לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2008, 12:54
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
פרנקל 28 או Frankl28
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "Geni - אילן יוחסין (או עץ משפחה בעברית עילגת)"

זה סיפור על משפחה שהחלה את דרכה אי שם במקום קטן בשם שאמורין (Samorin)בסלובקיה- משפחת פרנקל. מדובר במשפחה של סבתי מצד אמי.
אני אדלג על אבות המשפחה הקדומים ביותר ואגיע לזוג המרכזי שממנו הכל התחיל- רגינה ודוד פרנקל. לזוג נולדו עשרים ושמונה (כן כן, 28!) ילדים- ללא תאומים או שלישיות.
מתוך 28 הילדים, על 8 אנחנו לא יודעים דבר, 6 לא הגיעו לבגרות ו- 14 העמידו צאצאים. (למעשה רק 13, אבל במשפחה אחת אימצו ילד של אח אחר).

לפני שנה בערך ישבנו- סבא וסבתא שלי, בן דוד של סבתא שלי, אמא שלי, אחותי ואני, ועלה רעיון לעשות אתר למשפחה. אחרי סריקה ממושכת והשוואת מחירים (כי ידענו שזה הולך להיות מושקע) נבחר האתר- myheritage.
לאחר שהעלינו את כל החומר שהיה בידנו אודות המשפחה לאתר- עלה לי רעיון- עכשיו צריך לעשות כנס משפחתי! מדובר בפרויקט לא פשוט- כינוס אנשים מארבע ואולי אף חמש יבשות שונות במקום אחד בתאריכים מסויימים. התחלנו לגלגל את הרעיון.

ב-30.10.2008 נפתח כנס פרנקל הראשון.
הכנס נערך בנתניה, ואליו הגיעו כ-65 אנשים מכל רחבי תבל (אוסטריה, הונגריה, ארה"ב, אוסטרליה, ישראל). הגיעו אנשים מענפים שונים בעץ (צאצאים של האחים שנותרו לרגינה ודוד).
אני מצרפת פה מס' תמונות מהכנס, כדי לנסות להמחיש עד כמה זה ממכר. אנחנו לא מצליחים להרגע מהעניין, ומתכננים כבר את הכנס הבא- כנראה בשאמורין. התכנון הוא לקיים את הכנס בבניין שהיה פעם בית חרושת של המשפחה והיום בונים במקום מלון. מסתדר לנו עם התכניות- יופי יופי!

יש לי עוד המון המון מה לספר, אבל זו טעימה קטנטנה. תהנו.

ענף שרובו ככולו הגיע מהונגריה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ערב סיפורי משפחה- המבוגרים במשפחה מספרים על זכרונות מאבות המשפחה:

ה"יורשים" לשימור הסטוריית המשפחה
משמאל- אני, מנחה האירוע ואיש יקר במיוחד(שאינו יורש, אלא פשוט עמד שם)- ג'ון בלן, ליסה היקי (ארה"ב), אחותי, ג'ו אופנהיימר (ארה"ב)

צילום משפחתי של כל מי שהיה ביום שישי בבוקר במפגש. בערב הגיעו עוד אנשים והיה צילום נוסף. החולצות הוכנו מבעוד מועד, כמובן.

ענף שהגיע כולו מארה"ב לצורך האירוע:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר