לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2008, 23:38
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
מחפש שאלות בנוגע לאשכול העוגן של לאנס בנוגע לקונספירציות:

שלום לכם חברים, כפי שאתם רואים אני דיי חדש בפורום וגם בתחום הקונספירציות,

האמת שכמו שאני רואה כאן שהרבה אומרים "בורות היא אושר" זה נשמע לי נכון מאוד ומאוד מדוייק, אני דיי חושש לפתוח את הראש קצת יותר מדי אבל מה לעשות כנראה כולנו כאן מסיבה זו או אחרת, אחריי הכל אנו כבר לא ילדים, רובנו רוצים לחולל שינוי ולהפשיע לטובה ולהבין קצת יותר מהאדם הממוצע שחי בזמנים אלו בעולם הכל כך נוקשה וקר הזה.

אוקי אז עברתי על אשכול העוגן של לאנס ונדהמתי ונחרדתי במובן מסוים, אבל אני עדיין לוקח הכל בצורה קצת סקפטית כמובן כי כיום אי אפשר לדעת מה נכון ומה לא וכל עוד ברוב המקרים אין הוכחות אין מה לעשות אלא לשמור על איפוק וראש נייטרלי והגיוני, אחרת נהייה בדיוק כמו אותם האנשים קלי הדעת ב"צאן" שמאמינים לכל בולשיט שמוכרים להם בתקשורת ובמקומות שבהם הם מושפעים ומעצבים לעצמם את האישיות הפשוטה שלהם...

בכל מקרה רציתי לשלוח הודעה פרטית ללאנס עם כמה שאלות כי אני רואה שכמנהל הפורום ואחד שיודע טוב הוא באמת עושה רושם טוב (לאנס – קבל ח"ח ידידי J ). אבל החלטתי שאולי עדיף לשתף את שאר הפורום, אחרי הכל כולנו כאן בשביל לשתף מידע ולחוות דיעות.

אז אחרי שקראתי, נדהמתי, נחרדתי וחשבתי על זה קצת (קצת הרבה) הגעתי לתובנות מסויימות, אך לא יזיק לי קצת סדר בראש בנושאים הללו.

אני אתמקד דווקא בתאוריות הקונספירציה הכלל עולמיות ולאו דווקא במקומיות כמו חטיפת ילדי תימן ורצח רבין... אז עוד בהיותי בן נוער נחשפתי פה ושם לקונספירציות כמו הנחיתה על הירח שדיי השפיעה על צורת החשיבה שלי וכבר בגיל הנעורים המתקדם למדתי לקחת הכל בערבון מוגבל, מה גם שתמיד התעניינתי בתקשורת, פוליטיקה וצנזורה ככה שהכרתי את התחום הזה פחות או יותר טוב מאוד. לאחר כמה שנים גם נחשפתי לקונספירציה על ה9\11 בתאומים, גם שם נדהמתי אך גם שם לקחתי את זה כערבון מוגבל בלבד.

מה שהכי תפס את עיני בכל האשכול הזה זה דווקא המידע על ה"חברות הסודיות" זה מזכיר לי בדיוק דברים שראינו בכל מיני סרטים הוליוודיים שבהם הציגו לנו שיש כמה "מפעילי בובות" גדולים , עשירים ועוצמתיים מאחורי כל הנהגת העולם שאנו מכירים, שהם בעצם אלו שנוקטים את הצעדים הקריטיים שמשפיעים על עתיד האנושות, מלחמות, מדע , רפואה, ממשלות וכו'... אבל זה קצת מפחיד לגלות שיש סיכוי שהדברים האלה בהחלט כך גם במציאות, נכון שרובנו הגדול שמתעסק במחשבים מזה שנים רבות מודע לכל כללי האבטחה ברשתות האינטרנט ומי שעבד במחלקות פשעי מחשב בגופים ממשלתיים יודע בדיוק מה הכוח שיש לכל "חנון מחשבים" שעובד במקומות כאלה, אין גבולות! הכל כשר! ניתן לאתר כל אחד וניתן לעקוב, לנטר, לחדור לכל אחד ואחד בעולם בשלל אמצעים! אבל כשמדובר בגופים ממשלתיים ביטחוניים אנחנו מקבלים את זה כמובן מאליו ואומרים "סבבה זה מקובל וחיוני לבטחון המדינה ושלום הציבור כי החבר'ה האלה עושים ברוב המקרים עבודת קודש, תופסים אנשים, קראקרים, נוכלים ומחבלים" אבל בידם גם הכוח לעשות בכלים שלהם כל שימוש שהם רוצים! זה אומר גם דברים לא "כשרים" כ"כ! הפללות, טיוחים, העלמת ראיות וכו' דברים שהאקר (קראקר) ממוצע לא חלם לעשות בכלל, אז תחשבו לבד מה יותר בעל משקל ומה יותר מפחיד.

אז נצא מנקודת ההנחה שממשלת ארה"ב היא זאת שבאמת מקבלת את מירב ההחלטות כלפי העולם הרחב, הרי את זה גם האזרח הממוצע יודע שלמנהיגים בעולם יש שלל יועצים, אנשי בטחון, צבא , מודיעין וכו'

הרי נשיא לא יתפקד לבד ויתמצא בכל תחומי העולם לבדו, השאלה אם באמת הוא זה שמקבל החלטות בסוף ומאשר או שהוא רק הבובה על חוטים הייצוגית וזהו מעבר לזה הוא לא קובע הרבה?

בכל אופן מה שקראתי תחת :" מועדון הגולגלות (Skull and Bones)" בהחלט זיעזע אותי!

"סגידה לאלמנטיים שטניים, וקיום טקסים פולחנים המאופיינים מכך." סגידה לאלמנטים שטניים? טקסים פולחניים? בעולם המודרני? במאה ה21?!? זה פשוט הזוי ומחריד כאחד אם דברים כאלה אכן קורים בעולמנו "המתקדם" ! למה לאנשים ריאליים, משכילים, אנשי אשכולות, פוליטיקאים בעלי הון, אנשי צבא ומודיעין לשעבר, למה להם לעזאזל לעסוק בדברים כאלה הזויים?!?!? אם זה כך אז מדובר על אנשים מהורהרים בנפשפם וספק אם הם אלו שצריכים וזכאיים לקבל החלטות על עתיד האנושות כולה!

ואיפה הפרדת הדת מהמדינה? החוקה המאריקאית? הרי לא כל העולם המודרני ולא כל אנשי הצבא והאנשי עוצמה לא כולם מאמינים באלוהים ובכלל בתופעות כאלו ואחרות! למעשה לא מעטים מהם תומכים בעולם בלי דת, כי אם נעצור לרגע ונחשוב על זה הרי רוב הסיכסוכים הגדולים והשנאת חינם בעולם זה בגלל סיכסוכים דתיים כאלו ואחרים! רק אחרי זה סיכסוכים גזעניים לאומניים וכו' אז מדוע אנשים בכירים שכאלה עושים לעזאזת פולחנים וטקסים הזויים שכאלה? יש מקור והוכחות לזה? אני זוכר שראיתי משהו דומה בסרט "שומר המדינה" עם מאט דאיימון... לא זוכר כ"כ כי לא ממש ייחסתי חשיבות לזה אז...

זה ממש מרגיז, זה כמו בתקופה שהכנסיה שלטה בעולם! אין מקום בעולם מודרני לדברים מהסוג הזה, טוב שגם לא התברר שאולי יש להם קשרים עם חייזרים ושהם הבטיחו להם את כדור הארץ ואת בני האדם כמו שהיה בסדרה X FILES... מה עוד? אולי באמת הם מחזיקים בתרופות למחלות חשוכות מרפא ובתגליות שלא יזיקו לשאר העולם לדעת? מה עוד נגלה עלייהם בעתיד? אם בכלל, כי לפי שאר האשכולות בפורום הנפלא הזה כשיקום אינטרנט 2 ממסדי (נקווה שלא) אז בכלל לא יהיה חופש ביטוי ונהייה נמלים קטנות ובורות תחת זכוחית מגדלת של האח הגדול שנשלטות ע"י האח הגדול בעצמו, זיהוי ביומטרי וודאי בכניסה לרשת, ניטור מלא של כל תנועת האנשים בכל מקום בעולם ע"י מצלמות, לווינים, חיישנים, RFID, צ'יפ תת עורי, ומה עוד? בני אדם כעבדים ולא כיישות חופשית בעלת זכויות? ואני לא אתפלא אם בסוף זה יהיה הגיוני ששליט אחד שולט בעולם, כי כיום זה קצת קשה להבנה איך ממשל אחד שישב אי שם בארה"ב לדוגמא יצליח לשלוט ולפקח על אזורים מרוחקים בצד השני של הגלובוס, נגיד ויהיו לו מושלים מטעמו לכל מדינה בעולם, עדיין זו תהיה בעיה, אך אם יהיה ניטור מלא על כל האוכלוסיות אז הם חסכו לעצמם ואין צורך בפיקוח הדוק של מושלים או רשויות, רק במקרים של פשעים שאולי יהיו...

מה גם שהממשלות בעולם נותנות במה רחבה לפורמטי ריאליטי כמו "האח הגדול" ולשאר סוגי הריאליטי שבהם כל העולם צופה בכמה אנשים שסגרו אותם בבית מסויים בסיטואציה מסויימת, אני חרד מההרס התרבותי שקיים בציבור עקב תוכניות כאלה! אנשים כבר לא מפחדים לאבד את הפרטיות שלהם, אנשים מתלהבים מלהציץ לאחרים ואני חושש שזה דיי במכוון! כי כולם מרוויחים מזה בצד השני , הפירסומאים, אנשי הטלויזיה, הרייטינג בשמיים, זה תורם לכלכלה, לפרסום ולמניפולציה על העם שמצלמות זה טוב ושאין מה לפחד מהן ובמקביל כל המדינות המתקדמות מגדילות את הפיקוח המצולם ברחובות , חנויות, מקומות ציבוריים וממלאות כל פינה במצלמות, ועם קידום המאגר הביומטרי לא יצטרכו להושיב אנשים מול המרקע כדי לעקוב ולזהות פרצופים! סריקת תווי הפנים הביומטרית תעשה את העבודה והמחשבים יעקבו אחרי "מטרות" שסומנו ויזהו כל אדם שהוגדר במערכת לפי נוסחת תווי הפנים שלו, אז סבבה יש אנשים שחיים בסרט (האח הגדול, המופע של טרומן?) ורוצים שידעו עלייהם הכל ומנדבים מידע לכל חברה ואתרי אינטרנט כמו פייסבוק וכאלה, אבל לא כולנו כאלה! יש כאלה שאוהבים את הפרטיות שלהם ולא הולכים כצאן אחרי העדר! לא כולם פושעים, זה שבגלל שאנחנו חושבים קצת מעל ומעבר ולעולם לא ניסינו להתגייס לסוכנויות ביון ומודיעין לא אומר שאין לנו זכות לחיים פרטיים ושקטים!

בהחלט חזון אפוקליפטי כמו סיפורו של ג'ורג' ארוול, בהחלט מחזה מחריד כמו בסרט "שיווי משקל" של כריסטיאן בייל, בדיוק כמו בעולם קודר שמוצג בסרט "v for vendetta" עם נטלי פורטמן... וחסר רק שתהייה לממשלות בעולם שליטה טלפתית על האוכלוסיה..

וד"א לפי הודעה רשמית מצבא ארה"ב לאחר הרבה שמועות הם באמת מפתחים ועורכים ניסויים בקריאת מחשבות וטלפתיה שלצורכי חקירות! הם טוענים שזה יהיה כלי יעיל מאוד לחקירות בנושים בטחוניים וחקירות מחבלים, אבל מי אמר שבעתיד הם לא ישתמשו בזה למטרות אחרות?

בכל אופן הגעתי לתובנה מסויימת מכל השאלות האלה, פטריוטיזם נמדד אך ורק לפי השקפת עולמו של האינדיבידואל והשפעתו על החברה שהוא סובבה בה, אם אחד מבכירי קציני צבא ארה"ב קם יום אחד ואומר שיש לו חזון, והוא מחשיב עצמו כפטריוט כי הוא שירת את המדינה והגיע לתובנות מסויימת, ומשפיע על הסובבים אותו שמאמינים בו ומחליט להקים "קבוצה סודית" שכזו על דעת עצמו ומקדם מטרות שנראות לו ולסובבים אותו נכונות, ופטריוטיות והם אכן מקבלים הכרה ממשלתית וגיבוי אז שלום הציבור בבעיה! כי לכולם יש אג'נדה מסויימת, אינטרסים, ורצון עז לשליטה וכוח! הרי כשאדם אחד בעל דיעה מסויימת קם ומחשיב את עצמו פטריוט ונוקט באקטים מסויימים תמיד יכול לקום אדם אחר ולראות בו טרוריסט כי הדיעות של ההוא לא מקובלות עליו! אבל מי לעזאזל הוא שיחליט שדעתו היא הנכונה? אז מה למדנו מכך? שבעלי הממון והעוצמה הם אלו שמקדמים את העולם ע"פי רצונותייהם ושאיפותייהם, ושאר העולם באמת הולך כצאן לטבח אחרייהם! ואין מי שיעצור את כל זה! ואם פה ושם קמים מתנגדים קטנים או גדולים כמו רוסיה, סין, קוריאה שמתנגדות לארה"ב (מדינות ערב קיצוניות כאלו ואחרות אני אמנע מלהכליל באותה הרשימה כי האידיאולוגיות שלהם קצת שונות מרוסיה וכאלה, מה גם שאישית כתושב ישראל יש לי דיעות שליליות כלפי מדינות ערב) בכל אופן מדינות כמו רוסיה מוצגות ע"י ארה"ב ושאר העולם המערבי כ"עויינות" ולא צייתניות ודוקא רוסיה נתפסת כ"הילד הרע" בכל הסיפור הזה, אני לא בא חלילה להגיד שרוסיה היא תמימה וחיננית, כי גם להם יש שלדים בארון והם לא נקיי כפיים במיוחד... אבל לפחות מנסים להביא לאיזון מסויים בעולם...

השאלה מה קורה עם אירופה בכל הסיפור הזה? מה קורה עם האו"ם? האיחוד האירופי, נאטו וכל שאר הארגונים? הרי כמו רוסיה גם צרפת הייתה רוצה להזיז מהפריים את ארה"ב ולבלוט יותר כמובילת העולם המערבי, גם גרמניה לא הייתה מתנגדת וכך גם אנגליה.. אז למה התמיכה והסגידה לארה"ב? פשוט מעניין אותי לדעת...

אשמח אם מישהו יעשה לי קצת סדר בבלאגן, ואם יש הערות אשמח לשמוע, סה"כ העדפתי לשאול ע"ג הפורום לקבל כמה דיעות וכמה תשובות ואולי אחרים שמבולבלים כמוני או סקפטיים ימצאו באשכול הזה עיניין... ולכו תדעו אולי באמת הכל רק תאוריות והשערות, אולי דווקא אין צורך לחשוש מ"האח הגדול" ולתת באמת לגופי הביון והבטחון בארה"ב לנהל את העולם בשקט, אולי אנחנו אלו שמשוגעים ופרנוידים בכל הסיפור הזה?

הרי לעולם לא נוכל להוכיח לבטח, מה גם שזה תמיד ילך ויתפתח, עד שהעולם כמו שאנו מכירים אותו ישתנה, הרי הסכנות הן רבות והכתובת רשומה על הקיר! המסת הקרחונים בקוטב הצפוני והצפת היבשות, מטאורים וכוכבי שביט, אסונות טבע כאלו ואחרות, מלחמות ונשק אטומי, הכל יכול לקרות בדיוק כמו התסריטים הכי קודרים שראינו בכל סירטי הוליווד! והזרוע עוד נטוייה, לכו תדעו מה יהיה מחר... אבל גם אם מדובר ברק השערות זה אחלה חומר להאכיל את המוח הקודח של רובנו הגדול,

מעניין למה מידע מסוג זה מרוכז רק במקומות בודדים ברשת כמו הפורום הזה ולא נפרס לתפוצות הרבות?

איפה ההאקרים ולוחמי החופש שדוגלים בהפצת מידע ובחזון שכולם צריכים לדעת הכל ושלכולם יש הזכות לדעת מה שבא להם? איפה מנהיגי המחר שחושבים צלול והיו רוצים לשנות את הדברים הללו ולהפוך את העולם לטוב יותר? (אבל בעצם כאן נשאלת השאלה מי קבוע מה זה טוב? כי אולי החבר'ה ב"חברות הסודיות" נחושים שמה שהם עושים זה "טוב"? יכול להיות באמת שהם צודקים ואנו הטועים? הכל יכול להיות! אבל אם בני האדם היו משחקים על פייר ולא בסודיות כזו ובשביל תמורות, אולי היינו חיים בחברה יותר טובה והומנית יותר בהרמוניה הדדית, כי כללי המשחק מאוד ברורים, אותם "מושכי החוטים" שמאחורי הקלעים רוצים פרטיות, רוצים לקבוע גורלות ולחטט ולנטר אחרי כל העולם בטענה מופרכת שאם אדם אחד ל100 הוא פושע אז כל ה100 צריכים לסבול ולהיות מנוטרים, אבל מה לעשות שלא כל האנשים בעולם טיפשים ואדישים, למטבע יש 2 צדדים, אם הם רוצים פרטיות ויד חופשית אז מנגד תמיד יהיו אנשים פשוטים שירצו זאת גם! וזהו בעצם הפתח שיגרום למהפכים ותהפוכות בעולם, וכנגד הציבור הרחב לשום גוף, צבא, ארגון לא יהיה שום סיכוי, נכון שיהיו הקרבות בצד זה או אחר אבל אם "מושכי החוטים" לא יעשו משהו בהקדם וישנו את צורת החשיבה שלהם אז החשש הוא אנרכייה כלל עולמית, ולא היינו רוצים לאבד את החברה והעולם המתקדם שלנו בגלל דברים כאלה ולהתעורר לעולם מחריד ואפוקליפטי שחזר להיות פרימיטבי וקודר שבו כל איש או קבוצת אנשים נגד האחרים… הדינוזאורים חיו בעולם מיליוני שנים ולא הפריעו לאיזון בעולם, לא עשו כלום לטובת העולם אך גם לא הזיקו לו, ובני האדם חיים כ"כ מעט ועשו המון דברים נפלאים אך גם הרבה דברים מחרידים! נקווה להתעורר לעולם יפה, מוגן, פייר והרמוני יותר…

לפעמים אני חושב לעצמי, חבל שהחיים הם לא בתוך סוג של MATRIX , לפחות שם למרות כל החסרונות היה אפשר לעשות גיבוי (Ghost או אימג' ) של נקודת זמן מסויימת ולהוריד אותה על דיסק ולשמור במגירה למקרה הצורך חלילה וקורה אסון לאנושות, כי דווקא איכות החיים בעשורים האחרונים מאוד נוחים, טובים וסבירים מאשר לפני 20-30 שנה שהטכנולוגיה הייתה פחות נגישה והאנשים היו פחות בקיאים בשלל הנושאים עק אי קיום של הרשת העולמית... נו אז מישהו יכול לעשות גיבוי להווה? Please do it now

יאללה מוחות קודחים, תורכם : )

כל טוב,

אייסמן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2008, 03:15
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "שאלות בנוגע לאשכול העוגן של לאנס בנוגע לקונספירציות:"

וואי וואי אייסי, צריך כוס קפה בשביל לקרוא תגובות שלך, רצוי עם קצת רוגעלך בצד
טוב, תשמע.. שאלת המון שאלות, העלת כל מיני נושאים, אז כדי לעשות קצת סדר בדברים
אני ממליץ לך בחום להתחיל לראות קצת מהסרטים שמומלצים באשכול ההמלצות.

והנה ריכזתי לך כמה, כדי שיהיה לך ממה להתרשם וללמוד בסופ"ש

קודם כל, וועידות הבילדרברג שהוכחשו תמיד עד 2008 שכבר יותר מדי אנשים
היו ממתינים ומפגינים מחוץ לוועידה "הסודית" שלהם, הבילדרברג זו ועידה
של אנשי צמרת בעולם שמתכנסים לקבוע מי ילחם במי, מי ייבחר לאן, ומה יוחלט בעולם.
למשל הקמת מאגר ביומטרי, זו לא החלטה של משרד הפנים הקטן שלנו, אלא של בילדרברג:

הנה דיווח על התכנסות בילדרברג בגרמניה

והפגנה בהתכנסות הבילדרברג השנה בוירג'יניה בארה"ב (שים לב לכוחות הקומנדו במכונית השנייה)

יש המון המון סרטים לצפייה וללימוד מה זה בילדרברג, למה הם מתכנסים,
כמו גם גופים אחרים למשל ה CFR שאותו ניהל דיק צ'ייני תקופה מסויימת.

אני הייתי מציע לך להתחיל מסרטים של אלכס ג'ונס, הם מאוד מרוכזים
עם הרבה מסמכים תיעודי וידאו, שדי מהווים אקדח מעשן,
בנוסף אתה יכול להוריד כל יום את התוכנית רדיו שלו,או להגדיר כפודקאסט ב iTunes
אתה תופתע מכמות המידע שתשמע שם, זו באמת אוטוסטרדת מידע ללימוד מהיר.

הנה כמה סרטים שאני ממליץ לך לצפות בהם (זמינים בחינם באופן חוקי):

Zeitgeist: The Movie - Full, Final version
זה סרט מקיף ביותר עם ניחוח יותר פילוסופי והסטורי,
כלפי איך בני אדם נווטו ונשלטו ע"י מיעוטי כח במהלך ההיסטוריה האנושית ועד ימינו.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

911 The Road To Tyranny
סרט שיצא ממש אחרי 11 בספטמבר, מפרט מקרים דומים בהיסטוריה עם טיעונים מעניינים,
לא רק לגבי האם 11 בספטמבר היתה עבודה פנימית, אלא גם למי היה אינטרס לעשות זאת ולמה.
http://video.google.com/videoplay?d...726890127819985

Blueprint for Global Enslavement
סרט שמתמקד בעיקר בנושא ה NWO שמדובר בו כה רבות בפורום,
הסרט מרכז המון מידע ושופך הרבה אור בנושא - מומלץ.
http://video.google.com/videoplay?d...329053600562261

וכמו תמיד בדברים האלה, תמיד טוב לקחת הכל בערבון מוגבל,
יש דברים שהם יותר נכונים ודברים שהם פחות נכונים,
אבל אי אפשר להתכחש לתמונה הגדולה, הכללית, המרכזית.

צפייה מהנה ושבת שלום
ישן 15-11-2008, 10:07

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "וואי וואי אייסי, צריך כוס קפה..."

חחח לאנס, סורי אבל בדיוק מהסיבה הזו החלטתי לחשוב על הדברים האלו בכבדות ולשפוך את הכל על הדף רק בסופ"ש שבאמת יש לי זמן, אני רק מקווה שלא טרחתי סתם, כי מלבד שאלות גם הבאתי כמה נקודות שחשוב לשים לב אלייהן מבחינת התרבות שלנו ולאן היא הולכת, לדוגמא תרבות "האח הגדול" שהתפתחה בטלויזיה עם תוכניות ריאליטי כאלו ואחרות שבאות לשתול לצופים בראש שמצלמות זה טוב ופרטיות זה פאסה ולאט לאט מחנכות אותנו אחרת (או לפחות מנסות)!

באשר לחומר שסיפקת לי - המון תודה, בהחלט אבדוק,
את Zeitgeist ראיתי בעבר, אבל נדמה לי שלא ראיתי את כל 3 החלקים של הסרטון כי חשבתי שהחלק שמדבר על התאומים זו הקונספירציה שראיתי לפני כמה שנים, אבל נראה שוב, יש לי את הסרט המלא על המחשב איפשהו..

תודה וסף שבוע נעים גם לך
ישן 15-11-2008, 10:09
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
ברוך הבא לפורום!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "שאלות בנוגע לאשכול העוגן של לאנס בנוגע לקונספירציות:"

אנסה לגעת בכמה נקודות שהעלת (ואם פיספסתי משהו אל תהסס להפנות את תשומת ליבי) :
1. נתחיל קודם כל מהזעזוע העמוק מ"מועדון הגולגלות". למה הזעזוע? מפני שהם מבצעים אילו טקסים? מהתרשמות מהתגובה שלך אני מניח שאתה לא אדם דתי במיוחד ולכן אתה לא אמור להתחלחל, כפי שיהודי מאמין היה עושה, מטקסים פגאניים. להיפך: רבים קמו בעולם שראו בחזרה לתרבויות רומא ויוון את הדרך לקידום עולמי, הדרך למחוק את השפעותיה של הכנסייה מהעולם המערבי ולעבר עידן חדש. אז אין צורך לטעון שמדובר באנשים מעורערים בנפשם, אולי רק כאלו שיש להם יותר מדי זמן חופשי.
2. תיאוריות הקשר מסוג NWO הן עולם שלם של עקרונות, מטרות, גופים ותזות. אם אתה צריך מבוא לנושא אני חושב שהאשכול הזה יכול לעזור. כמו כן משום החלפת הרעיונות הפורה בין קונספירטורים קיימות גם תיאוריות כלאיים שמשלבות בין תיאוריות כלכליות, דתיות ועוד לכדי יצירה אחת. למשל, הפחד מהRFID הוא במקורו מקונספירטורים דתיים שרואים בתגים אלה כרמז לסימן החיה (666) ומאז הוא מתפשט.
3. הקשר הון-שלטון תמיד היווה איום בעיניי תומכי דמוקרטיה ולוחמי צדק והשתרש בתוך תחומי הקונספרציה באמונה שבעלי ההון הם המנהלים את העולם. תוכל לראות את זה בהאשמות נגד משפחת רוקפלר, רוטשילד וכו'. אני באופן אישי די ספקן בנושא אך בכל זאת מדובר באפשרות בעלת סבירות.
4. אם תגובה רוסית-סינית אתה מחפש כנראה שלא חיפשת מספיק טוב עד עכשיו: רוסיה וסין נלחמות עם המערב על השליטה העולמית, כשסין היא במיוחד "נעלם" במפה הגלובאלית של תיאוריות הקשר. האתר "סיקור ממוקד" מחזיק בתזה הרואה במצב כיום כ"מלחמה קרה שנייה" והוא מציע מאמרים נרחבים ומרתקים על המתרחש (פשוט עיין בגיליונות עבר).
5. אירופה נתפסת ככוח הישן שירד מבימת העולם לבלי שוב. האירופאים, שחלק מזהים אותם עם הבונים החופשיים ( סקירה על אלה תוכל לקרוא כאן), נתפסים כיום כבובה של קבוצות הכוח בארה"ב ולכן אין לצפות מאירופה לנסות והילחם על ההגמוניה העולמית (לפחות עד שהימין הקיצוני יתפוס את כל עמדות הכוח שם).
לבסוף, אני מציע לך פשוט להתחיל לחפש בעצמך מקורות מידע. הרשת עשירה מאוד בחומרים (חלקם הזויים ביותר) על תיאוריות קונספרציה והעובדות התומכות בהן. רק תזכור שמה שהם יציגו לך היא פרשנות אחת ותמיד צריך לשמוע עוד פרשנויות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-11-2008, 13:11

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "ברוך הבא לפורום!"

היי תודה על קבלת הפנים ועל התגובה

1. הזדעזתי כי אני חושב שבעולם המודרני אין מקום לטקסים מהסוג הזה, מנהיגים ואנשים משפיעים צריכים להיות אנשים ריאליים והחלטיים,
לדעתי זה לא נכון שהם עוסקים בדברים אמונתיים שמשפיעים על התפקוד או על כושר השיפוט וההחלטות שלהם! ואם זמן פנוי זה מה שיש להם אז
שישקיעו אותו בצורה עצמאית למציאת פתרונות לשכבות החלשות ולמציאת פתרונות למדינות שסובלות מעוני ומחלות!

2. חחחח טוב לדעת שלפחות אנשים דתיים מתנגדים לRFID וכאלה, כי לפחות בידי הדת להשפיע על קהל חסר תקדים של מיליוני מאמינים באוכלוסיות
מסויימות, הרי כמו באיסלם הקיצוני שמופץ במסגדים כך גם בכנסייה וגם בבתי הכנסת אפשרי להטיף למאמינים בחסות הדת, וזה מה שקורה בפועל לגבי
הרבה תחומים אחרים בחיים.

3. אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל כרגע בהסתמך על מה שכתכת עלה בראשי שאולי תקופת רוסיה הקומוניסטית של סטאלין היה משהו חיוני אחד לפחות,
הקומניזם לפחות השווה בין המעמדים וכולם היו שווים באותה הצורה בפני הממשל, למרות שזו כפייה וצייתנות של התושבים, אבל עדיין זה לא ימנע מהממשל
ומבעלי עוצמה להכתיב לאזרחים סדרי עדיפויות...

4. סין ממש לא הייתי רוצה שתשלוט בעולם, גם רוסיה לא ממש, אבל לפחות רוסיה פחות חודרת לחיי התושבים, אמנם במלחמה האחרונה שלה נגד גאורגיה
היא העלימה כתבים זרים והשתיקה עדויות, אבל עדיין הממשלה לא חודרת לחיי הפרט (מה גם שמבחינת הטכנולוגיות האלה הם פחות משקיעים בפנים המדינה
אלא עסוקים יותר בריגול מחוץ לתחומי המדינה ובהשגת מודיעין כלפי המרב).

5. תודה על המידע, זה תמיד מעניין

ושוב תודה על תגובתך המפורטת!
ישן 15-11-2008, 13:51
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
האנטיכרייסט
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "היי תודה על קבלת הפנים ועל..."

ו"חזון יוחנן" של הנוצרים מהווים כר פורה לקונספירטורים מהסוג הדתי. יש גם להזכיר שטיעונים רבים נגד האילומנטי והבונים החופשיים מקורם בכנסייה הקתולית (טענות שאחרי זה צצות גם אצל קונספירטורים חילוניים למהדרין).
בנוגע לרוסיה- בתקופת סטלין אכן היה שיוויון: כל האזרחים, חוץ מאלו הקרובים למנהיג המטורף, הם עבדים שהחיים שלהם פחות חשובים מחיות חקלאיות. קומוניזם היא שיטה לא יעילה להגשמת המטרות הסוציאליסטיות אך לא פה המקום לעסוק בזה.
כמו כן אני במקומך לא הייתי מפקפק כל כך ברוסים. האנשים שקודם ניהלו את הק.ג.ב והיו מעלימים אזרחים כחלק מהרגל עדיין מסתובבים בנקודות כוח של השלטון הרוסי (כמו פוטין למשל שהיה חלק מהמנגנון). גם אם אינם מחזיקים ביכולת לעקוב אחרי כל אזרח אני מאמין שהסיפורים על "עיתונאים שמתים בנסיבות מסתוריות" אמור להבהיר שאמא רוסיה לא נותנת חופש גדול.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-11-2008, 12:40
צלמית המשתמש של Kromagg
  Kromagg Kromagg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.08

אתה מעלה פה סוגיה פילוסופית מאוד עמוקה ומורכבת, בעצם מתקיים מאבק תמידי בין הרצון בסדר, ביטחון ומוסריות לבין הרצון להיות חופשי, הרי אין כמעט אף אדם אשר ניתן להגדירו כבעל חופש מוחלט, כל אחד מאיתנו משתייך למנגנון הענק הזה של חברה ומדינה ולא יכול לעשות ככל העולה על רוחו, פעם שמעתי התבטאות של איש CIA בגמלאות שבה אמר כי מהות עבודתו הייתה בעצם לאפשר לאדם הפשוט ברחבי העולם להמשיך עם חייו האומללים.
רובינו חיים כחצי רובוטים, קמים בבוקר לעבודה, משלמים מיסים, אוכלים את אותו המזון, צופים באותן תכניות הטלויזיה, כמובן כל אזור ומדינה עם המנטליות שלהם אבל בשורה התחתונה אין כמעט הבדל במהות הדברים.
ולכן לדעתי קל מאוד לאותן חברות סודיות להתקיים ללא כל הפרעה מיוחדת, אולי הם באמת מרגישים שהם נמצאים בעמדה שבה רק הם יודעים מה טוב בשביל העולם ורק הם ישמרו עליו מאנרכיה ומחוקי הג'ונגל, אני לא אומר שאני תומך בכך וזה מאוד יפריע לי לדעת שלא משנה איזה פתק אשים בקלפי בבחירות הקרובות רק המועמד המועדף על החברות הסודיות יהיה זה שינהל את המדינה, אך עם זאת יש לי תחושה שגם אלה היושבים בחברות הנ"ל מוגבלים בכוחם והם לא בעלי שליטה מוחלטת.

ישן 15-11-2008, 13:18

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "אתה מעלה פה סוגיה פילוסופית..."

"פעם שמעתי התבטאות של איש CIA בגמלאות שבה אמר כי מהות עבודתו הייתה בעצם לאפשר לאדם הפשוט ברחבי העולם להמשיך עם חייו האומללים."

בוא נגיד שזה משפט מאוד הגיוני ומוכר לי מהשירות הצבאי שלי שעשיתי ביחידה מסווגת בצה"ל..
למרות שהיינו חיילים טיפשים ושאננים מדי בגיל 19 ולא כ"כ מודעים לכוח שיש לנו בידיים היה משפט די דומה שהיו אומרים אצלנו ביחידה על האזרחים... אין מה לעשות רק כשאתה פותח את הראש
ומבין איך העולם מנוהל ומה קורה מאחורי הקלעים, רק אז אתה מבין איזה כוח יש לאנשים בעמדות מסויימות שגם הם לא יודעים איזה כוח יש להם, הם פשוט עוקבים אחרי חוקים וקודים שמוכתבים מלמעלה, כמו סוכנים ממשלתיים ואנשי משטרה שכולם בשירות החוק וכל אחד חושב שהוא עושה
את התפקיד הכי חשוב והכי פטריוטי בעולם, וככה אפשר להשתמש באותם ה"חיילי צעצוע" למטרות בלתי כשרות גם כן...

דוגמא לזה ראינו בסרט הנפלא "אוייב המדינה" עם וויל סמית, שבו יש כמה סוכנים והאקרים שעובדים בשביל האן אסיי ובסוף אחרי שמגלים את השחיתות שהייתה בממשל נקראים הסוכנים לתחקיר ואתה רואה איך הם עברו שטיפת מוח שמה שהם עושים זה כ"כ חשוב וחיוני!
אין מה לעשות זה תמיד היה כך...
ישן 18-11-2008, 00:27

טוב לאחרונה יותר מדי דברים מפחידים יש בחדשות

את רובם הזכרתי כאן..
חוק נתוני תקשורת - ניחא, סביר העיקר יתפסו פושעים, מקסימום הצדיקים שבנו לא ידברו על דברים לא חוקיים בפלאפון.

מאגר ביומטרי - מפחיד אותי להתעורר למציאות שבו גניבת הזהות הדיגיטלית במדינה תהייה משחק ילדים, הקטע המצחיק שלא תהייה דרך חזרה כי נתונים ביומטרים לא ניתן לשנות!

מאיץ החלקיקים הגדול בז'נבה - אומנם מושבת זמנית, אבל ברגע שיחזור לפעילות עדיין לא ברור מה יקרה איתו ברגע שיפגישו את 2 הצדדים של המאיץ, נקווה שהחורים השחורים הקטנים יתנהגו לפי התאוריה ולא יגדלו ויבלעו את כדור הארץ.

משהו שנודע לי רק בפורום הזה - בילדרברג וכל שאר החברות הסודיות האלה,
קומץ אנשים עשירים ועוצמתיים שיקבעו מאחורי הקלעים מה באמת יקרה בעולם..

האיום האירני - לכו תדעו אם אירן תשמיד אותנו בקרוב..

בקיצור, מפחיד מה שקורה בעולם, לאן נגיע? אני מוטרד מכל זה מאוד
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר