לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2008, 15:42
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
"היפרדות מנטאלית מישראל": מאמר שלדעתי הוא ספין מתוחכם מבית חוגי הימין...

אחרת אני לא יכול להסביר כיצד שמאלני מסויים ורעיונותיו, אבחנותיו ומסקנותיו יכולים להיות מוצגים באופן נלעג יותר מזה המופיע במאמר זה (גם בתמונה הוא מאוד השתדל להראות כמו קריקטורה של "סמולני יפה נפש"). האמת היא שאני באמת מאמין שאיזהו עורך אמר לעצמו "בוא נזרוק אותו לזירה - נצחק קצת".

לא לקרוא ליד מישהו שיושן. הצחוק יכול להעיר אותו...

היפרדות מנטאלית מישראל/יועד אליעז

באמריקה החדשה יתקשו לתמוך ברעיון הגזעני המבעית שעומד בבסיס המדיניות הישראלית מאז הקמתה

עם תחילת ההתמודדות לנשיאות ארה"ב, שאלתי ידיד מניו יורק לאיזה שינוי מתכוון אובאמה בסיסמא Change. הוא היסס לרגע ואמר: "קודם כל, מדובר בצבע העור שלו". הבנתי. אצל האמריקנים אין הרבה תחכום. השכל הישר, או בלשונם ה"קומן-סנס", הוא דרך החשיבה הנפוצה. ברק חוסיין אובאמה, נשיאם החדש של האמריקנים, הוא ללא ספק מנהיג מלידה. האיש המרשים והמבריק הזה ראוי לתפקיד יותר מיריביו מכל בחינה שהיא. ועדיין, הוא לא נבחר למרות היותו שחור, אלא בזכות היותו שחור.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3618114,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2008, 16:00

לא אמרתי שהוא אינו קיים, כן אמרתי שנראה לי חשוד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "תראה מי חתום על המאמר"

שיש כזה שפע של "דוקטורנטים/דוקטורים" כותבי טורים ב YNET שפשוט משפריצים טורים שהם לא יותר מאשר מופת לאיך לא אומרים כלום ומחביאים את זה מאחורי כתיבה רהוטה (ה D word כבר כל כך חבוטה בארץ, עד שאני לא רוצה להשתמש בה כדי לתאר את אופי הטיעונים). מאמרי כלום כאלה, ומולם טוקבקים עילגים (לא במקרה זה) מציגים תמונה עלובה של הישראלי שהוא או איש ביבים עילג, צר אופקים ומתלהם, או מין קריקטורה מונטי פייתונית של זיין מוח שמקשקש הרבה מילים גבוהות, ובעצם לא אומר כלום.

אני חושב שבתוך כ 10 דקות בדיוק הייתי מצליח להפיק מאמר אנטי ציוני לחלוטין כדת וכדין ושהיה פי כמה יותר עמוק מהשטות הכתובה למעלה - וזה לא בגלל שאני שמאלני טוב ומאמין ובלי שאני נחשב כותב טוב: בגלל שלא מדובר כאן אפילו ברך נמוך של כתיבה המצריך רק ניטור קטן כדי לדלג מעליו: זה סתם "מוקש נעל" שחישוב נכון של רוחב צעד מאפשר לעבור אותו...

קשה לי להאמין שלא נמצאים כותבים יותר מוכשרים, מתודית והגותית, מאשר הקשקשנים הללו.

ישן 07-11-2008, 10:06

עשיתי "טריקים" כאלה כמה פעמים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אולי ננסה.. בשביל הספורט"

פעם, מזמן, פתחתי במדמנת רוטר.נט (שהייתה אז הרבה יותר סבירה) משתמש שהיה מין שמאלן חביב אבל שחוזר כל הזמן על אותן קלישאות: היה מאוד נחמד, והתגובות צפויות מאוד, אבל שעמם אותי מהר כי הסתבר לי שבדיוק כמו מוסיקה הודית: אתה לא נהנה אם אתה לא ממש נפשית בקטע...

פעם אחרת לקחתי את נאומו המפורסם והאווילי של חיים רומקובסקי בגטו לודג' בו הוא משכנע את האנשים לוותר על הילדים והזקנים בכדי להציל את הקהילה: השארתי את המבנה הלוגי, אבל עשיתי מזה מכתב של שמאלני זקן שהיה פעם ציוני תקיף, ומשכנע את הצעירים שוויתורים הם הדרך היחידה: גם כאן התגובות היו מדהימות (פירסמתי בכמה פורומים מכמה סוגים), רק שאחרי שחשפתי את התרמית (או שפעם אחת קורא שהיה בעל תודעה מפותחת "עלה" עליה לבד) אלה שהבינו ששמו אותם לצחוק, לא ממש צחקו וקיבלתי 2-3 איומים או עלבונות על אמא שלי בהודעות פרטיות...

מה שהופך את העניין למיותר כיום הוא 2 סיבות:

1. כולם יודעים שתפישת העולם השמאלנית קיצונית היא גרוטסקית. המיעוט שהוא כזה עד העצם הם פשוט חולי נפש, ושאר תומכיהם עושים זאת מתוך אופורטוניזם טהור, או שנאה עיוורת לאיזה כוחות דמיוניים שלדעתם מכשירים את השרץ של לשתף פעולה עם מטורפים כאלה.
2. האידאולוגיה השמאלנית קיצונית כשלעצמה אינה מסוכנת כמו אותם פושעים ועלובי חיים נטולי אידאולוגיה המאיישים את מפלגות הקומבינה מסוג "המרכז", "שינוי", "גימלאים" וכמובת סינדיקט "קדימה": בדיוק כפי שהייתי מוכן לחיות בשלום עם שכונה של התנועה האיסלאמית ביפו אם לא היו שום מוסלמים אחרים ברדיוס של 500 ק"מ מסביב, כך גם הייתי מוכן לחיות עם נוכחות מטורפי השמאל הקיצוני, לו לא היו מושחתי קדימה בטווח של 500 ק"מ מסביב. המאבק בשמאל הקיצוני צריך להיות מנוהל בידי רשויות אוכפי החוק, ולא כותבי פוסטים, בדיוק כפי שהמאבק בסוחרי סמים בשכונות עוני צריך להיות של הבילוש ולא של מתנדבי פר"ח. את המאמץ של כותבי פוסטים עדיף להפנות לכוון ההיתדרדרות המוסרית הנקראת "קדימה". אני כבר מזהה בשבועות האחרונים 2-3 אנשים שאני מכיר מקרוב ואשר חושבים שהגברת לבני הנה קונטרה לחשודי, ולא יורשת שלו...

ישן 09-11-2008, 08:45
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "עשיתי "טריקים" כאלה כמה פעמים"

ועכשיו נעשה זאת על דבריך....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
פעם, מזמן, פתחתי במדמנת רוטר.נט (שהייתה אז הרבה יותר סבירה) משתמש שהיה מין ימני חביב אבל שחוזר כל הזמן על אותן קלישאות: היה מאוד נחמד, והתגובות צפויות מאוד, אבל שעמם אותי מהר כי הסתבר לי שבדיוק כמו מוסיקה הודית: אתה לא נהנה אם אתה לא ממש נפשית בקטע...

1. כולם יודעים שתפישת העולם הימנית קיצונית היא גרוטסקית. המיעוט שהוא כזה עד העצם הם פשוט חולי נפש, ושאר תומכיהם עושים זאת מתוך אופורטוניזם טהור, או שנאה עיוורת לאיזה כוחות דמיוניים שלדעתם מכשירים את השרץ של לשתף פעולה עם מטורפים כאלה.
2. האידאולוגיה הימנית קיצונית כשלעצמה אינה מסוכנת כמו אותם פושעים ועלובי חיים נטולי אידאולוגיה המאיישים את מפלגות הקומבינה מסוג "הליכוד", וכמובת סינדיקט "מפלגת הימין הדתי-מסורתי החדשה ": בדיוק כפי שהייתי מוכן לחיות בשלום עם שכונה של מתנחלי חברון אם לא היו שום מתנחלים אחרים ברדיוס של 500 ק"מ מסביב, כך גם הייתי מוכן לחיות עם נוכחות מטורפי הימין הקיצוני, לו לא היו מושחתי הליכוד בטווח של 500 ק"מ מסביב. המאבק בימין הקיצוני צריך להיות מנוהל בידי רשויות אוכפי החוק, ולא כותבי פוסטים, בדיוק כפי שהמאבק בסוחרי סמים בשכונות עוני צריך להיות של הבילוש ולא של מתנדבי פר"ח. את המאמץ של כותבי פוסטים עדיף להפנות לכוון ההיתדרדרות המוסרית הנקראת "מפלגת הימין הדתי-מסורתי החדשה ". ..........

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר