לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2008, 15:18
  Pancamo Pancamo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.02
"גן העדן ייגמר בקרוב" - תוכנית להגבלת שיתוף הקבצים

היום התפרמה במעריב, בגליון און-ליין, כתבה שעסקה בהשוואת מהירות ושירות בין 3 ספקיות האינטרנט המהיר. בכתבה צוטט אחד מהמנהליה הבכירים של ספקית אינטרנט כשהוא מתייחס להגבלת שיתוף הקבצים ע"י ספקיות האינטרנט בישראל:

ציטוט:

נכון לעכשיו עדיין לא מתבצעת כל פעילות גלויה שמגבילה את הורדת הסרטים והסדרות מהאינטרנט, אבל בשיחות שלא לציטוט טוענים מנהלי הספקיות כי לא יסכימו לצריכה ההולכת וגוברת של הורדות הקבצים.

תוכניות להגבלת הגולשים כבר הולכות ומתגבשות בחדרי חדרים - כפי שכבר נהוג בארצות הברית ובמדינות אחרות במערב.

"גן העדן הזה ייגמר בקרוב", אמר לנו אחד המנהלים, שראה את התוצאות של הגלישה מישראל לחו"ל. "לא אוכל להגדיל את מספר הקווים לחו"ל בלי סוף. ההנהלה שלי לא תאשר לרכוש עוד קווים לאירופה רק כדי לתת לגולשים גישה מהירה לאינטרנט ולשיתוף קבצים".
מקור: http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/808/801.html

חבר'ה, אנחנו צריכים להתארגן. הם חושבים שהם לא צריכים לתת לגולשים גישה מהירה לשיתוף קבצים - אז יש לנו חדשות בשבילם.

נערך לאחרונה ע"י Pancamo בתאריך 09-11-2008 בשעה 15:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2008, 15:56
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pancamo שמתחילה ב ""גן העדן ייגמר בקרוב" - תוכנית להגבלת שיתוף הקבצים"

להתארגן למה? פשוט מאוד מגבילים עפים מהם,שירגישו בכיס שלהם את הגזירות שלהם כאשר הם לא מסוגלים בתקשורת מיושנת לתת לכל אחד להנות כרצונו.

ברגע שאראה שהספק שלי מגביל אותי באותו יום אני סוגר את הסיפור איתם,כי דרך אחרת הם לא מבינים.

האזרחים לא מסוגלים להתארגן אנחנו לא אירופה או ארצות הברית אנחנו חושבים כל אחד רק על עצמו,ואם יש 4-5 שלהם זה לא מפריע כבר התמוטטה ההתארגנות כנגד.

במקום לשפר את איכויות הרשת והתשתית בארץ הם באים להעניש את הלקוחות,ומישהו אמר שאנחנו מדינה מתקדמת אולי ברבס.

ישן 09-11-2008, 22:38
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
שיתוף הקבצים זה רק קצה הקרחון וזה החלק שהכי קל לתקוף אותו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pancamo שמתחילה ב ""גן העדן ייגמר בקרוב" - תוכנית להגבלת שיתוף הקבצים"

בגלל היותו "שנוי במחלוקת" מבחינה חוקית (עצם טכנולוגית שיתוף הקבצים עצמה היא חוקית, אולם משתמשים בה על מנת לשתף בעיקר תכנים אותם לא חוקי לשתף), אולם תוכנות שיתוף הקבצים הופכות להיות פחות ופחות הגורם שמעמיס על הרשת.

שירותי וידאו כגון JOOST, YOUTUBE, GOOGLE VIDEO ועוד שירותים רבים, אשר הינם חוקיים למהדרין (שלא להזכיר שבאתרים של ערוצי טלויזיה רבים ניתן לצפות בחינם בתכני הערוץ דרך האינטרנט), עושים כאב ראש לא קטן לספקיות האינטרנט.

מצד אחד, ברור שאף אחד לא יפסיד עליך כסף על מנת לספק לך שירותי אינטרנט, מדובר בעסק השואף להרויח ויש לו הוצאות רבות (בעיקר לאור העובדה שאנחנו מוקפים בשכנים, לא ידידותים במיוחד, וגם לא מפותחים טכנולוגית, ולכן אנחנו לא יכולים לשתף קוים כמו מדינה נורמלית), אולם התהנהגות שלו מגעילה אותי.

הטעות שלהם היא שהם ניסו בכל הכוח להוריד מחירים מתוך רעיון התאבדותי של מלחמת מחירים לא הגיונית, ועכשיו הם מאשימים את הצרכנים, שבסה"כ רוצים לקבל תמורה לכספם, בעומס על הקוים.
מצידי שיעלו מחירים או שיעברו לחיוב על פי תעבורה, כל אחד מהצעדים הללו ידרשו מהם אומץ מפני שבצורה כזו עם יתעמתו בואפן חזיתי עם קהל הלקוחות שלהם, אבל שלא יספקו שירות "תגלוש עם תרגיש בלי (רוחב פס)" שכולל חסימות פורטים או תיעדוף שלילי לתעבורה שאינה מתסכמת ב"דף HTML פשוט".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר