לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2008, 11:15
  קוקוס גדול קוקוס גדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.08
גיבוש מטכ"ל וראיון צנחנים - עזרה

אז ככה, הייתי בגיבוש מטכ"ל האחרון והופרשתי רפואית, מה שאומר שאני זכאי לגיבוש חוזר באפריל, אך עם זאת סיימתי את גיבוש טייס האחרון ולא עברתי, דבר שמקנה לי ראיון צנחנים/דובדבן, עד פה הכל טוב ויפה.
דיברתי עכשיו עם מדור סיירות וכאן מתחילה הבעיה, הבחורה שם טוענת שאני צריך להחליט בין מטכ"ל לראיון, זאת אומרת שאם אני רוצה גיבוש חוזר למטכ"ל אני צריך לשלוח בקשה למדור אבל אז מתבטל לי הראיון ואם אני הולך לראיון אני לא יוכל לקבל גיבוש חוזר למטכ"ל...
השאלות שלי הן אלו:

1) האם מישהו נתקל במקרה דומה בעבר ויכול להגיד לי אם היא צודקת?
2) האם אני יכול לגשת לראיון צנחנים דובדבן ובמידה שאני לא אעבור אני אוכל להתגייס לפי המנילה ואז להגיש בקשה לגיבוש חוזר?
3) אם אני עובר ראיון צנחנים ומתקבל לדובדבן למשל, אני לא יכול לצאת לגיבוש מטכ"ל?
4) ולמה אי אפשר לגשת לראיון צנחנים וליהיות מאותר מטכ"ל, אם יש הבדל של 4 חודשים ביניהם?

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2008, 12:41
  amit40404 amit40404 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קוקוס גדול שמתחילה ב "גיבוש מטכ"ל וראיון צנחנים - עזרה"

תראה כרגע אתה נמצא במצב שהגיוס שלך במרץ וגם הגיבוש מטכ"ל שלך במרץ-אפריל.
הצבא מבחינתו לא רוצה לדחות לך עוד את הגיוס לכן אם תעשה את גיבוש מטכ"ל אתה תעשה אותו בנוהל "שמור מקום" מה שאומר שאתה מתחייל קצת לפני הגיבוש (שבוע בערך) ומגיע לגיבוש כחייל. אם עברת - אתה מקבל דח"ש עד לגיוס(מטכ"ל/שלדג) אם לא- הצבא ישלח אותך לאחד החילות או החטיבות הקרביות בהם הוא זקוק לכוח אדם וכן מכיוון שאתה כבר חייל לא יהיו לך גיבושי המשך או ראיונות כלשהם.
המצב הזה הוא סוג של סיכון כי אם לא תעבור את הגיבוש השיבוץ הצבאי שלך יהיה תלוי בצבא בלבד ובגלל זה מדור סיירות מציע לך לוותר על הגיבוש ולעשות את הראיון צנחנים בדצמבר ואמנם לוותר על מטכ"ל אבל "ללכת על בטוח".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר