לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2008, 19:29
  משתמשת נקבה "shirani "shirani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.08
Follow me...
טוב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי "shirani שמתחילה ב "משקית ת"ש....(קצונה יעודית).."

מה יותר תורם קצינת ת"ש או מ"כית.... כאשר התפקידים מבוצעים כמובן על הצד הטוב ביותר... אני ממש לא רוצה להיות אחת שמתעללת בחיילים חס וחלילה בתור מ"כית אני אהיה הכי נחמדה בגדר המותר כמובן... אני לא רוצה להיות מ"כית בשביל כבוד !יש לי מספיק הערכה גם כמדריכה במוזיאון, אני רוצה לתרום ואני יודעת שאני ממש אצליח בתפקיד הזה אני אדם מאוד מתחשב שאוהב להקשיב לאנשים מצד אחד, ולהנהיג אותם מצד שני...חוץ מזה לסגל את הטירונים או הטירוניות למערכת הצבאית ולבסוף לראות אותם ממש כחיילים זה מדהים בעניי...אני יודעת שהתפקיד הזה כרוך בלילות ללא שינה, וקשיים רבים, אבל אני ממש רוצה אותו...גם משקית ת"ש וקצונה ניראה לי תפקיד די תורם ו,כעקרון כבר יש לי אותו ביד אבל אני עוד לא ממש סגורה על עצמי... אני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי להחליט תודה מראש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2008, 21:09
  משתמשת נקבה "shirani "shirani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.08
Follow me...
זה לא עיניין של רוצה זה אופי...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לעניות דעתי- כקצינת ת"ש..."

כעיקרון תמיד שאנשים רואים אותי הם חושבים שאני נמדה ועדינה אז עדינה אני לא!!! וכשאני רוצה אני יכולה להיות ממש לא נחמדה ,במוזיאון הייתה לי פעם קבוצה של הנדסה קרבית ,והיתחשק לי לעצבן אותם.. וממש הצקתי לההם שאלתי אותם כל מני שאלות בהיסטוריה ,כדיי להוכיח להם כמה הם טפשים הייתי ממש קשוחה זה הצחיק אותי ממש התגובות שלהם... אני לא יודעת אם מתאים לי לשחק אותה קשוחה במשך שלוש שנים...אבל ניראה לי שעדיף מפקד אנושי מאשר איזה מגלומן....גם שמתי לב לזה שהקצנים או לפחות הצעירים שמבינהם בעלי שגעון גדלות, הייתה לי קבוצה של חיילים שהיה איתם איזה קצין שלא היה נאה לו לשבת ליד החיילים במוזיאון, אז הוא פינה לעצמו שורה שלמה של כיסאות וישב לבד ממש לא הבנתי מה קורה לו הרי הוא בן אדם והארונות שעל הכתף שלו לא הופכות אותו למלאך...גם אתם ניתקלתם בתופעה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר