא עובד".שאלה 2, הייתי ממליץ לך לבדוק את החומרה שלך ממש בדיקה כמו שצריך כי יכול להיות אחד הרכיבים אחרי זמן של כמה ימים\שבועות מתחיל להשתגע והנה "לא מצליח לעשות ריסט", אז תתחיל משם , ברגע שתידע שהחומרה פיקס, אין שום סיבה שלא תתקין XP מקורי ויעבוד לך פצצה. ואם אין לך את הכוח הפיזי לזה או הידע לזה אתה מוזמן לחפש בגוגל כלים לבדיקת חומרה כזו או אחרת וגם בנושא התוכנה, אחרי שאתה מתקין מ"ה חדשה אני מקווה שאתה דואג לעשות עדכונים גם למ"ה, גם לדרייברים וכמובן לתוכנות האנטי וירוס \ ספיירוור שרצות אצלך ברקע.
בקשר לדמאפים, יותר מאוחר שבוע טוב

טוב האמת 2 הבעיות האחרות הן לצורך העניין נושא צדדי אבל אם עסקת בהן: בנוגע למשחקים, אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר אבל אני תמה על כך שבבת אחת מס' משחקים שעבדו בלי בעיה פשוט הפסיקו לעבוד. בנוגע לקריסות, פסלתי את אפשרות החומרה מהעובדה שכפי שאמרתי, לאחר עליית המחשב הוא יציב כמו סלע (למרות שכשאני חושב על זה עכשיו נראה לי שזו לא ראיה כי אולי יש תקלות למשל בזכרון ראשי (שהוא החשוד הראשי) שמשפיעות רק בעת עליית המערכת)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר