לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2008, 17:00
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
המלצה על הקשר בין הנהגת הNWO והבחירות לנשיאות ארה"ב:

כידוע לכולם מחר ייבחר נשיא בארה"ב, ולא משנה מי זה יהיה להנהגת הNWO בטוח יהיה קשר לכך, ע"פ "עבודת שטח" קטנה שעשיתי הגעתי למסקנות הללו:

1.אם מקיין ייבחר(מה שאני חושב שיקרה לדעתי, למרות הסקרים)אז הרי שתוכנית הNWO לסדר עולמי חדש עומד להתבצע כבר בשנים הקרובות, שכן מקיין ידוע בעמדותיו הימניות בכל הנוגע לפעולה צבאית נגד מדינות ציר הרשע.

להנהגת הNWO יהיה יותר קל לבצע את התוכנית כאשר יש להם את הבובה שלהם-מקיין בשלטון.

2.אם אובמה ייבחר (לא חושב שזה יקרה-למרות הפער בסקרים)אז אני חושב שנהיה עדים להתנקשות פוליטית שניה בהסטוריה במנהיג שחור, מותו של אובמה יוביל לסוג של מלחמת אחים בתוך ארה"ב(בעיקר של האוכלוסיה השחורה), דבר זה יעזור לשלטון הNWO ליישם את תוכניותו העולמית, ובכך להתחיל אותה מהבית(שלטון חדש בארה"ב), תנחשו מי יהיה הנשיא?
הלא הוא ג'ו ביידן, שאמר בעצמו ש"צפוי לנשיא הנבחר משבר עולמי כבר לאחר מספר חודשים", כנראה שלאחר המשפט הזה החליטו בהנהגה הגבוהה להשתיק את ביידן, ובגלל זה אנחנו כבר לא רואים ראיונות שלו כמעט(הוא נגע בנקודה רגישה מדיי).

ככה או ככה שליטי הNWO מנצחים, עם מקיין בצורה ברורה(ואליי קצת שקופה), ועם אובמה בצורה סמויה ומסוכנת יותר.

*אל תשכחו איך נבחר ג'ורג' בוש, לאחר שאל-גור כבר הוביל עליו.

מה אתם חושבים?
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2008, 05:37
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
ברק אובמה ניצח...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "במידה ומה שמתואר נכון אני..."

לפיכך אני מניח שהתוכנית ה2 תצא לפועל, אם כי אני נזהר מלהשתמש במילה "התנקשות" אני מקווה שלא נגיע למצב הזה, אבל אני בטוח לגמריי שהולך להיווצר סוג של משבר כבר בחודשים הקרובים.

אגב סביר להניח שע"פ תוצאות הבחירות נקבל את השלטון הדמוקרטי ביותר בשנים האחרונות(גם בסנאט)מעניין מאוד לדעת איך זה ישפיע על כל הNWO, מכיוון שהדמוקרטים הם מתנגדים מובהקים לכל רעיון המלחמה בעיראק, ציר הרשע וכ'ו...

כפי שאני רואה את זה כרגע, הדבר היחידי שיכול להוביל את ארה"ב לתקיפה נרחבת באיראן ונגד מדינות ציר הרשע, זה פיגוע ענק בארה"ב(בסדר גודל של 11 בספטמבר לפחות).
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 06-11-2008, 10:36
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
אובמה כמעצור בפני הNWO?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "על הקשר בין הנהגת הNWO והבחירות לנשיאות ארה"ב:"

המפלגה הדמוקרטית ואובמה צריכים להיות החשודים הראשונים כבובות הNWO, לא מקיין. אובמה והמפלגה הליברלית שלו חושבים תמיד על איחוד בין אומות, חיזוק של האו"ם, הרחבת ההתערבות הממשלתית וכו'.
ראה איך התקשורת בארה"ב והמדינה עצמה הסתחררו מסביב לסנאטור הצעיר בעוד שמקיין, בעל רקורד פוליטי מרשים, נמחק מדעת הקהל. הניצחון של אובמה הוא תוצאה של תקשורת אוהדת והון שהוזרם אליו.
גם הטיעון ש" שהדמוקרטים מתנגדים מובהקים לכל רעיון המלחמה בעיראק, ציר הרשע וכ'ו" מפריע לNWO לא לוקח בחשבון את התרחישים שיווצרו אם אובמה יוציא את הכוחות מעירק- אנרכיה במזרח התיכון שעליה תנצח איראן. הדבר יהיה 11 בספטמבר החדש! עילה חדשה, משפיעה יותר, להתערבות כלל עולמית במזרח התיכון! כיצד זה יפריע לאנשים החותרים למען סדר עולמי חדש?
אני חושב שהמסקנה המתבקשת היא הפוכה- אובמה הולך להינות מתקשורת אוהדת ומהגנת החותרים לNWO עד שידפוק את המצב במזרח התיכון מספיק בשביל לשרת את צרכיהם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-11-2008, 11:03
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אובמה כמעצור בפני הNWO?"

ציטוט:
המפלגה הדמוקרטית ואובמה צריכים להיות החשודים הראשונים כבובות הNWO, לא מקיין.

צריך להבין שהמפלגה הרפובליקנית כבר מזמן לא רפובליקנית, צריך להבין ששתי המפלגות שייכות לאותם גורמים,
ושאובאמה נמצא בחוגים התחתונים שמקיפים את האנשים מאחורי ה NWO, הוא בהחלט לא יגיע לדרגות גבוהות
כמו אחרים לדוגמאת הקלינטונים או ג'ו ביידן, ושוב לא רק בגלל שהוא לא אנגלוסקסי ורדרד, אלא בגלל העדר ייחוס דם מתאים.

משווים פה את הקנדי לאובאמה, ולא סתם - הרי קנדי היה "ילד" נאיבי ולינדון ג'ונסון היה "המבוגר האחראי",
והפלא ופלא, קנדי הוזז מהמשוואה לטובת לינדון ג'ונסון - האם דבר דומה עלול לקרות עם ג'ו ביידן? זה רק הזמן יגיד...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר