לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2008, 15:01
  רועיא רועיא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.08
שאלה בקשר לקצין מיון.

אני הייתי בקרבי והלכתי לקבן כי לא יכולתי להתמודד שמה בגלל בעיות בבית ויצאתי על קה"ס41 ועברתי לבקום ומי הבקום ראיתי קצין מיות ובחרתי שב"ס כי היה נראה לי הכי מתאים היציאות שמה ואז עברתי טירונות 02 ואחרי הטירונות חזרתי לבקום ואמרו לי לך לשב"ס וקבלתי להיות בשב"ס,אני יש איתי בעייה בגלל כל הבעיות בבית אני לא מסוגל לשון מחוץ לבית אני עם מלא בעיות שקשה לי להסביר ובאתחלה ניסיתי קרבי אבל לא יכולתי לא עמדתי בזה.
ועכשיו אני בתהליכים לצאת מהשב"ס כי אני לא יכול להתמודד עם זה רציתי לדעת ולהתיעץ איתכם בבקשה תעזרו לי תראו אני יוצא מהשב"ס וחוזר לצהל כי בשב"ס אי אפשר לעשות יומיות וכשאני יחזור אני הולך לפגוש קצין מיון ורציתי לדעת מה אתם אומרים אם הוא יתן לי יומיות ,מה אני כבר יכול לעשות ולבקש ממנו רק שיביא לי יוימיות,אני חשבתי ללכת ולספר לו את כל הסיפור שלי ולהגיד לו שיתן לי איזה תפקיד שהוא רוצה רק שהיה יומיות מיצידי עובד רס"ר אפילו לא אכפת לי רק יומיות,הקטע הוא שאני מפחד שלא יסימו אותי בבסיס סגור שזה בכלל לא משתלם לי ועדיף להשאר בשב"ס.מה אתם אומרים ? אתם חושבים שהוא יתחשב בי? כי חשבתי שאם הוא לא יתן לי אז אני יבקש קבן ויסביר לו את המצב.ורציתי לדעת מה עושים אם ובמידה הוא מסרב לתת לי יומיות מה לעשות ? תנו לי תשובה מתחנן אני מיואש תקדישו לי כמה דקות בשבילי.
תודה רועי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר