לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2008, 02:07
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
צבאי האם המשטרה הישראלית מיישרת קו עם ה NWO?

אחד הטענות ששמעתי בחודשים האחרונים מאזרחים מודאגים בארה"ב,
היא הפיכת המשטרה המקומית לכח שיטור מנוכר יותר, אחד המאפיינים הוא
שינוי המדים מהכחול או חום הידידותיים יותר לצבע השחור שנתפס כיותר מאיים ולא נגיש לאזרח.
בארה"ב המצב הוא שהרבה מהשוטרים מלבד המדים החדשים מסתובבים עם קסדות ומגיני עיניים,
כמו יחידות ימ"מ, המטרה היא כמו שנאמר ע"י המשטרה האמריקאית עצמה זה "להרתיע".
כעת מתכננת משטרת ישראל להפוך גם את שוטריה הכחולים, לכח שיטור שחור.
האם מתקרב היום בו האויב יהיה האזרח הקטן בישראל, כשימחא על שינויים בהרגלי חייו,
כך שהמשטרה תזדקק לתדמית "מרתיעה" שכזו?

יכול להיות שיהיו שיגידו שזו קטנוניות, יכול להיות שיהיו אלה שיגידו שזה לא אומר כלום,
גם אני לא יוצא פה בהצהרה כזו או אחרת, אולי זה באמת כלום, אבל מצד שני, אולי זה לא...

קצת חומר למחשבה..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.police.gov.il/catavaRashit/PublishingImages/madim%201%203.JPG]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2008, 00:41
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "למה שטויות? אתה לא מרגיש..."

עבדתי היום בבחירות ליד ביה"ס אחד, ושוטר בפיקוח עירוני עבר בבוקר ואמר לי ולשותף שלי להוריד את הבאנרים מהעמודים, ולאחרים שאסור להדביק על הקירות של הביה"ס או על ארונות חשמל/בזק וכו'.
כמה שעות אחרי זה הוא חזר אחרי שכול מיני הדביקו באנרים שונים והלכו. האיש יצא מהטנדר בפרצוף של, נשבע לכם, שוורצנגר בשליחות קטלנית 1, או אפילו רוברט פטריק ב-2, ופשוט קרע בעצבים מטורפים את השלטים לרצפה ואנשים שהשעינו בסה"כ את השלטים על עמודים לגדר של הביה"ס התחיל לצעוק עליהם כמו איזה לא יודע מה.

ישן 11-11-2008, 13:19
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "האם המשטרה הישראלית מיישרת קו עם ה NWO?"

יש לי כמה דברים לומר על זה. נתחיל מהשוטרים בארה"ב.
ראיתי בארה"ב המון אזרחים אמריקאים שממש מיתלוננים על צורת הפעולה של המשטרה.
למשל בהפגנות שקשורות ל-9/11 שלחו שוטרים בלבוש אזרחי, שניכנסו בהמונים בלי שישימו לב והתיזו גז מדמיע על אזרחים שהפגינו.
יש לציין שלשוטרים מותר להתיז גז מדמיע ישירות לפניו של אזרח רק כאשר האזרח מהווה איום פיזי ממשי.
בנוסף לזה יש לציין שההפגנות שלהם ממש לא אלימות, אלא הפגנות מאוד מנומסות עם שלטים וכו'.
צלמים שהיו בהפגנות צילמו כמה שוטרים כאלה באופן אקראי. הם כולם היו לבושים בבגדים אזרחיים. ברוב המקרים פניהם היו מכוסות בברדס כך, שהמצלמות לא היו יכולות להעיד נגדם בבית המשפט. הם התיזו גז מדמיע ישירות לפניהם של אזרחים תמימים. ולפעמים היכו אזרחים אקראיים, וגרמו להם ממש ליפול ולהיתקפל על הרצפה מכאבים.

זה בהתחלה ניראה לי כמו סתם משהו תעמולתי נגד המשטרה, אבל עד מהרה היתברר לי שזה לא כך. הם פשוט שלחו שוטרים בלבוש אזרחי כדי להכות אזרחים אשר רוצים צדק בכל הנוגע ל-911.

עכשיו בקשר לשינוי המדים של השוטרים במדינת ישראל.
לפני כשנה שנתיים ראיתי בתוכנית הבוקר בערוץ 2 שמשנים את המדים של שוטרי היס"ם, שידועים באלימות שלהם כלפי האזרחים.
משטרת ישראל טענה שעל פי מחקרים, המדים הישנים של שוטרי היס"ם גורמים להם להיות עצבניים וזה מה, שמוביל אותם לאלימות קשה כזאת כלפי אזרחים ללא אבחנה (לפי מה שהבנתי הם מכים כל דבר שנמצא בטווח מסויים. גם אם הבן אדם לא עשה כלום).
משטרת ישראל טענה שהמדים החדשים יהיו פחות מנוקרים, ולא יורידו את מצב הרוח של שוטרי היס"ם. לטענתם זה חד וחלק יוריד את רמת האלימות של שוטרי היס"ם.
זה ממש פתטי שמשטרת ישראל מנסה להצדיק את האלימות באמצעות מדים.

זאת הפעם הראשונה שאני שומע על השינוי למדים השחורים (פעם שעברה זה היה שינוי לצבע אחר, וזה היה רק לשוטרי יס"ם), לכן אני לא יודע מה המטרה האמיתית של משטרת ישראל בשינוי למדים שחורים.
אני רק יודע שיש גיוס של שוטרים אלימים למשטרת ישראל. גיוס של אנשים (אני בספק אם אפשר לקרוא להם אנשים) בסגנון של "אני אוהד בית"ר ואני שונא ערבים, אז אני רוצה להיתגייס ליחידה קרבית כדי לפוצץ ערבים".
משטרת ישראל מאיישת את עצמה בעיקר בחיילים משוחררים מהסיגנון הזה. זאת הסיבה שביגללה המשטרה שלנו כל כך עלובה.
שמעתי שגם משטרת ארה"ב מגייסת חיילים אלימים, שסיימו שירות בצבא שלהם.

נערך לאחרונה ע"י VCPA בתאריך 11-11-2008 בשעה 13:40.
ישן 11-11-2008, 19:16
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "בתור אחד שנמצא כרגע בעיצומו..."

"בבל"ת...שטויות ?! "
תסלח לי אבל אין לך מושג קלוש לגבי אלימות משטרתית.

כשעבדתי ביחידת אבטחה מסויימת, יצא לי לעשות עשרות תרגילים בשיתוף גופי משטרה שונים.
כל מי שהגיע לתרגילים הללו ידע מראש שהוא עומד להפגע ולצאת עם פציעות.
לא עזרו כל התדריכים והתחקירים, תמיד יצאו אנשים עם פציעות. ברגע שהיה מתחיל תרגיל,
השוטרים היו נכנסים למוד של ראיית מנהרה, וכל פעולה שלהם היתה אגרסיבית לחלוטין.
במקרה אחד, עמית שלי היה בתפקיד "מפגין" ...איש יס"מ הצמיד אותו לקיר והחל לחנוק אותו בכל הכח.
לקח הרבה זמן לשכנע אותו שמדובר בתרגיל. וזה רק בתרגיל אחד מני רבים.

כאמור, עד כאן דיברתי על תרגיל. בו נעבור מכאן לפינוי עמונה...אני חושב שאפשר לתת לתמונות ששודרו לדבר בעד עצמן.

ישן 11-11-2008, 22:20
צלמית המשתמש של Kromagg
  Kromagg Kromagg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "האם המשטרה הישראלית מיישרת קו עם ה NWO?"

לגבי התגובות שלכם, ראשית, אני מכבד אתכם ומכיר בכך שאתם אנשים אינטילגנטים עם ראיית עולם רחבה, אבל, לצערי הרב ניתן לראות כאן בבירור כי בנושא המשטרה כולנו מושפעים מהזנתה של התקשורת, לדעתי המשטרה לא מנוכרת ולא הפכה אלימה יותר, ההיפך הוא הנכון, השוטרים כיום פוחדים יותר לפעול באלימות שמא יוגש נגדם כתב אישום, לגבי הניכור, לדעתי צריך להיות דיסטנס מסוים בין האזרח לשוטר ומכאן לפעמים מרגישים ניכור, לשמחתי, בתהליך הגיוס הבחנתי בכך שישנה מודעות רבה במשטרה לתדמיתה הבעייתית ורבים מקציני המשטרה מצרים על כך, ישנה כרגע מגמת שיפור ע"י גיוס אנשים איכותיים יותר וערכיים יותר, האחריות לגבי תפקודה של המשטרה או יותר נכון חוסר תפקודה מוטל לדעתי על המחוקק ולא על המבצע, יש לכם טענות, תפנו אותן לחברי הכנסת הם ורק הם האשמים, אפילו יותר מהשופטים אשר הם תלויים בחוק הנחקק בכנסת וגוזרים את הדין על פיו, ידיהם של משטרת ישראל ושל בתי המשפט יהיו כבולות כל עוד לא תהיה מהפיכה חוקתית.

ישן 12-11-2008, 00:44
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08

Kromagg,
אתה אומר שהמבדקים שעושים למיתגייסים למשטרה הם ברמה גבוהה, ולכן יש סינון של אנשים פחות איכותיים מהמשטרה. האמת שיש לי דה ז'ה וו רציני. אותו הדבר אמרו לי לגבי הקצינים של צה"ל. נוכחתי לדעת שהמבדקים "הקפדניים" לא ממש עוזרים כי רוב החיילים שעברו קק"צ לא איכותיים כמו שמתארים אותם. אני חלילה לא טוען שאין קצינים צבאיים או שוטרים איכותיים. תמיד יש את האיכותיים במערכת, אך נוכחותם במערכת בטלה בשישים לצד כל השאר שמאיישים את המערכת.

אתה טוען גם שצריך להיות דיסטנס בין האזרח הפשוט לשוטר. אני מסכים איתך לגמרי, אבל לצערי אין דיסטנס.
אני באופן אישי ראיתי איך שוטרים צוחקים ומיתבדחים עם נרקומן כבד, שהיה מעורב בכמה קטטות (זה בלשון המעטה כמובן), וישב כמה פעמים בכלא.
אל תישכח את מנהל הכלא שהיה חבר של יצחק אברג'יל בתקופת מאסרו, וזה ניראה כאילו הוא חבר שלו עד עכשיו.
כאשר זאב רוזנשטיין הועבר מארה"ב לריצוי המאסר בארץ, כולנו ראינו בחדשות איך אחד השוטרים דורש בשלומו של העבריין הנכבד "זאביק, מה שלומך?". האבסורד שהוא עוד מכנה אותו בשם חיבה. וזאב רוזנשטיין כמובן השיב לו באותה החיבה.

חבל שאני לא עבריין... אולי הייתי זוכה לאותו היחס משוטרים בכל פעם שעצרו אותי לבדיקת תעודת זהות.
נרקומנים, רוצחים וסוחרי סמים זכו ליחס יותר יפה ממה שאני קיבלתי.
אז בוא לא ניתמם, ולא נדבר על דיסטנס, כי הדיסטנס הזה אפילו לא קיים בין מנהל כלא לאסיר שלו.
הדיסטנס קיים רק בין שוטרים לבין אזרחים שמעולם לא עשו דבר. מעבר לדיסטנס במקרים רבים קיים יחס עוין ומנוכר כלפי אזרחים שלא פשעו בחייהם.

כמובן כמו שאמרו לך, אנו לא מכלילים את כלל השוטרים במערכת. ואין לי בעיה עם זה שאתה מיתגייס למשטרה. זה אפילו יותר טוב, כי כך אתה מגדיל את אחוז האיכות של המשטרה (זה בהנחה שאתה באמת כמו שאתה מציג את עצמך בפורום). זה טוב שיכנסו למשטרה כמה שיותר אנשים איכותיים. רק שהאיכותיים אשר ניכנסים, לא ירקבו לצד שאר התפוחים הרקובים בסל.
ישן 15-11-2008, 08:47
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

לאנס, אני אגיד לך מה הבעיה האמיתית היא.
בתאכלס, דוגרי... הכי ישר שיש.
אלכס ג'ונס צודק. אמריקה צריכה להגיד "לא" לשבירת החוקה. שוטרים צריכים להזדהות כאשר הם בפעילות במרחב אזרחי. זה החוק, והם מחוייבים לכך כדי שהאזרחים באמת ידעו שהם שוטרים.

הבעיה היא, שאנחנו לא ישויות בלתי-נפרדות. החברה כולה היא גוף אחד.
אתה לא יכול לדעת הכל ולשים לב להכל. אתה מפקיד את התפקידים בידי אנשים שונים כדי שתוכל לבצע את כל הפעולות שלך כמי שחי בסביבה המודרנית שלנו. אחרת, זה פשוט בלתי אפשרי.
מספר הפעולות שאתה יכול לבצע עד הסוף בעצמך מוגבל מאוד. אתה יכול לבנות לעצמך בית בתוך מערה, אתה יכול לצוד ולגדל אוכל ולהתרבות.
בשביל הפעולות הבסיסיות הללו (כמו שחי אדם קדמון), אתה לא צריך אף אחד מלבד עצמך.

אבל בחברה של היום זה בלתי אפשרי לחיות כאשר כל דבר נמצא מתחת לזכוכית המגדלת שלך.
אני לא מדבר רק על לשים לב על העבירות שמבצעת הממשלה / משטרה / צבא בנוגע לעבודה מול אזרחים או בעבודה מול חוקים בינלאומיים... אני מדבר החל מהדברים הפשוטים ביותר...
אני מקבל הביתה כל חודש פירוט שיחות של חשבון הסלולרי שלי. אתה חושב שאני עושה רישום מדוייק על כל שיחה ו SMS שאני מוציא, כדי להשוות מול הדו"ח שאני מקבל מהחברה? קדחת. אני מסתכל על השורה התחתונה ורואה אם המחיר נראה לי הגיוני או לא. יצא פעם שהמחיר חרג בצורה מוגזמת מהממוצע שלי וכשבדקתי ספציפית מה קרה שם, גיליתי ששיחות החינם לחברה שלי, חויבו.
אני בטוח שאם אבדוק כל שיחה ושיחה, אגלה עוד טעויות אבל למי יש זמן וכוח לזה?
גם את דו"חות הבנק שלי אני בודק בעצלתיים... למזלי אני כמעט ולא רוכש שום דבר באשראי כך שאת הדו"ח הריק הזה דווקא קל לקרוא ולבצע מעקבים עליו.

אני לא מודד חשמל וגז ואלו דברים שאני משלם עליהם כל חודש וזה הכי נוגע אלי שיש...
אז אם את כל הדברים האלה אני לא טורח לבדוק עם פינצטה - אז לבדוק האם השוטרים עונדים תגי זיהוי או לא?

באיזה שהוא מקום, אנחנו צריכים להבין שאנחנו חלק מגוף גדול.
באיזה שהוא מקום, אנחנו צריכים להתרכז במיקרו-קוסמוס הפרטי שלנו, להצליח לחיות עם הבעיות שלנו מבלי להתעסק עם דברים שאנשים אחרים צריכים להתעסק איתם.
אלכס ג'ונס עושה עבודת קודש בכך שהוא מוצא את הזמן לחשוף את הפגמים בעבודה ציבורית ולהציג אותם לאזרחים... אבל כמו שהיא מנסה להנהיג את הציבור כנגד המצב הנוכחי, הוא מבקש מהציבור בדיוק את מה שהוא מנסה להמנע ממנו... גם במידה והציבור ישתכנע וילך אחרי ג'ונס, הוא פשוט החליף את השלטון הנוכחי בג'ונס... ומי אומר שג'ונס יותר טוב?

ג'ונס לא נותן לנו כלים להצליח להסתדר לבד בעולם הזה.
אנחנו לא יכולים להסתדר לבד מבלי לקבל את התמיכה של הגורמים השונים. הסביבה שלנו כל כך מתקדמת וכל כך מסובכת, שאתה כמעט ולא יכול לעשות שום דבר מבלי לקבל עזרה מאנשים אחרים, ותמיד להיות בפראנויה שמישהו רוצה להתנכל לנו.

יכול להיות שהכל אמת ויציב, ובאמת מתוכננת השתלטות צבאית / משטרתית על האזרחים - זו אפשרות שאני לא שולל... אבל אם היא תוכננה, כנראה שלציבור אין הרבה מה לעשות כנגד.
הוא יכול למרוד, אבל בשביל למרוד צריך הנהגה של המרד. אנשים לא יכולים למרוד בצורה אפקטיבית בלי סדר. ואחרי המרד המאורגן, הציבור שוב יקבל על עצמו איזה צ'ה גברה נערץ שפשוט יחליף את השליט המקומי.

בסרט "עבודת נמלים" (באנגלית: Antz) (זהירות ספויילר) מסופר על NWO בקן הנמלים, ונמלה קטנה חושפת את התרמית הגדולה. מספר מצומצם של נמלים שליטות מתכננת למחוק את כל הקן הגדול כדי לאפס ולהתחיל מחדש (מסיבותיהם שלהם... בגלל שהקן נחלש, היו נמלים עצלניות.. לא זוכר ת'תסריט המדוייק) בצורה שמאוד מזכירה את התיאורים שאני קורא בפורום.
אולי זה ככה צריך להיות? אנחנו נמלים קטנות בתוך קן ענק עם מליוני נמלים נוספות.
אנחנו צריכים לקוות שהנמלים בעמדות המפתח יעזרו לנו להדיל את הקן ולהעצים אותו (מכל הבחינות) כדי שיהיה קן טוב... אם כי אני מבין ומקבל את הטענה כי לעיתים, צריך לאפס.
כיוון שאני נמנה בין אותן הנמלים שיטבעו בשיטפון, קצת חורה לי המחשבה למות כי מישהו חושב שהחיים שלו טובים יותר משלי... אבל מצד שני, לו היה הדגל שלי בסכנה ,לא הייתי מהסס פעמיים ויוצא למות למענו.
הכל זניח ברמת המיקרו...
(תהיות של שבת בבוקר - ואיזה בוקר יפהפה... מגיעה לו איזו תמונה ככה... =))

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר