לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2008, 19:16
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
צילום שפרוטים ריגה בשמן צמחי - יונה

היכן ניתן להשיג?

שנים שאני לא רואה את זה בשום שופרסל שלי/דיל/ביג או מגה בעיר / בקיבוץ / בכפר / בקרת... לפני שבוע וקצת מצאתי במקרה 3 חתיכות במרכול מרשת חרדית נישתית וקטנה שעניין אותי לראות אילו מוצרים אפר למצוא שם שאי אפשר למצוא במרכולים רגילים. ואפשר לומר שמצאתי

אז שאלתי את הקופאית אם יש עוד כאלה והיא אמרה משהו כמו "איך שאנחנו מביאים אותם הם נחטפים", ואני אכן חטפתי את 3 החתיכות שראיתי. לפני שנה / שנתיים / מי זוכר הלכתי לשופרסל ליד הבית וראיתי במקרה איזה עשירייה או משהו. לאחר בדיקה שזה באמת הדבר הישן והטוב, חזרתי לשם, קניתי אל כל מה שהיה על המדף ועוד ביקשתי מקופה ראשית לדעת באילו סניפים יש עוד. היה קר בעוד סניף אחד, הזמנתי את כל מה שהיה שם (כ 20 חתיכות) ומאז ועד ה 3 חתיכות האחרונות (מתוכן נשארו רק 2) לא ראיתי שפרוטים.

מי יודע, מי ידע?
מי יפתור את החידה?

איפה אפשר למצוא "שפרוטים ריגה" ללא הגבלה? (גם הגבלה של תריסרים מקובלת)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר