לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2008, 20:54
צלמית המשתמש של QUANTUM
  QUANTUM QUANTUM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.04
במיטה

היא היתה יכולה לשכב שם שעות. שכובה על גבה, כשחולצתה מתרוממת מעט מעל שיפול האגן ומכנסיה מתרשלים וחושפים בגד תחתון. תווי פניה היו לעתים משתנים, מתקמטים ועדינות הפכה חספוס בכל גלגול, מתיחה ופיהוק. שיערה היה מתפזר לאורך הכר וקצוות בהירים היו נשלחים לכל עבר כמו דוקרים את האוויר שהיא נשמה ונשפה. אך כל זה לא היה לה איכפת. היא אהבה לשכב במיטה הזו.

מה מצאה כה מושך במיטה המדוברת, אינני יודע. יתכן שהיה זה גודלה המלכותי, או גובהה הנעים; היה ניתן להתיישב עליה, כשרגליים נוגעות ברצפת השטיח, אמות שעונות בקלות לאחור, ועדיין להיוותר במעין תנוחה מנומנמת שלא כפתה את דרישת העירות, כפי שמעבר משכיבה לישיבה בדרך כלל עשה.

אולי מצעים מצאו חן בעיניה – סדין מלוטש ללא זיז, או בליטה נפרש ומתוח עד קצות המיטה, כרית צהובה, ענקית ותפוחה, נאותה לשינוי בהתאם לתנוחה, ושמיכה מלטפת, פלומתית ונרחבת שמכסה את כולה בדיוק כפי שהיא אוהבת.

אך כל זה לא היה לי איכפת. אהבתי לראות אותה שוכבת במיטה הזו.

בהתחלה, נהגה להוציא את כף רגלה מתחת לשמיכה והחוצה אל הקור, ולאחר שזו אבדה את חומה, היתה מגניבה אותה חזרה פנימה ונועצת אותה עמוק בכף רגלי, גורמת לי ערפול הכרה רגעי ואולי לזעקת כאב חרישית. הייתי מביט בה זעוף ורגון וכל שעשתה היה לצחוק את צחוקה המתוק, השליו ולחכך את אפה כנגד כתפי. לא נדרש יותר כדי לפייס אותי.

לעיתים, כשהיינו מתבוננים זה בזו היה נדמה לי שעיניה מזוגגות יותר מתמיד, והייתי שולח אגודל מלטפת אל לחי או שפה. עיניה דמעו, וכדי למנוע ממני מלהביט, הצמידה את שפתיה חזק ככל שיכלה אל שפתי שלי ומכשתמה הנשיקה נותרנו חבוקים ועצומי עיניים. כמה אהבתי לעצום איתה עיניים במיטה הזו.

בחלוף הזמן עשתה לה הרגל לישון יותר ויותר. נהנתי להאזין לה גונחת חלושות כשהחליפה תנוחה, ונשיפות שנתה המתוקות טפחו קלות על אפי, עת קרבתי ראשי אל ראשה כדי להביט בפניה הרוגעות.

לפרקים היתה מתנערת מעט מקורי שנתה ובהצצה קלושה היתה מצליחה למקם את גופה בצמוד לשלי, לכרוך גפה סביב אחת שלי ולצלול חזרה אל הערפול. לא היה לי איכפת, אהבתי לצפות בה ישנה.

לבסוף, היתה משתקעת בקצה המיטה בתנוחה עוברית. אינני יודע מדוע, אך זו התנוחה שסיגלה לעצמה.

היתה שוכבת כשפניה אל הקיר וידיה משולבות על חזה. גבה התקשת למולי ועדיין נותר בו שמץ של הזמנה, אך כשהעזתי להושיט את ידי ולגעת רטט מצומרר שלחני חזרה.

היא רודפת את מחשבותיי ואין לי ברירה, אלא להזכר כמה אהבתי אותה, וקשה לדמיין, כה חמור לשער, אך נדמה כי אהבה היא רק את המיטה.

ואולי כל זה היה צריך להיות לי איכפת.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר