לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2008, 18:10
  zimiavikam zimiavikam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gongon_780 שמתחילה ב "צפרדעים (?)"

קיפודים יוצא לי לראות הרבה חולים,אני לא זוכר את שמה של המחלה, אבל היא גורמת לכל הקוצים לנשור ואז הם פגיעים ומתים. יש אמבטיות מיוחדות לשתוף אותם אם חומר מיוחד זכור לי שזה מעין טפיל.
צבים דווקא יצא לי לראות לפני שבוע!בשדות של הכפר שלי אנחנו מאוד שומרים עליהם ,אנחנו גם עוזרים לפצועים וחולים.יש לנו בכפר מאגר מים בשדות עם אגמיות צבי ביצה ועוד כמה סוגי חיות יש שמה גם תנשמות ושפמנונים. עכשיו הנה הסיבה למה אני מספר את כל זה: המאגר, הצבי יבשה, התנשמות,האגמיות, וכל שאר החיות שנמצאות שם בסכנה ממשית!אולי שמעתם שרוצים לקחת את כל השדות של בית יצחק ולהעביר אותם לנתניה לבנות בשדות עוד חנויות בניינים מגעילים בקיצור להרוס הכל,אנחנו (הכפר)מנסים לעשות הכל כדי לעצור את הנורא מכל החתמנו את כל אנשי הכפר על עצומה ועוד ועוד...
אולי יש לכם רעיון איך לנסות לעצור את זה מלקרות.תמונות אני אנסה לצלם השבת ולהראות לכם מה הולכים להרוס לנו!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר