לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2008, 13:02
  -Magic- -Magic- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.07
בעיה בקשר לתפקיד.

הגעתי ליחידה מסויימת ועברתי קורס לתפקיד מסויים עקב צורכי צה''ל, בואו נגיד שפשוט ירקו לי בפנים ולא שלחו אותי לקורס שבאמת הייתי אמורה לעבור..והקצין מיון אמר לי את זה במילים האלה, שהוא חייב למלא מכסות..מפה לשם, עברתי את הקורס לצערי הרב, לא עשיתי בעיות של כלא, כי אחרת לא הייתי מגיעה ליחידה שעכשיו אני נמצאת בה..

הבעיה היא כזאת: אני מעוניינת בכל מאודי לעבור תפקיד בתוך היחידה עצמה, שמעתי שזה אפשרי רק באמצעות פסילת מקצוע, וגם אז לא מבטיחים לי שאשאר ביחידה עצמה, אמורה להיות לי שיחה עם סא''ל (מפקד היחידה) ושם אמרו לי להגיד לו הכל, המפקדים החדשים שלי יודעים על הבעיה, המ''פ יודע על הבעיה, ואני לא מפסיקה לבכות..מה אפשר לעשות בנידון? (ביחידה עצמה אין לי קשרים, יש לי קשרים רק בבקו''ם..ובכלל, אולי אני אצליח איכשהו להגיע איתם גם ליחידה), עכשיו, אני לא בטוחה שמפקד היחידה יקשיב לי ויעביר אותי לתפקיד אחר ביחידה..כי בסה''כ אני ממלאה לו תקן עכשיו, מצד שני, חסר כוח אדם כמעט בכל אגף שראיתי ביחידה (אם זה תקשוב/מודיעין/כל דבר אחר..), וגם אם יאשרו לי את זה, זה יקח המון זמן..דיברתי עם נגדים של התחומים האחרים ביחידה, עם המפקדים, וחלקם אמרו לי שהם קיבלו חלק ללא קורס לתפקיד עצמו והם פשוט עושים להם חפיפה, חלק אמרו לי שהיו הקצאות לקורסים ופשוט שלחו אותם..אני יודעת שזה אפשרי, אבל קשה..

בעיקרון אני צריכה להתחשל ולעבוד קשה, יש לכם עצות/טיפים/וואטאבר של מה לעשות?
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo7.gif]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2008, 20:28
  Yotamz Yotamz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -Magic- שמתחילה ב "בעיה בקשר לתפקיד."

לפי הפקודות את צריכה להיות משובצת בתפקיד שאליו הוכשרת ולא בתפקיד אחר.

בפועל, אם זה מתאים למפקד היחידה ולחייל - מפקדי יחידות לפעמים מעבירים חייל בין תפקידים שונים בתוך היחידה, למרות שהוא הוכשר למקצוע אחר.
כשהם עושים את זה הם כביכול מוותרים על תקן של המקצוע המקורי של החייל כי הוא עדיין תופס את אותו התקן אבל לא משובץ בתפקיד.

אני דוגמא לזה ממקור ראשון, הייתי אלחוטן בפלחי"ק והמפקד העביר אותי למחשוב כי זה התאים לשנינו, למרות שהיה חוסר די רציני באלחוטנים באותה תקופה.
.. ואני לא הדוגמא היחידה שאני מכיר.

מפקד היחידה יכול לעשות את זה אם את מתאימה לתפקיד שאותו את רוצה, אפילו שזה נגד הפקודות בד"כ זה מוכיח את עצמו.

ישן 08-11-2008, 23:22
  Yotamz Yotamz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -Magic- שמתחילה ב "ואיך בדיוק עברת? פסלת מקצוע?..."

הייתי אלחוטן שבוז כמה חודשים.. עשיתי את העבודה אבל היה ברור שאני שונא את התפקיד.
הגיע מפקד חדש, שאל אותי איפה הייתי רוצה להיות (במחשוב, כמובן)
אז הוא שאל אותי כמה שאלות, מה אני יודע לעשות וכאלה.. ובסוף העביר אותי אבל במצב שאני צריך להוכיח לו שזאת החלטה נכונה.
בסופו של דבר הוכחתי את זה אפילו מעבר לציפיות שלו אז הוא השאיר אותי שם.

אחרי כמה חודשים שהייתי בתפקיד החדש הוא כתב המלצה לפסילת מקצוע, השליש המליץ, מפקד היחידה המליץ.. בחיל (חיל תקשוב) לא אהבו את זה אז הם פשוט קברו את הטופס שלי איפשהו וזה "ממתין" לתשובה כבר שנה אז זה כנראה לא ישתנה.

בשורה התחתונה - המקצוע שרשום לי במחשב הוא עדיין אלחוטן, לא פסלו לי אותו, גם לא הוציאו אותי לעוד קורס, אבל זה לא הפריע להיות כמעט כל השירות הסדיר שלי בתפקיד אחר.

אז לפי החוק היבש - הייתי אמור להיות אלחוטן כל השירות כי זה המקצוע שהוכשרתי אליו. בפועל קרה משהו אחר לגמרי

נערך לאחרונה ע"י Yotamz בתאריך 08-11-2008 בשעה 23:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר