לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2005, 19:58
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
מבצע קומנדו יצא לפעולה!!

אם יש דברים שיכולים להעלות את הסעיף בצורה משמעותית ותוך שניות זה להתקע בחוץ, בקור, בלי מפתח (מן הסתם) , בלי מעיל, פלאפון או כל דבר אחר שיכול לסייע.. וזה בדיוק מה שקרה לי עד לפני כמה דקות..
יום זוועתי שנגמר בסיום מוחץ וטוב הכל התחיל כשבאתי הביתה אחרי שיעור נהיגה וגיליתי שהבית ריק ואנוכי נשארתי בחוץ, ישר הלכתי לשכנים שכמובן לא היו בבית.. ואף נפש חייה לא עברה ברחוב (חוץ מכמה חתולים אבל למה הם מועילים!?) ואז, אחרי רבע שעה של קפאון החלטתי לנקוט באמצעים דרסטיים.. ניסיתי לטפס לקומה השלישית.. וכמובן שזה לא הלך ואז אי שם בין הקומה הראשונה לשלישית עלה לי רעיון מבריק!! מכיוון שהכניסה לבית שלנו בקומה ראשונה החלטתי לנסות למצוא חלון פתוח ולנסות להוציא את הטלפון הקרוב החוצה.. דבר לא כל כך פשוט כי יש סורגים על כל חלון אפשרי בבית הזה, לאחר שמצאתי חלון פתוח למחצה, הרמתי את התריס בכוח רב (רב ביותר :S) אחר כך, הלכתי מסביב לבית ומצאתי מגב, השכנה (מקומת הקרקע מקווה שהיא לא תגלה) שכחה את המטאטא שלה מחוץ לדלת, לקחתי כמה חוטי ברזל מהשער (באסה עכשיו הכלב שלי יכול לצאת) חיברתי את שניהם והשחלתי דרך סורגיי החלון, מכיוון שהחלון הפתוח מוקם בחדר עבודה שלנו, הייתי צריכה לגלות איזה חוטים שייכים למחשב ואיזה לטלפון, לאחר שגיליתי הזזתי את המקלדת (מלא חלונות נפתחו לי במחשב..) הרמתי את הטלפון בזהירות עד אליי והתקשרתי
וכאן מבצע הקומנדו שלי נגמר.. תקראו ותסכילו או שפשוט תמיד תצאו עם מפתח או פלאפון מהבית..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר