לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2008, 21:18
  Valdo Valdo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.07
רוצה לעבור מיחידת מילואים נוכחית שלי.

שלום לכולם! אני שירתתי בשירות סדיר כלוחם ביחידת המסתערבים של מג"ב בעזה, היתי צלף. השתחררתי לפני שנתיים ושובצתי בגדוד אב"כ של פיקוד העורף. מאז עשיתי אימון של 5 ימים ושם הבנתי כמה מגוחך השיבוץ הזה היה- אין לי שום מושג בכל מה שקשור לפיקוד העורף, כל הסדיר שלי עסקתי בתחום הצליפה- וכל הנושא של מסכות אב"כ ממש זר לי... לא מזמן שלחו לי צו מילואים למטרה לעבור איזשהו קורס בנושא אב"כ. אני ממש-ממש לא רוצה להישאר בפיקוד העורף, אך לא יודע אם המפקדים בגדוד יבינו אותי אם אברש לדבר איתם בנושא. מקצינת קישור הבנתי שאם אעשה את הקורס שאליו זומנתי, הסיכויים שלי לעבור מפקע"ר יהיו אפסיים. לכן אני מבקש את עצכם בנושא...
שלא תבינו אותי לא נכון- אני לא מחפש דרך להשתמט ממילואים, אלא פשוט רוצה לעבור לתפקיד שלפחות יש לי בו ידע והרבה ניסיון. חשבתי על מדור קליעה וצליפה של מתקן אדם, אך לא יודע עם מי אפשר ליצור קשר. מבקש את עזרתכם. תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2008, 06:19
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Valdo שמתחילה ב "רוצה לעבור מיחידת מילואים נוכחית שלי."

מבין האופציות הרגילות כלומר לא כאלו שיוכתבו מלמעלה, הראשונה היא לפתוח בבקשה לשינוי שיבוץ - טופס 55 בדיוק כמו בסדיר באמצעות משרד הקישור. הבעיה שיש מינימום לשירות של שנתיים ביחידה הנוכחית לפני שניתן לעשות זאת, כמה זמן אתה כבר משובץ? ובנוסף כמובן שתזדקק להמלצה חיובית ממפקד היחידה.
אופציה נוספת היא למצוא ישירות יחידה שרוצה בך, להעביר למפקדים שם את פרטיך והשלישות/קישור תיפתח בקשה למשוך אותך. כאשר הבקשה תגיע ליחידה הנוכחית, המפקדים יצטרכו להסכים , לכן גם פה תצטרך לשכנע את מפקדך הישיר ומפקד היחידה שיסכימו לפלוט אותך.

בינתיים, לפני פניות רשמיות נסה למצות את המסלול האישי ביחידה, בקש ראיון עם מפקד הגדוד/נפה וכו' והסבר להם את המצב, אולי תצליח לשכנע אותם להסכים, או לחלופין תשוכנע בחשיבות התפקיד/יחידה.

כמו כן, אתה יכול לנסות לפתוח פניה אצל קצין פניות הציבור בנוגע לבעייתיות בשיבוץ שלך ואי-מיצוי הכשרתך.
http://www.aka.idf.il/Main/Kapatz/default.aspx

לגבי מתקן אדם, אני לא בטוח כמה תקני מילואים יש להם במדור סדיר. אם תכתוב מה בדיוק הכשרותיך ובאיזה יחידות אתה מעוניין לשרת, אולי נמצא נציג יחידה שתרצה לקלוט אותך (ועדיין תצטרך לשכנע את מפקדיך).

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 27-10-2008 בשעה 06:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר