לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2008, 11:53
  Silent Man Silent Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.08
שלח הודעה דרך ICQ אל Silent Man
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "אני מבין שאתה אוהב נגנים..."

עם תקרא שוב את תגובתי ולא סתם תגיב , תבין שאני לא מפחית מהתוכן האומנותי אני התיחסתי לשתי הקריטריונים. אומנותי וטכניקה.
ואכן אני חושב שהכתיבה האומנותית הרבה יותר חשובה מהטכניקה (לפי דעתי)
ציטוט:
במקור נכתב על ידי אודי גילת
אני מבין שאתה אוהב נגנים טכנים.

צר לי זה לא מה שהופך את הנגן לנגן טוב יותר מאחר. חלק גדול מרמת הנגינה הוא הרגש וחלק נוסף הוא לא המהירות שאתה יכול לעשות את הטאבים אלה אילו טאבים אתה יודע לעשות. בזה נגני הגאז מצתיינים. אבל שוב זה רק פרמטר אחד.
קחו למשל את דיביד גילמור שהוא נחשב לאחד מהנגנים הטובים ואינו נגן טכני. לא רק זה הוא גם לא נגן כול כך מתוחקם. אבל מה שכן יש לו רגש שאין כמותו.

בקיצור לא ניתן להשוות בין סיגנונות שונים של נגינה וגם לרוב קשה להשוות בתוך אותו סיגנון.
חזרה לפורום
ישן 01-11-2008, 23:09
  white_rabbit_310 white_rabbit_310 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
איזה מן שאלה זאת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KarmaPolice שמתחילה ב "מי יותר טוב - אני חייב לדעת - ג'ון פטרוצי או ג'ימי פייג ?"

לדעתי השאלה חסרת טעם. מוזיקאי, לדעתי, נמדד בעיקר בזכות היצירתיות שבו. לפי זה אנחנו גם מעריכים את מוזיקאי העבר.
השוואה ע"פ יכולת טכנית היא בלתי אפשרית וחסרת תועלת. היום יש אלף ילדים יפנים בני 10 ביו-טיוב שעושים דברים שהנדריקס לא חלם עליהם אפילו, אז זה אומר שהם גיטריסטים "טובים" יותר?
נפילי הגיטרה של פעם המציאו משהו מאפס, הם לא לקחו מוצר קיים וחידשו אותו.
להגיד שפטרוצ'י יכול להימדד כגיטריסט טוב יותר מפייג זה כמו להגיד שאדיסון בימיינו היה הופך לחרא של חשמלאי. את רוב הזמן לקח להמציא את הגלגל, הדרך אח"כ לפרארי הייתה כבר הרבה יותר פשוטה.
גיטריסטים כגון הנדריקס, פייג, טוני איומי, SRV, קלפטון, גילמור, הריסון וכמותיהם המציאו את הז'אנר מאפס וחידשו בכל צעד שלהם.
היום כשמישהו שובר גיטרה או מחרע אותה עם מקדחה על הבמה אנחנו חושבים שזה נדוש אבל אם הנדריקס לא היה מעלה באש את הפנדר שלו ב 69' ופייג לא היה מנגן עם פאקינג קשת של צ'לו על הגיבסון שלו כל זה לא היה מתרחש בכלל.
לסיכום דברי, אני מאוד אוהב את פטרוצ'י ואני חושב שהוא מהחלוצים של הפרוגרסיב מטאל ובהחלט שכלל את הענף. מכאן ועד להשוות אותו לפייג שבירך את העולם בגישה חדשנית לנגינה בגיטרה יש עוד דרך. כשהוא יעשה משהו שהעולם טרם ראה, וזה גם יהיה טוב, אז אפשר לדבר..
חזרה לפורום
ישן 03-11-2008, 17:55
  Silent Man Silent Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.08
שלח הודעה דרך ICQ אל Silent Man
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי white_rabbit_310 שמתחילה ב "איזה מן שאלה זאת?"

צודק במאה אחוז.... אך אני חושב שפטרוצ'י הוא "קטגוריה אחרת" מהנגנים האחרים
מפני שאני לא ראיתי אצל הרבה נגנים רגש כמו של פטרוצ'י.

"אני מאוד אוהב את פטרוצ'י ואני חושב שהוא מהחלוצים של הפרוגרסיב מטאל ובהחלט שכלל את הענף. מכאן ועד להשוות אותו לפייג שבירך את העולם בגישה חדשנית לנגינה בגיטרה יש עוד דרך. כשהוא יעשה משהו שהעולם טרם ראה, וזה גם יהיה טוב, אז אפשר לדבר.."
- לגבי המשפט הזה אני לא מסכים איתך :
אני יודע שכשיו אתם תגידו שיש המון נגנים עם רגש פי מאה משל פטרוצ'י אך אני לא סתם בן נוער שמכיר
את פטרוצ'י אני מגיל אפס נולדתי לזה ולמוזיקה הזאת (רק בשביל שתבינו על מה אני מדבר,ועל איזה כלים אני גדלתי :
רמקולים: סונאס פאבר-גוארינרי. CD- WADIA 861 מגבר מנורות- אוודיו ריסרג' VS 110 ופרה מנורות - ז'ול אלקטרה )

אני לא מתלהב אך אני אומר שאני נולדתי למוזיקה הזאת ואני לא סתם עוד איזה טמבל שראה את פטרוצ'י ביוטיוב ומתלהב כי הוא מנגן מהר.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר