לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2008, 08:31
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CataliZe שמתחילה ב "שלב נוסף, המשטרה תמפה כל מצלמת אבטחה פרטית"

לא מדובר בעליית מדרגה בחדירה לפרטיות אלה רק שיפור התפקוד של המשטרה בחקירת פשעים

ציטוט:
בשבועות האחרונים החליטו במשטרה למפות את מרבית המצלמות המותקנות ברחבי הארץ. המטרה היא ליצור רשימה של כל המצלמות המותקנות, כך שבמקרה שבו מתרחש אירוע במקום מסוים, יוכלו השוטרים לדעת היכן מותקנות מצלמות האבטחה, הן הגלויות והן הסמויות ולמהר לקחת את התמונות

ציטוט:
"כיום אנחנו מתקשים לדעת היכן נמצאות מצלמות האבטחה ומשקיעים הרבה מאוד מאמצים
בחיפוש המצלמות. מדובר בעבודת רגליים שלוקחת לעתים זמן רב, ואנחנו מבזבזים זמן יקר‭,"‬ אמר קצין בכיר ביחידה המרכזית של מחוז המרכז

פשוט יקח להם פחות זמן וכוח אדם לתפעל את המצלמות האזרחיות בזירת פשע בלבד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2008, 08:56
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CataliZe שמתחילה ב "שלב נוסף, המשטרה תמפה כל מצלמת אבטחה פרטית"

לכל מי שטוען שזו לא חדירה לפרטיות, שיזכור שהמצלמות הללו מצויידות בטכנולוגית זיהוי ביומטרי,
כלומר אותן תמונות ביומטריות שצולמו במשרדי הרישוי בניגוד לחוק החל מ 2006,
נמצאות כעת במסד נתונים ממשלתי, שיכול לגרום למצלמה לזהות אתכם מבין קהל של אלפים.

בעקרון, אם מישהו רוצה לדעת מה עשיתם כל היום זה נורא קל,
אפשר לעקוב אחריכם, לאיזה חנויות או דירות אתם נכנסים, באיזה שעה,
אפשר להצליב עם מידע מחברות האשראי מה רכשתם או קניתם במקום כזה או אחר,
ואז כשאתם נכנסים לאוטו, כמובן אפשר להמשיך דרך ה GPS של הרכב שלכם, אם לא של הנייד שלכם,
בקיצור תתכוננו להיות תחת ניטור קבוע כמו כבשים, כמו צאן, כמו לא יודע מה - לזה העולם הנפלא שלנו צועד, עם התנגדות אפסית ביותר מצד הכבשים...

אה כן, ובעולם "החדש והאמיץ" הזה, תשתדלו לא לעצבן שוטרים או כאלה שיש להם חברים במשטרה,
כי להם יהיה את הכח לדעת עליכם הכל, ולהרוס לכם את החיים בלחיצת כפתור אחת.
ישן 16-11-2008, 15:36
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
לאנס יקירי, אני חושב שהדרמה קצת מיותרת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לכל מי שטוען שזו לא חדירה..."

ציטוט:
לכל מי שטוען שזו לא חדירה לפרטיות, שיזכור שהמצלמות הללו מצויידות בטכנולוגית זיהוי ביומטרי

המצלמות שמדברים עליהן בכתבה הן מצלמות שנמצאות בידיים פרטיות, של בעלי עסקים או בעלי בתים שונים. אני דיי בטוח שבמצלמות כאלה אין אופציה לזיהוי ביוטמטרי, גם בגלל שאופציה כזו תעלה את המחיר של המצלמה בלא מעט אחוזים וגם בגלל שלאנשים פרטיים אין מה לעשות עם הטכנולוגיה הזו, אין להם את המאגר הדרוש כדי להשוות אליו את הנתונים הביומטרים שנאספים לכאורה.

ציטוט:
כלומר אותן תמונות ביומטריות שצולמו במשרדי הרישוי בניגוד לחוק החל מ 2006

על איזה תמונות ביומטריות אתה מדבר? אני חידשתי את הרישיון שלי לפני חצי שנה בערך, ולא צילמו אותי בכלל במשרד הרישוי אלא באיזו חנות צילום רגילה בקניון, והמצלמה הייתה סתם מצלמה דיגטלית פושטית. איך הגעת למסקנה שהופקו מהתמונות האלה נתונים ביומטריים?

ציטוט:
ואז כשאתם נכנסים לאוטו, כמובן אפשר להמשיך דרך ה GPS של הרכב שלכם, אם לא של הנייד שלכם

החלק הראשון של הטענה שלך לא נכון בעליל. מערכות ה - GPS שמשמשות לניווט בישראל (גם היעודיות וגם אלה שפועלות על מחשבי כף יד) הן מקלטים בלבד. המערכות האלה יכולות לקלוט אותות מלוויני ה - GPS, לנתח אותו ולקבוע את המיקום של המערכת, אבל הן לא יכולות לשדר את המידע על המיקום לשום גורם אחר.

ישן 16-11-2008, 16:03
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לאנס יקירי, אני חושב שהדרמה קצת מיותרת"

טוב נקודה אחת שרציתי להביא הקדים ומצא Pilon, גם אני לא הצטלמתי ב 10 שנים האחרונות לרשיון,
אבל מי שכן הצטלם החל מ 2006 מכל סיבה שהיא, הצטלם בניגוד לחוק בשיטה הביומטרית הממוחשבת.

לגבי המצלמות, שוב, ברוב העולם המצלמות שעוקבות אחרינו הן בידי חברות פרטיות, זה לא אומר כלום.
כך גם תעשיות הנשק והחלל, ועוד הרבה מהאלמנטים ששולטים ועתידים לשלוט בנו - עיין ערך קבוצת קרלייל במפתח הפורום

לגבי ה GPS, תסכים איתי שלוגית כדי להשתמש ב GPS עליך להיות מזוהה ע"י לווין,
ככה שאין דבר כזה שאי אפשר לנטר אותך, מה גם שהיום הרכבים החדשים באים עם GPS מובנה
ו"קופסא שחורה" במכונית שמתעדת כל מיני נתונים, ועתידה גם לתעד אותך בוידאו, וגם על זה נכתב בפורום.

אתה מוזמן לחפש בפורום על on star כדי ללמוד עוד
ישן 16-11-2008, 16:30
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "טוב נקודה אחת שרציתי להביא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
לגבי המצלמות, שוב, ברוב העולם המצלמות שעוקבות אחרינו הן בידי חברות פרטיות, זה לא אומר כלום.
כך גם תעשיות הנשק והחלל, ועוד הרבה מהאלמנטים ששולטים ועתידים לשלוט בנו - עיין ערך קבוצת קרלייל במפתח הפורום

אבל פה השוטרים צריכים לדעת שהייתה שם כדי למשוך את התמונות ולהוכיח שהייתה שם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
לגבי ה GPS, תסכים איתי שלוגית כדי להשתמש ב GPS עליך להיות מזוהה ע"י לווין,
ככה שאין דבר כזה שאי אפשר לנטר אותך, מה גם שהיום הרכבים החדשים באים עם GPS מובנה
ו"קופסא שחורה" במכונית שמתעדת כל מיני נתונים, ועתידה גם לתעד אותך בוידאו, וגם על זה נכתב בפורום.

אתה מוזמן לחפש בפורום על on star כדי ללמוד עוד

ממש לא, הלווין רק משדר אותות, לך יש מקלט שקולט את האותות מ4 לווינים ומחשב את המרחק מכל אחד מהם, כמה חישובים אחרי זה ויש לך את המיקום שלך.
נכון שיש מכשירים שגם מחשבים את המיקום וגם שולכים אותות על המיקום(כמו בסירות חילוץ) אבל יש הבדל גדול בין זה לבין מכשיר GPS רגיל.

ישן 16-11-2008, 18:46

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "טוב נקודה אחת שרציתי להביא..."

אם הבנתי נכון את הכתבה שפילון קישר אליה, התמונות שצולמו הן תמונות רגילות (באיכות גבוהה אומנם) אך כדי להוציא מהן מידע ביומטרי צריך להעביר אותן תהליך מסויים, תהליך שע"פ משרד התחבורה לפחות עדיין לא התחיל.
ד"א אני לא יודע אם אתה מודע בכלל לקלות הזיוף של כל תיעוד ישראלי קיים (אולי חוץ מרשיון הנהיגה החדש). הקלות הזו לא רק פוגעת באינטרס הביטחוני של כולנו, אלא יכולה גם לפגוע בבטחון האישי שלך. כל מה שצריך כדי להתחזות לאדם אחר, ולפתוח חשבון בנק על שמו למשל, זה סורק בינוני ומדפסת טובה. תיעוד מתקדם יכול למנוע את כל הבעיות האלה.

לגבי המצלמות. העובדה שרובן בידיים פרטיות משנה ועוד איך. דבר ראשון, כל גורם שירצה להשתמש בחומר שהמצלמה צילמה יצטרך צו שופט. דבר שני, אף אחת מהמצלמות הפרטיות לא מחוברות און ליין למאגר מידע ביומטרי (אם וכאשר יהיה כזה בכלל) כמו שטענת. למען האמת אני לא בטוח בכלל שתמונות מכל מצלמה יכולות לשמש לזיהוי ביומטרי, צריך מצלמות באיכות מעל הממוצע כדי לעשות את ההשוואה. למה זה משנה? כי עד כמה שאני יודע רוב מצלמות האבטחה הפרטיות הן באיכות דיי נמוכה, כדי לשמור על עלות סבירה מין הסתם, מה שכניראה לא יאפשר להשתמש בתמונות שלהן לזיהוי ביומטרי.

בעניין ה - GPS כבר כתבו מספיק, מיותר לציין שאני מסכים איתם לגמרי
לגבי שירותי ה - ON STAR, פוינטר, סקיילוק, איתורן וכו'. אלו שרותים שמוגדרים כשרותי איכון ושליטה. מי שלא מבין את המשמעות של איכון, יכול לבוא בטענות רק לעצמו. ד"א חברות האיתור לא ממהרות לפגוע בפרטיות של הלקוחות שלהן, לפעמים גם במקרי חירום. לדעתי הן גם לא ימהרו לעזור לגורמי החוק ללא צו שופט כי הדבר יפגע בהן כספית, אף אחד לא יצטרף לשרותים שלהם אם הם לא ישמרו על הפרטיות של הלקוחות.

ישן 17-11-2008, 12:59
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "OK.... עכשיו הוא רק צריך לדעת..."

אוקי ידידי מישהו צריך לפתוח לך טיפה את העיניים,
ומי אמר שיש משהו או מישהו שימנע מימנו או ממני או מכל אחד אחר להשיג את המידע הזה ובאמת לעקוב אחרייך?
מספיק שבעזרת דרכים פשוטות ביותר אני אגלה את הIP שלך כאן בפורום ואתחיל לנטר אחרייך ברשת ולדעת המון עלייך כבר לפי אופי הגלישה שלך... שלא לדבר על זה שאני גם יכול לדעת איפה אתה גר ולאיזו ספקית אתה מחובר וגם על הדרך לגלות את מספר הסלולרי שלך.. ואז אתה עלול למצוא את עצמך במעקב כי הסלולרי זו הדרך הכי טובה לעקוב ולנטר אחרי אנשים, זו שיטה שקיימת כבר שנים ובכל הגופים הבטחוניים כמו במשטרה לאורך השנים היו צריכים צו בית משפט כדי לעשות כאלה דברים!
כיום לאחר שחוק "נתוני תקשורת" עבר בכנסת ולמשטרה יש יד חופשית בלי שום צו לנטר אחרייך
אז יש לך מה לחשוש חביבי! למה? כי מה שהמשטרה יכולה יכול כל ילד מתבגר מחוצ'קן לעשות בדיוק באותה הצורה! לא נפרט כאן איך מי מו מה, אבל אם יש כאן עוד חברה שמתעסקים באבטחת מידע יצדיקו אותי בכייף... מה גם שאני בכלל לא צריך להיות מומחה אבטחת מידע או האקר או קראקר כדי לעשות את כל זה... אפשר לדלות עלייך מידע בצורה הכי פשוטה גם בשלל דרכים אחרות..
וכן אם אני או כל אחד אחר מהפורום נעשה את זה אתה יכול לתבוע את כולם על חדירה לפרטיות, אבל זה קיים, זה אפשרי, ואתה רק צריך להיות מודע! כשהחוקים האלו יצאו זה יהיה קל יותר מהצד של המשטרה וקל הרבה הרבה יותר לכל הנוכלים ...
כמו שאומרים - פשיעה זו אבולוציה לכל דבר, תמציא לנוכל מנגנון הגנה חדש והוא ישבור את הראש וימצא איך לעקוף את זה! זו משוואה לכל דבר! לא משנה מה הרשויות יעשו בנידון
תמיד יהיו נוכלים ופושעים שיעשו הכל ע"מ לעבור זאת.. הפתרון היחיד יכול להיות למצוא בקוד הגנטי האנושי את הגן שאחראי על חשיבה קרימינלית ולנטרל אותו, אבל לדעתי יש למדע עוד זמן עד שיעשו כאלה דברים... בנתיים, לא ישתנה כלום.. אלא אם כן תגרום איכשהו לעולם להשתכנע שכסף זה רע ושצריך לחוקק חוקים בעולם שכסף זה לא חוקי ואז אולי כל התחמנים וכל הגנבים ירגעו.. אבל מכייוון שכסף זה דבר שלא יעלה על הדעת שיבוטל כי מי שיתנגד לזה יהיו כל עשירי העולם והאנשים העוצמתיים ביותר (כי כסף זה מה שמבדיל אותם משאר אוכלוסיית העולם הנחותה) אז שכח מזה ...
החיים קשים מה לעשות?
ישן 17-11-2008, 21:23

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אוקי ידידי מישהו צריך לפתוח..."

שיכנעתם את עצמכם שזה מאד פשוט לפרוץ לכל מאגר מידע, ואני ממש לא מתכוון להשקיע את הזמן שלי בלשכנע אותכם שזה לא נכון. אני מסכים שאין דבר כזה הגנה מושלמת ושסביר להניח שלכל מאגר יש פרצות מסויימות שאם מישהו ממש יתעקש וישקיע הרבה כסף ומאמץ הוא יוכל להשתמש בהן. אבל אני ממש לא מסכים שכל ילד מחוצקן, כמו שקראת לזה, יכול לפרוץ למאגר המידע של חברות הסלולר למשל ולמשוך משם מידע. ד"א, אם אתה באמת מאמין שזה כל כך קל, למה אתה מתחבר לאינטרנט? למה אתה מחזיק פלאפון? למה יש לך כרטיס אשראי?

ישן 18-11-2008, 00:17

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "שיכנעתם את עצמכם שזה מאד פשוט..."

אף אחד כאן לא שיכנע את עצמו, אנחנו מדברים איתך עובדות, אני לא מבין למה אתה נחוש לא להאמין לנו... ואני לא אמרתי שעליי לפרוץ לחברת סלולר זו או אחרת ע"מ להשיג מידע על מישהו..
מספיק שההאקר בוחר "קורבן" נגיד ממאגר האוכלוסין (המרשם) והוא מצלצל לחברת סלולר, מדבר יפה עם הנציגה ממציא לה איזה סיפור שהוא חבר של ישראל ישראלי מהצבא ושהוא צריך את הטלפון שלו דחוף כי XYZ בלה בלה בלה, באמצעות מניפולציה פשוטה הוא משיג ממנה את המספר העדכני...
משם ועד למציאת הבחור וניטור המכשיר שלו לא קשה בכלל.. ואחרי זה גם אפשר לבוא קרוב אליו, להחדיר לו איזה ווירוס לסלולרי ומשם גם אפשר להפוך את הסלולרי שלו ל"ספייפון" תחפש מדריכים ביוטיוב תגלה כמה זה קל... כמובן שאם יש לו דור 3 אז אפשר גם להפעיל את המצלמה שלו ולראות מה הוא עושה... אם הוא בשירותים, אם הוא באמצע סקס עם חברה שלו או עם זונה, אם הוא בוגד באשתו, אתה בקלות תוכל להקליט ולסחוט אותו.. והינה תפסת בחור תמים שאין לו מה להסתיר אבל אתה יכול לבחור דרך, ללחוץ לו על נקודת תורפה מסויימת ולסחוט אותו! וזה מה שמחפשים הנוכלים!
ועם החוקים החדשים המדינה רק מקלה על הנוכלים החכמים... דור בא דור הולך, פראיירים לעולם נשארים...

ואל תדאג פה לאחרים, מי שמבין באבטחת מידע ומתעסק עם זה אלו אנשים מספיק פרנוידים, גם אם אף אחד לא מחפש אותם הם כדרך קבע ומתוך הרגל מתחברים דרך פרוקסי או כמה שכבות פרוקסי, יש כאלה שמתחברים דרך פרוקסי ועל הדרך גם תופסים טרמפ על הWIFI של השכן... קיצר לא תמיד אפשר לאתר, לאתר דרך פרוקסי זה עוד אפשרי, אבל דרך WIFI זה כמעט בלתי אפשרי, אלא אם כן השארת עקבות בלוג של המודם של השכן או של מי שהWIFI שייך לו..
וגם את הלוגים האלה האקרים דואגים למחוק.. עזוב זו רמת פרנוידיות שאתה לא תבין, והקטע המצחיק שרוב ההאקרים שאני מכיר לא חושבים כבר שזו פרנוייה, זו השגרה שלהם, הם "רוחות" 2 מהם אני מכיר שעובדים בשביל המשטרה, אחד היה איתי בצבא וזו השגרה שלהם. גם אם הם יפרצו לפנתגון ספק אם ימצאו אותם.. אבל הם רק האקרים = החבר'ה הטובים.. ועובדה שהם עובדים דווקא עם הרשויות ועוזרים לתפוס נבלים ברשת..
ישן 17-11-2008, 12:45

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "תיראה אני מסכים איתך, אבל מצד..."

טעות בדברייך חביבי, גם אם אתה מעניין ביותר ומטרה לוהטת לניטור ע"י כל גורם, ממשלתי , נוכלים או מה שזה לא יהיה, וגם אם אתה האדם הכי לא מעניין ע"י אדומות, עדיין יש לך מה לדאוג!
גניבת זהות זו גניבת זהות לכל דבר, ואם אתה חושב שכיום עם זיוף ת.ז אפשר לעשות הרבה אז אתה טועה!
כי ברגע שהנוכלים ילמדו לזייף גם את התעודות החכמות (שזה בטח יהיה מאוד מהר) אז אכלת אותה, כי גם אם אתה האדם הכי לא מעניין אז עדיין אפשר להפיק ממך תועלת, איזה עבריין לא יהסס להפליל מישהו תמים שלא הרבה מכירים אותו ואין לו חשיבות, נהפוכו בד"כ המשטרה תשמח למצוא אשם שהוא אדם שולי אפשר להלביש על אחד כזה כל תיק שרק ירצו, אפילו יכולים להלביש עליו תיק "מתנקש" מהסיבה הפשוטה שרוב שכירי החרב שמשתכרים כמתנקשים הם בעצמם אנשים מתבודדים, שומרי פרטיות ומעט מאוד ידוע עלייהם לרשויות, שלא לדבר לשכנים...

אז שימוש בזהות שלך יכול לגרום לך להרבה תסביכים, חקירות סתמיות שאתה רק תרצה נואשות לצאת מהן כי אתה חף מפשע, שלא לדבר על ימי העבודה שתצטרך להחמיץ בגלל תחקירים מיותרים וכסף לעו"ד טוב שיוציא אותך מהאשמות השיו הללו!

חשוב שנית - לכולנו יש מה להפסיד, כי איך אומרים? הנוכלים לא רואים בעיניים!
תבין שמדובר באנשים חסרי מצפון לחלוטין! גם אם אתה ואני נלמד לזייף תעודת זהות חכמה בזה זה יעצר כי לא נראה לי ששנינו נעשה עם זה משהו, אבל נוכל חושב אחרת, הוא מיד יחפש מה לעשות עם זה!
תלמד קצת קרימינולוגיה ואתה תבין, שם באמת תלמד איך מוח של קרימינלים עובד...
ישן 29-11-2008, 16:58
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
אני מבטיח לך.. שביום שיידעו לבודד את האדם שכפי הנראה גרם לך נזק
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לכל מי שטוען שזו לא חדירה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
לכל מי שטוען שזו לא חדירה לפרטיות, שיזכור שהמצלמות הללו מצויידות בטכנולוגית זיהוי ביומטרי,
כלומר אותן תמונות ביומטריות שצולמו במשרדי הרישוי בניגוד לחוק החל מ 2006,
נמצאות כעת במסד נתונים ממשלתי, שיכול לגרום למצלמה לזהות אתכם מבין קהל של אלפים.

בעקרון, אם מישהו רוצה לדעת מה עשיתם כל היום זה נורא קל,
אפשר לעקוב אחריכם, לאיזה חנויות או דירות אתם נכנסים, באיזה שעה,
אפשר להצליב עם מידע מחברות האשראי מה רכשתם או קניתם במקום כזה או אחר,
ואז כשאתם נכנסים לאוטו, כמובן אפשר להמשיך דרך ה GPS של הרכב שלכם, אם לא של הנייד שלכם,
בקיצור תתכוננו להיות תחת ניטור קבוע כמו כבשים, כמו צאן, כמו לא יודע מה - לזה העולם הנפלא שלנו צועד, עם התנגדות אפסית ביותר מצד הכבשים...

אה כן, ובעולם "החדש והאמיץ" הזה, תשתדלו לא לעצבן שוטרים או כאלה שיש להם חברים במשטרה,
כי להם יהיה את הכח לדעת עליכם הכל, ולהרוס לכם את החיים בלחיצת כפתור אחת.

בכל צורה שהיא, אתה תהיה בעד.. .

וכשתהיה בצרה ותצטרך איכון של מיקומך ע"י GPS כדי להזעיק עזרה - גם תהיה בעד..

ושיראו לאיזה דירות אני נכנס ואיפה אני קונה.. אף אחד לא ישפיע עלי בצורה זו או אחרת לרכוש משהו או לקנות במקום אחר..

זה בקצרה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:12

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר