לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2008, 17:40
צלמית המשתמש של KAKAdosho
  KAKAdosho KAKAdosho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
איך בוחרים מקצוע?

טוב, אז עוד מעט יגיעו התוצאות של הפסיכומטרי, בתקווה שהציון שלי יהיה מספק, אני רוצה ללכת לעתודה.
ויש לי בעיה ממש רצינית- אני ממש לא יודע מה אני רוצה ללמוד באוניברסיטה,
איכשהו קיבלתי רושם, שכל פיסת מידע שאני קורא באתרים של כל מיני פקולטות, היא 99% סובייקטיבית, ונתנונה למניפולציות כלשהן- כאילו לא ממש מציגים את האמת כפי שהיא.

חוץ מזה,יכול להיות שאני קצת מקדים את המאוחר, אבל נראה לי שכל צעד שאני אעשה ישפיע באופן משמעותי על העתיד שלי- על קריירה וכו, ורק המחשבה שאני עשוי לדפוק את עצמי בהמשך, כתוצאה מקבלת החלטה פזיזה מלחיץ אותי עוד יותר.

הייתי רוצה לשמוע קצת [אם אפשר...] עצות מאנשים.
איזה מקצוע באמת כדאי ללמוד? ברור לי שאני מעוניין במקצוע טכנולוגי כלשהו, רק שאני לא יודע מה עדיף, וכמובן ששיקולים של ביקוש בשוק באים אצלי בחשבון לא פחות.

אשמח לשמוע אם יש מישהו שלומד\למד הנדסת מכונות, הנדסת תוכנה, ומקצועות טכנולוגים דומים, ומה דעתו על מה שהוא למד..

תודה תודה
חזרה לפורום
ישן 26-10-2008, 07:33
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KAKAdosho שמתחילה ב "איך בוחרים מקצוע?"

אמנם זו החלטה כבדת משקל, אבל הסבה מקצועית או שינוי כיוון אפשר תמיד לעשות, מה גם שאתה מאד צעיר.
אני מסכימה עם רומק, תלמד מה שמעניין אותך. העניין משפיע באופן ישיר על ההנאה מהלימודים, הציונים וגם קח בחשבון שאם בזה תעסוק בעתיד - רצוי שתהנה ממה שאתה עושה. בעיני שיקולים של ביקוש בשוק כשמתחילים ללמוד הם אידיוטיים - אתה תסיים ללמוד עוד ארבע שנים. מי יודע מה יקרה עד אז? אולי דברים ישתנו ומקצועות שהיום הם מאד מבוקשים יהיו הרבה פחות מבוקשים? אולי בגלל שכ"כ הרבה אנשים הולכים ללמוד מקצוע "נדרש" תהיה הצפה שוק העבודה בעוד כמה שנים ותהיה בעיה למצוא עבודה? תלמד מה שמעניין.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:15

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר