לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2008, 16:49
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי N100 שמתחילה ב "נעשה כאן עוול"

הוא לא ניסה להעביר שום נקודה, הוא ניסה להספים את הפורום. ניסה לבלגן וליצור מהומה. אם היתה מטרתו לשם שמיים, היה פונה בפרטי לבעלי החתימות שלדעתו הן בעייתיות, ומקבל תגובה. הוא פתח אשכול כדי ליצור טררם. מעבר לכך, הוא טען טענה שאין אדם בעולם שיגיד שהיא רצינית: שתמונה של נשר היא לא צנועה. כמובן, הוא לא הסכים להגיד למה היא לא צנועה. ברור לך שהוא לא עשה את זה ברצינות, אלא כדי לרדת עלינו, לבלגן את הפורום או כל מטרה לא רצויה אחרת.
הייתי מבינה אם הוא היה מתלונן על החתימה שלי, לא של הנשר (כן, אני יודעת שהוא התלונן בסוף גם על שלי, אבל האשכול נפתח כדי להתלונן על הנשר), וגם זה היה מתקבל רק אם הוא היה עושה זאת בפרטי. זה לא היה גורם לי לשנות את החתימה, אבל אולי להסביר לו בפרטי את דעתי.

נוחות של גולש בכל פורום בעולם, לא קשורה למניעים חיצוניים, אלא אך ורק לשני דברים: אופי הפורום ואופי הגולש הספציפי המדובר. הפורום שלנו מאוד נוח לכל הגולשים בו (כמעט), ולכן נותר להניח שלאסף לא היה נוח פה כי אופיו לא תואם את אופי הפורום.
אישית זה נראה לי כתרמית אחת גדולה, כי אין סיבה שבחור כ"כ ירא שמיים וירא קדושת-העיניים יגלוש באינטרנט. כן, גם לא בפורום דתי. אנחנו לא בועה פה, אנחנו בתוך האינטרנט. משתדלים לשמור על צניעות בתוך הפורום, אבל הפורום פתוח גם לגולשים חילוניים, וכל עוד הם נוהגים במסגרת החוקים, מותר להם לכתוב פה גם עם חתימות של בחורה בגופייה ומכנס קצר (לא בעירום, אבל בלבוש הנ"ל דווקא כן).

מקווה שעכשיו החסימה ברורה לך.

עריכה: בנוסף, מקום של פנייה כמו שלך הוא בתיבה הפרטית של מנהלי הפורום. אין דיון על פעולות המנהלים, אלא פניות בפרטי אם יש לך ביקורת.
האשכול ננעל.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 26-10-2008 בשעה 16:51.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:02

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר