לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2008, 11:00
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "לפני שחלונות עולה, לחץ על F8..."

אפילו safe mode לא עוזר, ניסיתי את כל המצבים האפשריים.

התפריט של ה-modes שכולל בתוכו את safe mode וגם את המצב הנורמלי (הרגיל) מופיע אצלי אפילו בלי שאלחץ על שום כפתור. כלומר, המחשב מזהה שבפעם האחרונה הייתה תקלה\בעיה\שגיאה ולכן הוא מראה את התפריט הזה בצורה אוטומטית, כל פעם מחדש.

מה שקורה ב-safe mode הוא שכל הקבצים הקשורים אליו נטענים (אני רואה את הטעינה שלהם ע"י המחשב), ולאחר סיום הטעינה, מופיע מסך שחור למשך שניה בערך, ומתבצע restart בצורה אוטומטית.

ד"א, ב-"מסך הכחול" (שכתבתי עליו בהודעה הראשונה) הצלחתי לראות שכתוב משהו כמו:

קוד:
***STOP (0x0000000, 0x84000000 ... )

(שלושת הנקודות מסמנות " וכו' ")

כמובן שגם יש את הטקסט הארוך והרגיל של windows encountered a problem ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2008, 11:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "אפילו safe mode לא עוזר,..."

ניסית שיחזור מערכת? אם הכל עולה והוא עושה ריסט כאשר מגיע הזמן של הוינדוס לרוץ,החומרה אמורה להיות תקינה.
תנסה לעשות שיחזור מערכת, זה נמצא ליד ה f8. (אם זכור לי נכון.)

בנוגע לקישור שרשמת.
המעבד זה לא, אחרת המחשב היה נכבה לגמרי ולא נדלק עד שהמעבד מתקרר, עשר דקות בערך.
יציאת usb, לא עוצרת את העלייה של המחשב או של המערכת הפעלה. (לפחות אצלי.) מחשב וכל מערכת הפעלה יכולים לעלות בלי עכבר. אצלי לדוגמא הייתה בעיה עם העכבר,הוא גמר את החיים שלו וקיבל פקודות מוזרות או שפעם עבד ופעם לא. לפעמיים המערכות הפעלה היו עולות בלי עכבר בכלל עד שקניתי עכבר חדש ואז הבעיה נגמרה. העכבר זאת לא בעיה או יציאת ה usb.
יציאת usb לא תקינה, תעשה בעיות להתקן המחובר אליה, אבל לא למערכת כולה ברוב המקרים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 11-11-2008, 16:13
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
ה-Windows פתאום פועל!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "ה-windows לא עולה בהדלקת המחשב, אבל המחשב עצמו פועל"

הווינדוס עכשיו פועל! אני כותב אליכם מהמחשב הבעייתי!

כאשר חיפשתי בגוגל כיצד לבצע שיחזור מערכת דרך ה-BIOS, נתקלתי באשכול בפרש בעל נושא דומה, ובאחד התגובות היה כתוב לנתק את ספק המתח (להוציא את תקע המתח) מהמחשב.
אז באחד מהנסיונות שלי לתקן את המחשב, חשבתי לנסות את זה (מה כבר יכול לקרות...) והוצאתי את תקע של ספק המתח.

כעבור בערך יותר משעתיים אני מנסה להדליק את המחשב, כל הפרוצדורה חוזרת על עצמה, אבל הפעם ה-windows לא נתקע! הוא עולה כמו שצריך...!

רק לדבר אחד שמתי לב:
כשלחצתי DEL בהדלקת המחשב, והיה מפורט על המסך את כל פעולות\בדיקות המחשב, ראיתי שכתוב שיש לי זיכרון של בערך 1500mb. אבל עכשיו אני שם לב שכתוב שיש 1024mb.
סתם פרט ששמתי לב אליו, שוב אני לא יודע עד כמה זה קשור\רלונטי...

אני מניח שהבעיה לא נפתרה והיא כנראה תחזור על עצמה לאחר שאכבה את המחשב, אז אם למישהו יש מושג מה עלולה להיות הבעיה...

תודה שוב!

עריכה:

נזכרתי להוסיף שהבעיה הייתה קיימת גם במצב שמתואר באשכול שבפורום חומרה (האשכול שמדובר עליו בהודעתי הראשונה, קישור: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=444339 ), אבל לפעמים הצלחתי איכשהו להעלות את הווינדוס.
במצבים שכן הצלחתי סוף סוף להעלות את הווינדוס - היה לי בעיה עם חיבור ה-USB של העכבר, ובעיה עם חיבור הרשת למחשב אחר בבית (חיבור מסוג P2P) - כלומר החיבור היה Limited, ולא יכולתי לגשת לאינטרנט דרך המחשב השני, וגם לא לקבצים משותפים.

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 11-11-2008 בשעה 16:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר