לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2008, 13:53
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
בקשת עיצה ופריקת עול

טכנית, פרשתי זמנית מפרש לפני זמן קצר כדי לסדר את המחשבות שלי, אבל אני בבעיה קצת דחופה ויודע שכמעט תמיד יש פה אנשים שמביאים עיצות מצויינות...

אני אתחיל מההתחלה כדי שהמצב יהיה ברור, וגם חומרתו.

הכל התחיל לפני שלוש וקצת שנים, שהתחלתי את כתה י'. הגעתי לתיכון חדש, הכרתי הרבה חברים, ומישהי שנקרא לה יסמין לצורך העניין.
התחלנו להתידד, ולמרות שהיא לא ממש סבלה אותי בהתחלה כי הצטיירתי בתור בלאגניסט לא קטן שלא אכפת לו מכלום חוץ מצחוקים (בעוד שהיא הייתה יפה מאוד, אבל גם חכמה ומשקיעה בלימודים) היא הסכימה שנצא יחד בסילבסטר.
החברים שהכרתי, שהכירו אותה כבר כמה שנים, יידעו אותי מבעוד מועד שאני אהיה הנשיקה הראשונה שלה וכנראה האדם הראשון שהיא מסכימה לצאת איתו לדייט. הכל היה טוב ויפה, אפילו התנשקנו בחצות (למרות שהיא בהתחלה קצת נרתעה מזה). לאחר הסילבסטר לא נהיינו חברים, אבל התחילה בינינו מן תקופה של להפגש על מנת להתנשק ודברים כאלה... לא משהו רציני.
אני הייתי יותר מנוסה בהרבה ממנה בכל מה שקשור לבנות המין השני ולמיניות בכלל, אבל הרגשתי שאין טעם ללחוץ עליה בכל העניין. לאחר כמה זמן היא באה אליי ואמרה לי שהיא אוהבת אותי. לא הרגשתי אליה אותו דבר וניסיתי להסביר לה את זה בצורה יפה, אבל היא חשבה שניצלתי אותה (מי ישמע מה עשינו) ושאני סתם זבל כמו שהיא חשבה בהתחלה. היא חשבה שאני רק רוצה משהו אחד, וכאשר היא לא ספקה אותו אין לי סיבה להשאר איתה. לא דיברה איתי איזה חודש וחצי אבל אז איכשהו חזרנו למסלול ידידות רגיל.
היינו ידידים ממש טובים במשך שנה וחצי, ממש התקרבנו (בתור ידידים) והכל היה אחלה, ואז שנה שעברה היא באה אליי ואמרה לי שהיא עדיין אוהבת אותי, ושהיא לא הפסיקה לאהוב אותי מאז כיתה י'. לא ידעתי איך להגיב לזה. התנשקנו, אבל לא רציתי לפגוע בה אז הסברתי לה את האמת, שאני לא מוכן לקשר רציני כי באותה תקופה באמת הייתי עסוק בלחפש רק דבר אחד.
לא רציתי לפגוע בה. לקח קצת זמן עד שחזרנו למסלול ידידות שוב אבל לבסוף זה קרה.
לפני שלושה חודשים בדיוק, היה לחבר שלי מסיבת יום-הולדת, הוא סגר איזה מקום והייתה אחלה מסיבה. שתינו והכל ככה שכמעט אפחד לא היה בראש צלול, ואז באתי אליה (יסמין), התחלנו לרקוד ואז ניסיתי לעשות קצת יותר מריקוד. היא בהתחלה אמרה שלא כדאי כי אני רק רוצה לנצל אותה ושאני לא אזכור כלום למחרת, אבל אני אמרתי לה שהראש שלי בסדר ושזה מה שאני באמת רוצה (אני יודע שזה לא בסדר), היא חייכה וזרמה איתי והכל.
למרחת בבוקר באמת לא זכרתי כלום, ואז הסתבר לי שאמרתי לה (לדברי חברי) שאני כבר כמה זמן חושב על להיות חבר שלה ושאני ממש רציני בקשר אליה. היא קראה לי לדבר איתה ערב למחרת ואז אמרתי לעצמי שתכל'ס היא אחלה בחורה להיות איתה, ושאולי הגיע הזמן לנסות משהו יותר רציני מהחודשיים-שלושה שאני מחזיק בדרך כלל. נהיינו חברים והכל היה טוב ויפה.
הבעיה התחילה... כאשר טסתי לאיה-נאפה ארבעה ימים אחרי שנהיינו חברים. ומי שהיה באיה-נאפה יודע שקשה מאוד לשמור על עצמך עם מה שהולך שם.
פגשתי שם בלילה השני שלי מישהי שגדולה ממני בשלוש שנים שחייה במוסקבה. כמה משפטים (שקריים) וזזנו אליה לחדר. ביליתי אצלה כמה שעות ואז זזתי חזרה למלון שלי. בילינו עוד לילה אחד לקראת סוף הטיול, ואז היא בקשה את המייל שלי אז הבאתי לה אותו כי חשבתי שיהיה נחמד לשמור על קשר. חזרתי לישראל, ולא ראיתי סיבה לפגוע בקרן ולספר לה על זה.
אתם חייבים להבין שבפני החברה (ואני יודע שגם בפניה) זה נראה כאילו היא רדפה אחרי שלוש שנים ולבסוף הסכמתי לקבל אותה. זה נורא מטומטם, אבל ככה זה נראה כלפי חוץ. היא נורא חשובה לי, ולא רציתי לפגוע בה (ואני יודע שהייתי צריך לחשוב על זה לפני שעשיתי מה שעשיתי). הבעיה הגדולה בזוגיות שלנו הייתי החוסר אמון שלה בי כי היא ידעה יותר מיד על העבר שלי בתור ידידה קרובה שלי. היא תמיד הייתה בכוננות שאני אבגוד בה, ואמרה לי אפילו בפנים שאני גבר מסוכן. לא כיף לשמוע אבל לא היה לימה לעשות נגד זה, חוץ מלהגיד שהשתניתי.
נורא היה לי קשה לצאת איתה. לא היו לי רגשות אליה בכלל, ואני חשבתי שהם יבואו אם הזמן. בנוסף לזה, היא הייתה ילדותית מאוד בכל הקטע של זוגיות ומיניות. אני רגיל לצאת עם נשים בוגרות יותר שמבינות מה הן רוצות ויודעות איך להתנהג עם גברים (ולא מדבר על חדר המיטות). לא בא להתנשאות עכשיו ובחיים גם לא נתתי לה תחושה של התנשאות מצידי, אבל היו לנו כמה וכמה שיחות על זה שעכשיו אנחנו חברים והיא תריכה לשנות את היחס שלה אליי. היא פשוט המשיכה להתנהג אליי כאילו אני עדיין ידיד שלה, ולא חבר. נוצר מצב שתכל'ס נהיינו יזיזים ולא חברים. היא התנהגה כמו ידידה שלי רק עם קצת מיניות. בגלל שאני הראשון שלה בהכל, לקח לנו קצת זמן להתקדם לסקס, אבל לא לחצתי עליה. תמיד אמרתי לה שאין לי בעיה ושנקח הכל בקצב שלה. לא רציתי שהיא תרגיש מחוייבת או שתעשה דברים שהיא לא רוצה מלחץ- אני לא מאמין שקרה זה צריך לקרות, במיוחד לא בפעם הראשונה.
לבסות אחרי חודשיים (לפני חודש) שכבנו, ואני קיבתי תחושות חזקות שהיא נקשרה אליי יותר, הרבה יותר. אני, לעומת זאת, לא חשתי שאני מתחיל לפתח אליה רגשות (לא יודע למה).
ואז גיליתי שהיא פרצה לי למייל ועקבה אחרי לראות אם אני עושה משהו מאחורי הגב שלה. רתחתי מכעס! לא יכולתי להסתכל אליה כשהיא פרצה לי למייל וקראה הודעות פרטיות שלי בלי אישור. לא הבנתי מאיפה הזכות והחוצפה. היא ראתה שם מייל מהאקסית שלי על אחד הלילות שהיה לנו (בזמן שאני ויסמין לא היינו חברים) והיא התחילה להשתגע כי היא חשבה שזה מייל חדש ושסוף סוף היא עלתה עלי שאני בוגד בה.
זו הייתה הבעיה הגדולה נראה לי. היא פשוט הייתה אובססיבית לגלות שאני בוגד בה. היא לא סמכה עליי בשיט. אני יודע שבאמת בגדתי בה, אבל היא לא ידעה את זה, ופשוט כל הזמן רק חיכתה לרמז שיוכיח לה שהיא צדקה ושאני חרא של בן-אדם.
לפני שבועיים כמעט טסתי למוסקבה לשבוע עם המשפחה כדי לבקר את הקברים של אבא וסבא של אמא שלי (אני לא הכרתי אותם אף-פעם ולא חשתי צורך לבקר אותם, אבל הצטרפתי אליה בשביל החוויה של לראות את רוסיה, ובשביל החופשה). בעוד שאמא שלי ביקרה בבתי קברות ובבתים של משפחה אני הייתי במלון, והסתובבתי ברוסיה עם אותה רוסיה שפגשתי בנאפה.
אני מודה שזה לא במקרה. הודעתי לה שאני בא ושאשמח לראות אותה. אבל באמת שלא תכננתי שיקרה משהו. הלכנו למסיבה לילה אחד ואיכשהו גמרנו את הלילה אצלי בחדר במלון. הרגשתי עם זה לא כל כך טוב שחברה שלי מחכה לי בארץ ואני עושה שטויות ברוסיה, אבל שוב חזרתי לארץ לפני שבוע בערך ולא דיברתי מילה. המשכתי כאילו לא קרה כלום.
התחלתי כבר להרגיש שאני צריך לחתוך עם יסמין כי אני לא מפתח אליה כלום, וככה שאני אמרוך את זה הפיצוץ שיבוא בעקבת הפרידה והווידויים יהיה הרבה יותר גדול.
אתמול נפגשתי איתה והכל היה טוב ויפה. הייתי קצת מרוחק כי ידעתי מה הולך לקרות בקרוב, אבל עדיין לא דיברתי. לא הייתי יכול להגיד לה הכל ולפגוע בה ככה אחרי שהיא נקשרה אליי כל כך. היא מרדה בהורים שלה בשבילי שאמרו לה מההתחלה שאני רק רוצה דבר אחד, ושאני סתם (ואני מצטט) "פושטק רודף שמלות שמעשן ומחפש רק דבר אחד".. פשגע בי שככה הם חושבים כי זה לא נכון, אבל הפרימיטיביות שלהם היא מעבר ליכולות שלי. לעמות מה שאמרו לה, היא היית איתי והתמסרה לי כמו שאפחד לא חשב שהיא תתמסר למישהו.
שבאתי ללכת אתמול ממנה ולהפגש עם חברים הגבנתי ששכחתי את הפלאפון שלי אצלה. נפגשתי אצל חברים שלי והתקשרתי אליה כדי שתוריד לי אותו. חיכיתי לה עם חברים שלי למטה כדי שתוריד לי אותו ושהיא ירדה ראיתי שהיא רותחת מזעם. היה לה מן חיוך כועס של "ידעתי.. צדקתי.. אתה זבל". שאלתי אותה מה קרה והיא רק נכנסה להדעות הנכנסות שלי וראתה הודעה ממישהי שהכרתי לפני שנה שגרה בקרית מוצקין. הילדה הזו לפני כמה ימים חזרה איתי לקשר, ולמרות שהסברתי לה שיש לי עכשיו חברה ושאני כבר לא אותו אדם, התעקשה שאני אבוא אליה. ההודעה הכילה את המשפט הבא: "אז תקפוץ אליה סופ"ש הבא, ההורים לי בבולגריה". יסמין ראתה את ההודעה והסיקה דברים לא נכונים. כעסתי שהיא חיטטה לי בהודעות, ונכנסה לי לפרטיות שוב, אבל הרגשתיש אני חייב להסביר לה. התקשרתי אליה והסברתי לה שלא התכוונתי לעשות כלום ושהיא סתם מציקה לי, והיא רק אמרה "אין לי כח עכשיו, אני מחר עובדת בוקר, דבר איתי אחרי עבודה". ניתקנו ומאז לא דיברנו.
אני צריך לדבר איתה בשעות הקרובות ואין לי מושג מה להגיד לה. אני לןשב שאני צריך לחתוך את כל הסיפור, אבל קשה לי לספר לה את כל האמת, ואפילו את חצי האמת. מההתחלה היא חשבה שאני מניאק שמחפש דבר אחד, ועכשיו היא תחשוב שהיא צדקה. אני באמת לא כזה. עשיתי טעויות, אבל בשתי הקשרים הקודמים שהיו לי (שלושה חודשים כל אחד) הייתי נאמן ולא חשבתי אפילו על הנות אחרות.
חוץ מזה, כבר נמאס לי להיות גבר של שלושה חודשים. לא יודע אם עדיין לא התבגרתי ובגלל זה אני לא מצליח להחזיק או שמשהו לא בסדר אצלי, אבל זה המצב פשוט.
לא יודע מה להגיד לה, כמה להגיד לה ואיך להגיד לה. ברגע שכל האמת תתגלה יהיה לה מאוד קשה לחזור להסתכל אלי (שלא לדבר על לתקשר איתי), אבל אני יודע שאין ברירה אני לא מרגיש אליה כלום, ותמיד גם כולם אומרים לי שאנחנו פשוט לא מתאימים (אני לא ממש שם עליהם, אבל בתכל'ס.. הם צודקים איפשהו)..

בקיצור זה הסיפור המסובך שלי... לא יודע איך להתמודד איתו... סליחה על האורך...
אשמח לקרוא מה אתם חושבים...

איציק!

נערך לאחרונה ע"י PL@yB0y בתאריך 09-11-2008 בשעה 14:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2008, 16:44
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "בקשת עיצה ופריקת עול"

אני מסכים איתך ,מעבר לכל צל של ספק אתה עושה את הצעד הנכון כעת ,שהוא להפרד ממנה .
אני יכול להבין למה נכנסת איתה לקשר , מישהי בעלת תכונות מושכות שיכולה להיות בת זוג טובה ושמאוד אכפת לה ממך,
לדעתי עשית בצדק שנתת לזה צ'אנס ,אל תכעס על עצמך או תתחרט על כך שנכנסת לכל העסק הזה.
מצד שני , היה פה הרבה מקום לשיקול דעת מצידך בלא מעט חלקים, כמו שציינת "עשיתי טעויות" , היית יכול לבחור לא להפגש עם הרוסיה שפגשת באיי נאפה,
יכולת לבחור להתמודד עם הפיתוי , להגיע לארץ - להפרד ממנה ואז לעשות מה שמתחשק לך - ללא מחוייבות,
זה יהיה נורא חבל אם לא תדע להתמודד עם פיתוי או לדעת לבצע את השיקולים הללו - העובדה שאתה מודה שהם היו טעויות זה הצעד הראשון ,הבא הוא להביע נכונות להשתפר בקשר הבא .

כיצד תספר לה , לפעמים האמת המלאה כואבת מדי , אם היא תדע שבגדת ,ועוד פעמיים עם בחורה אחת בהזדמנויות שונות , היא תרגיש שהיא פרייארית , שכל האמונה שלה בך הייתה לא מוצדקת וגם ששיחקת בה ,
דברים כאלו ,ועוד למישהי שאתה הקשר הרציני\אהבה הראשונה שלה - ימוטטו אותה , יקח לה המון זמן להתאושש .
לדעתי תתלבט בין לספר על אחת הבגידות או לא לספר בכלל ולציין שאתה מרגיש שאתה כבר לא מחויב אליה כמו בעבר ואתה רוצה לסיים את זה עכשיו.
בלי קשר לכל אלו , תדגיש לה את כל הסיבות בגללן רצית שהיא תהיה חברה שלך , חמודה,יפה , מתוקה , שנדירים הם אלו שלא היו מוכנים להיות חבר שלה אבל כעת אתה מרגיש שהלב שלך פשוט לא במקום הזה ,
שאתה מעדיף לסיים את זה עכשיו ולא יותר מאוחר , כי הזמן פשוט יחריף את הכאב.

המצב שנכנסת אליו הוא באמת מסובך ,אני מבין שאתה נמצא בקונפליקטים פנימיים ,רגשות אשמה על כל מה שקרה ויקרה,
אתה תרגיש די Crappy לדעתי אחרי התגובה שלה , זה גם יבוא לה בגלים , כעס , אכזבה ,בכי - תלוי בה ,אבל תהיה מוכן לזה ,
קח את הכל עליך ותדגיש את זה .

תלמד ,תסיק מסקנות , תשתפר כך שבקשר הבא שלך תוכל גם לדעת לזהות מי תתאים לך ומי לא ושתתייחס אליה כמו שהיית רוצה שיתייחסו אליך.

*לא שפטתי אותך (השתדלתי שזה יתבטא בתגובה שלי) ואני לא מעביר עליך ביקורת , אני מקווה שהכל יעבור בצורה חלקה והפגיעה בה תהיה מינימלית ,
בהצלחה .
ישן 09-11-2008, 20:17
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01

*נשימה עמוקה*
הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בשביל שניכם עכשיו זה להפרד ממנה, היא הראתה יותר מפעם אחת
שהיא לא סומכת עליך בשיט ולשמור על מערכת יחסים כשהבחורה מנסה כל הזמן להוציא אותך מניאק זה לא מגניב.
אל תספר לה כלום, כי זה לא יתרום לכלום, זה ישאיר אותה פגועה, זה יוציא אותך מניאק, אל תטעה, אתה מניאק.
אתה לא בסדר, אני באמת לא יודע אם אתה מודע לזה כי "טעית" הרבה פעמים וזה לא כ"כ מפריע לך.

קיצר, מסכן אתה בטח שלא, והמצב הזה הוא הכל חוץ ממסובך...
אלה היו המחשבות שלי בלירה, תהנה לך.

ישן 09-11-2008, 21:03
צלמית המשתמש של PL@yB0y

טוב, היא הלכה ורע לי

לשתיים האחרונים, אני יודע שיצאתי מניאק, אבל זה לא נותן לי תחושה של אושר, במיוחד כי אני מכיר אותה כל כך הרבה זמן. היא מאוד חשובה לי.

סיפרתי לה הכל וכמו שחזיתי היא לא קבלה את זה בשקט.. התחילה לצעוק שהיא שונאת אותי.. ואת עצמה על זה שהיא אוהבת אותי. קראה לי בהרבה שמות לא יפים, ואמרה שהיא לא מתפלאת.
מה שהרג אותי באמת זה שהיא התחילה לבכות ולשאול אותי אם אני אוהב אותה בכלל. אמרה שהיא לא יכולה להסתכל עלי. בא לי למות. אין לכם מושג כמה היא חשובה לי, וכמה רק עכשיו עוד יותר הבנתי את זה.
ניסיתי להסביר לה כמה אני מצטער, אבל לא נראה לי שהיא כל כך הקשיבה לי. אחר כך היא יצאה מהחדר בסערה ולא הייתי יכול לעשות כלום.

שלחתי לה הודעה שאני באמת לא יודע מה לעשות עם עצמי ושאתן לה קצת זמן בשקט.
היא החזירה שנראה לה שקצת מאוחר מידיי בשביל זה.

לא יודע מה לעשות. אני יודע שזה מגיע לי, ושלא מגיע לי אפילו שהיא תחזור לדבר איתי. אבל אני לא ממש רוצה לוותר עליה, לא בתור ידידה.

ישן 15-11-2008, 12:40
צלמית המשתמש של PL@yB0y

תודה לכולם- הנה מה שקרה בסוף
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי gilobarca שמתחילה ב "תשמע לפי איך שאני רואה את זה ..."

אמרתי לה ומאז היא לא מדברת איתי... גם כשראיתי אותה פעם אחת שנפגשנו כל החברים היא הביאה לי כזה מבט ואז הסיטה אותו. ניסיתי לדבר איתה ברגיל והיא פשוט התעלמה אבל לא ציפיתי ליותר.
חבר שלי אמר לי שהיא עדיין בוכה בלילות, ושעדיף שאני אתן לה קצת ספייס, אז זו השיטה שאני נוקט כרגע.
מה שמוזר הוא שאתמול היא התקשרה (לקח לי כמה שניות לעכל את המספר שלה על המסך של הפלא), ושאלה בטון עצבני אם הייתי עם קונדום ברוסיה ובנאפה. אמרתי לה שברור ושהיא כבר שאלה אותי את זה באותו ערב שסיפרתי לה אבל היא רק אמרה בכל כזה מעצבן "לא יודעת היא אפשר לדעת איתך ולסמוך עליך כמו שאנחנו יודעים". זה עצבן אותי! היא מתקשרת כדי לשאול שאלה שכבר היא יודעת עליה את התשובה ומנסה לריב איתי עוד יותר? שאלתי אותה מה היא רוצה, לריב סתם? והיא אמרה רק "טוב, אם אתה אומר שכן אז כן ביי!" והיא נתקה! מה פשר הדבר הזה לעזאזל?
בסה"כ לא נראה לי שנחזור להיות ידידים, וחבל לי מאוד על זה.
אב זה לקח שהייתי חייב ללמוד, חבל שבדרך הקשה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:27

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר