לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2008, 10:27
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
אימהההה...

אתמול ראיתי סרט אימה מאוייר, או בלשון אחרת סרט מצויר עם דם, שנקרא "Dead Space : Downfall" מה שגרם לי לחשוב על אנימות אימה וכמה קצת יש כאלה, וכמה מתוכם אנשים ראו ואני לא מתכוון לאנימות המופרסמות כמו היגורשי ,מונסטר או הלסינג (אלפן לייד לא נחשב אימה!!!). ואז שמתי לב שאין פה ממש הרבה המלצות על הסגנון, אז אני פתחתי אשכול על זה...
אז אני מניח שאני יתחיל:

1) Ayakashi: Samurai Horror Tales - מבוסס על שלושה סיפורי אימה סמוראיים קלסיים.
הראשון נקרא "yotsuya ghost story" בו מסופר על הסמוראי טאמייה ואשתו אוייאווה שאותה הוא אהב עד שהיא הולידה לו את בנם הבכור. אחריי הולדתו, טאמייה התחיל לדאוג למצבם הכספי וסגר הסכם עם איש עשיר שטמאייה יתחתן עם בתו ויהרוג את אוייאווה. טאמייה הסכים לזה ברצון ושלח את משרתו להרוג אותה ואחר כך צלב אותה. אבל רוחה של אוייאווה לא נחה והחליטה להרוג את כל מי שהיה מעורב בעניין.
השני נקרא "goddess of the dark tower" בו מסופר על מאמן נצים בשם זושונצוקה שנשלח על ידי אדונו הארימה למצוא נץ נדיר. החיפוש שלו היה חסר תועלת, אבל בזמן החיפוש הוא הגיע לאגם ובו ראה אישה יפייפיה שבה הוא התאהב. אחריי שלאדון הארימה הגיעו השמועות שהנץ מוחזק במגדל שלפי האגדות גרים בו "האלים שנשכחו", הוא שלח את זושונצוקה אליו כדי שיביא את הנץ. אחריי שהצליח להגיע לאותו מגדל גילה להפתעתו שאותה האישה שראה באגם בעצם גרה בו. ומשם התחיל הרומן האסור בנייהם.
השסיפור השלישי והאחרון נקרא "goblin cat" בו מסופר על נכדו של אדון משפחת סמוראיים שהתכוונה להתחתן. אבל באותו הזמן היא נהרגה באופן מיסתורי. מוכר תרופות שעבר שם אמר שזה מעשה של שד, ושהוא יכול לסלק אותו בשלושה תנאים : א) הוא חייב לדעת את הצורה שלו , ב) האמת על מה שהשד רוצה וג) הסיבה להופעתו. ואז כל הסודות האפלים של המשפחה מתחילים לעלות על שני השטח.

לסדרה יש 11 פרקים.

אין תמונות... מצטער.
טוב לא נורא נעבור הלאה...

2) Le Portrait de Petit Cossette - איירי קוראהשי, תלמיד אומנות, העובד בחנות אנתיקות יום אחד להפתעתו מגלה במראה עתיקה ילדה... שזזה וחייה. איירי שהתעניין נורא בילדה הצליח ליצור איתה קשר, בשיחה שלהם היא סיפרה לו ששמה הוא קאסטלה ושהיא ביתו של אריסטוקרט ובנוסף לזה היא גילתה לו שהיא נלכדה בעולם המראות על ידי רוצחה, האומן מארסלו אורלנדו. קאסטלה סיפרה לאיירי שהדרך היחידה שיה אתיצא לחופשי היא שגבר יקח על עצמו את עונשיו של מארסלו.ככל שהסדרה מתקדמת אנו מגלים באופן מפתיעה לגמריי ומזעזע לחלוטין וכל כך לא צפוי שאיירי בעצם הוא צאצא של אותו מרסלו. עכשיו קאסטלה רודפת ותוקפת את איירי במטרה שהוא יתוודא לה באהבתו המלאה. בניסיון של משפחתו וחבריו לעזור לאיירי הם מוצאים את עצמם בדרך לאובדן.

יש לזה 3 OVA
טריילר להנאתכם...

3) Blood: Last Vampire - אולי יש כאלה שמכירים אבל לא כולם. אז ככה לפני Blood+ האנימה אקשן/אימה על הערפדים, זומבים ומה שבנייהם יצא הסרט שלפי הכותרת אתם רואים שנקרא "blood: last vampire". בעוד שהסדרה מתעמקת בהיסטוריה של הערפדית האהובה שלנו סאייה, הסרט היה הרבה יותר פשוט. סאייה שניראת בת 18 הורגת וחותכת את אוייביה כמו כלום. לסרט עצמו אין עלילה (מינוס)... אבבבבל יש שם הרבה דם (פלוס) ,אין שם את כל האימויות (פלוס!) והיא נראה הרבה יותר טוב (פלוס).
אז ביתרון של שניי פלוסים זה סרט חובה לכל חובב הז'אנר...

טריילר

4) Kakurenbo: Hide & Seek - מבוסס סביב המשחק הילדותי "מחבואים" שאותו משחקים הילדים בהריסות של העיר טוקיו שלפי האמונה הכללית הילדים שמשחקים במשחק נלקחים על ידי שדים. הוריקו, שהצתרף למשחק על שני חבריו, מאמין שאם הוא ינצח את המשחק אז אולי הוא יצליח למצוא את אחותו שגם נפלה קורבן לשדים במשחק הזה.

סרט
טריילר

5) Wicked City - הסרט הזה הוא הקלאסיקה של הז'אנר באנימה ולמרות שהוא נוצר ב87 אני ממליץ לראות אותו למרות האיכות שלו, מבטיח שלא תתאכזבו.
במשך מאות שנים שני עולמות קיימים זה לצד זה, העולם השחור והעולם האנושי.במשך כל המאות שנים האלו הייתה מלחמה סודית בין העולמות שרק המעטים מודאים לה. עד שיום אחד החליט אדם שחי מתאיים שנה ובעל כוחות רוחניים עצומים בשם מאיירט לשים סוף לסכסוך. כמובן שהיו אנשים שלא ממש התלהבו מהרעיון. מסיבה זו שני סוכנים מהמשמר השחור טאקי האנושי ומאקי ה... לא אנושית כל כך (הקטע הוא שהאנשים בעולם השחור הם לא ביודיק אנשים אבל הם גם לא ממש מפלצות... אז אין לי מושג מה זה הופך אותם) (נ.ב - החריזה עם השמות... מכוער לגמריי) קיבלו את המשימה לשמור על מאיירט ל 24 שעות ולהביא אותו לחתימת ההסכם. בזמן המשימה טאקי ומאקי עוברים הרבה ביחד ומגלים דברים אחד על שני. אבל האם הכל כפי שהוא נראה? האם מאיירט הוא בעצם אותו האחד שאמור להביא שלום בין העולמות? או שהרעים יצליחו להגיע אליו בפחות מ24 שעות ויחסלו אותו?

טריילר

האנימות האלה יגרמו לכם לפחד מהחושך ומהבלתי מודע או לפחות יעביר לכם את הזמן ויתן לכם יותר ידע על הז'אנר הזה שקיים אך לא ממש מתפתח לשום מקום... קיצור אנשים מתים ויש הרבה דם בעוד שברקע מתנגן שיר שטניסתי. למרות שלא כל סרט אימה חייב כמויות של דם עדי להפחיד ולהרתיע לפעמים גם מספיק קלטת פורנו של פרס ואישתו (תזכיר: אלפן לייד זה לא אימה)...
תודה לכל מי שקרא ותהנו.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר