לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2005, 09:39
  club-man club-man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל club-man
עזרה עזרה למתחילים עם מצלמה מתקדמת

הודעה ראשונה שלי כאן... אני רואה שאתם חבר'ה שמבינים בצילום טיפה הרבה יותר ממני ... אז ככה:
יש לי בבית ניקון f-80 שאבא שלי הביא מהעבודה, ואיתה עדשה nikkor micro 60mm , ופלאש כזה לצילום מקרוב... כמו שניחשתם השימוש שלה הוא לצילום דברים קטנים.. השאלה שלי היא כזאת:
מה אני צריך לקנות כדי שאני אוכל לצלם איתה תמונות רגילות, ולא תקריבים ממרחק שני סנטימטר..?

מעבר לזה.... הנסיון שהיה לי עם מצלמות מסתכם בקנון דיגיטליות ומינולטה רגילה ,ככה שאין לי מושג ירוק מה אני יכול לעשות עם F-80 ורוב הדברים בספר הדרכה נשמעים לי כמו סינית,ואין לי מושג בצילום, אני רק יודע שלפעמים יוצאות לי תמונות טובות.. אז אשמח אם תתנו לי טיפים.

תודה מראש לכל העוזרים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2005, 10:37
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
שלום רב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי club-man שמתחילה ב "עזרה למתחילים עם מצלמה מתקדמת"

העדשה שעל המצלמה שלך היא מהמשובחות הקיימות בעולם מבחינת האיכות האופטית, והיא מתאימה גם לצילומי מקרו וגם לצילומים רגילים - כלומר, אתה לא צריך לקנות שום דבר מעבר למה שכבר יש לך כדי להתחיל לצלם. טוב, בעצם דבר אחד כן תצטרך - פילם.

לגבי טיפים לשימוש במצלמה ולצילום בכלל - זהו נושא מורכב מאוד ונכתב לא מעט חומר אודותיו, גם בפורום הזה וגם בפורומים אחרים. בעיקרון אוכל להמליץ לך להשתמש בעדיפות צמצם במצלמה שלך - במוד הזה אתה קובע את הצמצם והמצלמה קובעת את מהירות הסגר בהתאם. עדיפות צמצם מאפשרת לך שליטה מהירה ונוחה בעומק שדה. אני משתמש במוד הזה כמעט כל הזמן.

אבל הטיפ החשוב ביותר לדעתי הוא - לצאת ולצלם כמה שיותר. אח"כ לשבת בבית על איזה כוס קפה ולבחון את הצילומים - מה יצא טוב, מה יצא פחות טוב ולמה, איך אפשר לשפר בפעם הבאה וכו'. ככה לומדים לצלם בצורה הכי טובה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר