לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2009, 21:10
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי lirantal שמתחילה ב "אין טעם לקחת איתך אוהל..."

לא מדויק, זה נורא אישי, אני יכול להגיד לך שאוהל היה אחד הדברים השימושיים, ואני נורא מרוצה שהשקעתי את ה-50 דולר האלה באוהל.
חוץ מהעניין שאם אתה משתמש באוהל הרבה אתה חוסך כסף (לעומת השכרה), כ"כ אם לא אכפת לך לישון בקמפינגים במקום בהוסטל (או בהוסטלים עם מקום לקמפינג, ויש הרבה כאלה בפטגוניה) אז אפשר לחסוך עוד כסף.
בנוסף שיש לך אוהל שהוא שלך, יש לך ביטחון בנוגע לציוד שלך, ואתה לא הולך להיות מופתע.
אבל שוב, זה משהו אישי, יש הרבה אנשים שלא ישנו יותר משני לילות בכל הטיול שלהם באוהל, אני באופן אישי מתוך 8 חודשים של טיול, בערך חודשיים ישנתי באוהל, ככה שזה השתלם.
מבחינת ציוד חם, לי היתה גופיה טרמית ופליז, וזה הספיק מבחינת חום.

ההצעה שלי בכל אופן לבוא עם כמה שפחות ציוד מהארץ, הכל אפשר לקנות שם, חבל לקנות סתם הרבה בארץ ואחרי לגלות שבכלל לא בא לך לעשות טרקים וסתם להיסחב עם מלא ציוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2009, 23:25
  משתמש זכר dewq dewq אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל dewq
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי flatfoot שמתחילה ב "אז אולי תגיד מה המסקנה שלך כדי שכולנו נחכים?"

אז ככה:
מי שמתחיל את הטיול מדרום היבשת יכול לקנות ציוד בעיר בשם פונטה ארנס בדרום צ'ילה במחירים יותר
זולים מהארץ כמו אוהל, גזיה, פנס ראש, תיק קטן מקלות הליכה וזהו לפי דעתי..
ציוד כמו שק"ש מוצילה גדולה וביגדו חם כדאי לקנות בארץ כי הציוד המקומי הוא לא באיכות יותר מדי גבוהה והציוד של החברות המוכרות (the north face low alpina וכו') הוא באותו מחיר של הארץ אם לא יותר יקר...
מי שמתחיל את הטיול מהצפון (פרו קולומביה) אני לא יודע כי עוד לא הגעתי לשם...

מקווה שעזרתי למישהו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר