לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2008, 10:48
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ראשית נעמיד דברים על דיוקם....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אתה לא אוהב אף זמר שנחשב באמת..."

אין כאן ויכוח על עניין "זמר טוב או לא" !
ובכלל... מה זה זמר טוב? על פי מה הוא נמדד ?...
אמנם לא מוזיקה ישראלית אבל גם את ה"ביטלס" לא ממש סבלתי ובינינו... אני עד היום לא ממש מבין על מה הרעש?...

יש לי תחושה שהלכה והתחזקה עם השנים שיש כאן לא מעט ממה שקרוי "אפקט העדר", לאהוב או להעריץ זמר או להקה כי כולם אוהבים....

אצלי זה לא עובד ככה ולמעשה אני יכל להגיד על עצמי שאני ממש, אבל ממש מתרחק מהמיינסטרים !

אני משום מה תמיד נמשכתי לשוליים, יותר עניין אותי מה שקורה דווקא שם ויותר מצאו חן בעיני תמיד אלו ש"שידרו" דווקא דברים אחרים ולא שירי אהבה מתקתקים או מתחכמים/מתבכיינים למיניהם.
אגב - עד היום אני פוקד אחת לזמן מה הופעות של יוצרים שכאלה "ע"ע "המוכתר" מיודעינו זה מכבר ואחרים.

אם תעיפי מבט באוסף הדיסקים שלי תוכלי למצא שם אמנם בעיקר שמות של יוצרים לועזיים אך בעיקר מהשוליים של השוליים (בשנים האחרונות אפילו התחלתי להאזין ליוצרים שמשוייכים לכל מני זרמים קיצוניים (למרות שלטענתם זה ממש לא נכון)...

לא יודע... ככה אני.

ועכשיו רק כדי לבסס אצלך את הקביעה שאני ממש מפוצל מבחינה נפשית אני אגלה לך סוד קטן...

אני יכל להקשיב בבקר לדיסק של להקה גרמנית ש"מתמחה" במוזיקה לוחמנית או "ניאו פולק" ומיד אחריו יבא לי להקשיב לדיסק האוסף של אחד הזמרים העבריים האהובים עלי.... חנן יובל.

דפוק לגמרי נכון?..
או שזה בגלל שאני מזל תאומים?...

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 24-11-2008 בשעה 10:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר