לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2008, 04:34
  אנוביס אנוביס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי El Disgner שמתחילה ב "עידכון"

אני אתייחס לחלק העליון של הכריכה, כלומר ללא הפס השחור למטה (הכולל את השם) - הרעיון, העיצוב והביצוע מעולים. שילוב הצבעים והעברת המסר דרכם מצא חן בעיני. הקומפוזיציה, הרקע - יפה מאוד.

לגבי הפס עם השם, נראה לי שאתה עוד לא סגור על זה. אישית העיצוב הקודם נראה לי יותר ("לאשה"). משהו בטיפוגרפיה של "להגיון" לא נראה טוב, אולי המרווחים בין האותיות. גם שם הספר הקודם נראה לי יותר, אבל זו לא בעיה של עיצוב.

שים לב להבדל בצללית הספר בפעם הראשונה והשניה. הצללית הראשונה מוצלחת, בפעם השניה נראה שמיהרת קצת. הצללית הראשונה אמינה, בשניה הספר נראה תלוש. שמנו לב...

בכללית, לגבי עיצוב כריכת ספר, עוד לא ראיתי ספר בלי שם המחבר וההוצאה. פברק שם משהו, לצורך האמינות.

נערך לאחרונה ע"י אנוביס בתאריך 19-11-2008 בשעה 04:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2008, 07:36
  leon_penko leon_penko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.07
כמה הערות וכמה כשרונות..
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי אנוביס שמתחילה ב "אני אתייחס לחלק העליון של..."

טוב אז ככה קודם כל הדברים הטובים.
אני מאוד מאוד אהבתי את הנוסחא שעשית עם הצורה הפיגורטיבית (אולי כדאי לעבוד עליה עוד קצת, עוד טיפה להוציא ממנה את הלוגו היפה שבה).
מאוד אהבתי גם את השם של הספר אני חושב שיש הרבה פוטנציאל.

הדברים שצריך לשפר/לתקן. (לדעתי בלבד).
* אני לא יודע לאן הספר מיועד אני אשמח לדעת אחרת אלה הם ההערות.

1.אני מסכים עם אנוביס לגבי עניין הפס השחור אתה אכן לא סגור אליו מה שכן גם חלקים מהאות ג ו- ן יוצאים מחוץ למסגרת הכריכה של הספר. תסגר לגבי הטיפוגפיה אני לא חושב שצריך לשנות כל מילה בגודל ובמשקל או פונט שונה זה הורס את רצף הקריאות. אגב מה עם שם המפגר וחברת ההוצאה לאור?
2.אני למדתי עיצוב ספרים בבצלאל. ויש דבר אחד שאסור לעשות. זה לעשות פרזנטציה לכרירה של ספר בתלת מימד. פשוט לא עושים את זה. למה? כי אז אתה נתקע בבעיות שאתה לא צריך להתעסק בהם כמעצב ספרים או מה שזה לא יהיה.
פשוט תעשה את העיצוב הקדמי וגם את האחורי וגם את השדרה ותייבא את זה בתמונות (אגב זה גם חסר כי לכריכה תמיד יש צד אחורי, שדרה ולפעמים פור זאטס מה שעושה את העבודה לא שלמה).
3.אני חושב שאם הספר מיועד לנשים הצבע האדום והשחור לא בטוח מתאימים לא זה נותן אסוסיאציות אחרות (או שזה רק אני).

מקווה שהצלחתי להעביר משהו....לפחות אחד מהדברים האלה יעשה את העבודה הזו ליותר טוב.
אז כדאי להתחיל לעבוד.

ישן 19-11-2008, 22:59

אני רואה אכן שתיקנת כמה דברים וזה טוב...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי El Disgner שמתחילה ב "אוקיי, קראתי את התגובות..."

אך עדיין הנוסחא (או איך שאתה קורא לזה) רחוק מלהיות שלמה

1. לא כותבים בספר "רב מכר" בוא נאמר שאם הוא כמו שאף שחקן מתחיל לא ישים על עצמו תווית של "השחקן המהולל". זה משהו שקורא מעצמו ורב מכר זה משפט שמשטמשים בו בתקשורת עצמה.

2. אמרתי כבר שאני מאוד אוהב את השם של הספר, וגם את הסימן של הנוסחא שעשית. אני גם חושב שעצם כך שתחמת את משפט וגזרת אותו ולא ניסית לשלב אותו ברקע המאוייר בחירה נכונה אך תבדוק עם אפשר להכניס את הפס השחור למאלה (תבדוק לא בטוח שזה נכון).
3.עדיין ישנן בעיות טיפוגרפיות שלא פטרת כגון אין לי בעיה עם הhandtype של "לאשה"
אבל כל השער שווה לבדוק גובפנים אחרים קצת זורמים יותר אולי כאלה שלא יסבירו לי לאיזו אשה אתה מתכוון (טיפוגרפיה זה הדבר אולי הכי חשוב בספר, רק ע"י אותיות אפשר להעביר רמזים אינטואיטיביים למתרחש בספר ואני חושב שהפונט המרובע/בלוק לא משרת אותך בטח לא עם הקומפוזיציה שניסית ליצור עם הגדלים שונים (תנסה לעבוד עם משקלים ואת שם המחבר(כן טעיתי פעם שעברה מודה) אפשר לכתוב בקטן יותר..גם בכלל אולי הכל צריך לקטון קצת. (תבדוק גם את זה).
4.צבע - את משוכנע על הצבע ? אדום שחור ואפור? הפלטה לדעתי לא משהו אפשר לחפש משהו אחר יותר עדין יותר נשי או שמשהו יותר נטרלי, שפחות מזכיר כוחניות אדום שחור להזכירך יוצר אסוסיאציות שליליות או כוחניות (ראה: אמבולנס, צלב קרס, דם, כל מינה שלטי אזהרות וכד').

בינתיים אני אסיים כאן... ואני מציע בחום שתגיש את זה רק דו מימד בלי אפקטים של תלת מימד
ולנוחיותך היעזר ברפרנס של ספרים (אולי תלמד משם איך ספרים צריכים להראות ).
נ.ב: מה בעניין השדרה והצד האחורי.?

בבקשה

ישן 22-11-2008, 00:18
  El Disgner El Disgner אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי El Disgner שמתחילה ב "הנוסחא לאשה המושלמת"

נוקס, תודה רבה. אם תרצה באמת לכתוב ספר כזה, אז יש לך כבר ממי לקנות את העיצוב לאריזה חח
לאון, נראה לי שלקחת את עיניין הספר יותר מידי רחוק.
כל מה שרציתי להראות זה את הרעיון של הציור עם הנוסחה.
אני לא באמת מתכוון להוציא ספר כזה (אלא אם כן מישהו ירצה לקנות את הרעיון) ובגלל זה אני חושב שאין טעם להציג את זה את כל הכריכה בדו מימד.

בקשר לתגובות על העיצוב:
1. יש המון ספרים שכותבים "רב מכר" על הכריכה, למשל:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ואלו רק אחדים שמצאתי בגוגל.

2. הכותרת של הספר צריכה להיות למטה. אם זה יהיה למעלה יהיו הרבה כאלה שלא יבינו את הציור, זה לא נקלט בכזו מהירות.
3. הכיתוב נראה לי מעולה, אני לא מוצא סיבה ומקום לשנות.
4. אני לא חושב שצריך כל כך להכנס לזה אבל הצבע אדום יכול לשמש אזהרה, כי הרי ברור לכולנו שאין דבר כזה אישה מושלמת (עם כל הכבוד לנשים).

תראה, כל אחד איך שהוא רואה את זה. אני יכול לשנות דברים עד שנת 2011 ועדיין זה לא יהיה מספיק טוב לכולם. אני חושב שהיו המון דברים שהיו זקוקים לתיקון ועכשיו זה נראה הרבה יותר אמין.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-11-2008, 02:44

באמת שאני לא מכיר אישית את הספרים האלה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי El Disgner שמתחילה ב "נוקס, תודה רבה. אם תרצה באמת..."

אבל הוצאת לי דוגמאות...עם העניין של רב מכר אני לא מתכוון לשכנע אותך שזה לא נכון לכתוב את זה...
אני פשוט אודה שטעיתי ואקח צעד אחורה..
לגבי שאר הדברים.. הקטע הוא להתקדם מבחינת עיצוב לא?
באמת שמע.

אתה לא חייב לעשות תיקונים עד 2011 זה באמת לא דרוש ואכן אתה צודק אתה לא תצליח לקלוע לטעם של כולם במיוחד למעצבים שבינינו אנחנו אנשים קטנוניים וקטנים שלא יודעים סובע...
אבל הדוגמא של הספר שלך היא דוגמא עיצובים וחייבים להתייחס אליה אני מתייחס אליה בדרך שלי אתה יכול לאמר לי תודה על העזרה ולא לעשות כלום ממה שאמרתי לך אבל לפחות תשמע..אולי תגלה כמה פנינים שלא חשבת אליהם?

מסכים איתי?

ישן 23-11-2008, 18:31
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
זה לא הגיל... זה התרגיל
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי El Disgner שמתחילה ב "לאון, תיקנתי את מה שחשבתי שיש..."

ככה אומר המשפט..
אבל אם ניכנס לפילוסופיה אז באמת שאין דבר כזה האישה המושלמת או הגבר המושלם כי כמו בעיצוב תמיד יש משהו שמישהו היה רוצה לשנות...
אני אדבר בלשון נקבה אבל זה תופס גם לגבי הגברים - בחורה שנראית מושלם מבחוץ לרוב יהיה לה אופי של כרוב כבוש... כי האגו שלה בשמיים מזה שכולם מסתכלים על היופי שלה ובאחוז גבוה של המקרים כשמישהי/ו נראים טוב הם בדרך כלל לא צריכים להתאמץ יותר מידיי ולרוב לא מפתחים תהליכי חשיבה מתקדמים... קחו לדוגמא את הסטיגמה על בלונדיניות...
ככה אני חושב בכל מקרה... וכמובן שיש מקרים יוצאים מהכלל אבל לא מגיעים למושלמות...
מצטער שאני לא קשור לעיצוב אבל באמת שהנושא העלה לי ניצוץ בראש... אחלה ספר יכול להיות..!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר