לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2008, 22:34
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
האסון העולמי יביא לאיחוד בדרך אחת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אלא אם יקרה איזה אסון עולמי..."

מחיקה של ישראל.
בואו נודה בזה: אנחנו תקועים כמו עצם בגרון בחלומותיהם של איסלאמיסטים קיצונים, לאומנים ערבים, משרד החוץ האמריקאי, אנשי האקדמיה שלנו וגם בדרך ל"איחוד מדינות המזרח התיכון". בעוד שאנחנו עוד יכולים לחתום על הסכמים עם מדינות אירופה, הרי מדינות ערב כמו סוריה (ואולי אף מצרים) יסרבו לשתף איתנו פעולה. שלא לדבר על כך שאנחנו לא נתלהב מהרעיון שאוטוסטרדה שחולפת לה בסוריה, סיני וצפון אפריקה תחלוף גם ליד גוש דן.
אם מתכנני הNWO רוצים לראות את האיחוד הזה מתממש הם יצטרכו להעלים באיזו דרך את ישראל, ואני חושב שכולנו יכולים לנחש איזו...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2008, 14:50
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "האסון העולמי יביא לאיחוד בדרך אחת"

זה יכול לבוא גם בדרכים אחרות. לא צריכים בהכרח למחוק את ישראל.
לאחר מלחמה עם אחת המדינות המערב כמו תמיד יכפה עלינו הפסקת אש. נתחיל לשאת ולתת עם המדינות שנלחמנו איתן. לפי ההיסטוריה, ישראל תמיד מיתפשרת לטובת שלום.
המדינה שלנו מוכנה לבלוע חרא בשביל שלום, כמו בהסכמי השלום עם מצרים. המצרים לא רצו את רצועת עזה שהיתה שלהם לפני המלחמות, ואנחנו בלענו את החרא הזה שנקרא רצועת עזה. החרא הזה היתייבש לנו בגרון ועדיין תקוע שם. בנוסף לזה הוא משך לשם זבובים אחרים שקשה יותר לגרש אותם.

אפשר להכתיב לישראל את כל התנאים שתירצה תמורת שלום וישראל תסכים.
אם הסכמי השלום עם סוריה ולבנון יהיו לפי התנאים שלהם, אז בכיף הם יסכימו לבנות כביש שעובר במדינות הים התיכון בשיתוף עם מדינת היהודים.
ישן 17-11-2008, 17:52
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "זה יכול לבוא גם בדרכים אחרות...."

ותכלס לישראל גם לא תהייה ברירה אחרת, כי גם ככה במהלך השנים הצטיינה ישראל בציות כמו כלב מאולף להוראותיו של המערב... בזה מנהיגנו קיבלו V תמיד... כל דבר שאי פעם המערב הכתיב לכנסת ישראל הם בלעו.. שלא נדבר על זה שגם אם מלחמת לבנון II הייתה הרעיון שלנו, גם היא מומשה על הצד הגרוע ביותר! בעבר מדינות ערב פחדו מאיתנו פחד מוות, כיום אין להם שום סיבה לפחד!
הם יודעים שהם יכולים לדרוש מה שבא להם, הם יודעים שתמורת חלל אחד שלנו הם יקבלו גדוד של מחבלים עם דם על הידיים,הם יודעים שישראל תעשה הכל בשביל שקט, אבל השקט הזה ספק אם הוא יגיע איי שם מתישהו, והכי עצוב שהם גם לא נכנעים ומפסיקים כי הם יודעים שבסוף ירושלים תהייה שלהם, הגולן יהיה שלהם ולכו תדעו אולי כל ישראל... כי הם רגילים לדרוש ולקבל, גם אם זה עולה להם באלפי הרוגים... אחרת אחמדיניג'ד לא היה מאיים לזרוק לכאן פצצת אטום אם היה אכפת לו מהערבים הכה רבים שגרים כאן ומסביבנו! שהאדה הם קוראים לזה, כל האמצעים כשרים ע"מ להשיג מה שהם רוצים, ואם יהיו מיליוני הרוגים ב2 הצדדים זה שווה את זה מבחינתם. גם אחרי שבישראל יהיה ערפל גרעיני ולא יהיה ניתן לחיות כאן בגלל שהקרקע תהייה ספוגה בנשורת אטומית כמו בצ'רנוביל, עדיין הם את שלהם השיגו כי העיקר גרשו \ השמידו את היהודים.. אחרי כמה עשרות שנים יהיה אפשר לאכלס את הקרקע בבני אדם..

מפחיד שכל זה יכול להתגשם.. והתחושה שהממשלה והעולם לא עושים כלום כדי למנוע את זה!
זה נהפך לסוג של שגרה להגיד "אירן מסוגלת למחוק אותנו מהמפה" גם בחדשות וגם בכנסת, מה מחכים שהשעון יגיע ל0? הכתובת רשומה על הקיר מזמן - שיתעוררו כבר!
ישן 18-11-2008, 13:40
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "לא יודע אחי, עושה רושם..."

ציטוט:
לא יודע אחי, עושה רושם שאחמדין מנסה נואשות להצטייר כהיטלר המודרני... וזה דיי הולך לו ותוסיף לזה שהוא מספיק מטורף.. לך תדע...

זאת בדיוק הנקודה שצריך להבין- הוא רק מנסה נואשות להיצטייר כהיטלר המודרני, אך הוא לא מיתקרב להיטלר.
היטלר בתקופתו יכל לעשות הכל. אחמדינג'ד לא בדיוק מסוגל לעשות משהו... למעשה הכפתור לשיגור הפצצה הגרעינית נמצא הרחק מידיו.
אחמדינג'ד סתם בובה, שאין לה כל השפעה, לכן אתה לא צריך להיתייחס לטירוף שלו כקטליזטור להפצצה גרעינית.
בסופו של דבר האייתולה הוא האדם הכי משפיע בקרב האיראנים, ואני לא כל כך בטוח שהוא ימהר להפציץ את ישראל בגרעין.
ציטוט:
"עם זאת אני חושב שאנחנו עדיין שרויים בסכנת קיום תמידית למרות הקלישאה "עכשיו יש לנו צבא"."
ולמה אתה חושב כך?

הצבא הזה ידע פעם להילחם. עכשיו זה אחרת. צה"ל כבר לא יודע להילחם, הוא רק יודע לעשות פעולות שיטור.
אני לא בטוח שנצליח להיתגונן במיקרה שתהיה שוב (אחרי שנים רבות) מלחמה אמיתית נגד צבאות ערב.
ישן 20-11-2008, 20:53
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "[QUOTE]לא יודע אחי, עושה רושם..."

לצערנו גם כיום אם תהייה מלחמה כוללת נגד כל אוייבנו ספק אם ננצח, כי כמו הכתבה אתמול בYNET חמאס כבר חוגגים וצוחקים עלינו בגלל שפינו את בסיס הטירונות זיקים ... והצבא שלנו רק נסוג ונסוג, ופרס רומז שהוא רוצה להחזיר את הגולן, ולאט לאט זה נראה כאילו מנהיגנו הרימו ידיים ועושים "מכירת חיסול" למדינת ישראל... ותאמין לי שהאוייב מסתכל ויודע בדיוק מהי נקודת התורפה שלנו... צה"ל שלנו כבר לא מפחיד אותו.. ובוא נודה בזה, כחיילים רובנו היינו פטריוטים אמיתיים, התגאנו במדים, בצבא שלנו ונהנינו לרתום את חלקנו! אך כשמשתחררים והרעל עובר ובמיוחד כשפוקחים את העיניים (פורום כזה זה הכאפה הראשונה שיכולה לפתוח את העיניים ולעשות סדר בראש לכל עיוור שאיבד את דרכו ויצא מהצאן) אז כשמתעוררים מבינים דברים שלא הבנו אז...
הפוליטיקאים כל הזמן מבטיחים שמה שחשוב להם זה בטחון המדינה, אבל בוא נביא תרחיש היפוטתי - נגיד טיל אירני כבר הוזנן לפני 3 דקות ונקודת הפגיעה ידועה לגורמים שבצמרת המדינה והצבא, נראה לכם שהם יטרחו ליידע את הציבור על זה? בחיים לא! כי הפאניקה שזה יצור בציבור והברבריות והמעשים שהאזרחים יעשו בזמן הלחץ יהיה יותר גרוע מאשר פגיעה פתאומית בהפתעה גמורה.. וגם מכל מיני סיבות אחרות...
לכן כל עוד משחקי השליטה וה"אני יותר חזק" לא יפסקו בעולם, לא יהיה שקט! וזה לא יקרה לצערנו גם אם לכל העולם כולו יהיה מנהיג אחד, נהפוכהו לדעתי אז בכלל יהיה עולם אפור וקודר כשבראשו עומד שליט טוטליטרי אחד... מצד שני גם אם יהיו סוג של "מדינות חופשיות" או מדינות "מחתרתיות" לא יהיה להן סיכוי מול שאר העולם שנשלט ע"י שליט אחד או מה שזה לא יהיה, בקיצור ולעיניין, מפחיד מה יעלה בגורל כדור הארץ ומה האנושות תביא על עצמה... במיוחד שלפחות 90% מהעולם הוא צאן שמחפש רועה צאן! אנשים לא חושבים, חושבים כמו חיות לספק את הצורך המיידי הראשון - אוכל, כסף, מין, הנאה וזהו, לא חושבים מה הלאה ומה קורה מסביב ואם מישהו מנסה להשתלט על חייהם או להכחידם! עצוב.
ישן 13-11-2008, 00:33
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "האיחוד האירופי נוצר לפני הרבה..."

ציטוט:
אתה התחלת להיתעניין בכל זה הרבה לפניי. לפי מה שאתה אומר, היית עד לכל מיני תהליכים כאלה בהיתהוות.

תתפלא אני "בתחום" זמן קצר יחסית, רק משהו כמו שנתיים בערך,
ז"א תמיד התעניינתי בתאוריות קונספרטיביות, זה התחיל בתקופה שאחרי רצח רבין
פתאום התחילו לצוץ המון שאלות הגיוניות שנותרו ללא התייחסות רצינית,
ב 2001 כשראיתי את אסון התאומים לקחתי את זה כמובן מאליו, רק ב 2005
נחשפתי מתוך שעמום נטו לסרט "In plane site" שהפך לי את כל הקופסא בראש,
זה החזיר אותי ישר לאירועים אחרים בהיסטוריה כמו רצח קנדי, ורבין,
ואז באמת התחלתי לחקור לעומק, כל פעם נופל לדרגות בינה אפלות יותר ויותר,
כשהתחלתי להאזין לשדרנים כמו אלכס ג'ונס ולחקור בעצמי את הטענות "הפומפוזיות" שלהם
אז... אז... כבר התחלתי להבין באיזה עולם אני חי, את רמות הרוע הציניות הנוראות שמנווטות את חיינו,
ומאז אני ממשיך וחוקר, ומזדעזע כל פעם יותר ויותר - עד שהיום כבר כלום לא יכול לזעזע אותי יותר,
שום דבר כבר לא יכול להפתיע אותי או להדהים אותי - כי כמות הרשע שנחשפתי אליה היא פשוט בלתי אמינה, ולכן היא מחזיקה מעמד כל כך טוב.

בקיצור, את רוב הדברים לא חזיתי בהתהוות אלא למדתי על הדברים הללו רטרואקטיבית,
באיזשהוא מקום אני שמח שלא למדתי את כל זה בגיל צעיר יותר, כמו שהמשפט העתיק אומר "בורות היא אושר".
ישן 16-11-2008, 18:55
  s0ulj4h s0ulj4h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]אתה התחלת להיתעניין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
תתפלא אני "בתחום" זמן קצר יחסית, רק משהו כמו שנתיים בערך,
ז"א תמיד התעניינתי בתאוריות קונספרטיביות, זה התחיל בתקופה שאחרי רצח רבין
פתאום התחילו לצוץ המון שאלות הגיוניות שנותרו ללא התייחסות רצינית,
ב 2001 כשראיתי את אסון התאומים לקחתי את זה כמובן מאליו, רק ב 2005
נחשפתי מתוך שעמום נטו לסרט "In plane site" שהפך לי את כל הקופסא בראש,
זה החזיר אותי ישר לאירועים אחרים בהיסטוריה כמו רצח קנדי, ורבין,
ואז באמת התחלתי לחקור לעומק, כל פעם נופל לדרגות בינה אפלות יותר ויותר,
כשהתחלתי להאזין לשדרנים כמו אלכס ג'ונס ולחקור בעצמי את הטענות "הפומפוזיות" שלהם
אז... אז... כבר התחלתי להבין באיזה עולם אני חי, את רמות הרוע הציניות הנוראות שמנווטות את חיינו,
ומאז אני ממשיך וחוקר, ומזדעזע כל פעם יותר ויותר - עד שהיום כבר כלום לא יכול לזעזע אותי יותר,
שום דבר כבר לא יכול להפתיע אותי או להדהים אותי - כי כמות הרשע שנחשפתי אליה היא פשוט בלתי אמינה, ולכן היא מחזיקה מעמד כל כך טוב.

בקיצור, את רוב הדברים לא חזיתי בהתהוות אלא למדתי על הדברים הללו רטרואקטיבית,
באיזשהוא מקום אני שמח שלא למדתי את כל זה בגיל צעיר יותר, כמו שהמשפט העתיק אומר "בורות היא אושר".

Alex Jones הזה הוא לא אנטי-ישראלי?
ישן 15-11-2008, 03:33
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "סליחה, אבל מה הקשר? עצם הגדרת..."

ציטוט:
מה הגביל את הנאצים בדיוק?

מה שהגביל את הנאצים היה מציאות של דמוקרטיה ושלטון תקין,
אומרים תמיד ש"שורת אירועים" יצרה את התנאים ההסטוריים לעלייתו של היטלר,
אני חושד שזה בולשיט אחד גדול, אני לא מאמין גדול במקריות כזו גדולה,
ואם תשאל אותי "התנאים" נוצרו כדי להעלות את היטלר, כמו שהם עלולים להווצר בעתיד הקרוב.

הרי המטרה של היטלר לא היתה בסופו של דבר להיטיב עם הגרמנים הארים,
חזון הרייך השלישי מאוד דומה לחזון הסדר העולמי החדש בסופו של דבר,
אז מה העלה את היטלר לשלטון, האנשים? ממש לא, האנשים הם פונקציה, כלי משחק שניתן לשליטה,
מה שהעלה אותו לשלטון באמת היה פחד, כמו הפחד שאיפשר חוק דרקוני כמו החוק "הפטריוטי" האמריקאי,
הפחד נבע ממיתון כלכלי קשה אחרי מלחמה"ע ה 1, במקרה הזה האסטרטגיה היתה ללכד את האנשים
תחת אויב עיקרי "היהודים" אבל ממש לא רק, גם כן היו למטרה כל מתנגדיהם הפוליטיים של הנאצים,
עד שאלה החרישו קול מחשש לחייהם, לאחר שחבריהם החלו נעלמים באישון לילה זה אחר זה.

תוסיף לזה את שריפת הרייכסטאג, שהיה בשביל הגרמנים כמו 11 בספטמבר וקיבלת "שורת אירועים"
שנתנה דה פקטו שיניים למפלגה הנאצית, וברגע שהיטלר מונה לקנצלר, זה כבר באמת לא היה משנה מי היה מתמנה.

יש ספר מעניין שנקרא "הרייך הרביעי", ממה שאני הבנתי הוא נוגע בנקודה הזו בדיוק, אולי שווה לעיין בו...
ישן 19-11-2008, 23:55
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לקוח קל, טוב שאתה לקוח..."

אתה לוקח את זה למקום רחוק מדי.
אתה מביא פה לינקים לכתבות / סרטים וכו' והכל טוב ויפה.
אבל אם אתה הולך עד הסוף, בוא נלך באמת עד הסוף ונגיד, למה שהסרט יגיד דברים אמיתיים, אולי כול ההוכחות הם לא הוכחות, ההוכחה הכי אמיתית שיש זה לראות בעיניים. אני מנסה לחשוב על דוגמה ולא עולה לי לראש כלום. אני מנסה להגיד שיש דברים שקראתי עליהם (נגיד שכלולים טכנולוגיים) ואמרתי, אין מצב, ואז באתי לחנות / תערוכה / מה שזה לא יהיה וראיתי בעיניים.

ישן 21-11-2008, 09:38
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לכן יוצרי הסרטים מעודדים את..."

והביבליוגרפיה הזאת זה לא חומר כתוב? אותו דבר בדיוק.
אלא אם כן הם מפנים למשהו שרואים בעיניים, גם בזה אפשר להטיל ספק. בגלל זה, הרבה אנשים, ואני ביניהם, עושים "הנחות" ומספיק להם לקרוא על הנושא. אני לא בא נגד זה, להיפך, זה בסדר גמור, שכול אחד יחשוב מה שבא לו. מכאן דרך אגב, מגיעים כול הויכוחים בין אנשים עם מחשבות שונות.
ציינתי כבר שאני מאמין בחייזרים (ואף בתיאוריה, לא קשר, יותר גדולה) למרות שאף פעם לא ראיתי ואין לי שום הוכחה חותכת שיש כאלה יצורים?
אני מנסה להגיד שמותר להאמין בדברים גם אם אין לך הוכחה חותכת. ככה רובו המוחלט של העולם עובד, ואם זה לא היה עובד ככה, היה כאוס.
קח את הדוגמה הקלאסית של הדת: אני לא חושב שקיים בן-אדם דתי שיכול להוכיח שיש כזה דבר אלוהים, גם לא לראות את "אלוהים" כביכול פנים מול פנים. אבל הוא עדיין מאמין בו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:23

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר