לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2008, 16:02
  HiLaLa HiLaLa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.08
סוג של בעיה.

קודם כל שלום, אני חדשה פה. אני קוראת פה כבר מעל לשנה...סתם קוראת, בעיקר פה וגם לפעמים במה שבראש.
ואני רואה שזה אחלה פורום, ושהרבה משתפים פה...וחשבתי שאולי הגיע הזמן שגם אני אשתף, שגם אני אפרוק.
אני מעדיפה להישאר אנונימית כרגע, אולי בהמשך אשנה את דעתי.
אוקי אז ככה,
אממ אני נחשבת למישהי שנראת טוב ומקבלת די הרבה הערות על המראה החיצוני שלי העיניים הגובה וכו'. די הרבה מתחילים איתי [לרוב גדולים] ואני באה בכוונה של לזרום אבל מפחדת שזה יהיה סתם סטוץ' וישר חותכת.
סתם לדוגמא, מישהו התחיל איתי דרך המסנ [אנחנו מכירים בערך אבל אנילא זוכרת אותו והוא כן אותי] ושמעתי עליו דברים [שהוא משחק בבנות] ,למרות איך שהוא התנהג אליי והכל החלטתי לפסול את זה על היישר.
כל הזמן שמתחיל לי משהו...לא יודעת למה, אחרי כמה זמן, אני מחליטה לפסול אותו...כאילו זה לא מתחיל בכלל, ואני פוסלת.
לפני קצת יותר מחצי שנה הייתי במסיבה...והתחיל איתי איזה מישהו שהייתי די דלוקה עליו חזק. רקדנו בלה בלה בלה והתחלנו להתמזמז שם מול כולם וגם להתנשק, יותר מידיי פעמים. התנשקנו בלי הפסקה וכולם לא הפסיקו להסתכל עלינו, ואמרתי יא אם זה ככה..אז יש מצב שהוא גם רוצה משהו. יום למחרת הוא לא דיבר איתי וגם לא שבוע אחרי זה - והבנתי מאנשים שזה סתם היה סטוץ' בשבילו של מסיבה. אני כ"כ נפגעתי, הרגשתי סתם מישהי..ואני בחיים לא זורמת עם מישהו בחיים לא מתנשקת מול כולם, אבל איתו לא יודעת למה עשיתי את זה..., הרגשתי שעשיתי טעות [ראשונה ואחרונה] והוא הרגיש שהוא יצא גבר...
טוב זה נגמר עפו עלינו שמועות היה מה שהיה ודייייי, שכחתי אותו.
אממ הקטע הוא שאני חושבת שאני כל הזמן חותכת קשרים על הישר כי אני מפחדת שמישהו ישחק בי או שיעשה מה שהוא עשה, סוג של סטוץ'...אני לא אוהבת סטוצ'ים ולא אוהבת משחקים ואני בנאדם רציני במערכות יחסים.
אני לא מבינה למה אין לי מישהו, כי...וואלה כן מתחילים איתי ומעירים לי על המראה החיצוני אז למה, למה לא הולך לי?
אני נערה מבית טוב, לא שותה ולא מעשנת [נו, שותה איזה שלוק שניים במסיבות] יוצאת למסיבות פעם בחודש חודשיים. אני הייתי רוצה לצאת למסיבות יותר...אבל חברות שלי זו הבעיה כי הן לא הכי מתות על זה והורים וכו' וכו' והשם יודע מה, מצד שני ברוב המסיבות יש פול ערסים שרק רוצים זיון.
בקיצור...
הבעיה היא אצלי? אני חוסמת? לא יוצאת מספיק?
אני רואה כ"כ הרבה זוגות בשיכבה שלי כמה שטוב להם ושכייף להם, ואומרת למה..למה לי אין אחד, למה לי אין חבר. [ יש לי ניסיון ואני יודעת איך לפעול עם חבר ובאמת שאני אוהבת ,אני אוהבת עד הסוף.]
אני לא רוצה להישמע נואשת...אבל אני כבר לא יודעת מה לחשוב. מתחילה לחשוב שכבר משהו איתי לא בסדר.
-
מצטערת שעל הפעם הראשונה אני חופרת ככה, אני לא חופרת בד"כ.
תודה מראש לעונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2008, 16:32
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HiLaLa שמתחילה ב "סוג של בעיה."

לא הולכים למסיבה בשביל למצוא בן זוג...
כשאנשים הולכים למסיבות הם סתם מחפשים להשתחרר, לשתות ולכמה שעות לשכוח מהכל...

תנסי לתת צ'אנס לאנשים,
כמו שאת שומעת שמועות על אנשים,
אנשים גם שומעים שמועות עלייך.
ואת יודעת ששמועות הם לא בהכרח נכונות.

תבואי בגישה אחרת, ותנסי לצאת לדייט עם מישהו שמוצא חן בעינייך ומתחיל איתך,
ולא לגמור את זה במסנג'ר או משהו כזה..

גם כשאני הכרתי את חברה שלי, היא אמרה לי שהיא חשבה בהתחלה שאני ערס (בלי שבכלל דיברנו) ובגלל זה היא נתנה לי לרדוף אחריה שבועיים עד שהיא החזירה לי הודעה.
ושתהיי בעניינים, אני הכי לא ערס בעולם, סה"כ יש לי גלאח בשיער והייתי אז עם חולצת פסים שמזוהה בעיר הזאת עם ערסים.
היום אנחנו כבר כמעט שנה ביחד והדבר הכי קרוב לערס שיש אצלי זה המבט הקשוח בעיניים כשאני עולה על מדי א'
ישן 11-11-2008, 17:32
  HiLaLa HiLaLa אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "לא הולכים למסיבה בשביל למצוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -=Ohad=-
לא הולכים למסיבה בשביל למצוא בן זוג...
כשאנשים הולכים למסיבות הם סתם מחפשים להשתחרר, לשתות ולכמה שעות לשכוח מהכל...

תנסי לתת צ'אנס לאנשים,
כמו שאת שומעת שמועות על אנשים,
אנשים גם שומעים שמועות עלייך.
ואת יודעת ששמועות הם לא בהכרח נכונות.

תבואי בגישה אחרת, ותנסי לצאת לדייט עם מישהו שמוצא חן בעינייך ומתחיל איתך,
ולא לגמור את זה במסנג'ר או משהו כזה..

גם כשאני הכרתי את חברה שלי, היא אמרה לי שהיא חשבה בהתחלה שאני ערס (בלי שבכלל דיברנו) ובגלל זה היא נתנה לי לרדוף אחריה שבועיים עד שהיא החזירה לי הודעה.
ושתהיי בעניינים, אני הכי לא ערס בעולם, סה"כ יש לי גלאח בשיער והייתי אז עם חולצת פסים שמזוהה בעיר הזאת עם ערסים.
היום אנחנו כבר כמעט שנה ביחד והדבר הכי קרוב לערס שיש אצלי זה המבט הקשוח בעיניים כשאני עולה על מדי א'

ברור שלא הולכים בשביל למצוא בן זוג,
וכמו שאמרת הולכים כדי להנות ולשכוח וזה מה שאני עושה
אבל זה גם נחמד להכיר שם. אבל אפעם לא באתי במטרה כדי למצוא שם מישהו, ממש לא.
צודק בהחלט
חחחחחחחחחחחחחחח
שרק תמשיכו להיות ביחד מאמי. ותודה.
ישן 13-11-2008, 18:25
  משתמש זכר woper woper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי HiLaLa שמתחילה ב "עוד מעט 16. סאדם [יאבלולו]..."

רק בת 16?
אני לא מבין ממה את נלחצת?
יש לך עוד מספיק זמן לחיות, אל תדאגי את תמצאי חתן בסופו של דבר

חחח סתם, אבל עכשיו ברצינות, באמת שאין לך מה לדאוג,כשזה יגיע זה יגיע, את פשוט צריכה לתת צ'אנס לאנשים ולא לשפוט אותם ע"פ שמועות... בנוסף לכך.. אני לא לא רואה טעם לרוץ ולהתחייב [/להתנשק] בפגישה הראשונה. הפגישה הראשונה אמורה להיות כמו שיעור ניסיון בחוג, באים כדי להתרשם לטובה או לרעה, הפגישה השנייה היא כבר עניין אחר אחרי שעיכלת את הפגישה הראשונה ואחרי שהבנת מי הבן אדם האם הוא נראה לך בסדר או סתם איזה חד שמחפש סטוצ, אם פגישה אחת לא מספיקה לך לדעת אז שתהיה עוד פגישת התנסות. עוד דבר אחד.. אל תשפטי בן אדם דרך מסן ואל תבטלי בן אדם דרך מסן.

בהצלחה, ואל תדאגי יש לך עוד זמן

Canon 50D + Canon 70-200L + Sigma 17-70 + Canon 100Macro

ישן 13-11-2008, 21:34
  HiLaLa HiLaLa אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי woper שמתחילה ב "רק בת 16? אני לא מבין ממה את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי woper
רק בת 16?
אני לא מבין ממה את נלחצת?
יש לך עוד מספיק זמן לחיות, אל תדאגי את תמצאי חתן בסופו של דבר

חחח סתם, אבל עכשיו ברצינות, באמת שאין לך מה לדאוג,כשזה יגיע זה יגיע, את פשוט צריכה לתת צ'אנס לאנשים ולא לשפוט אותם ע"פ שמועות... בנוסף לכך.. אני לא לא רואה טעם לרוץ ולהתחייב [/להתנשק] בפגישה הראשונה. הפגישה הראשונה אמורה להיות כמו שיעור ניסיון בחוג, באים כדי להתרשם לטובה או לרעה, הפגישה השנייה היא כבר עניין אחר אחרי שעיכלת את הפגישה הראשונה ואחרי שהבנת מי הבן אדם האם הוא נראה לך בסדר או סתם איזה חד שמחפש סטוצ, אם פגישה אחת לא מספיקה לך לדעת אז שתהיה עוד פגישת התנסות. עוד דבר אחד.. אל תשפטי בן אדם דרך מסן ואל תבטלי בן אדם דרך מסן.

בהצלחה, ואל תדאגי יש לך עוד זמן

אממ
לא יודעת למה אני נילחצת. וברור שאני אמצא חתן! חח אבל עזוב אותי עכשיו חתן, מי חושב על זה..
ברור שאני לא רואה טעם להתנשק על פגישה ראשונה וזה גם אפעם לא קורה כמעט אצלי.
וכמובן שאתה צודק.
מטעויות לומדים ולא חוזרים על טעויות. יהיה טוב.
תודה מאמי!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר