לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2008, 18:20
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
הטריילר השבועי - על העיוורון

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://mad.walla.co.il/archive/481755-5.jpg]

במאי: פרננדו מיירלס

שחקנים: ג'וליאן מור, מארק רופאלו, דני גלובר, בראגה אליס, גאל גרסיה ברנאל, סנדרה או

ז'אנר: מדע בדיוני

בכורה: 30.10.08

תקציר: ביום בהיר ורגיל לכאורה, רואה לפתע איש אחד את העולם מבעד למסך לבן וחלבי. הוא פונה אל רופאו, שניצב מולו אובד עצות. כמה שעות לאחר מכן, מתחיל גם הרופא לראות לבן. לאט לאט מתפשטת המגיפה בעיר ועוד אנשים מאבדים את מאור עיניהם, עד שנותרת רק אישה אחת שיכולה לראות. מה עומד לקרות למין האנושי כשהאנשים מאבדים בפתאומיות את אחד מהחושים החשובים ביותר? איזו חברה תקום? אשת הרופא, היא היחידה שראייתה לא נפגעה - עדת הראיה למתרחש. היא זו המוליכה את שאר גיבורי הסרט, ואותנו, במסע נדודים ברחובותיה של העיר העיוורת. מסע החושף בפנינו את בסיס טבעו של האדם.

נערך לאחרונה ע"י adian בתאריך 29-10-2008 בשעה 18:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2008, 22:34
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "כן בספרות, רגע זה כבר לא..."

אני לא יודע מה קורה עם משרד החינוך היום כי אני כבר זקן, אבל למיטב זכרוני, אונס או אונס, רוב הספרים שהיו ברשימה של הבוק רפורט (להלן: יומן קריאה), היו פשוט חרא.
אני חייב להוסיף ולהגיד משהו שלא קשור לאשכול או לפורום, אבל אני לא מבין את מי זה יכול לעניין את הסיפור החיים של הילד העיראקי/תימני/גרוזיני/מרוקאי/פרסי/צ'כי/רוסי/אמריקאי (מחק את החסר) שבא לקיבוץ וכולם מרביצים לו והוא מסכן וההורים שלו דפוקים, הכול אותו דבר, כאילו הם העתיקו ורק שינו מקיבוץ למושב או מילד לילדה או אני לא יודע מה. דיי, זה לא מעניין אף אחד, תלכו לעזאזל, אתם שומעים? ואם לא טוב לכם תחזרו לרומניה, רוסיה, תימן, או מה שזה לא יהיה. ומשרד החינוך קורא לזה ספרות איכות או מה שזה לא יהיה.
מצד שני, ובניגוד למה שאתה אומר, מר גאמבל, בזכות הרשימה הזאת התוודעתי ליצירת המופת 1984 - שזה בדיוק ההפך מאונס מחשבות, אלא אם כן אתה חושב שיש מטרה למשרד החינוך להפוך אותך לפרנואיד, שהרי זה המוטו של הספר. ועוד הרבה ספרים מצויינים שאני כבר לא זוכר לעת זקנתי.

ישן 31-10-2008, 10:48
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "אם יש ספר, סרט, תוכנית רדיו,..."

אתה רוצה לפרט? כמו שאמרתי, אין לי מושג איך זה הולך היום.
כשאני הייתי בתיכון, הייתה רשימה של איזה 20 ספרים ומתוכם 3-4 מתחום הספרות לא ישראלית, כמו למשל מה שאמרתי, 1984 ועוד ספרים שאני לא זוכר כרגע.
חוץ מזה, ככה זה מוסדות חינוך, כשתהיה זקן כמוני תבין שככה זה עובד, וזה בסדר גמור.
שאלה, אם המורה היה אומר שיש עבודת רשות ומי שרוצה שיעשה ומי שלא רוצה שלא יעשה, היית עושה? אני חושב שזה תרם לי (לפחות, שוב, הספרות הלא ישראלית).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר