לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 03-11-2008, 19:59
  מנגינת החליל מנגינת החליל אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 09.08.07
הודעות: 1,376
השילטון נגד כל מידע ועיסוק בחקירת רצח רבין. הייתי וראיתי.

תדעו שאכן אנחנו במדינת משטרה.

חד משמעית.
ראיתי במו עיני,הערב,סופית.
הוזמנתי לערב מעניין של הרצאות ושאלות בנוגע לרצח רבין.
תחקיר שלקח 13 שנה על ידי אנשי מקצוע מתחום הרפואה שהיו במרצים.
התחקיר ותוצאותיו1/אלותיו,היה אמור להתקיים בהרצליה ,באודיטוריום של כפר הנוער רזיאל.
המקום אינו בבעלות פרטית-הוא שייך לעיריה.
מסתבר שניתנה הוראה לא לקיים את החוזה שנחתם עם מארגני הערב ונאמר שבגלל "טוקבקטים" מהשמאל שהתרעמו על קיום הכנס הוחלט לבטלו.
הגעתי בכל זאת כדי לראות ולהבין.
היו המוני אנשים-קהל מדהים,משכיל ורובו חילוני.
התקהלנו ושוחחנו מתחת לעיני אנשי המשטרה.האנשים היו נזעמים והמומים.היו כאלה שהגיעו מרחוק.
היו כמה עיתונאים וצוותי טלויזיה/רדיו.היתה אמא של יגאל עמיר שעמדה בצד עם כמה אנשים.
המארגנים החליטו להעביר בלית ברירה את ההמשך לגינה ציבורית מרחק רחוב אחד.
המשטרה באה אחרינו ואיתה מכוניות איסוף אסירים........
היה מקרן גדול והחלה ההרצאה כאשר המשטרה באה והחרימה את המקרן:"זהו כינוס פוליטי ללא רשיון" הם טענו.
האנשים נזעקו והתווכחו שכן אין זה כינוס פוליטי אלא כנס הרצאתי.
אנשים צעקו על השוטרים והרחוב נחסם באנשים רבים והמשטרה החלה להזיז בכוח אנשים לצדדים עד שבסוף מאיזו שהיא סיבה הם נישברו וחסמו רק את הכניסה למכוניות לרחוב והאנשים פשוט עמדו שם והחלו לשיר עם גיטרה שירים ואחר כך החלו להרצות.

ולהל"ן ,למי שמעוניין לקרוא-


את התחקיר בשלמותו תוכלו להוריד חינם לפי הכתובת:
http://www.f2h.co.il/807102


מספר נקודות מפתח:

1. יגאל עמיר גוייס לשב"כ ב-1992, עבר קורס אבטחה ומילא תפקידים שונים.

2. באוגוסט 1995 הציג כרמי גילון בפני התקשורת את הפרופיל המדוייק של יגאל עמיר - כדוגמא למתנקש העתידי (חובש כיפה, לא מתנחל, גר בהרצליה ולומד בבר אילן...).

3. לפני עצרת ההמונים היתה בידי השב"כ תכנית פעולה למקרה של התנקשות, אשר כונתה "התרגולת". בערב הרצח קיבלו המאבטחים לידיהם את תמונתו של יגאל עמיר, כאשר ידוע כי לפחות חלקם החשיבוהו כאחד משלהם. יגאל עמיר היה מצוייד בתעודת איש שב"כ החתומה ע"י ראש השב"כ לשעבר יעקב פרי.

4. יגאל עמיר הגיע לעצרת בעקבות הזמנה שקיבל משותפו אבישי רביב.

5. בדרכו מהרצליה נסע יגאל עמיר לעצרת כשהוא מלווה ב"פעיל ימין", אשר "חימם" והלהיב את עמיר בטענה שפעיל תנועת "כך", אשר בעבר כבר ניסה להתנקש ברבין מתכוון לעשות זאת בעצרת. יגאל עמיר ניסה אך לא הצליח להיםטר מן המלווה. התקשורת דיווחה שיגאל עמיר סירב לחשוף את שמו של אותו "פעיל ימין" על מנת שלא להפלילו...

6. בזמן הגעתו של יגאל עמיר לכיכר, התקבלו התראות וצלמים הועלו על הגגות. רבין ופרס עודכנו ביחס להתפתחויות.

7. בחניון החשוך התמקם יגאל עמיר בחסות מכונית GMC שחנתה מול מכוניתו של רבין. נהג המכונית (תואר על ידי השוטרים כאדם חסון, שגובהו 1.80-1.82 מטר, לבוש חולצת טי, עם שיער שחור), החליף עם יגאל עמיר כמה משפטים, טפח על כתפו ועזב את השטח.

יגאל עמיר גם צולם כששהוא מסתודד בשטח עם מספר אנשי אבטחה. ייתכן שהללו דרשו לראות את תעודותיו ורשיון הנשק שלו (הזדמנות פז להחליף את אקדחו), היות ורישיון הנשק נמצא בזירת הארוע.

8. זמן קצר אחר כך התמקם יגאל עמיר ליד העציץ והתקרב לרבין מאחור. הוא היה אמור לפגוש בדרכו את המאבטח הרביעי (אשר שמו כנראה אבי או אפי), שתפקידו היה להסתובב לאחור ליד דלת המכונית, לסרוק את סביבתו ולעצור את המתנקש הפוטנציאלי.

9. משום מה, המאבטח הרביעי שעמד מאחורי רבין עשה את הסיבוב לאחור מספר צעדים לפני דלת המכונית, ובכך איפשר ליגאל עמיר להגיע לרבין ללא הפרעה.

10. יגאל עמיר שלף את אקדחו וירה מטווח קצר מאד. נשמעו 3 קולות נפץ דמוי קפצונים. רבין לא נפגע, הוא הסתובב לאחור ומייד אחר כך נדחף וזינק יחד עם יורם רובין למכונית.

11. למכונית הצטרפו הנהג דמתי ונוסע נוסף (שקיומו הועלם בדו"ח שמגר). על פי המידע המצטבר (מבוסס בחלקו על עדותו של עוה"ד אייל שומרוני-כהן, אשר צפה ב-30 שניות חסויות מהסרט של קמפלר אשר לא הוקרן בציבור), הנוסע הרביעי היה כפי הנראה המאבטח הרביעי שחזר לעמדתו המקורית בחוליית האבטחה הצמודה.

12. בתחילת הנסיעה ישב רבין במושב האחורי והוא עצמו ומאבטחיו לא הבחינו בפציעה כלשהי.

13. המכונית שעטה בהתאם לתרגולת למטה השב"כ בצפון ת"א. גם לאה רבין ושמעון פרס הובלו לאותו יעד. מכוניתו של רבין נראתה כשהיא פונה משדרות בן גוריון צפונה לבן יהודה.

14. מסיבה רפואית שאינה ברורה דיה, קרוב לודאי כתוצאה מטראומת הבהלה, הפאניקה וההלם מהתנפלותו של יגאל עמיר, כמו גם דחיפות המאבטחים וההפרדה החפוזה מרעיתו, איבד לפתע רבין את הכרתו והתמוטט. הנהג דמתי תיאר בועדת שמגר את ההתמוטטות הפתאומית של רבין, ומסקנת הרופאים בועדת שמגר היתה שמדובר בארוע מוחי, שכן במיון אובחנה סטיית מבט חזקה שמאלה האופיינית לשבץ מוחי.

15. הזמן שחלף והדווח התקשורתי על ירי בכיכר (סרק), איים להציג בדעת הקהל את כל התרחיש כקנוניה שהסתבכה.

16. בסופו של דבר נורה רבין בחזהו. הקליע (כנראה 0.22) חדר 2 ס"מ מעל לפיטמה הימנית, ריסק את החוליה הגבית בגובה D5-6 וגרם לשוק ספינלי.

17. רבין הועבר לאמבונס נט"ן (חסוי) והובא למיון כשהוא מונשם. הוא נכנס למיון בשעה 21.52 .

18. בשעה 22.32 נפטר רבין בחדר הטראומה לאחר שקיבל 8 מנות דם. הרופאים שבו לחדרם ותיעדו את מהלך הטיפול.

19. מספר דקות אחר כך נדרשו הרופאים לשוב לחדר הטראומה, כנראה בטענה שממשלת ישראל עדיין לא ערוכה להודעה הרשמית על מותו של ראש הממשלה. הרופאים העבירו את הגופה לחדר הניתוח.

20. בחדר הניתוח גילו הרופאים להפתעתם 2 פצעי ירי חדשים בגב (הולופוינט), נוסף לפציעה הקטלנית בחזה.

21. הרופאים ביצעו מספר פעולות ניתוחיות, הוסיפו 14 מנות דם נוספות וקבעו את מותו של רבין שוב, הפעם ב 23.10.

הרופאים נדרשו להסתיר את הפציעה מלפנים, ובשלב מאוחר יותר אף את הפציעה בעמוד השידרה (משהובן כי העובדה שרבין נכנס למכונית על רגליו ולא על אלונקה שוללת על הסף אפשרות שהירי התרחש בכיכר, בהתחשב בשיתוק שנגרם מפציעת עמוד השידרה).

22. מדו"ח חדר הניתוח הושמט התיעוד של הוצאת קליע משער הראה השמאלי (הקליע הוצא ע"י ד"ר קלוגר בניתוח).

הוצאת הקליע יוחסה באופן שיקרי לשלב הנתיחה שלאחר המוות (וכך לא ניתן היה להבחין בקלות שמדובר ב-3 קליעים).

אלא שצילום החזה החסוי שנחשף ב 2005 הוכיח סופית שהקליע הנ"ל אכן הוצא בזמן הניתוח, ובסה"כ מדובר ב-3 קליעים (השניים הנוספים הוצאו בנתיחה).

במקביל, זוייפה תעודת חדר המיון ע"י כך שנכתבה מחדש על טופס מיון נקי למחרת הרצח (והתעודה המקורית הוחרמה).

בתעודת חדר מיון המזוייפת הושמט הקליע הקטלני בחזה, אשר ריסק את החוליה הגבית.

ד"ר גוטמן (שכלל לא נכח במיון בזמן הגעתו של רבין), כתב בעצמו את תעודת חדר המיון המשוכתבת (החסרה כמובן את הדווח השוטף ע"י צוות הרופאים והאחיות).

פרט להשמטת הקליע הקטלני בחזה, בתעודת חדר מיון המשוכתבת תועדו לראשונה 2 פצעי הירי בגב - אותם ירה השב"כ בגופה של רבין בחדר הטראומה (מייד לאחר קביעת מותו הראשונה של רבין).

היריות בגופה איפשרו להסוות את אופן ביצוע הרצח, מרצח כתוצאה מירי מלפנים לרצח כתוצאה מירי בגב.

23. להשלמת התיעוד השיקרי, הוזעק הפר' היס ע"י השב"כ דווקא לאיכילוב ושם בודד מיתר הקולגות כולל מהפתולוג הבכיר פר' לוי, הוחתם על מסמכי סודיות שונים ומשונים והתוצאה היתה השמטת הקליע הקטלני בחזה מן הדו"ח הפתולוגי, ולעומת זאת הכללתם של 2 הקליעים שנורו בגבו של רבין לאחר קביעת המוות הראשונה. 24. הזיוף הושלם ע"י החרמת מסמכי המיון המקוריים וצילומי הרנטגן וה CT

25. החשוד העיקרי ברצח הינו המאבטח הרביעי אבי/אפי, שכפי הנראה חזר למקומו בחוליית האבטחה הצמודה לאחר הפשלה וישב במושב הקדמי.

על פי עדותו של מאבטח בית החולים איכילוב, במקום מושבו של הנוסע במושב הקדמי נמצא כתם דם גדול (באותו גודל של כתם הדם במושב האחורי שם ישב רבין בזמן שנורה). ישנה גם עדות של פתולוג שלחדר המיון הגיעה באותו זמן גם גופת המאבטח. אם נחבר את הדברים, מסתמן שבמכונית התנהלה דרמה של ממש, והמאבטח שהתנקש ברבין חוסל בעצמו ע"י יורם רובין - אולי בשל מחלוקת.

הבהרה: מסיבות מובנות, בניגוד לממצאים הרפואיים והעובדות הקשורות בפציעתו של רבין (כדור בחזה ועוד שניים בגב לאחר קביעת מוות), שהינם מבוססים על תיעוד מפורט וברור שאינו נתון לפרשנות או מחלוקת מתוקף אישור העובדות באופן אובייקטיבי ע"י צילום הרנטגן, הרי שבכל הנוגע למניע לרצח ופרטים הקשורים במאבטח שירה ברבין ובגורלו, יש מקום לפרשנות אלטרנטיבית, אך בחרתי להביא בכל זאת גם את הדברים הפחות מבוססים (בתקווה שהאדם הסביר יידע להבדיל בין שני סוגי המידע) בעקבות שיחה "טראומטית" שהיתה לי לפני כשנתיים עם אפי איתם שלא אבה להקשיב לדברי אם לא אנקוב מייד בשמו של הרוצח האמיתי...
אז אומנם אפי איתם הוא כנראה סוג של תופעה מיוחדת, אבל נראה שגם הציבור הרחב חייב לקבל סיפור שלם ולא רק חלקי עובדות, על מנת להתנתק משטיפת המח המתמשכת שמנעה ממנו לחבר אחד ועוד אחד...


סרטונים:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=8C85223BFD1B6A6D
_____________________________________

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:15

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר