לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2008, 12:05
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הרג במכות את פעיל הליכוד ולא קיבל שום עונש. האב המעורער קיבל 6 שנים במאסר על הריגה

http://www.news1.co.il/showTalkBack...lkBackId=411259
בבחירות לפני 10 (?) שנים, מפלגת עבודה שכרה בריונים ואחד מהם ואחד מהם רצח במכות פעיל ליכוד. המכה שוחרר כעבור כמה יום ולא הועמד לדין.

לידיעה בהרחבה:
http://www.inn.co.il/Besheva/Article.aspx/7551

ציטוט:
תיק נוסף שהמשטרה סגרה באותה מערכת בחירות אומללה היא תיק מותו של פעיל הליכוד רחמים חברוני. כזכור, פעילי עמותות ברק גירשו באגרסיביות את פעילי הליכוד מהצמתים, והאחרונים התלוננו כבר אז כי עבריינים מקומיים גויסו על-ידי אנשיו של ברק לצורך כך. באחת הפעמים נפל חברוני לאחר עימות, ומת. המכון לרפואה משפטית לא הצליח להכריע אם האיש נפטר מהנפילה או מדום לב שהתרגש עליו אותה שעה. התקשורת השתיקה את הפרשה, והמשטרה מיהרה לסגור את התיק.

עוד בנושא זה:
http://www.haayal.co.il/thread?rep=349189

כיום שפטו על הריגה אבא מעורער בנפשו שטלטל את ילדו ובשגגה הוא מת מזה. למרות שזה היה בשגגה, הוא קיבל 6 נות מאסר, למען יראו...

לידיעה בהרחבה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3624614,00.html

-----------------------------------------

אני לא אומר שלא מגיע עונש לאבא שהתעלל בילדו, אבל מה עם פעיל העבודה שעבד מטעם אהוד ברק? האם הוא איים על ברק שיגלה עליו דברים?

סליחה שאני מביא חדשות מפלני כמה שנים. זה נחוץ מאוד בשביל להשוות שלא יהיה איפה ואיפה מבחינה משפטית.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 18-11-2008 בשעה 12:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2008, 12:37
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הכותרת שלך אינה תקינה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הרג במכות את פעיל הליכוד ולא קיבל שום עונש. האב המעורער קיבל 6 שנים במאסר על הריגה"

או שהחלטת לדון בפרשה חמורה שארעה לפני עשור ועם כל חשיבותה אינה בגדר סקופ או חדשה

או שהחלטת להיות פרקליטו של הפושע הורג התינוק [כמה ציני לזכותו בכנוי 'אב-רך'].

אם בחרת באפשרות ב' - עשה זאת מבלי לקרוא לעזרתך את תמיכת הליכודניקים. ליכודניקים ומערכניקים, חרדים ואפיקורסים,שמאלנים וימניים מתעבים יחדיו מחסלי תינוקות ללא הבדל דת, גזע, לאום או מגזר.

אם באת ללמד סנגוריה על הפושע ולא על התינוק המת - אל תגייס לשם כך לא את הפוליטיקה ולא את ההלכה. עמוד זקוף וחטוף את שראוי.

שש שנים הוא זמן המינימום שהיה חולף בטרם הייתי מוציאו מצינוק ומעבירו לבידוד ליתרת חייו.
ישן 18-11-2008, 13:34
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אי אפשר להשתמט מלהשוות מקרים משפטיים.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הכותרת שלך אינה תקינה"

את יצחק רבין מספידים כל שנה, למרות שכבר עברו יותר מ10 שנים.

פעיל הליכוד שנהרג לפני 10 שנים לא הביא מחבלים לארצנו ולא נתן להם הכרה בינלאומית. הוא היה פעיל בחירות באופן הכי דמוקרטי.

אז בשעתו טענו להגנתו של העבריין הפושע שברק שכר שזה היה מקרה מצער. הוא לא רצה להרוג, רק רצה להרביץ.

הנה היום יש את אותו מקרה, שגם פה הוא לא התכוון להרוג, הוא התכוון "רק" להרביץ, לכן יש מקום להשוואה.

לאב אפשר יותר להאמין שהוא באמת לא רצה להרוג, ואילו במקרה של פעיל הבחירות, שם אני מניח שהוא רק לא רצה לשבת בכלא. החיים של פעיל הליכוד לא היו מעניינים אותו.

כל דבר משפטי חייבים להשוות, גם למקרים שקרו לפני 10 שנים.
ציטוט:

"אם באת ליישן את המקרה של הפושע שהרג במכות את פעיל הבחירות..."

אני מעתיק פה תגובה של כותב אחד מאוזן שכתב בYNET:

ציטוט:

ראשית, יש הבדל בין סעיף של רצח לסעיף של הריגה. ולס הורשע בהריגה. ע"פ פסק הדין גם לא הייתה לו כוונה להרוג. לגבי יכולת מערכת המשפט להרתיע אנשים הפועלים מתוך זעם רגעי, היא שואפת לאפס. הרי שאם לא היה מדובר בזעם רגעי אלא בהתעללות שיטתית או במעשה "מושכל", אז היינו דנים ברצח ולא בהריגה.
אין לי סימפטיה לולס, אינני חרדי (גם לא דתי) ואני חושב שמה שהוא עשה מזעזע ובלתי נסלח, אבל אני גם חושב שמאסר כלשהו, הוא עונש חמור, ושש שנים זה הרבה מאוד זמן עבור מעשה שלא צפית את השלכותיו. במקרה הזה אני גם חושב שהוא שקול לחומרת תוצאות המעשה ויש בו חומרה חינוכית תוך שאיפה לשיקום העבריין, מאוד מאוזנת.
אבוי לחברה שרואה בעונש כה חמור עונש קל, ושאינה יודעת לגלות חמלה כלפי חולשות אנושיות.
לא מזועזע , ירושלים (18.11.08)

אבל לגבי המקרה של מפלגת העבודה בראשות אהוד ברק ששכרו עבריינים, ואחר כך העבריינים האלו פעלו בשיטיות ולא מתוך זעם אלא מתוך כוונה מחושבת זה סיפור אחר לגמרי.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 18-11-2008 בשעה 13:52.
ישן 19-11-2008, 06:50
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לא בחרתי לסנגר, אלא להשוות דין אחד לדין שני.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אז מהיום תאתר את כל המקרים בהם נידונו פושעים, רוצחים, אנסים ובריונים ותבכה את עונשם?"

רק להוציא משפט צדק.

לא נזכרתי עכשיו על הסיפור של פעיל הליכוד. גם לפני 4 שנים כתבתי על זה, הנה:
http://www.news1.co.il/showTalkBack...lkBackId=411259

אבל עם הזמן אחרי שראיתי איך כולם שותקים נכנס לי בראש שכנראה על הריגה בשגגה לא מענישים כל כך גם אם זה בא על ידי מכות, גם אז זה נקרא שוגג. ככה השתכנעתי מרוב שקט.

אבל עכשיו כשראיתי את העונש שקיבל האיש הזה, נזכרתי על הסיפור עוד פעם. וכדאי מאוד להשוות. זה לא מאוחר.

ציטוט:

אתה נתלה בעיוות דין בכדי להצדיק את כל שאר עיוותי הדין?

אז אתה אומר שבמקרה של פעיל הליכוד שהרגו אותו במכות היה עוות דין.

האם מישהו נתן חשבון על זה?

אנחנו לא אספסוף ששופטים על ידי העתונות. העובדה שהאיש שהכה את פעיל הליכוד לא כל כך דווח בעתונות ולא כל כך התעסקו בזה לא צריך לגרוע מחומרת המעשה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 19-11-2008 בשעה 07:17.
ישן 19-11-2008, 07:45
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

לא ענית לי על השאלה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אתה יודע למה,אבל לערכתי אין..."

ציטוט:

למה לא עשו רעש בשעתו כשפעיל הליכוד הוכה למוות

ציטוט:

הנבלה הזה היה צריך לקבל 25 שנה בכלא,נקמת ילד קטן עוד לא ברא השטן

בעולם המודרני לא עונשים בשביל תאוות הנקמה. הזמנים בהם היו סוקלים ושורפים בתור ענישה ונקמה כבר עברו מהעולם.

כיום הענישה היא אך ורק להרתיע מי שיחשוב לעשות את זה עוד פעם חס וחלילה. אני לא רואה אבות עומדים בתור להכות ילדיהם למוות חס וחלילה. אבל מתקרבים הבחירות ואני יכול לצפות למפלגות שישכרו עבריינים להרביץ, וזה עלול להיגמר במוות. מה שצריך עכשיו לשים את הדעת ולהוקיע גם מעשים שנעשו לפני 10 שנים ובמיוחד שלא העמיד לדין אז. ויש את ראשי המפלגה שרוצים עוד לקבל פרס ולהיבחר לכנסת.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 19-11-2008 בשעה 07:51.
ישן 19-11-2008, 07:03
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חשבון פתוח, תיק סגור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הרג במכות את פעיל הליכוד ולא קיבל שום עונש. האב המעורער קיבל 6 שנים במאסר על הריגה"

חשבון פתוח, תיק סגור

http://www.inn.co.il/Besheva/Article.aspx/7551
במשטרה ממהרים גם עתה למסמס את פרשת עמותות ברק, על אף עדותו של עד המפתח שמואל לוי, שחושפת התנהלות עבריינית של אנשי אהוד ברק, בידיעתו.

יאיר שפירא

רק הונחה עדותו של שמואל לוי, לשעבר איש מפתח בפרשת העמותות של אהוד ברק, וכבר יודעים במשטרה כי למרות שעד המפתח התייצב כדי לדבר, סביר להניח שהם לא יפתחו בחקירה. נזכיר כי מדובר באותה משטרה שהניחה לאנשים שנחשדו בקניית שלטון בכסף לשתוק בחקירות מבלי שנאלצו לשבת יום אחד במעצר לצורך אותה חקירה. נזכיר כי לא הרצוג, לא טל בורנשטיין ולא לוי עצמו נהנו אז מחסינות, לפחות לא חסינות פורמלית, ומשטרת ישראל הצליחה למסמס לחלוטין חקירה על מיליוני שקלים שחולקו באופן בלתי חוקי לעיניהם של עשרות רבות של עדים.

לוי, נזכיר, הגיע השבוע אל אגף החקירות וביקש להתוודות על חלקו בפרשת העמותות, ולשפוך אור על התנהלות העבריינית של אנשי ברק לפני כתשע שנים, ולא פחות חשוב מכך: על מודעותו של האיש למעשיהם של האנשים שפעלו בשמו. מהמשטרה מנסים כעת להתחמק מהחקירה בטענה כי התיק כבר נסגר, וכי לעד לוי יש אינטרס בפתיחתו. כאילו שמשטרת ישראל לא פותחת תיקים חשובים אחרים שנסגרו כאשר עד מפתח מתייצב לפתע, מכל סיבה שבעולם.

תיק נוסף שהמשטרה סגרה באותה מערכת בחירות אומללה היא תיק מותו של פעיל הליכוד רחמים חברוני. כזכור, פעילי עמותות ברק גירשו באגרסיביות את פעילי הליכוד מהצמתים, והאחרונים התלוננו כבר אז כי עבריינים מקומיים גויסו על-ידי אנשיו של ברק לצורך כך. באחת הפעמים נפל חברוני לאחר עימות, ומת. המכון לרפואה משפטית לא הצליח להכריע אם האיש נפטר מהנפילה או מדום לב שהתרגש עליו אותה שעה. התקשורת השתיקה את הפרשה, והמשטרה מיהרה לסגור את התיק.

עיקר עדותו של לוי נוגעת אומנם להעברות כספים לא חוקיות שנעשו על-ידי העמותות, ועברות על חוקים שונים של מימון בחירות, אך בשולי הדברים הוא מעיד על תדריך של ברק להתנהגות אלימה, ועל גיוס עבריינים מוכרים לשירותו של ברק באותה מערכת בחירות. לא ברור מה האינטרס של לוי לפתיחת התיק מחדש; האינטרס ציבורי לבירור פרשת ברק עד תום – הוא לאין שיעור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר