לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2008, 20:36
  winter_forever winter_forever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
מגעיל שוטרים פיזרו באלימות מחאה נגד הסתה

פעילי אם תרצו באו לערב העצרת לזכר רבין בכיכר כדי למחות על "ההסתה של שלום עכשיו" נגד המתנחלים, ונתקלו בשוטרים

פעילי 'אם תרצו' שבאו לכיכר רבין בכדי למחות כנגד מה שהם מגדירים כ'הסתה של שלום עכשיו' כנגד המתנחלים, חטפו לפי עדויותיהם מכות משוטרים, שהתנפלו עליהם. רונן שובל, מנכ"ל 'אם תרצו', מסר לאומדיה, כי "היס"מניקים קרעו את השלטים וכמעט שברו לאחד החברים את היד". שובל מציין שהשוטרים "הוציאו לנו את השלטים מהיד". לדבריו, המשטרה לקחה 15 מהפעילים במקום.

על השלטים שהשוטרים קרעו ולקחו בכוח מידי המפגינים נכתב "אם תרצו נעצור את ההסתה" וכן "די להסתה של שלום עכשיו". שובל זועם ואומר " זו מדינה בולשביקית. הכיכר מלאה באנשים שלובשים חולצות 'אין לי אח מתנחל' ו-'צריך לעצור את אלימות המתנחלים'", ואת הקול שלנו המוחה נגד זה - רוצים לסתום".

http://www.omedia.co.il/Show_Articl...hreadID=1014018
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2008, 04:43
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא הבנתי מהכתבה אם זאת הייתה הפגנה ברישיון
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "[b]קגנס[/b],תקרא את הכתבה..."

מצד אחד, אם היא לא הייתה אזי לשוטרים ישקול דעת אם לפזר אותה במידה והם סבורים שהיא מהווה הפרעה או סיכון.
מצד שני, אם היא הייתה בלתי חוקית אני מניח שהמשטרה הייתה ממהרת לציין זאת.
ובקשר ל"קריאת מחשבות" של המשטרה והתנכלות לשלטים ושאר חומרי תעמולה לצערי זה לא מפתיע אותי. בתור מפגין הרסו לי ולחברי מצגת שהכנו ללא שום סיבה ובתור שוטר הרי שהשוטרים שהיו איתי במשמרת עצרו רכב של שמאלנים קיצוניים רק משום שהיה להם על השמשה האחורית שלט "שרון פשיסט". הם ניסו לכפות עליהם להוריד את השלט וכשהללו סירבו הם עשו להם בדיקה יסודית, מצאו להם איזה עבירת תנועה מינהלתית שטותית ונתנו להם דו"ח +עיקבו אחד מהם משום שלא נשא תעודת זהות. בסופו של דבר הצעירים ויתרו והורידו את השלט. אני די התביישתי ורק נתתי לצעירים סידרת חינוך על הסתה.
ישן 09-11-2008, 04:45
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
מגעיל דיקטטורה נאורה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winter_forever שמתחילה ב "שוטרים פיזרו באלימות מחאה נגד הסתה"

גם הערב הוזן לווריד הלאומי שלנו עוד ועוד רפש במסווה של כתבות צבע שחור משחור על האויבים החדשים שלנו "המתנחלים",
בכתבה שעשתה אשרת קוטלר עם אחד "אבי דיכטר" שזעם על שופטים שלא אישרו מעצר
של אזרח ישראלי בגלל שקילל חיילים, לעניות דעתו של דיכטר מי שמקלל צריך להיות מושלך לכלא, ממש קים ג'ונג איל מקומי.

בכתבה דאגו להרחיב על ה"התפרעויות בשטחים", כמובן שדאגו להצניע את זה
שה"התפרעויות" היו למעשה יהודים שנקראו לעזור למשפחה שהותקפה ע"י כוחות צבא,
חיות המשק שלה הומתו, הילדים הקטנים הוכו נמרצות ונאזקו, והבית נחרב על יושביו כמעט באישון לילה.

אז, אם מחר חברים שלכם יעברו הסתערות צבאית עליהם ללא סיבה, אל תבואו לעזור להם - זה בעקרון המסר,
המדינה היא הקובע העליון, לנו אין זכויות, לא להלחם, לא להתנגד, לא למחות ולא כלום.

הבעיה העיקרית של השלטון המושחת הזה שמזמן כבר אין לו מנדט ועומד להיות מוחלף במושחט אחר,
היא האינטרנט, האמת שמחלחלת משם גוברת על הכתבות המגמתיות של התקשורת הרשמית,
מה שהיה במשך שנים כוחם של ממשלות לשלוט ולעצב דיעות המונים, הולך ומתערער בזכות המידע ברשת.

ובהעדר ערוץ כדוגמת FoxNews בישראל, אין מי שמאזן את התמונה,
שאומר, רגע תעצרו שניה, מה עם הצד השני? למה הוא לא יכול לעשות כתבות נגד
על החלטות פופוליסיטיות כמו החרבת חווה של אזרח יהודי, בגלל ריח בחירות?

ואז יוצא ש ב 2 הערוצים כמו סימפוניית ביאושים מתוזמרת,
אחד קורא לציבור המתנחלים "סרטן עם גרורות", השני אומר שהם הולכים לבצע רצח פוליטי,
וכו' וכו'... אכן יש הסתה, הסתה פרועה וחמורה - אלא, שהיא מהצד השני, ולא לא תראו על זה כתבה באף ערוץ...
ישן 09-11-2008, 08:05
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "צה"ל תוקף ככה סתם משפחות..."

מה מבדיל בין מתפרעים כאלה לאחרים חוץ מהמדים והחלטת ממשלה ללא מנדט ציבורי?
גם היס"מניקים האלימים שהתפרצו באישון לילה והיכו ילדים, השליכו ספרי תורה והרגו חיות משק
הם לא פחות "מתפרעים" מאלה שניסו לעצור בעדם את מעשה הבריונות הבזוי הזה.

בכל העולם כשיש עוולה שנעשת לקבוצה קטנה או גדולה, אז יש מחאה - בין אם זה המחאות נגד ה G-7,
או המחאות בכיכר טיאנאנמן, מעטות המדינות שמנהיגהם לוקחים מחאה והופכים אותה כלי להסתה בוטה נגד מגזר,
ובגלל חוקי הפורום, שאני אמון עליהם - אני לא אתן דוגמאות למדינות או משטרים שעשו דברים דומים.

כנראה שכשהשנאה מעוורת את הצדק, אז כל המסריח כשר, וקורבנות הופכים למתפרעים,
אני לא אומר שיש אנשים תמימים בסיפור הזה, אבל כן יש אנשים - לא עשבים, ולא מתפרעים ולא סרטן, אנשים!

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 09-11-2008 בשעה 08:13.
ישן 09-11-2008, 08:45
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אין ספק ששנאה מעוורת צדק, אבל..."

תשמע, הרי לממשלת קדימה הנכבדת היו שנתיים לבצע את ההחלטה הזו,
ברגע שהיא נופלת בערב בחירות, ובתקופת ספינים תקשורתיים כמעט מוזמנים על מגזר שמוגדר "ימין קיצוני",
הרי ברור שהפעולה הזו לא נעשתה בתמימות דעים, הרי ברוורררר לכל בר דעת שזה נסיון של
קדימה-עבודה לחזר אחרי הבוחרים, וכשזה בא על חשבון פגיעה במשפחה באמצע הלילה בצורה כזו,
מבחינתי אותו אלוף יכול לקחת את הצו שלו ולדחוף אותו, אין פה דמוקרטיה הוגנת, אין איזון בתקשורת,
יש פה ציבור קטן שמנהל את שאר העם כמו בובות, וכשזה לא מצליח אז פוסלים\שמים במעצר מנהלי וכו'..

אם באמת היתה זו החלטה עניינית, היא היתה מתבצעת מזמן,
עצם העיתוי, האופן והשעה שנבחרה - מראה שזה הוזמן מלמעלה,
ובמקרה הזה צה"ל והמשטרה הם לא רלוונטים, אלא כלי ביצוע פוליטי של אנשים שזמנם בשלטון קצוב.

אם באמת היה חשוב לממשלה ולצבא לבצע החלטה שכזו, הם היו דוחים אותה בכמה חודשים למנדט מחודש מהעם,
היות והם יודעים שזה לא יקרה, כי רוב העם לא תומך באקט הברוטלי הזה - אז זו התוצאה,
מעשה פסול, אלים, טראומתי לילדים הקטנים - ולא ראוי בשום קנה מידה הומני.
ושוב אני מזכיר שהאקט הזה היה למטרה פוליטית וחלק מאג'נדה שתוכננה בקפידה
והוזרמה לתקשורת המגוייסת, כדי להכפיש את הציבור הימני וזאת על מנת לקנות בחזרה את בוחרי השמאל המתפוגגים,
ואף על פי שפדרמן וחבריו אינם "כוס התה" שלי, אני כן רואה בהם שעיר לעזאזל בחודשים האחרונים.

וזו, לא דמוקרטיה מבחינתי.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 09-11-2008 בשעה 08:50.
ישן 09-11-2008, 08:26
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אין שעה לאכיפת חוק, החוק עובד..."

הקשר הוא שהממשלה (ששוב אין לה מנדט מהעם בשלב זה) בוחרת איזה חוקים לאכוף ואיזה לא,
ראה בנייה לא חוקית בערים וכפרים ערביים בתוך הקו הירוק, ראה עבירה של חוק השקיית גינות בטבריה
כי גדעון עזרא החליט על פוטו אופ בשתילת גינה חדשה - והרשימה ממשיכה.

מה בער לאותם יסמ"ניקים לבוא בלילה כשהילדים ישנים? האם מדובר בסוחרי סמים מסוכנים? במחבלים?
לא לא, מדובר במטרה איכותית לרווח פוליטי זול, שכל האופנהיימרים והחנינים למינהם, יוכלו להזכר ש"קדימה" קיימת,
מעניין שמאז שציפורה נכשלה בהרכבת הממשלה, התחלנו בבת אחת לשמוע על כלללללל העשבים וכללל הסכנות והתאים,
והכל בתיאום מושלם עם הקפצונים שמישהו פוצץ ליד ביתו של שטרנהל, עם פלייארים 2 מטר ליד
כאילו שבאמת יש אנשים מספיק מטומטים כדי להפליל את עצמם (אוופס לא נעצר אף אחד?)
ראיונות עם יגאל עמיר שמצונזרים בשנייה האחרונה, בקיצור, הכל מתחבר יופי - ממש כמו פאזל.

אם יש בן אדם שחושב שכל כך הרבה איזכורים בעיתונות בחודש חודשיים האחרונים בנושא "הימין הקיצוני",
הוא מקרי בהחלט, אז אני ממליץ לו בחום לעשות לעצמו שחור חזק ולהתעורר, זה כבר מזמן לא שייך לימין ושמאל, אלא לאינטילגנציה שלנו כעם.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 09-11-2008 בשעה 08:29.
ישן 09-11-2008, 09:12
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אל תשכח שהמניע הראשון הוא..."

בשטחים אין חוק מסודר, יש החלטות צבא.
ואת ההחלטות האלה יכולים להחליט גם אנשים כמו אותו עבריין מדובר,
אי לכך ובהתאם לזאת, ראוי לחכות למנדט מחודש מהעם - היות וזה לא נעשה,
ו-היות כי היתה הסתה פרועה במיוחד בחודשיים האחרונים נגד הציבור המדובר,
אני רואה בהם כקורבנות, כמו שיש למשל רוצח שגם חצה באור אדום, אז חמור יותר הוא הרצח מעבירת התנועה,
ככה אני מרגיש שבהשוואה לפעילותו הלא חוקית של פדרמן, חמורה יותר הפעילות הפוליטית נגדו בעיתוי ובאופן שנעשתה.
ולכן הוא קורבן, הוא קורבן גם מסיבות אחרות, כמו למשל שהוא נגרר לבתי משפט כל חייו,
הושם במעצרים מנהליים, ופעם אחרי פעם יצא זכאי - לא יכול להיות שעבריין יצא פעם אחרי פעם זכאי,
אלא אם באמת אולי רק אולי, הוא לא ממש עבריין, אלא מישהו שמחלקה מסויימת של ארגון מסויים חפצה להתנכל לו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:02

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר