לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2008, 11:04
  jaf200 jaf200 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.07
דליק ווליניץ בהתטאויות מעניינות.(שמאלנים להרגע בבקשה)

מעניין אם הוא ימשיכו להשמיע אותו אחרי התבטאויות "קיצוניות"כאלה (עיין דודו אלהרר).ובכן, עד כמה שזה נשמע הזוי ובלתי סביר בעליל, נדמה שהתשובה היא חיובית.

מחר תפורסם כתבה באחד העיתונים הגדולים, ובה ראיון רציני ומרתק שנערך עם דליק ווליניץ, בו הוא משמיע כמה וכמה אמירות מעניינות, מפתיעות מאד, שגורמות לחשוב שייתכן שמדובר ב'אריאל זילבר' בגירסה מחודשת.

בין ה'פצצות' שהוא מטיל שם:

"התקשורת בישראל אחידה עד טירוף בעמדות אותן היא מייצגת, ראו מה קרה לדודו אלהרר ש'לא יישר קו עם הברנג'ה".

וכן: "ההסתה נגד ציבור המתיישבים מזכירה לי זמנים אפלים, הגם שאני מנסה להשתחרר מהשוואות למיניהם...מאז רצח רבין נהפכו המתנחלים, בעזרת התקשורת, ל'אויב העם' - דמם מותר, הם אינם 'בני אנוש', הזכויות המגיעות לכל אזרח לא תקפות לגביהם".

והפצצה הגדולה, שבהחלט תוסיף להדהד עוד זמן רב:

"כהנא היה איש אמת, תמיד חשבתי בלבי כי יש רציונאל ממשי מאחורי דבריו, אך האליטה הדיקטטורית ו'משטרת המחשבות' לא הותירו לי אפשרות גם להביע את דעתי וגם להשאר רלוונטי בתקשורת הישראלית המסתאבת".

עוד כמה 'פנינים' מפליאים:

"כשאנו רואים את מה שקרה בעכו ביום הקדוש ביותר לעם היהודי - קשה להשתחרר מהמחשבה שגם כיום שבעים שנה בדיוק לאחר 'ליל הבדולח' הנורא, נתון העם היהודי בסכנה קיומית, והאויב הוא מבית, כשאיראן נושפת בעורף כל הזמן".

ווליניץ ממשיך: "לפני שנים, גם אני הדחקתי את המחשבה לפיה ערביי ישראל הינם 'גייס חמישי'. העדפתי להסתכל עליהם כעל 'רוב שפוי' עם שוליים קיצוניים המצויים גם אצלנו. ברבות השנים התברר לי שטעיתי, ובגדול".

"בשום מדינה בעולם לא היו נותנים לנציגי המחבלים לשבת בפרלמנט. את 'כהנא' הם פסלו והוציאו אל מחוץ לחוק ולמגרש הפוליטי (ואף בשיח הציבורי היה מוחרם - בארץ, אך לא בחו"ל)) אך בוגד כעזמי בשארה ממשיך, לבושתנו, לקבל פנסיה שמנה על חשבונו של משלם המיסים הישראלי".

"הגירוש מגוש קטיף היה מעשה זוועה, והרי זו אכזריות נוראית...אני מכה על חטא שקולי לא נשמע בעניין הזה, טרם מעשה..."

"אולי הפתרון ההגיוני ביותר לבעיית הערבים הוא אכן העברתם לארצות מוצאם, ואני מוכן לשלם להם על כך פיצוי נדיב..."

"אם את היהודים שמיישבים את נחלת אבותינו, ערש מולדתנו כפי הנכתב בתנ"ך - שהוא ספר הספרים של העולם כולו - אם אותם ניתן לגרש בכזו קלות... מדוע לא ניתן לעשות זאת לאויב הפוגע בחיינו יום יום ושעה שעה?"

"מי שיהיה נאמן לריבונות הישראלית, אתה יודע מה? תפאדל, שישאר, אני לא גזען, רחוק מאד מכך, אך כל אלו שעוסקים בטרור, תומכים בטרור, לא משנה באיזה מעגל - מקומם לא כאן, יש להם 22 ארצות, מדוע שדוקא אנו נמשיך לסבול?"

עד כאן הציטוטים מדבריו.

לקרוא ולא להאמין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר