לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2008, 18:00
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
העבודה נראית מאוד חובבנית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~פיונת~ שמתחילה ב "עבודה בנושא יצחק רבין"

אם את מעוניינת בחורי כדורים נסי לחפש אוליי סריקה של דף מטרות של מטווח ותראי איך נראית פגיעה של קליע בדף...
כתם דם על דף לא נשפך כלפי מטה אלא נספג לצדדים ולא ממלה את החור - כי חור הוא חור - אין בו כלום חוץ מאוויר...
הרקע הלבן לא עוזר פה לכלום צריך לשים טקסטורה של דף - אם ראית את הדף של שיר לשלום שהיה בכיס של יצחק רבין ז"ל אחרי שהוא נרצח היית רואה שהוא מלא קיפולים וקימוטים קחי נייר ותעשי ממנו כדור תפתחי את הכדור ושוב קפלי אותו ותהרסי אותו אחרי 10 דקות של קימוטים וקיפולים פשוט לסרוק את זה להכניס לפוטושופ ולתת לו טיפה צבע סיגנון ספייה או משהו צהבהב יותר

הגופן גם הוא לא ממש מתאים לדעתי לנושא...
משהו יותר דפוסי אוליי אפילו גוטמן חיים - שמשמש בעיתונים למודעות אבל....

מקווה שזו ביקורת בונה ומצטער עם פגענו לפני כן פשוט באמת ממבט ראשוני בעבודה מאוד לא מתרשמים... הרעיון ברור ומועבר אבל הביצוע לוקה בחסר...

מקווה לראות עבודה נוספת - ובהצלחה..!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2008, 23:48
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
יש מצב שאני בפורום הלא נכון (כתוב עיצוב גרפי) אבל אני לא יודע
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אנוביס שמתחילה ב "הערת ביניים - חור של קליע..."

טוב היריות לא צריכות להיות ריאליסטיות.
אני חושב שכולכם פה לא מבינים שלפני שניגשים לעבודה כותבים לעצמכם בריף.
שמים לעצמכם גבולות מה שאתם עושים זה פשוט ניגשים לפוטושופ וזה מה שיוצא. סליחה אבל זה לא עבודה טוב אף אחד מהם. גם הידע בפוטושופ לא הייתי מגזים אם הייתי אומר שהוא לא הרשים אותי במיוחד עד עכשיו.
סליחה שאני קצת נוקשה עם הביקורת אבל להבא. לפני שאתם מתחילים עבודה במקום לפתוח את הפוטושופ ולהתחיל "לעשות צורות" או לעשות "יפה - יפה"( כן! ככה קוראים לזה בעולם פרסום הזול) תפתחו את הראש תצאו החוצה ותחשבו קצת על מה שאתם רוצים לאמר. שאף אחד עדייין לא אמר.
כי שרבין מת מ3 כדורים כל ילד בן 13 יודע.
ואחרי 13 שנה גם המעצב הכי צעיר היה מצפה מעצמו ליותר.

מקווה שתקחו את הביקורת כבונה

ישן 10-11-2008, 02:41
  nox2 nox2 אינו מחובר  

הביקורת בונה...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי leon_penko שמתחילה ב "יש מצב שאני בפורום הלא נכון (כתוב עיצוב גרפי) אבל אני לא יודע"

אבל הביקורת שניתנה פה היא על מוצר שהראו לנו גירסה שלו....
שמו לנו מול העיניים דף כתוב עם 3 חורי קליעים ואחד מהם מוכתם בדם ושאלו אותנו מה אנחנו חושבים...
אף אחד לא ביקש שנכתוב בריף (מתאר עבודה) בשבילו...

אתה צודק שזה דיי מובן מאליו אבל גם עם המובן מאליו אפשר עדיין לחדש..
הביקורת על חורי הקליע שלא נראים ריאליסטיים באה בגלל מה שהציגו על המסך מולנו ולדעתי בעבודה הנוכחית אם חורי הקליעים היו יותר ריאליסטיים ואותנטיים אז היה יותר "יפה יפה"..
שוב הכל בעקבות מה שראינו על המסך...

רק שתידע שלפעמים לא מחפשים לעשות עבודה כמו עבודת גמר למכללה - סוף שנה ג' - לפעמים זה ממש נחמד סתם לשבת מול תוכנה ולשים כמה צורות כמו שזה מרגיש באותו רגע...
בלי מחשבה מעמיקה ובלי מסרים נסתרים או כוונות ת'כלס what u c is what u get
ישן 10-11-2008, 06:59

אם זה העניין אז צריך לשנות פה את השם
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי nox2 שמתחילה ב "הביקורת בונה..."

יש עבודה שהיא עבודה לקהל (עבודה לנו)
ויש עבודה שהיא עבודה אישית.
ברגע שאתה עושה יצירה כלשהיא בשביל עצמך ולא משנה אם תשב על פוטושופ או על צייר
תעשה צורות תעשה צבעים תעשה חורים של כדורים ותקרא לה בשביל עצמך "יצחק רבין" אז העבודה פרטית אישית אין צורך לפרסם אותה כאן.

ברגע שהיא פורסמה כאן או בכל מקור תקשורתי אחר. העבודה היא כבר לא אישית אין פה את כל הקטע הזה שסתם לשבת מול המחשב "כי אין סתם" זה עדיין נחשב ליצירה אומנותית (אם היצירה הספיציפית הזאת יש לי בנושא הזה גם ויכוח אם זה בכלל אומנות) אבל בכל מקרה יצירה אומנותית בעלת ערך מסחרי נשפטת ע"י הקהל ומקבלת את ערכה המסחרי ככה זה בכל יצירה גרפית פרסומית מויירת.
אני כבר כמה שנים אספתי קצת ידע מפה ומשם.

אז באמת תאמינו לי למה שאני אומר. (אתם לא חייבים לכבד לפחות להקשיב)

ישן 10-11-2008, 13:49
צלמית המשתמש של ~פיונת~
  משתמשת נקבה ~פיונת~ ~פיונת~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי leon_penko שמתחילה ב "אם זה העניין אז צריך לשנות פה את השם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי leon_penko
יש עבודה שהיא עבודה לקהל (עבודה לנו)
ויש עבודה שהיא עבודה אישית.
ברגע שאתה עושה יצירה כלשהיא בשביל עצמך ולא משנה אם תשב על פוטושופ או על צייר
תעשה צורות תעשה צבעים תעשה חורים של כדורים ותקרא לה בשביל עצמך "יצחק רבין" אז העבודה פרטית אישית אין צורך לפרסם אותה כאן.

אז לא הבנתי, אתה חושב שפשוט ישבנו על המחשב ועשינו כמה צורות וצבעים וחורים, קראנו לזה יצחק רבין והעלנו? ושלא היינו צריכים להעלות?
לא..
מניסיון שלי, אם יש משהו, שהכנתי, שהוא לא ברמה גבוהה, אין צורך להעלות אותו לפה,
אבל זה, אחד העבודות הכי טובות שהיו לי עד עכשיו.

בעבודה הזו כן הושקעו מחשבה, וכן הושקע זמן,
ואם אתה לא יכול לראות את היופי בזה, הפסד שלך
וסליחה שאני מתבטאת ככה, לקחתי את הדברים שלך לתשומת ליבי, ולמרות שהשקעתי בזה המון אני ישקיע עוד בדברים הבאים.

רק רציתי להבהיר לכם שכן השקענו.

תודה רבה לאנוביס Samantha שהכינו לי את החתימות החמודות (מתחלפות)
אמא אמרה לי שיש לי פוטנציאל, וכאן מימשתי אותו, ואני עדיין מממשת

ישן 10-11-2008, 15:23

בעיה של אנשים שהם קצת יותר צעירים בתחום
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ~פיונת~ שמתחילה ב "[QUOTE=leon_penko]יש עבודה..."

אני לא התכוונתי שתקחי את זה אישית על כך אני מתצל (אל תחשבי שכל אחד שיבקר את העבודה שלך הוא יתנצל גם כן)
העבודה שלך זו לא את. ואין שום קשר אלייך ולכמה זמן השקעת ואת עבדת אם זו תקופה של שנתיים או פרק זמן של 10 דק'. וגם כמה חשבת על זה ? זה ממש לא משנה ולא מעניין אף אחד.
את צריכה לדעת בתור משהי שאולי (ואני לא בטוח) קצת יותר צעירה בתחום לקבל ביקורת ולחזור ללוח הביצוע כמו שאומרים (לחזור ללוח הסרטוטים).
גם אני בתור מעצב שכבר לא בשנתו הראשונה מקבל ביקורת מהלקוחות שלהם ולהם תאמיני לי ממש לא מעניין אם עבדתי רבע שעה על העבודה או יומיים הכסף נשאר אותו כסף ומה שהם רוצים לראות נשאר אותו הדבר.
יש לי ציפיות מאנשים להתקדם ולעשות משהו פרפקט לאמר את הדברים כמ ושצריך בלי שיהיה לי מה לאמר חוץ מ"ואו" איזה עבודה מעולה. כן פרפקציוניזם (אני חושב גם שמי שאין לו את הרצון הזה בכלל באומנות שלא יתעסק בתחום ויעבור לתחום מעניין אחר).

נתתי לך את הביקורת שנתתי תקבלי אותה או שלא תקבלי אותה זה ענינך.
אבל אל תחשבי לפחות שכשאני נותן את הביקורת אני מתייחס לאם זו עבודה ראשונה,אחרונה כמה חשבת וכמה עבדת על זה והאם את בכלל יודעת מי זה רבין או מה זה פוטושופ.

בקיצור תנסי לקחת את הביקורת כמו שהיא ולהתמודד איתה

אין לי עוד מה לאמר ובעתיד לא אסביר את עצמי יותר
אני כאן כי מעניין אותי מה אנשים צעירים יוצרים ואם זה לא היה פורום ואנשים לא היו מבקשים ביקורת על עבודתם לא הייתי נותן. אבל זה כן ואנשים כן מבקשים לקבל ביקורת אז צריך גם להתמודד עם התוצאות...

תודה

ישן 10-11-2008, 18:26
  אנוביס אנוביס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
שים לב טוב להודעה הבאה...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי leon_penko שמתחילה ב "בעיה של אנשים שהם קצת יותר צעירים בתחום"

מה שאני הולך להגיד לא קשור דווקא לעבודה הספציפית הזו.

לאון, אני באמת חושב שהבהרת את עצמך די והותר, ואין צורך שתפרט יותר בעתיד.
קח בחשבון שחוץ ממך יש פה עוד כמה אנשים שיודעים לעצב, מעצבים וגם מוכרים עבודות, ורובם ככולם לא טורחים לפרט את האני... ואני... ואני... כל הודעה שניה בפורום.
הביקורת שלך הובנה, ואין צורך לחזור עליה. גם הטפות מוסר ונזיפות דוגמת "פויה איזה מעצבת את" לא בדיוק עוזרים, ולא בדיוק מקובלים. כאן זה לא בית ספר. להגיד "אני בפורום הלא נכון" - כן, הבנו. אתה גם לא חייב, אתה יודע.
יש לך ביקורת בונה - תן אותה בצורה עניינית, בלי הערות ביניים, ובלי לספר כמה אתה גדול וטוב. כאמור, יש פה עוד כמה כאלה.
אני מקווה שתקבל את הביקורת שלי באותה רוח שאתה מצפה מאחרים לקבל את הביקורת שלך.

מקווה שעזרתי, בדרך זו או אחרת.

ישן 10-11-2008, 21:24
  nox2 nox2 אינו מחובר  

WOW....
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי leon_penko שמתחילה ב "אשתדל לא מבטיח"

לאון - גבר...
לא שאני רוצה להיכנס לויכוחים או משהו אבל מזה האגו טריפ שהלך פה בהודעות האחרונות?
אני דיי חדש פה בפורום סך הכל חודש שאני נכנס באופן קבוע...
אף אחד פה לא ראה עבודה שלי עדיין...

אני מתעסק בגרפיקה ועיצוב בתור תחביב כבר 12 וחצי שנים על הפוטושופ אני עובד מגירסה 4 כבר קרוב ל11 שנה לדעתי...
גם למדתי גרפיקה בצורה מקצועית ואני מתעסק בזה בצורה מקצועית
אתה רוצה יותר פרטים אני יכול לתת לך בפרטי או שאני אשתף את כולם אם זה מעניין מישהו...
ואף פעם אני לא אקטול מישהו "צעיר" בגרפיקה כמו שאתה מגדיר בהודעות הקודמות שלך - אני אתן ביקורת לטובה או לרעה אבל לא כמו שאתה עושה...
אתה מראש פוסל
זה שאתה יותר מנוסה לא הופך אותך לטוב יותר רק למנוסה יותר - קח את הניסיון ותנסה לעזור לחסרי הניסיון במקום לקטול את העבודה מראש נסה לחוות דעה לשיפור

לא יודע זה נראה כאילו אתה מאשים את כל האחרים פה על חוסר הניסיון בדיעבד שלהם או חוסר ההתאמה לרמה שאתה חושב את עצמך בה (אוליי אתה באמת שם אבל זה ויכוח אחר שאני לא רוצה להיכנס אליו)
כשהגבתי בהתחלה לפיונת לא אמרתי הרבה ובאמת רק אמרתי שהעבודה לא מרגשת בלי פירוט וזו הייתה טעות כי באמת לא נתנו לה אפילו נקודות לשינוי ושיפור ועובדה שהיא התעצבנה מזה..
תחשוב על הדברים אל תתעצבן או משהו כי אני רק אומר לך איך זה נראה מהצד בתור מישהו שלא מכיר אותך אישית..
אם אתה מנסה להחזיר למישהו על קטילות שלקוחות מנחיתים עליך אז לדעתי החבר'ה הצעירים יחסית פה שלומדים עכשיו להיכנס לעולם המעוצב הזה לא המטרה הנכונה.

NOX2
ישן 10-11-2008, 23:07

אין לי בעיה לפרסם את העבודות שלי כאן
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי nox2 שמתחילה ב "אם תרצו אני יכול לשתף אשכול של כמה עבודות..."

אבל אני לא נכנס לפורום במטרה הזו
כמו שNOX אמר כבר המטרה פה זה לעזור וזה המטרה שלי פה.(לא להציג עבודות ולהשתחצן או לחכות לביקורת מזה יש לי כבר מספיק) תודה!

לא יודע אם תאהבו את מה שעשיתי או לא אם זה "מפיל מהרגליים" אבל מה שבטוח אני לא פה בשביל זה
יש לי עין חדה לדעתי ואני חושב שהביקורות שלי פה לא מוגזמות בכלל.
תשימו לב לשאר התגובות שהגבתי בפורום וחלק מהן היו גם טובות
לעבודה הספיציפית הזו לא היה לי מה טוב לאמר כי באמת לא היה הרבה אז אולי קצת קטלתי תשימו לב כמה זמן וכמה מאמצים אתם משקיעים בביקורת שלי מאשר לעבור הלאה לעבודה הבאה למשל.
אני כבר המשכתי הלאה. אם הייתי בסדר או לא בסדר הזמן ישפוט. יכול להיות שפעם הבאה שפיונת תחשוב על רעיון זה יקח לה קצת יותר זמן והיא תעשה אותו יותר טוב.
אני לא חושב שיש דרך טובה לאמר ביקורת רעה ואיך שאני אומר את זה אז אני אומר את זה.
ממש אין לי שום תסכול מלקוחותיי זה לא האיישיו פה.(בוא באמת לא נכנס לזה)

ואנוביס
ואם אתם בקטע של שעכשיו אני צריך להציג לכם מסמכים שאני אכן מעצב טוב או לא.
אז רד מהעץ אני לא צריך ולא חייב להראות כלום לאף אחד.
תסתפק בביקורת שלי וברעיונות שאני מביא פה או שאל תסתפק זה החלטה שלך.

חלק מהאנשים פה דווקא למדו להתמודד יפה עם ביקורת טובה ורעה גם יחד.

מקווה שתבינו ותעברו הלאה.
תודה

ישן 11-11-2008, 13:07
צלמית המשתמש של ~פיונת~
  משתמשת נקבה ~פיונת~ ~פיונת~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.07
תראה,
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי queen שמתחילה ב "די כבר"

אין לי כמעט בעיה עם התגובה עצמה, הבעיה היא שהוא קוטל,
והוא מתייחס לזה שאני קטנה,
גם אנשים גדולים יכולים ללמוד מקטנים, וגם אני יכולה להיות פה יותר טובה ממישהו (שבינתיים זה לא קרה)
זה לא קשור לגיל, זה קשור קצת לניסיון, וזה קשור לדרך שבה אתה ניגש לדברים.
לכל אחד יש את הטעם האישי שלו, ואת הסגנון האישי שלו
אם יש מישהו, שהסגנון הזה לא מוצא חן בעינים, ואין לו משהו טוב להגיד, ולא ביקורת בונה..
שפשוט לא יגיד...
ואם כן יש לו ביקורת בונה, שיגיד אותה וזהו, לא צריך להוסיף הערות שוליים.
אני, בגיל 10 כשנרשמתי (ואני אוטוטו 12) הייתי גרועה בעיצוב, אחרי חצי שנה, היה לי כבר קשה לספוג את כל הביקורות, רק שאז זה היו ביקורות בונות ובלי הערות שוליים, עזבתי את העיצוב לגמרי כבר..
עכשיו חזרתי, וחזרתי כי הייתי בטוחה שהשתפרתי, ובאמת השתפרתי.
ואני לא רוצה שזה יקרה שוב, ואני לא רוצה לתת שזה יקרה שוב, לי, או למישהו אחר..
זהו..
כמו שאמרתי בהודעה של מה זה הערות בונות,
והדגשתי את הבונות, זה רעיון איך לשפר, בלי דברים שוליים ובלי הערות פרטיות.

תודה רבה לאנוביס Samantha שהכינו לי את החתימות החמודות (מתחלפות)
אמא אמרה לי שיש לי פוטנציאל, וכאן מימשתי אותו, ואני עדיין מממשת

ישן 09-11-2008, 17:49
  nox2 nox2 אינו מחובר  

האמת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~פיונת~ שמתחילה ב "עבודה בנושא יצחק רבין"

לא משנה מה קרה למסמך גם לי קרו דברים כמו איחוד שכבות או הפסקות חשמל בדיוק כשלוחצים על שמור... ודרך אגב - לא זה לא שומר.. למרות שכבר לחצתם....

ההערות והביקורות הן לאו דווקא לעבודה הזו אלא גם לעבודות הבאות...
וגם אם את רוצה לעבוד על זה ולהביא את העבודה לרמות יותר גבוהות את תמיד יכולה להשתמש בטריקים כמו המולטיפליי או מחיקת רקע או פילטרים למיניהם... תמיד יש משהו לעשות כמובן שהאיכות לא נשארת אותו דבר ולכן אני לרוב מתחיל קובץ חדש לגמרי עוד קצת עבודה אבל אני יודע שזה שווה את זה...

אנוביס הערה להערה שלך - בגלל שאתם מראים מסמך ולא גוף הפגיעות והחורים אמורים להיראות כמו חורי ירי בנייר ולא בגוף.. אם משליכים את זה על המקרה האמיתי כמובן שדף תלוי לא יצא אותו דבר כמו דף בכיס של בנאדם אבל גרפית ברור יותר כשאתה מראה דף שירו בו מאשר משהו אחר שלהרבה אנשים לא יהיה מובן מה הם רואים - או כמובן לא להראות משהו שלא כולם צריכים לראות...

מקווה שעזרתי ופיונת אל תתרגשי - גם אם מישהו אומר על עבודה שלך שהיא לא משהו תמיד תדעי (ודרך אגב זה לכולם..) בעיצוב בכלל וגרפיקה בפרט לכל עין שרואה את העבודה יש מוח שונה מאחוריה שמפרש את מה שהעין רואה ותמיד תמיד יהיו מי שיאהבו ומי שלא... זה כלל אז גם אם מישהו לא אוהב משהו לא אומר שהוא לא טוב...
וגם אם משהו כן טוב תמיד אפשר לקחת אותו עוד רמה אחת למעלה ולשפר אותו יותר - השאלה היא אם צריך..!?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:14

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר