לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2008, 13:50
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "הסברת את עצמך די טוב,אבל אני..."

אם היו רוצים לפגוע בדרור אלפרון היו פוגעים בדרור אלפרון, גם בכלא.
לא מדובר פה על דעה שלי או שלך.
מדובר פה על הכרת המציאות והכרה של עולם הפשע.
יעקב אלפרון בעצמו הוא אחד מהעבריניים הבכירים ביותר שידעה המדינה.
אם אינך יודע ולא קראת את הכתבה שהתפרסמה עליהם לפני כמה שבועות באחד העיתונים אז משפחת אלפרון עובדת בשיטה יחודית לשאר המשפחות.
לצערי אני מכיר את זה גם מהמציאות.
משפחת אלפרון עושה הכל לבד, כאשר צריכים לגבות חובות, יעקב בכבודו ובעצמו מעורב בכל השלבים של הגבייה.
בא נגיד שאם אתה מכיר מישהו שאי פעם נפגש מהצד הלא נכון של משפחת אלפרון עם אחד מבניה, הסיכוי שהוא פגש בדרור ולא באביו יעקב הוא אחד לאלף, מן הסתם אפילו יותר.

אף טיפש לא יפגע ביעקב אלפרון על מנת לפגוע בדרור.
מי שפגע ביעקב אלפרון רצה לפגוע ביעקב אלפרון, ועשה עבודת מעקב יסודית, כולל לעקוב אחרי רכב שכור שנשכר באותו יום (היום) על ידי אלפרון.

לא שאני מסנגר על המשפחה או משהו כזה, אני פשוט לא מבין את צורת החשיבה שלך.
מאחל לך שלא תכיר סיפורים על המשפחה הזו או משפחת פשע אחרת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2008, 14:17
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "תנסה להבין את צורת החשיבה שלי..."

אם אתה היית איש משטרה, אז דווקא אתה צריך היית לדעת שליעקב אלפרון יש מספיק אויבים, ואף אחד לא ניסה לפגוע בבנו דרכו. למשפחת אלפרון יש רשימה לא מבוטלת של נסיונות חיסול כנגדם ומוביל את הרשימה ניסים אלפרון שגם איבד רגל בנסיון שכזה. לדעתי דרור היה אז בגן טרום חובה או משהו כזה.
ברור שצריך להיות פתוחים לעוד דעות, כל עוד הן עומדות במבחן המציאות וההגיון.

לגבי המישהו שהכריז מלחמת חורמה.....לא חסרים סרטי וידאו של מלון דניאל, שער העיר, מפגש הסטייק ועוד בשביל לדעת מי הם חלק מהמישהו ההם.
אם אתה היית במשטרה ואינך מכיר את המודיעין על אלפרון אז זה קצת מוזר.

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 17-11-2008 בשעה 14:22.
ישן 17-11-2008, 19:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "אני דווקא שמעתי תאוריה דומה..."

חשבת אולי נוסבאום התעדכן בפורום פרש בכיווני חקירה אפשריים ???

בכל מקרה, אינני שוטר, וגם לא עבריין כמובן.
אני מכיר את השם אלפרון עוד לפני שמשפחת אלפרון הביאה לעולם את דרור.
אני גם מכיר לצערי את שיטות הפעולה מהכרות אישית, ולא נעים לדעת.
לא משהו שהמשטרה לא מכירה בכל מקרה.
לאלפרון היו סכסוכים מתוקשרים רבים, האחרונים אפילו מצולמים במצלמות אבטחה.
עבור האלפרונים הביאו מתנקשים מקצועיים (כנראה שלא משהו) מבלרוס.
מלחמות טריטוריה וכבוד זהו הלחם של משפחות הפשע, בלי לאכול ממנו כל הזמן הם יגוועו.
דרור הוא אולי היורש עוד כמה שנים, כרגע הוא לומד את דרכו ועושה גם קצת בעיות (ונחת לאבא).
כמובן שייתכן שמישהו רצה לנקום בדרור ולכן פגע באביו, אבל מאחר ודרור לא פועל באופן עצמאי אלא מטעם המשפחה, ואת המשפחה מנהיג יעקב, החיסול היה מכוון כנגד יעקב עצמו.
הסבירות שמעשה עצמאי של דרור עלה לאביו בחייו, כמובן שאפשרי, אבל בסבירות מאד נמוכה.
התעוזה שבהטמנת מטען במכוניתו של יעקב (שהיא שכורה ונשכרה היום, ככה הבנתי ועל זה אני בונה) צריכה להיות גבוהה כל כך שהיא מאפיינת מתנקשים מקצועיים - או (וכאן יש מקום לדמיון פרוע) מישהו שבכלל לא קשור למשפחות הפשע ולקח על עצמו את המעשה המטורף הזה כנקמה בדרור.
לי זה עדיין נשמע מופרך, למרות שעל השוטרים לבדוק כל כיוון.
אם עשה את זה ויג'ילנט כלשהו, עליו להתפס ולהענש, מאחר וברגע זה הוא הפך לעבריין בכיר (וממש לא משנה ש"עשה" למישהו טובה)
ישן 18-11-2008, 13:02
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]חשבת אולי..."

נוסבאום, נוסטור, כנראה זו דעתם של הנוסים..

אסור לשלול שום כיוון חקירה מצד אחד, מצד שני בחוסר במשאבים ובזמן צריך לדעת להתמקד בכיווני חקירה פוריים, ולא לבזבז עשרות עד מאות שעות שוטר על חקירת כל מי שאי פעם דרור הרביץ לו.
לדעתי המשטרה לא תמצא כלום ,אלא אם אפשר יהיה להתחקות אחרי חומרי הנפץ או כל משהו אחר מזירת הפשע שיכול לקשור חח"ע חשוד לפשע הזה.
אם זה מתנקש שכיר מחו"ל - אני מניח שהוא לא בארץ יותר.
אם זה מתנקש אלמוני (אזרח כעוס לשעבר) - הוא אמור לחזור לשגרת חייו ורק פליטת פה שלו תסגיר אותו (או פליטת פה של אשתו לצורך העניין)
אם זה מתנקש ישראלי מטעם משפחת/ארגון פשע אחר - רק מלשינים יוכלו להסגירו, ולעניות דעתי אם בחיסול בוצע על ידי משפחת פשע כלשהי, היא דאגה לטשטוש מלא של העקבות.
זו הערכתי לגבי הכשלון הצפוי של המשטרה.
האלפרונים לעומת זו יוכלו להשיג יותר מידע, מאחר ואין להם מגבלות שיש לשוטרים, מה עוד שמשפחת הנרצח בכבודה ובעצמה תחקור ויש פה רגשות חמים, חמים ביותר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר