לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2008, 03:15
  condescending condescending אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.08
התפרקות לילית ראשונה בפורום

היי אני חדש בפורום.

פשוט הגעתי למצב שאני חייב לפרוק קצת ממה שעובר עלי עם מישהו,
ואני לא יכול לעשות זאת עם החברים שלי.
אני זה שדואג לכולם בדר"כ וכנראה שאני בכוונה לא משאיר זמן לשתף אותם במה שעובר עלי.

אז ככה, עובר עלי עכשיו לילה קצת קשה. (גימלים גורמים לך לחשוב יותר מדי)

אני לא באמת אפרוק הכל כי גם אתם בני אדם וגם לכם ימאס לקרוא באיזשהו שלב.

טוב אני אתחיל: יש לי הרבה חברים קרובים, מספיק חברים רחוקים, מקום עבודה קבוע,
שירות סדיר בצבא. אני כמו כולם אני מניח. מפוצץ בבעיות.

רק שהבעיות שלי עקב כך שאני קצת בוגר יותר ובעל חוכמה רגשית גבוהה יותר מכלל האוכלוסיה,
קצת פחות שגרתיות.

אגיד מראש שאין לי בעיה עם אנשים בעלי זהות מינית שונה משלי. אחותי בתחום למרות שהיא לא טרחה להגיד לי את זה.

לפני כחצי שנה אחד החברים הטובים שלי. קליבר מבחינה חברתית שמצליח לו הכל בחיים בא ואומר לי שהוא הומו וכל החיים שעברתי יחד איתו כל ההתבגרות שלנו הוא חי בדיכאון אחד גדול עקב המצב.

מאז החיים שלי השתנו ההסתכלות שלי על בני אדם השתנתה. כמובן שחשדתי בו גם לפני כן,
אבל נראה לי שאני היחידי שחשד. ואני גם מבין היחידים שיודע.

באיזה אופן חיי השתנו ? הבנתי שחבר טוב אחר שלי הוא הומו.
הוצאתי את זה ממנו בעדינות והוא סיפר לי את הסיפור שלו (כמו כולם) ניסיונות התאבדות.
לשחק אותה כאילו הוא עם בחורות בשביל ההורים שלו, בשביל החברים שלו.

לאט לאט ועם הזמן זיהיתי את זה בעוד חברים קרובים ורחוקים שלי. לאחדים שהכירו אחד את השני טוב, פתחתי את הנושא יותר לעומק וסיפרתי להם חלק ממה שאני יודע.
באשר לאחרים בעיקר הקשבתי וניסיתי לעזור.

שלא תבינו לא נכון העולם שלהם לא נורא ולא איום. אבל הוא שיקרי ומגעיל בחלקו.

אני מרגיש שאני בסוג של שליחות לעזור לכל המתוסכלים שביניהם (ואני מדגיש שהם לא הרוב).
אבל בדרך אני מאבד את עצמי ואת החיים שלי.

אני יודע שאני צריך להפסיק להתעסק בחיים של אחרים ולחשוב יותר על עצמי.
אבל לעזור לאחרים ולראות אותם יוצאים ממצבים שונים עושה לי טוב בלב. אני חושב שאני מכור.

מאז שאני זוכר את עצמי עזרתי לאנשים והקשבתי לידידות, לחברים. סוג של דר פיל מקומי.
בגלל זה למרות שהחיים שלי מלאים הייתה לי מערכת יחסים אחת. היא אומנם לא הייתה קצרה כלל,
אך מה לעשות גם אני רוצה עוד איזה קשר ביום מן הימים ואני לא בטוח שיש לי מקום לזה כרגע,
בין העבודה ללימודים לצבא ולבעיות של אחרים (אני מוציא את עצמי קדוש מעונה. אני יודע אבל זאת הדרך היחידה שאני מצליח לתאר את זה בה) אני לא מוצא זמן לזה.

אגב הקשר היחיד שכן היה לי היה רחוק ממושלם. למרות כל מה שידעתי מניתוח יתר של מערכות יחסים אחרות, הקשר נחל מפלות ופרידות רבות.
אני די בטוח שרוב הפרידות קרו עקב אהבה חזקה מדי וחוסר התפשרות משני הצדדים.
בסופו של דבר אני הוא האשם המרכזי בפרידה האחרונה.
בכל אופן, אני מודה לאקראיות האינסופית שהפגישה בינינו ולא מתחרט לרגע.

חזרה לנושא... חשבתי לוותר על חלק מן הדברים אבל הלימודים שלי נעשים בזמן הצבא והעבודה מבחינתי היא הכרח כלכלי.

מעבר לבעיות הזמן, ההסתובבות המרובה בחברת כאלו בעלי מיניות שונה משלי גורמת להרבה בנות לחשוב שגם אני בקטע ולא לקחת אותי ברצינות. אני מרגיש שאם אברח לארץ אחרת יהיה לי קל הרבה יותר, כך גם קרה עם הבחורה אותה הזכרתי קודם.

אני חושב שחשוב לציין שאני לא נראה רע ולא חנון ובדרך כלל חברותי מאוד ( ובמהלך ההודעה גיליתי שהמודעות העצמית שלי גובלת בשחצנות).

טוב זאת הייתה ההתפרקות הקטנה שלי. בנתיים...
אתם מוזמנים לזרוק עיצות, נראה אולי אני אצליח לראות דברים בזוית אחרת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2008, 09:47
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי condescending שמתחילה ב "התפרקות לילית ראשונה בפורום"

אני קוראת את הדברים ולא מבינה כיצד הנטיה המינית של קרוביך מעידה עליך.

כשאומרים "אמור לי מיהם חבריך - ואומר לך מי אתה", לא מתכוונים שאם החברים שלך הומואים, אתה בהכרח הומו, בדיוק כמו שלא מתכוונים שאם כל החברים שלך מנגנים בצ'לו - גם אתה מנגן.

הביטוי הזה מתייחס לאופיים, אם אתה מסתובב עם פושעים - סביר שאתה פושע, אם אתה מסתובב עם נעימי הליכות - סביר שאתה נעים הליכות. ועם כל זאת, אם אתה מתייחס לביטוי זה ככלל, דע כי לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ולכל טענה יש טענה נגדית הסותרת.

מהי נטיה מינית? נטיה מינית היא העדפה מינית.
עשוי שתכיר הומו או שניים, כיון שזה קיים באוכלוסיה באחוז מסויים. אם הכרת אדם מספר שנים, הייתם חברים טובים, הערכת אותו וכיבדת אותו, פתאום הוא מספר על העדפה מינית שונה משלך, אז שוברים את הכלים - לא משחקים?

הומו הוא לא אדם בעל מחלה מידבקת.
אם יש לך חברים הומואים, אתה לא תידבק ותהיה הומו.
עוד משהו, תשאל בנות ותגלה. אני, בתור נקבה סטרייטית מוצהרת, אומרת לך שאני מעדיפה ידיד הומו על עשר חברות בנות. אני לא נרתעת מהומואים, ורבות הבנות שיזדהו עם זה.
לומר שהחברים ההומואים שלך מעיבים על מערכות היחסים שלא מתהוות בינך לבין בנות? זה נראית טענה אווילית.

אולי אתה פשוט מתבייש בחברים שלך ואתה מרגיש שהנטיה שלהם מביישת אותך, על כן, אדם שמסתובב עם אנשים כלפיהם הוא מרגיש דחיה, עשוי ליצור סוג של דחיה, של בנות במקרה שלך, כלפיו.

כדאי שתלמד לקבל את השונה, אתה לא חייב להזדהות או להבין את השונה, אבל כן לקבל אותו. כי בעצם, בכל אחד יש משהו שונה כזה או אחר, בולט או פחות בולט. הם היו חברים שלך עד היום, למה העובדה שהם אוהבים בנים צריכה להקשות עליך? אף אחד לא הכריח אותך לבוא איתו לחדר המיטות ואף אחד לא אמר שאתה הומו כי יש לך חברים הומואים.

מספיק להתעלק על מוקדי שליטה חיצוניים.
תסתכל פנימה ותשאל את עצמך - איזה מן סוג בנאדם אתה, במה אתה יכול להשתפר וכו' ובכך תעטוף את עצמך באנרגיות חיוביות. אם אתה הומופוב ואתה בסדר עם זה, אז אתה תמיד יכול לנתק או להחליש את הקשרים עם אותם מעדיפי גברים, על אף, שאם אתה שואל אותי, זה באמת מה שכן יאמר עליך המון.

שא ברכה.

ישן 10-11-2008, 12:36
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "[font=Verdana]אני קוראת את..."

אני לא חושבת שזאת הבעיה שהוא תיאר.
לפי מה שאני הבנתי הבעיה שלו היא הדאגה המוגזמת לחבריו הסובלים, שהנטיות המיניות שלהן גורמות להם לשקר לסביבה ולחיות בסבל בגלל זה (כמו כן להיכנס לדיכאון ולניסיונות התאבדות).

condescending, אני מבינה את הבעיה הזאת, ואת ההתמכרות הזאת בלעזור לאחרים. גם אני ככה, וגם אני מנסה למצא את האיזון הנכון בין "לעזור לאחרים" ל"לוותר על עצמי בשביל אחרים". כשאתה משקיע את כל היום במחשבות על אחרים ועל איך לעזור לאחרים וכשאתה מתמכר לזה אתה "מוותר על עצמך בשביל אחרים". אני חושבת שיש משהו הרבה יותר עמוק מזה שגורם לך לעשות את זה. ולא רק האכפתיות שלך כלפיהם. לא רק הדאגה. תנסה לחשוב מה העזרה שלך לאחרים מביאה לך, מה היא גורמת לך להרגיש. איך תרגיש בלעדיה?
אמרת שאתה מעין "דר.פיל מקומי", האם העזרה לאחרים הפכה לזהות שלך? האם זה מי שאתה? מה יקרה אם לא תעזור לאחרים, האם הזהות שלך תעלם? האם לא יתיחסו אליך פתאום? האם אתה קיים בלי זה? אתה צריך לשאול את עצמך שאלות רבות מסוג זה כדי להבין ולמצא את האיזון הנכון בשבילך.
שיהיה לך יום טוב. ובהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר